Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

maruja
27. led 2013

@jarkalada 😢
taky jdu spát, dobrou noc

kinguse
27. led 2013

@jarkalada Buď v klidu,my to meli doma podobny 😀 Ještě že na oběd jsme jeli k mamce,jinak bysme byli hlady 😝

@maruja @lenny2 a vaše dary radši nekomentuju 😠 Já si vybrecela kytku a stříbrný náušnice,který jsem si musela sama koupit. Ale kdyz se tenkrát narodil Luky,tak byla kytka i řetízek ne nohu z bilyho zlata...jojo ted uz jsem měla smůlu!!! Ale nebudu mm pomlouvat,je zlatej a se vším mi hodne pomáhá!!!

lenny2
27. led 2013

@jarkalada
Jo, Jaru, to se ti nedivim, taktéž jsou dny mého manželského soužití, které bych raději z paměti vymazala, ale tak to máme asi všechny ☹ Ještě, že máme ty děti a ty nás každým svým úsměvem neskutečně nabíjej - teda aspoň já to tak mám, v sobotu ráno jsem si vzala Kryštofa do postele, protože Linda ještě spala a on se začal najednou neskutečně mazlit, uplně mě šmudlal, ležel mi na břiše, no až mi trochu slza projela okem. Ten den už mě nic nerozhodilo (a důvodů bylo asi milion), prostě jsem si pokaždý vzpoměla na to ráno a hnedka jsem měla úsměv na tváři!

kinguse
27. led 2013

@lenny2 přesně tak!!!!! 😉

maruja
28. led 2013

Dobré ráno, tak náš skřivan byl vzhůru už zase před 5hod. Co s ním mám dělat 😅 klepnu ho paličkou 😔
@lenny2 máš pravdu, my měli pár krizovek před svatbou, ale vyříkali jsme si to a co jsou děti na světě tak je to dobrý, ťuk,ťuk,ťuk.

ostrava8
28. led 2013

@maruja Ahoj tak my vstáváme s malou snad tak každý den 🙂 je to horší než když jsem vstávala co tři hodiny jak se narodily 🙂 A palličkou nééé to by bolelo ...

ostrava8
28. led 2013

@kinguse no my bydlíme v 13 posch. paneláku a taky nechávám boty za dveřma, ale to jsou takové ty které by mi nevadily kdyby je někdo vzal 🙂 my taky v baráku na každém kroku kamera, ale jak nám vykradli sklepy tak nepomohlo ani to, páč jí ukradli taky 🙂

ostrava8
28. led 2013

holky k těm darům, my měli už dopředu domluvené co dostanu 🙂 ale já na tom netrvala , nebudu psát co to bylo, páč taky nechci zbytečně provokovat, ale stejně to nenosím páč mi to při manipulaci s miminkama vadí 🙂 Mě nejde o hmotné dary, ale důležitější je pro mě spíše ta pomoc od manžela , to že je s náma každý den, pomáhá nám atd ... asi netřeba popisovat, asi každá víte co tím myslím .. a tím se žádný dárek nevyrovná 🙂

sariky
28. led 2013

@ostrava8 Peto, nemusis se stresovat, ze ti dvojcata jeste nesedi atd. Susini jsou kazdej jinej - Sima uz leze (ale radeji se plazi, je to rychlejsi, zkousi se sedet a dokonce ma snahu postavit se na nohy) a to byl puvodne zpomalenej. jenze ted se to obratilo a zpomalena je Sarinka - ta se max plazi (ale nic moc) a o nic dalsiho se ani nepokousi. zkousim s ni posilovat ruce, protoze je ma strasne slaby, aby mohla taky lezt, ale vubec se ji do toho nechce, takze tady mam dva "extremy" - skoro stojiciho chlapecka a lezici holcicku 😒 ale nijak zvlast to neresim - kazdej ma svuj cas 😉

ostrava8
28. led 2013

holky chtěla jsem nahodit téma .. nedíváte se některá na ten pořad 4v tom na ČT2 ? běží to každou neděli od osmi večer ....

sariky
28. led 2013

@ostrava8 ja se nedivam. ja sleduji akorat vypravej 🙂

zvalentova
autor
28. led 2013

@ostrava8 původně jsem se chtěla dívat, ale než stihnu uložit a udělat večeři, je půlka pořadu pryč a druhou obvykle prospím na sedačce.
Jedna z nich chodí ke stejné gyndařce, tak jsem se chtěla juknout i z toho důvodu, ale únava je mocnější.

ostrava8
28. led 2013

holky chápu, já taky nestíhám sledovat každý díl, ale je tovelice zajímavé, prostě tam vidíte jak ty životy jsou rozdílné ... Jaké máte počasí ? tady sněží ale příjemný mínus jeden, takže dáme svačinku a razíme ven

maruja
28. led 2013

my jdeme odpoledne sáňkovat a konečně jsem přehodila sporťák 😎 tak bude první jízda, pak hodím fotky 😉

joyce2
28. led 2013

@ostrava8 Zaujalo mě to v programu, ale ještě jsem to neviděla. Navíc jsme tu večer s mm a nevím, jestli by ho to bavilo. - Ale zkusím to někdy zkouknout. - Holky, já jsem asi mezi ženami na mateřské výjimka - večer sleduju jenom Grimma a přes den mě potěší, když při kojení někdy zahlídnu kus star treku... 🙂

joyce2
28. led 2013

Jinak ještě poreferuju, co dovča. - Všechno bezva, počasí bezva, lyžování bezva - tak, jak jsem to psala minule. To všechno bylo prima. Akorát, jak se tak v sobotu krásně lyžovalo, podjely mi lyže a šlehla jsem sebou na záda. - Skoro na rovině, z ničeho nic - najednou jsem ležela na zemi. (Asi jsem jela relativně rychle a na moment jsem nedala pozor, neumím si to jinak vysvětlit.) Rána to byla pěkná. Holky zvedám a pokládám velmi opatrně a snažím se zapojovat spíš svaly na nohou a na rukou, jak mě ty záda bolí. - Chci vidět, jak je budu dávat do kočárku - to bude asi pěkná komedie. - Není nad to si pořádně zalyžovat. 😀

joyce2
28. led 2013

Jinak tady teploměr ukazuje mírně nad nulou, dopo sněžilo, tak půjdu na procházku vyzkoušet, kolik nasněžilo a jak se v tom jezdí.

jarkalada
28. led 2013

@lenny2 jenže u nás je poslední dobou většina takových dnů..
A držím se jen kvůli dětem.
@ostrava8 schválně jsem se teď podívala do archivu tv a koukám na díl z 20. 1. - ta paní na tom statku, teda, chudák, jak tam obracela to seno 🙂)

sariky
28. led 2013

holky, tak mame novinku. Sima se v ohradce zacina stavet na nohy, drzi se za sprusle a priserne rve, kdyz mu dojdou sily a nevi, jak dolu. to zas bude den. uz ted jsem z neho nahluchla 😒
...a Sarinka lezi vesele dala a k zadnym sportovnim vykonum se evidentne nechysta 😠

jarkalada
28. led 2013

@sariky hezké, no aspoň že ti takhle u šprušlí neřvou oba 😀 Jdem obědvat

joyce2
28. led 2013

@sariky Sima je šikulka, určitě se brzy naučí, jak se dostat dolů. 🙂

ostrava8
28. led 2013

@sariky super už ti skončilo vysedávání na modrém koni, u nás už toto malý dělá asi týden a je to masakr, kde se může postavit (o postel, o držáky na skříni, o stůl..) tak se staví a snaží se u toho i capat, takže furt někde padá ... ale umí se sám z těch šprušlí třeba pustit dosedu. byla tu kámoška a říkala že děti toto neumí, že pak jim dochází zbytečně síly , že neví jak dolů, tak se mají pry posazovat ... a malá se ho samozřejmě snaží napodobit, v postýlce si už stoupnou oba a žužlají ten okraj, něco na moje nervy :(

ostrava8
28. led 2013

@jarkalada Jaruš to je nic oproti včerejšku, ona měsíc před porodem taha a kydala hnůj 🙂 a pak rodila koncem pánevním .. ale ani nezařvala, fakt borka ...

ostrava8
28. led 2013

Holky byli jsme hodku a půl venku a masakr tahat ten kočár v té břečce .. jsem KO, natáhla jsem si i břišní nebudu psát svalstvo, páč ten pekáč buchet tam nikdy nebyl 🙂

jarkalada
28. led 2013

@ostrava8 no já koukala ten minulej díl a nakonec ještě než se děti vzbudily i ten včerejší. A jsem nějaká dojatá poslední dobou z každé blbosti..Takže jak jim dávali děti ihned po narození na pomuchlání, mě to zas dojmulo a bylo mi líto, že jsem to nezažila 😎
Kolik že má být tomu etiopanovi? To je fakt jak její další dítě.
jj, okousaný ohrádky a postýlky taky máme. Prý existujou nějaké krytky na to - ale zas mi přišlo blbý, aby okusovaly plast - to už radši to /nalakovaný" dřevo 😀
Jooo, a abych si vybila ty mé emoce, tak jsem postavila venku sněhuláka! 😀

jarkalada
28. led 2013

vím, jak se správně dělí slovo sněhulák, ale takhle to tady vyšlo 🙂) Jsem okolí zamatlala tím bílým schválně

lenny2
28. led 2013

Náš první kontakt se snížkem 🙂

jarkalada
28. led 2013

@lenny2 budulínci 🙂 A chutná nebo studí? 🙂

Mám tip, kde si můžem udělat sraz http://www.pohadkova-vesnicka.cz/ 😀

sariky
28. led 2013

@jarkalada Jaru, s nebo bez? 😉

joyce2
28. led 2013

@lenny2 Jsou kouzelný. 🙂 A vypadaj celkem spokojeně. - Kombošky evidentně fakt nepromokavý a teplý! 🙂