• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Narodila se nám dvojčata v roce 2012

3. dubna 2014 
babizny kde jste kdo ? mám chvíli a nikdo tu není, dneska mám nějakou chcíplou,unavenou jsem s dětma sama .... a ti jsou taky takoví unavení, je tady pošmurno :(
26. led 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 Peti, máme peugeota 807. Kdyz jsme ho tenkrát kupovali,tak se mi nelíbil designem,ale zvykla jsem si :wink: Co je super a určitě bych chtěla u auta mít jsou posuvné zadní dveře! Ale myslím,že uz to ted dělaj i u Forda Galaxy a VV Sharana...ty jsme tenkrát taky zvažovali?!
26. led 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse Gábi díky my právě zvažujeme mezi VW touran a Nissan Evalia ... tož nevím :( ty prachy jsou šílené za obě auta :slight_smile: asi půjdu vykrást banku ...
26. led 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 Touran je krásnej, tu Evalii jsem ještě neviděla,ale našla si na netu a dooost zajímavá! Ty posuvný dveře jsou fakt super. Nedám na to dopustit...hlavně na parkovišti,kde se ty auta vedle sebe těžko vejdou a ještě otvírat dveře,takhle si pohodlně nastoupíme,když se ty dveře posunou dozadu! Jinak autům moc nerozumím. Ale my ho kupovali už před 5-ti rokama, chtěla jsem už tenkrát velký auto,protože ráda jezdím na dovči autem,ale to jsem absolutně netušila,že ho nakonec rádi využijem :grinning: ..a jsem za něj ráda!! Ale pravdou je,že k tomu mám mm starý malý autíčko,se kterým jezdí po měste,protože tohle na běžnej městskej provoz dooost drahý!
26. led 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my máme Alhambru, to je to samy co galaxy a sharan, těm co maj 3 děti, protože vzadu jsou 3 sedačky v touranu je prostřední jen půlka ale samo máme sedmimístnou variantu :wink:
26. led 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8
Péťo, někdy okolo toho 9. měsíce, neboj, to přijde samo :wink:
Mamka už dobrý :wink:
26. led 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja jojo,tu jsem nezmiňovala,ale taky jsme jí tenkrát měli ve výběru. V podstatě jsem chtěla buď galaxy, sharana nebo alhambru...nakonec mi Luděk ukázal naživo toho peugeota 807 a ty posuvný dveře rozhodly...ale teda dlooouho jsem si zvykala na ten design..hlavně ty budíky uprostřed,dneska už mi to vůbec nepřijde! A Maru,tak máme 7míst :grinning: ..jen teď se tam z věcma ty sedačky stejně nevejdou,takže je máme vyndaný a ten velkej kufr je super.Ale když byl jen Luky,tak jsme to min.s 6-ti sedačkama využívali vždycky.
Už mi zas leze horečka,tak jdu opět chrnět. Dnes už asi potřetí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jooo,jak jste "spokojený" s prezidentem? :angry:
26. led 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 v Praze mráz jaxviňa, navíc jak jsem jela volit( má trvalý bydliště ve svém bytě na druhém konci Prahy), začaly mě s té mé rýmy bolet uši, takže jsme vůbec nebyli venku...už abychom se uzdravili a vůbec bylo jaro.
@kinguse préza stojí za vyli...el, ale ten druhý není taky žádný lumen. Lidi si do něj projektují tu velikou změnu, ale to je blbost, musíme všichni sami od sebe a žádný prezident nám v tom nepomůže. A taky mě štvou militantní zastánci KS - líbilo se mi, že ve své kampani neurážel, proto jsem ho nakonec volila, i když se skřípěním zubů, ale ti jeho zastáci uráží na potkání skoro jako pan Miloš.
26. led 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chci taky nový autooo :grinning:
Dnes jsem tu měla kamarádku, takže trochu pomoc. Ale nelíbilo se jí, že jsem děti nechala skákat po gauči - a z něj dolů na takovou velkou matraci - schválně pro tento účel :sunglasses: . Tak jako jak je mám nechat vyblbnout a vyřádit. Takovýhle věci mě fakt nerozhází a ještě je v tom podporuju :grinning: aby se unavili
Taky mráz, ale netuším kolik..
Jo, už máme odzdobenej a rozřezanej vánoční stromeček, někdy od středy. Takže i u nás už Vánoce skončili :grinning:
26. led 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ostrava8 Peťul, buď v klidu, pořád jsem řešila Kubovu lenost. Uklidnila mně holčina studující rehabilitaci dětí a kámoška, její kluk jen ležel, nelezl a sám se začal zvedat ve 13.měs. Kluci jsou líní, u dvojčat se také často objevuje velký rozdíl mezi nimi samotnými. Min.jeden je vždy výrazně hypotonický. buď v klidu, oni se rozjedou.
27. led 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova zuzi díky, jako plazí se jak hrom :unamused: ale lozit prostě né a né ... no však písnu jdeme v pátek na kontrolu na neurologii.
Holky tady včera bylo mínus dva a ted tu máme mínus sedm .. takj sem zvědavá jestli dneska vyjedeme .( už jsem nebyla od pátku venku, půjdu alespon s košem :slight_smile:
27. led 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 Peto,mne se malej taky jen plazil,nic jinyho, az v roce si pak stoupnul v postýlce,sedět a lézt zacal az ve 14.mesici a chodit AZ v 16.!!!! A něco ti řeknu,vůbec jsem to nedesila,asi 4mesice jsme vojtili,ale proste jsem věděla,že je ZDRAVEJ a dala jsem mu čas! Nestresuj se tím, NESROVNAVEJ a dej jim čas, oni na to přijdou!!! :wink:
27. led 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ostrava8 jo a venku jsem,kromě návštěvy dr s malým,nebyla uz tyden!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak je mi porad blbe,vše boli, přidal se drazdivej kašel...proste hnus :frowning2: A taky nám v noci vykradli barák, přišla jsem o svoje jediny snehule...smejdi jsou to :angry: A to jsem byla po 5.h vzhůru a slyšela z chodby rachot! Měla jsem vylézt na chodbu a rozsvitit. Vzali boty víc lidem!!!
27. led 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse to jsou s....ně!!! taky se mě to stalo, když jsme bydleli na sídlišti, vzali mě krásný kozačky z Německa :frowning2:

holky na těch dvojčatech je to hrozně vidět jak jsou holky rychlejší, nebo u nás v rodině jsou to holky, malá už bude chodit a Adu bude na kolínkách :slight_smile:
27. led 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse gábi a jak malý ? už je lepší ? tý jo u vás se to točí asi dokola co ? kurna seberte se a odjette někam k moři ...
Jéžiši barák ? já se bála že bydlíš v RD a vykradli vás, to se ted stalo známým a byli doma, jako mě by trefilo, manžel se mi furt směje, že se zamykám na noc, ale prostě jak tu není ten pes, tak se cítím divně . OK teta nebudu řešit ... oni na to příjdou sami
27. led 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse to vzali z chodby nebo vykradli sklepy? To naštve, ale nikdo s rím pravděpodobně nic dělat nebude, co :angry:

Tak u nás je zas od začátku o dost rychlejší kluk :sunglasses:
27. led 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli venku a fakt max. hodinu a konec nedá se to .. ale zašli jsme si s mm koupit zákusky, tak mi to vše vynahradí :slight_smile:)) Jinak volby neměla jsem taky kandidáta, ale nějak mi to pak přišlo líto ... je fakt že karlík byl lidštější
27. led 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 no vidíš - a já jdu dnes odpoledne s dětma ven - chci zamknout - a zvenku v zámku mm klíče! je tam asi ráno zapomněl! :confused:
zákusky závidím, my jsme teď s mm zas trochu na nože, takže větrníček ke kávě nehrozí :slight_smile:
27. led 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada a já dostala dneska od mm květinu :slight_smile: málem mě piclo on jen tak něco nedonese
27. led 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja tak tu jsem nedostala ani k narození dětí. Takže ta by mě fakt trochu rozhodila :grinning:
Tak to také závidím. Ještě někomu můžu dnes něco závidět? :grinning: :grinning:
27. led 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maruja
@jarkalada také závidím, klokanům je 9 měs. a kytku jsem dostala k svátku a jen proto že jsme k naší květinářce museli pracovně :sunglasses:
27. led 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja @ostrava8 @jarkalada šli jen po chodbě a asi moc nevybirali. Někomu hezky boty nevzali, někomu vzali krusky,ale stejne to nastve!!! Ale můžou si tu lidi akorát sypat popel na hlavu :angry: Máme totiž tak debilni vchodovy dveře,který se samy nezaviraj a lidi to ví a nedají si říct a sami je nezavrou :angry:

@ostrava8 jinak malej je konečně první den bez teplot,tak snad uz bude dobrej. Za tyden jedem do Jeseníku,tak si jen preju,abysme byli všichni zdravi!!!!
27. led 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada já taky nedostala k narozeni holek kytku...teda pak jo,protože jsem si ji pod náporem hormonu vyrvala :grinning:
27. led 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
děvčata tak to vám ani neřeknu co jsem k narození dětí dostala :wink:
@kinguse jsem ráda, že je mladýmu líp
27. led 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja
Řekni to, Maru, to mě zajímá :wink:
27. led 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenny2 dostala jsem náušnice z bílého zlata se zirkony, ale neříkej to holkám :wink:
27. led 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja
Wow :wink:
Tak ty jim zas neřikej, že já dostala prstýnek se třema diamantama :grinning:
27. led 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
děvčata, musíim si hoodně zavírat oči, abych ty vaše dary nečetla!! :grinning: hezkýý :slight_smile:
Pro nás dojel do nemocnice, přivezl domů. Tady zima-byla už polovina října, ještě vůbec netopil. Jen nás vybalil a jel do práce. V lednici ani jogurt, ani rohlík, nikde nic. Na konferáku mě zaujala ta vrstva prachu, na kterej nesáhl, od tý doby, co jsem byla pryč... Děti samozřejmě už z nemocnice hladový, tak vůbec připravit flaštičky a tak..
No byla jsem v tu dobu teda dosti nasr... nepotěšená.
Navečer přinesl nákup. Ale teda ten den mám fakt v paměti :angry:
27. led 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarkalada tak to mě teda mrzí :unamused: chlap jeden!!!
27. led 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja
já se tu radši už vůbec nebudu rozepisovat, co všechno mě mrzí
Tu píšu odstavce na půl stránky a pak to mažu.
Jdu to už radši zalomit. Snad bude ráno moudřejší večera, i když teda pochybuju
27. led 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek