Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

lenny2
15. čer 2012

@jarkalada
No, na skleničkách budem tak ten první měsíc jak mi radila doktorka, pak budou mít taky hand made, to bych se fakt nedoplatila 😉
Hádej co věčeřim - Fidorku 🙂

jarkalada
15. čer 2012

já jsem obědvala nudle s mákem a teď- jsem ostuda, jsem dojedla ptáčka s rýži, který mi MM přinesl ze Špáru.
Tak si nech chutnat. Jó, nechtěla jsi jít taky asi před dvěma stránkama spát? 😀

lenny2
15. čer 2012

@jarkalada
Tak to já jsem ultra magor a špatná máma a mám z tebe teďka depky, babo 😀 Já jim v noci dávám plínu jenom, když chtěj, kdybych je teďka probudila, že je jdu přebalit, tak by mi dali takovej kartáč, že bych tady s nima čumákovala do půlnoci 🙂
No já už taky valím, hola hola, vana volá 😀
Bájovej víkend a už žádný letecký dny, jasný! 😉

jarkalada
15. čer 2012

@lenny2 ok, tak dobrou 😉 🙂

lenny2
15. čer 2012

@jarkalada
Brou 😉

lenny2
16. čer 2012

Krásný slunečný víkend všem dvojčátkum a jejich maminkám 😉

kinguse
16. čer 2012

@lenny2 @jarkalada jsem se tu tou vaši večerní konverzaci doooost pobavila 😀 Jinak já dam plinu v 19h a pak az rano...bych s nima suvila asi jak @lenny2 😝
Vcera jsme mely první hexu,tak az na to,že byly siiiiilene protivny a nechtěly večer usnout,tak dobry.
Preju všem krasny letní víkend!!!!

zvalentova
autor
17. čer 2012

ahoj holky, jsem totálně vycuclá.
Nevím jestli byly včera erupce na slunci, ale herodesové byli na zabití. Od půl sedmé od rána začli řvát, absolutně nespali. V postýlce nevydrželi ani pět minut. Takže jsme je s manželem jen nosili nebo leželi chviličku na dece. Ani v kočáře neleželi. Vydrželo jim to až od sedmi večer než se šli koupat. V noci naštěstí trochu spali.
Doufám, že to bylo natolik mimořádné a už se to nebude opakovat. 😎

kinguse
17. čer 2012

@zvalentova asi byly erupce...u nás podobný průběh,bohužel ani dnes se to nezdá byt lepší 😖 Dvojcata by se meli rodit výhradně hodny!!!!! 😀

maruja
17. čer 2012

ahoj, u nás jsou přes den docela hodný, ale udeří 21 a jde se spát tak oni začnou, hlavně kluk, řve jak tarzan pak usne tak na hoďku a chce zase prso 😖
přes den vydržej spát i 4 hoďky 😕

lenny2
17. čer 2012

@zvalentova
@kinguse
@maruja
Holky, to je určitě těma vedrama!

kinguse
17. čer 2012

Tak dle předpokladu....holky se zas předvedly 😠 Prorvaly cely den a ještě nespí. Prso témeř nechtěj,nevím,jestli to je tím horkem,ale naopak by podle mě mely chtít častěji,mě přijde,že za cely den toho moc nevypily. Jsou nevrly, urvany,nemuzou zabrat,tak furt jen řvou a řvou a já jsem vztekla! ☹

zvalentova
autor
17. čer 2012

u nás dopoledne chadno a tak docela klid. Odpoledne hic a potížisti opět nespali. A večer jsem si střihla ukázkové kolikové stavy.... Potřebovala bych týden spát a pak ještě 14 dní dovolené 😀

jarkalada
17. čer 2012

My taky nic moc. Od včera hlavně Luk. dost rýmu, neustále odsáváme. Na nos si už pomalu nedá sáhnout,i v noci vytahuju několikrát vysavač, nejde mu spát, i když má hodně zvedlou postýlku a navíc ty hice..
Včera po obědě přijela "na kafe" kamarádka - a odcházela ve 21:45h, jsem už byla z toho všeho vyplivlá

jarkalada
17. čer 2012

koukám, že bysme měly udělat nějakou "celozávodní" dovolenou 😀

lenny2
18. čer 2012

@jarkalada
Tak to je hrozný ta rýma, Kryštof má opačnej problém, má úplně sucho v nose, ale co jsem mu po koupání na noc začala vytírat nosánek tou mořskou vodou, tak dejchá krásně!
Tady u nás už to praží od rána, celej den budeme na zahradě ve stínu. Dneska mají mrkvičkovou šťávičku, to bude lahůdka 😉 Šla bych někam na koupák, škoda, źe jsou na to ještě malinký ☹

lenny2
18. čer 2012

@kinguse
Hele, ty moji taky moc nepijou mlíko, prostě v tom vedru nemaj hlad.

lenny2
18. čer 2012

Holky, tak včera jsem se vážili, chlapec se už blíží k sedmi kilum, řízeček náš 😀

kinguse
18. čer 2012

@lenny2 jenže oni nepijou ani nic jinyho! V noci a ted rano dobry,tak uvidím přes den. Zkousim jim dávat feny kolej čas,ale nechtěj 😖 Uz bych brala,aby seděly...to by mi stačilo,to věčny nošení mě nebavi. Jinak malej je dobrej porez ve 4mesicich 😀 ...no,hlavně,že mu chutná!
Tak se holky s tema detma dneska neupecte 😝 Hezky den všem!!!!

