• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Narodila se nám dvojčata v roce 2012

3. dubna 2014 
@sariky myslíš děti nebo mm? :grinning: :grinning:
28. led 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 Tak jsi mě navnadila a zkoukla jsem včerejší dil a kus dílu predeslyho...no zajimavy dokument :wink: Jen teda při pohledu na porod mě úplne vše rozbolelo :grinning:
28. led 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada Jaru,uz jsem na to koukala,je to dooost drahy,ale super!!! Ted maj na nejakym slev.portalu akci na pobyt a i tak to vyjde na dost. Ale určitě by to stalo za to :wink: Říkala jsem,az budu zas v práci,tak to třeba vyjde.

Mm dorazil z práce,převzal chripkovou štafetu,tak se na gauci vystridame a já jdu zas fungovat!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse drahý to je, to jsem sem hodila jen tak, že jsem ještě takový opravdový chaloupky neviděla :slight_smile:
28. led 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada myslela jsem deti, jako ze by se ted staral nekdo o nas :grinning: Ale priznavam, ze nevim podrobnosti, me se ta stranka nechce nejak nacist, takze ani ceny nevim....
28. led 2013 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zkusím sem hodit tu fotku, snad nebude ohromná
28. led 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@sariky za chaloupku pro 4-5 lidí chtěj za den něco kolem 3tis.Je to hodně, nikam nejedu, jen mě zaujaly ty domečky :grinning:
By to chtělo najít pohádkovou vesničku pro ženy, né pro děti, co :grinning:
@maruja taky krásný spokojený dětičky :slight_smile:
28. led 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada
Byli po sváče, tak sníh neochutnávali :grinning:
Sraz, jupííííííi!!!!!!!!
28. led 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja
Maru, jsou božíííííííí :wink:
28. led 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja ty tvoje zlatíčka vidím snad poprvý a jsou kouzelný..jako tady všechny!!! Maj nádherný oči! a přijdou mi hodně stejný! Malej je teda buclatějčí,ale kukuš maj úplně stejný!
@jarkalada Jaru,tak takovou vesničku (myslím pro ty maminky) bych si dokázala celkem živě představit..hlavně ten personál :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viki je taková analyzátorka, než zjistila, že jí fotím, a začala se smát tak bylo po focení, tady je z dneška asi nejlepší fotka. Jsou furt v pohybu :grinning:
děkujeme za pochvalu :wink:
28. led 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@kinguse jojo malej je o kilo buclatější :grinning:
28. led 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse Gabi, mam pocit, ze deti kazdy z jinyho vrhu tady mam jenom ja :grinning:
28. led 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sariky to je super, je to šikula. Našeho lenochoda jsem naučila zvedat se k sedačce po polštáři , dostane se nahoru a blahem haleká na celý byt. Sarinka to brzy od kouká.
28. led 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja Jsou krááásný. :slight_smile:
28. led 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova Zuzi, ona nema ani tak problem s tim, ze by nevedela jak na to, ale nema vubec zadnou silu v rukach a zadove a sijove svalstvo taky zrejme nefunguje jak ma, takze i kdyz chce, tak se na tech svych paratkach proste nevzepre :unamused: A to se s ni snazim posilovat, ale jako s kazdym cvicenim to konci hysterakem a absolutni sabotazi :unamused:
28. led 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maruja Maru, jsou nádherní:slight_smile:
28. led 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja Máš krásné děti, jako by všechny :slight_smile: ale ještě můžeš hodit i fotku tebe, taky jsi nám žádnou ještě neposlala a malí opravdu jsou na sebě děsně podobní :slight_smile:
28. led 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky šári ale tak jste pod nějakým "dohledem" né ? chodíte na neurologii ? a cvičit ? tak co ti říkají tam ? já si myslím že mají každý svý tempo, já už to díky vám taky neřeším, uvidíme jak v pátek neuro:slight_smile:
28. led 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 "chodime" na rehab (cca 1x mesicne), ale s tou rehab je to takovy vselijaky, je to takova stara pani a uz asi posledni 3 navstevy to stalo docela za prd. misto, aby se venovala susinum, tak furt prnda o blbostech, kde ji co boli atp.... Nicmene se Sarinkou cvicim ten cvik, kt. ji dala, jenze Sarinka se na ty ruce proste nechce vzeprit a rve, takze nemuze nic posilit... Jako nijak zvlast to nehrotim. spis ted je videt velkej kontrast - Sima stoji (sice se pridrzuje, ale stoji) a ona lezi a vic nezvlada :unamused:
28. led 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky Šári, tenhle problém jsem měla přesně u malýho. Byl prostě slabej a nezvládl se udržet na rukách. Tenkrát jsem to řešila,až když mu bylo 11měsíců a jen se plazil,tak nás dr poslala k neurologovi a ten doporučil vojtovku. Vojtili jsme cca do září nebo října,tak nějak! V červenci mu byl rok a to se poprvé postavil v postýlce. Sedět a lézt začal až v srpnu, za jednu ruku chodit v září a sám udělál první krůčky AŽ v půlce listopadu!!! A fakt jedinej problém byl,že byl slabej!!!! Tak se z toho nenervuj! Vím,že už to tu opakuju po x-tý a tím,že máte dvojčata,tak děti víc srovnáváte...ale nedělejte to,každý dítě je jiný a i naše děti jako dvojčata jsou každý sám za sebe INDIVIDUALITA!!!!!! :slight_smile: :wink: :slight_smile:
MM lehnul,já funguju, i když mi není dobře,ale to znáte všechny...my holt musíme zvládnout víc než člověk :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sariky Gabi má pravdu, děti jsou úplně jiný, teď na dvojčatech je to hrozně vidět. Jinak chtěj spát, něco jinýho jíst a jinak jdou dopředu. U nás je Viki rychlejší, Adu se zatím jen houpe na kolínkách, ale třeba na břicho se přetočej jen z jedný strany a na záda jen někdy
28. led 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja ono asi právě dělá hodně to,že můžem porovnat,jaký to je s jedním a jaký se dvěma!!!

