Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

maruja
18. led 2013

oteplováky gumičky mají

kinguse
18. led 2013

@jarkalada http://deti.bazos.cz/inzerat/21013719/zimni-kom... Jen teda 400,-???..to je asi dost,co?...za nošenou! To už je lepší nová od Tchibo? Ale asi máš taky představu do cca 250,-,viď?!

kinguse
18. led 2013

a už tě zásobovat nebudu 😉 Jdem baštit kaši.

kinguse
18. led 2013

ještě je hezká tahle,ale paní nepíše velikost: http://deti.bazos.cz/inzerat/21121400/zimni-kom...

sariky
18. led 2013

@kinguse
@jarkalada Jaru, tu ruzovou ber i s tim snehulakem 😀
btw nemas teda zrovna lehky vyber. ja jsem susiny precenila, takze my s komboskama vydrzime pravdepodobne az do leta (mam pro ne 86 a vzhledem k tomu, ze ted meri sotva 74, tak myslim, ze bysme mohli vystacit 😉

kinguse
18. led 2013

@sariky ta růžová se mi taky líbí!!! A třeba dostane na sněhuláka slevu 😀 😀 😀 My máme ty kombinézy z Kappahlu a jsou to 80, holky maj min. 74cm a ještě maj na nohy i ruce rezervu cca 10cm! Takže by možná mohly vydržet i do příští zimy! S malým jsme rostli s věcma...kombinézu měl třeba 3zimy 😀

kinguse
18. led 2013

@sariky @maruja holky,to by bylo abysme jí něco nevybraly 😀 😀 😀

jarkalada
18. led 2013

@sariky třeba od tebe odkoupím ty 86 😀
Gábi - ta od toho Tchiba teda je! A ve slevě, že? ..hmm 🙂 No chtěla jsem dát tak tři stovečky za jednu,max. Ještě uvidím. Prolítnu to. Teď nemám čas, tak až navečer. Některý jsou ale dost slabý, nebo sice asi teplý, ale zas ten vrchní materiál je jen takovej šusťák- to se promočí a ták. Ale dík za tipy 🙂 Na bazos.cz jsem nekoukala.
Jo a tamty modrý z toho odkazu uvnitř gumičky prý mají

lenny2
18. led 2013

@kinguse
@jarkalada
Tak holky, moje kombošky Columbie mám na věk 12m a Štofoj už je knop 😀 Tipuju, že jí ani tuhle zimu nedonosí ☹
Jinak Gábi, to bych to až tak neviděla s těma nejhodnějšíma dětma - mám se začít svěřovat se všema událostma co za celej den probíhaj?? 😀
@sariky
Šári, nevím kdo byl dřív zrádce s namačkanejma banánama, že jo? 😀 😀

lenny2
18. led 2013

@jarkalada
Jaru, já jednou poslala mm pro vložky a volal mi z drogérky a tiše řikal "který teda??" a já řikám "no a který tam maj?" a on "no ňáký asi na pět kapek" 😀 😀

lenny2
18. led 2013

@jarkalada
Jinak Jaru, co se týče kombošky z bazaru, já bych to nekupovala, nevěřím, že to ty maminy perou fakt ve speciálním pracím prostředku, kterej tu nepromokavost udrží.....
Já třeba to tak peru, ale co vím, dost lidí na to prdí a pak to ztrácí tu funkčnost, kterou to mít musí.....

zvalentova
autor
18. led 2013

@jarkalada Jaru, byla jsem v úterý u nás v Chiccu a všechny kombinézy mají se slevou 20-30%, viděla jsem supr Columbie... bohužel na cenu jsem nejukla ☹

lenny2
18. led 2013

@ostrava8
Péťo, dávám do ruky ty křupinky, chleba apod., nic jinýho radši ne 😉
@jarkalada
Jaru, od kdy si začala dávat malejm ten sýr, třeba kdybych jim dala k sváče do ruky Babybel, co myslíš??