zvalentova
autor
18. čer 2012

ahoj všem,
od rána jsem v jednom kole. Vyrazili jsme na očkování k MUDře a celé se to zaposralo.
Přestože jsme byli objednaní na 8.15, na řadu jsme přišli v 9.10, děti nevrlé, ospalé. Dítka si standardně schovávala velkou potřebu až k doktorce, takže se mi 3x pokadili. No a těsně před vstupem do ordinace zavolal manželovi šéf, že mu zapomněl říct o veledůležité schůzce která bez něj nemůže začít. Vrrr 😠

Jinak naši drobečkové dlabou za tři a mají v průměru 4,5kg a 56cm 🙂

leeela
18. čer 2012

Krasne horké poledne .... Jeden drobek spí, druhy si cuca rucicku ( ne nechce dudlik - ruka je proste lepší🙂) ted jsme byli 4 dny mimo domov a Prcci to zvládli lepe než já cele dny byli venku v kočárku a maximalni spokojenost jen já mám uchozene nozky a spálená ramena :D
Zacala jsem přemýšlet ze v tom horku najdeme aspoň na chvilku denne na látkové pleny.... Včera se mi totiž oba oprdili :( moje představa je ze zatím koupíme jedny a uvidíme 🙂 Nemůžu je nechat úplne bez plinecky - podložku co jsem pod ne dala celou zkopali a všude mokro..... Zkoušeli jste to taky nektera? Mate zkušenosti? Já se totiž v latkovkach vůbec nevyznám - a to uz jsEm prohlédla snad všechny diskuze taky na MK 🙂

leeela
18. čer 2012

@zvalentova my jsem k mudre Zítra v tom největším horku.... 4,5 Klička je krásná váha 🙂

sariky
18. čer 2012

zdravim baby. celej vikend jsem byla pryc tak jsem se ted pobavila vasi diskuzi 🙂 ...to vedro je strasny, mali furt rvou, ale rvou i kdyz neni vedro, takze u nas zadna zmena 🙂 ...jen malej se celej obsypal pupinkama, tak vypada jak nejakej pubertak :-P

jarkalada
18. čer 2012

tak my furt odsáváme, moc nejíme a často bulí, takže se jim u pusy mísí slzy s nudlema..do toho se ještě víc spotí, takže dobrý, no. Ale aspoń že dost pijiou čajík nebo vodu.
@leeela v neděli jsem děti taky měla ve stínu na dece a jen na podložce. V tričkách a aby nebyli úplně nahatý, tak jsem jim už oblíkla mrňavounký slipky a kalhotky, co jim přivezla babi. Samozřejmě že jsem je asi 3x za tu hodinu převlíkala, aby nebyli v mokrým, ale zdálo se mi to taky takový vzdušnější, než aby měli v tom vedru plínu

sariky
18. čer 2012

@jarkalada jejda, tak snad budou mimina zas brzy fit. nasi byly tedka taky nachlazeni a nic moc. oba pri odsavani neskutecne rvou, clovek ma co delat, aby je udrzel a nevypichl jim treba oko... nastesti uz je to lepsi, tak snad nam to vydrzi 😎

jarkalada
18. čer 2012

@sariky já až teď vlastně poprvý pořádně využívám tu odsávačku. Jak dlouho to u tý nosní dírky držíte? Já fakt tak vteřinku, dvě, pak jdu do druhý. Mi to přijde, abych je nějak nevycůcla 😀 Ale asi to není dost, protože hned potom pořád slyším, že jsou ještě hrozně zahlenění. Tak nevím.

jarkalada
18. čer 2012

co jsem četla, tak vy převážně máte tuto? http://nosni-odsavacky.heureka.cz/arianna-baby-...
A ještě jedna otázka - na kolik dáváte výkon vysavače? Nebo je to jedno, protože si to ods. reguluje sama, aby to nebylo moc?

sariky
18. čer 2012

@jarkalada jo, presne tuto odsavacku mame. a k te delce odsavani - snazim se to delat v rychlosti, protoze ten vysavac to vubec nezvlada a strasne rychle se prehreje a pak se sam od sebe vypne a nekolik hodin mu trva, nez se zchladi, takze v tomto mezidobi jsme bez odsavacky. nedokazu rict, jak dlouho to drzim u jedne dirky - proste koukam, jestli se neco vycuclo a kdyz jo, tak to strcim do druhe dirky a pak honem k druhymu miminu (prave kvuli tomu blbymu vysavaci). vykon davam max (tech 1800 W), protoze kdyz dam min, tak se ten sopel vubec neodsaje (i tak mi to prijde, ze se to moc neodsava a porad slysim, ze jsou zahleneni). uvazuji, ze koupim "rucni" odsavacku a budu to zkouset i s ni. a nemusis se bat, ze by jim to melo ublizit - jak rikam, ja davam max povolenej vykon a stejne jim to vsechen sopel neodsaje. nam doktorka poradila po vysati vytrit nosanek vincentkou a zvlhcovat vzduch v mistnosti (to resim tak, ze tam nechavam schnout vyprany pradlo). ale je to boj, ta ryma se strasne vlece 😒

sariky
18. čer 2012

holky, v cem nechavate spat mimina v noci? co jim oblikate a cim je prikryvate popr do ceho je balite? ti moji jsou porad strasne zpoceni, ale kdyz je jen zakryju, tak se odkopou. malej je teda takovej divoch, ze kdyz rve, tak mi vyskace i ze zavazane rychlozavinovacky... no co uz. tak si rikam, ze bych je zkusila na noc obliknout do pyzamka a necham je spat jen tak. nevim...

yamdena
18. čer 2012

@sariky nechceš zkusit spací pytel?