Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

jarkalada
24. led 2013

@maruja to by teprva bylo - Ať tam Zuzka hodí fotku s každým dvojčatem na hřbetě, nejlépe nahatýma - a v ručkách ať žmoulaj mrkev -hned bude ve Vybrali jsme 😀
Holky- to Oilatum atd. - používáte jen to do koupele, nebo i ty krémy od nich?

lenny2
24. led 2013

@zvalentova
Zuzi, po přečtení článku se jdu asi sama dobrovolně nahlásit na sociálku jaká jsem matka svině 😀

lenny2
24. led 2013

@kinguse
Gábi, tak přeju úspěšné šustění, chůdě moje 😀

lenny2
24. led 2013

@maruja
No to je, ale šikula 😉

jarkalada
24. led 2013

tak jsem už vybrala ty kapsáře proti okopání do auta a mj. ten prodejce nabízí takovýhle nádhery, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=55927293&ta... 🙂
Jdu do hajan a připravit se na ty zítřejší volby 😝 😀

maruja
25. led 2013

Dobré ráno
holky ono s jedním jde dělat spoustu věcí, ty dvojčata jsou o dost náročnější. Ať si vezmu nošení, bezplenkovku i spaní s rodiči 😉

sariky
25. led 2013

@maruja teeeda, to je sikulka 🙂

zvalentova
autor
25. led 2013

@jarkalada zatím jen do koupele, krémy mám od A-dermy a snad mi nějakou dobu vydrží. Ale měla jsem od Oilatum vzorky a byly supr.

sariky
25. led 2013

@jarkalada Jaru, mam zkusenost s Oilatum gel a je super.

lenny2
25. led 2013

@zvalentova
Zuzi, nechtěla bys pro Kačku úžasný balerínky od Reeboku? Koupila jsem je loni Lindě, byly jí ještě veliký a teďka jí jsou akorát, ale než bude teplo, tak jí budou malý ☹ Jsou úplně nový, neměla je nikdy na sobě 😉

lenny2
25. led 2013

To jsou oni

lenny2
25. led 2013

@zvalentova
Sorry, fotky jsem neotočila 😀

zvalentova
autor
25. led 2013

@lenny2 popřemýšlím a dam vědět. právě jsem v stala, dneska už podruhé. Noc byla velmi výživná ☹

lenny2
25. led 2013

@zvalentova
Však v poho, dělala jsem tady pořádek ve skříni a narazila jsem na ně, už jsem si na ně ani nepamatovala, přišlo mi škoda, aby se tady válely, ale když je nebudeš chtít, tak já je někdy příležitostně někomu nabídnu 😉
Tak šup, kafe, Ibalgin a vzhůru do šichty 🙂

sariky
25. led 2013

@zvalentova Zuzi, vim, ze jsem se te na to uz ptala, ale i tak se zeptam znovu, jestli nemas nejaky novy figl, jak zabranit tomu, aby si decka v noci skrabaly ekzem na tvari. ja susinum rukavicky nedavam, ale Sima si to neskrabe primo rukama, ale v noci je zvykly zmoulat v ruce u obliceje plinku a ten ekzem si skrabe tou plinkou. takze rano to ma ma rozdrasany a jeste ma na tom nalepeny vlakna z te pliny 😒 Zkousela jsem mu to namazat i v noci, kdyz spal, ale samozrejme ho to probudilo a skrabal to pak vedome. musim zaklepat, ze Sarinka si to zatim v noci neskrabe (aspon jsem ji nepristihla).
po tech kortikoidech se jim to vyrazne zlepsilo, ale jakmile jsem to vysadila, tak se to ihned vratilo zpatky a prijde mi, ze to ted maji jeste horsi. je to fakt zacarovanej kruh 😒

a jinak preji samozrejme hodne sil 😉 kafe, ibalgin a sup do sichty 😀

zvalentova
autor
25. led 2013

@sariky Šári, asi ses ptala, ale úplně jsem zapomněla odpovědět.
Když to bylo nejhorší, tak rukavice trochu pomohly. Dostal Fenistil, rukavičky, pytel, spal v rohu postýlky aby necestoval a pak stejně půlku noci trávil u nás ložnici a každý jsme mu drželi jednu ruku.

Písni pak jestli jsi zkoušela zrušit mlíko ke svačině. Klokani to měli podobně, když byla vydatná sváča, s oběděm byl trochu boj (i když u nás to bylo spíš že jen jedly, místo aby zuřivě dlabaly).
Držím palce 😉

maruja
25. led 2013

@zvalentova u nás taky noc na 1* přes nudle nemůžou dýchat a pak nespěj, pruděj, nebo jen povídaj a vzbuděj celej barák. No a chlapíček vstává se skřivanem 😠

jarkalada
25. led 2013

tak dorazily punčocháčky. Je to vel 74-80, jsou teď v pračce, uvidím, jestli změní trochu délku. Ale i tak se obávám, aby jim nebyly trochu větší 😎
Tady opět sněžíííí

kinguse
25. led 2013

ahoj holky,tak šustění pomohlo!!! Ne že bych byla úplně OK,ale je to fakt super ten olejovej zábal!!! Ale noc opět s našema dorotkama šílená 😝 Opět prudily do 3h! Ta rýma je peklo.A Terka je doslova hysterka,proti Lucce nemá v nose skoro nic,ale prudit dokáže neskutečně! Lucka měla záchvat večer kolem 10h, řvala a řvala a nebyla k uklidnění..nevím,jestli kombinace rýmy, zubů a blbý snu či co?!
Jooo, a úplně jsem se vám zapomněla pochlubit,že jsme koupili nový golfáče! Podlehla jsem kouzlu spojený rukojeti a vzala ty peg perego aria twin. Pokusila jsem se vyfotit,ale je to celkem nadlidskej výkon,aby mi z toho holky nevyskákaly,když jsem je nepřipoutala a ještě,aby obě na mě koukaly 😀 Hezky se s ním jezdí a vejdem se do dveří!!!! 😉

kinguse
25. led 2013

jinak mě děsně štve,že jsme nemocný.Venku konečně krásná zima a my jsme zalezlý jak myši 😠

maruja
25. led 2013

@kinguse taky jsou naši favoriti 😉 koukala jsem na video na you tube a jsou podle všeho super

maruja
25. led 2013

@kinguse a jinak přesně moje reakce, dneska krásnej den, šla bych na sáně a zatím tu utírám nudle a ten kašel maj Draci fakt parádní 😠 Sofi už je v pořádku, ta už by asi i ven na chvilku mohla jen není s kým

kinguse
25. led 2013

@maruja hele ty golfky jsou super, řekla bych,že se s nima jezdí podstatně líp,než s těma golfkama! Já teda koupila na MMB za 3500,- s poštovným,maj dírku zespodu košíku,jinak jsou super, čistý bez vad! Jen jsem je chtěla vyprat a vše se nám podařilo krásně odcvaknout až na úplně poslední cvok, respektive šroubek,nejde ani z jedný sedačky vůbec povolit, protáčí se,ale ne že by to byla nějaká vada,spíš na to asi musí být nějaký speciální šroubovák,aby sis to z jedný strany přidržela a z druhý povolila! TAkže se s tím mm pral celý večer a stejně na to nepřišel,tak mě to pěkně štve,chtěla jsem si je vyprat. Ještě zkusíme dohledat preš you tube,jestli tam není návod?
Já myslím,že holkám by malá procházka taky udělala dobře,i když zanudlený jsou pekelně,ale malej má stále teploty přes 38st. Už je to teda nižší, ještě včera měl těch 39st,ale už mě to štve,má to takhle už od neděle!!!

jarkalada
25. led 2013

@kinguse golfáče pěkný! taky jsem na ně ze začátku koukala.
Já na ty naše musela taky vyhledat pomoc internetu abych zjistila, jak se složí 😎
My se teď vrátili z procházky, spojili jsme jí s odvolením. Mm mi po pár metrech řekl, že nevím proč s nima chodím ven, když se jim to nelíbí - řvaly, že nechtěly rukavice, pak chtěly jít jinam. No nakonec se vždycky zklidní. Jenže on by byl s nima doma nejlíp aspoň do července

zvalentova
autor
25. led 2013

@kinguse Gábi, ty jsou super 🙂 Odkud si je nakonec vzala? už vím... dočetla jsem nakonec 😉

maruja
25. led 2013

@kinguse na MMB jsem na ně koukala 🙂 to jsou ty vínovo-šedý?? ty se mě líběj. Nejvíc bych chtěla modrý, i EW máme modrej a fusaky

maruja
25. led 2013

@jarkalada bych se doma voběsila na stropních svítidlech, teď už mě z toho haraší.

kinguse
25. led 2013

jako nevýhoda u nich je, a na tom se shodly všechny holky na diskuzích,že má hrozně nízko ten koš a skoro všem se prošoupe! Proto jsem to nebrala jako velkou vadu,kdy to tam paní psala! Ale myslím,že mi moje šikovná kámoška pomůže něco vymyslet,abysme tomu zabránily 😉
Ale jezdí se s nima fakt hezky, jsou lehoučký! No,abych upřesnila...na dvojčatový golfky se s nima jezdí hezky! Ono žádný dvojčatový golfky nejsou samozřejmě ideální..prostě ta dvojitá váha je tam znám! A když to srovnám s těma prvníma golfkama,co máme,tak ty jsou sice širší,ale zas podstatně bytelnější,ale na jízdu jsou tyhle určitě lepší. Ale pro mě je stejně top kočárek TFK..tohle budu mít jen na výlety a dovči a to jen,když se nevejde kočár!!!

kinguse
25. led 2013

@maruja jojo,to jsou,teda byly oni 😀 Nejdřív je měla za 3900,- a teď je zlevnila a dala k tomu poštovný zdarma,tak jsem je vzala! Ještě jsem měla zálusk na ty oranžovo-hnědý,ale ta je měla hodně podřený,tak jsem čekala,kdy je zlevní!
@jarkalada ty naše děti už jsou otravný jak svítiplyn...bych je nejradši vyhnala ven,aby "oblezly" barák a unavily se a aspoň chvíli třeba neřvaly a nekňouraly 😝
ta vado,ta izolace je naprostý zoufalství 😝 😝 😝

lenny2
25. led 2013

@kinguse
Ty golfáče nemaj chybu, jsou krásný a dorotkám moc slušej 😉