jarkalada
18. led 2013

@lenny2 ani nevím, že se maj prát ve spešl prostředku?
No holky, já asi teda vezmu ty modrý woflky z toho obrázku. Jsou obě dohromady za 300+pošta. údajně nepromokavý, teplý, zevnitř ty stahovací gumičky.. Koukala jsem se na ostatní inzeráty od té paní a vše vypadá slušně..
Ty sýry jsem začla něco po to roce. Ale začla bych klíďo od roka, jen mě to nenapadlo. Oni to sní v pohodě, jen by se tím prý neměli ňák moc ládovat, že to přecejen obsahuje nějakou tu sůl..
Ale stejněj účel splní i normální tvrdý sýr, který jim nakrajíš na tyčky, nebou kousky. Je to levnější. Ale zas u těhlech dětskejch právě píšou, že to té soli obsahuje míň než normální sýr. A když už, tak jim kupuj, aby byl aspoň 45%.
@zvalentova Zuzi, kdybych fakt nekoukala na každou korunu, tak jdu do těch Columbií, co má Lenča, bez debat, ty jsou úžasný 🙂
Jo, takže mm přinesl nakonec ty vložky správně. Alwaysky micro touch. A to economy balení bylo normální balení po 20 kusech. Prý jinak měli jen to poloviční. Tak jsem ho trochu podceňovala 😎
To s těma kapkama mě rozesmálo 😀
Vám tu už píšu, co používám, to už je fakt na palici. To neví ani moje dobrá kamarádka. Si toho važte 😀 😀

kinguse
18. led 2013

@jarkalada těma wolfkama fakt nic nezkazíš. A modrá je pro holku furt lepší než růžová...já jí fakt nemusím...teda tu světle růžovou,který je na holčičky všude plno 😝 Mám ráda malinovou, fialovou, červenou,oranž...ale mám pocit,že vše dělaj světle růžový!
Tak jsme dneska vytáhly ty boby...

jarkalada
18. led 2013

@kinguse jééé, ty jsou fakt celý malinový 😀 I nosík je růžovej 🙂) spokojený, takže sníh líbí? 🙂
Ty boby jsou ty zvýšený, cos mi posílala odkaz, nebo normální? Jo koukám, každý trochu jiný.
A šlas je vyvenčit s tm nebo nakonec sama?
jé, a ty dudlany na těch kapucích 😀

lenny2
18. led 2013

@jarkalada
No jasný, všechno co je nepromokavý se musí prát ve spešl prostředku, jinak to ztrácí tu funkčnost 😉 Někdo říká, že stačí prát bez aviváže, ale prdlajs, ty prací prášky (většinou jsou tekutý), který jsou na to určený jsou nejlepší.
To jako já tě hle věcem na bazarech nevěřim, třeba autosedačku bych tam nekoupila ani za boha, jak člověk nemá 100% jistotu, že fakt nebyla bouraná, tak to je kauf na nic - a že já lidem nevěřím :-/
Ten Babybel si kupuju dost často, není tak tučnej a málo soli, tak asi začnu u něj pro děti, asi, ale počkám ještě ten měsíc 😉
Jinak jsem si na tebe, Jaru, vzpoměla, vybírala jsem dorty k 1.narozkám, docela jsem se u toho zapotila 😉

lenny2
18. led 2013

@kinguse
Úůůůůůůžasné malé maliny 😉

jarkalada
18. led 2013

@lenny2 no tak sem s fotkama dortíčků, šup šup 😀 🙂
Kolikátýho jsou vlastně narozeni? Ať můžem pak gratulovat 🙂

kinguse
18. led 2013

@jarkalada to víš,nosy celý zmrzlý 😀 Byla se mnou tchýně a byly jsme jen u baráku. Ty modrý jsou ty,co jsem ti posíllala odkaz, jsou mnohem lepší než ty z Kauflandu,taky byly dražší. Maj lepší opěrátko,líp v nich sedí a maj to sedátko měkčí. Ale fakt jsou jen na tahání, z kopce se s nima moc nedalo,to se furt obracely a pad z nich.To už jsou pak lepší klasický boby,nebo ty pro dvojčata,jak je tu někdo tenkrát posílal 😉
@lenny2 ty sýry právě maj být tučný!! a samozřejmě co nejmíň soli. Ale myslím,že se jim nic nestane,když jim dáš babybel. Já už párkrát dala holkám ty tyčinky apetita pro děti a mohl se zbláznit,jak jim to chutnalo 😀
A dort? Ten já nějak neřeším. Zítra babička upatlá ten z jablíček a pudinku a př.týden,jestli budem mít oslavu,tak něco ještě vymyslím!
Zítra jedem s malým na lyže,musíme využít,že tu máme babičku na hlídání a odpo jdu na volejbal,tak se celkem těším,že si psychicky odpočinu!

kinguse
18. led 2013

@lenny2 ta barva je fakt úžasná 🙂 Si říkám,že jim třeba ještě na příští rok vydrží,zdaj se mi právě dost velký,i když jsou to 80. Tak uvidíme.Ale budu se s nima těžko loučit! Každopádně na nich snad něco vydělám. Dostala jsem je a jedna stála 300,- (sleva z 1800,-!....mě málem piclo,když mi to holky řekly 😀 )

jarkalada
18. led 2013

@kinguse vy budete mít taky oslavu? Pro Lukáška?
Tyjo, že bych si taky něco oslavila? třeba bysme už mohli zrušit ten stromeček, stále nám tu svítí 😀

lenny2
18. led 2013

@jarkalada
Fotky nemám, ale pošlu pak fotky z narozek 😉 Maj to 16/2 😉 Jaru, ani mi nedochází, jak to strašně letí, loni touhle dobou jsem chodila s pupkem a dneska tady mám roční dvojčata 😉 A celkově, ta doba, kterou jsem na ně čekala, tenkrát mi každej měsíc připadal nekonečnej, ty momenty, kdy už jsem to vzdávala a teď jsou tady a čím dál tím víc si uvědomuju, jak jsou můj smysl života 😉 Šmankot, jsem nějaká nostalgická, to bude asi tím "hříšňákem" v TV 😀
No jinak Štofoj jsem objednala dort šmoulu a Lindě Hello Kitty (jsem kýč, co?) 😀

lenny2
18. led 2013

@kinguse
No, zkusím a uvidíme výsledek 😉
Já zítra zas jedu k mamce, ale teď slyším na vysílačce, že mi Linda nějak kašle, proboha, snad z toho nic nebude :-/

jarkalada
18. led 2013

@lenny2 mně se pohledově ty potahovaný zdobený dortíky taky líbí, jenže to nikdo nejíme. Tak proto byl ten čoko-jahodovej 🙂
No fotky určo pak ukaž 🙂
No ten čas letí. O Vánocích jsme si říkali, jak loni jako tříměsíční pod ním leželi a zírali na světýlka. A dneska je tahaj a jedí 🙂)
Taky jedním okem koukám na Hříšňák 🙂)

lenny2
18. led 2013

@jarkalada
Jo, my žerem všechno 🙂 A ty dorty budou stejnak víceméně jen kvůli fotkám, jestli se to sní, nebo půlka vyhodí, neřeším, každýmu v nejhorším nabalim něco do krabičky domu 😀
Teďka jsme teda dortama doslova zasypaný, mm byl v tejdnu v Praze, tak jsem mu dala za úkol, aby mi koupil v Ikei ty jejich dorty, jednak je miluju a jednak vydržej a když přijde nečekaná návstěva, dycky je aspoň co ke kafíčku 😉 Tak mi přivezl 3 krabice a dneska dotáhl další obří dort od tch. (upekla mu ho, má narozky), ale ten je fakt mega obří, mega tučnej, samej krém, tuna másla, bléééé, takže ho vezme v pondělí pěkně do práce ať ho tam vyhublá asistentka 90-60-90 sežere a naroste jí prdel 😀 😀 jsem zlááááááá 😀