A holky já a myslím,že ani Maru, bysme NEMĚNILY!!! :wink: :wink: :wink: Dvojčata, i když znamenaj podstatně větší záhul,kterej si nikdo,kdo to nezažil nedokáže představit (ani nejbližší rodina,doma je totiž 24h nemaj!!!), jsou super věc a větší zábava než "monočlánek" :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, které používáte tu Linolu - dneska jsem je v tom poprvé vykoupala- jak pak čistíte vanu po tom mastným? :grinning: osprchovala jsem to, trochu nacamrala mýdla, ale je to pořád mastný. Důkladně jsem to teda nějak nedrhla.
Zbejvá snad už jedině Jar ? :grinning:
A co je částečná nebo plná koupel? Ještě v příbal.letáku píšou, že se v tom má koupat za 2-3dny. Koupete mezitím jen v čisté vodě, nebo vůbec a jen opláchnete zadečky?
28. led 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada Jaru, na mastnotu jedině JAR :grinning: Já holky otírám,další den koupu ve vaně, další třeba jen osprchuju nebo omyju v umyvadle a tak furt dokola. Linolu používám tak jednou týdně buď na otírání nebo do koupele. Píšou tam,že se nesmí dostat do očí a oni při koupání furt cákaj,tak jí do koupele často nedávám,spíš s ní otírám. A pak ta vana...no co ti budu povídat :grinning: :grinning: :grinning: Ale je super, tu kůži maj fakt krásně vláčnou a promaštěnou.
28. led 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse to mě taky napadlo - ve vaně furt cákaj anebo cucaj hračky. To jde třeba teda jen na vlhkou žínku trochu kápnout a otřeš je tím?
28. led 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
si říkám, aby to nebylo moc koncentrovaný
28. led 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada já si dám trošku linoly do plastový mísy a naředím s vodou a tím je otírám. Mám takový ty houbičky z DM (takový větší obdélníčky)
28. led 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse tak to taky tak příště udělám. Ta vana je takhle hrozná. Zítra ji pořádně umeju.
Jdu si už lehnout, mě celej den bolí hlava. Tak se tu mějte. A něco pište, ať mám dopoledne co číst :grinning:
28. led 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada neměj depréééése, já to na tobě poznám,že jsi v hrozný nepohodě :cry: :cry: :cry: Prď na chlapa, ono ho to určitě přejde. Nic o tom nevím,ale jen z tebe cítím,že jsi strašně "mimo" :frowning2: Tak hlavu vzhůru a dobrou noc!!!...máš tu nás a s náma je přece pr....l :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek