Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

maruja
29. led 2013

Dobré ráno, tak my zase první 😉
@kinguse jasně že bych neměnila, víš jak to u nás doma bude vypadat až budou větší?? Děti jsou v přesile a obýváko-herna přeteče hračkama 😀
@jarkalada Jaru doufám, že to vyřešíte, snad to není nic velkýho 😒

joyce2
29. led 2013

Taky se hlásíme, že jsme vzhůru. - Už si tu hrajeme a plný pecky.
Koukám, že tu Linolu musíme taky vyzkoušet. - Když je po tom tak mastná vana a tak vláčná kůže. 🙂
Po tý Weledě, co používáme do koupele je taky mastná vana, ale kůže teda zas tak vláčná není. 🙂

maruja
29. led 2013

@joyce2 joo ta Linola je fakt dobrá, ale vana je pak kluzká, tak se musí hned umejt (já Cifem) a stejně dávat pozor 😉

joyce2
29. led 2013

@maruja Já zatím koupu v plastový vaničce, tak ji většinou opláchnu a jednou za čas ji taky vezmu tím cifem (a snažím se ho taky z toho opláchnout - páč já cif používám ráda, ale mám pocit, že jsem na něj alergická - pčíkám z něj - tak, aby ho na té vaničce moc nezůstalo...) - Člověk neví, co je větší zlo - zasviněná mastná vanička, nebo jedovatý cif? - Tak že trocha mastnoty a trocha cifu bude nejspíš optimální kombinace? 😀

sariky
29. led 2013

ahoj holky. my jsme taky vstavali brzy, ale hlasim se az ted 🙂
a kdyz to tak ctu, tak me napadlo, ze by nam vsem prospelo nekam vypadnout. jen se obavam, ze to je asi spis neproveditelne. ale nejaky relax nekde by se hodil, ne?... 😉

rychetkami
29. led 2013

@sariky jak to že máš jiný děti jen ty...Šári, ty snad na mě zapomínáš😀 nevěrnice😀! Jinak začala éra ranních ptáčat, včera budíček 6:15, dnes 7:00...nojo, namlsala jsem se vstávání po osmé. Ale choroby snad od nás odcházejí, Kikinka už tolik nekašle a Mára je už úplně v poho. A včera jsem byla na kapelní zkoušce, no myslela jsem si, jak si od dtí oddechnu, a docela mi chyběli...kam to spěju, sakra🙂

rychetkami
29. led 2013

@jarkalada jak mluvíte o tom dokumentu, tak mi přijde, že ti chlapi tam buď nejsou a nebo jsou to exoti, který bych fakt hnala svinským krokem...sice občas na chlapa nadávám, ale když vidím toto, uvědomím si, že je opravdu zlatej.

sariky
29. led 2013

@rychetkami to jsem cela ja, velka nevernice 😀 😀 😀

maruja
29. led 2013

@sariky no bez dětí bych jela hned, aspoň prodlouženej víkend, ale není kdo by hlídal 😒 a pak by mě chyběli 😀

sariky
29. led 2013

@maruja Maru, me by taky chybeli a hlidal by mm 😉

zvalentova
autor
29. led 2013

@rychetkami já ti dám, ranních ptáčat. Klokani vstávají v půl šesté pořád. Když nás nechají do 6, jdeme slavit. 🙂

rychetkami
29. led 2013

@zvalentova tak to je fakt síla, ale třeba to naši taky vypilují....kdoví.

jarkalada
29. led 2013

@rychetkami no ti chlapi tam byli opravdu každý z jiného soudku 🙂)
@sariky já bych jela, asi asi s dětma, aby bylo větší vzrůšo, i když zase né ten relax, že jo 🙂)
@kinguse @maruja taková větší přeháňka byla. Hlava mě včera bolela festovně, ale už jsem se z toho vyspala. A vypsala 😀
A tady nám dneska od rána poprchává, takže sněhulda už nemá oči a ztratil se mu klobouk 😎
Jo, rychlostí blesku přišly ty kapsáře do auta. V pátek jsem paní psala a dnes dorazily. Nakonec jsem vybrala tenhle růžovej a modrej. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=62585611&tab=4

maruja
29. led 2013

@zvalentova tak náš skřivan vstává před 5h, když vydrží po půl 6, tak jsem celá happy 😎 budu muset nosit sluneční brejle aby nebylo vydět ty houpací kruhy pod očima 😉

kinguse
29. led 2013

holky,to je hrozný ty vaši skřivani!!! 😝 To by fakt umřela únavou ☹ Ty jo,neříkejte,že když si jich nevšímáte,že neusnou?? Holky se vzbudí mezí 4-6 na mlíko, vymlasknou ho a spí do 7,30 - 8,30 (ale to je strop,to už je spíš výjimečný ☹ ). Ale vstávat v 5h - 6h by mě fakt piclo!!! Na druhou stranu jsem v noci min.4x vzhůru a dávám dudlíka a hladím,ale většinou hned usnou. Větší průďa je Terka. Ale dřív to byly galeje...ježíš jen když si na to vzpomenu,tak mi naskakuje husina...ty probdělý noc,to byl hnus!!! Ale někdy během prosince se celkem zklidnily a spí líp,ale bez probuzení to asi ještě hoooodně dlooouho nebude! Chcem je zkusit přesunout k Lukymu do pokojíčku,tak uvidíme. Ten spí jak medvěd, vedle něj by se dalo dříví štípat a jeho to nevzbudí 😀 😀 😀 S ním to bývala pohodička. Usnul v autě, přenesla jsem ho, přebalila,převlekla do pyžámka a pořád spal 😀 Vedle dorotek se člověk hlasitě nadechne a hned jsou vzhůru 😝

Dneska je mi o trošku líp,ale žádná sláva. Ale už musím fungovat. Dopo jsem byla s holkama na roční prohlídce,takže naše míry a váhy: Terka 7,44kg a 73cm (je Ačko, porodní váha 2,1kg a 45cm) a Lucka 7,78kg a 73cm (B, 1,92kg a 43cm)....dr nás pochválila,že hezky rostou a pěkně to dohnaly 😉 Ale když slyším ty vaše míry a váhy,tak jsme pěkný špunti 😀 😀 😀 Ale aspoń se tak nenadřu,co?! 😉

Jdu se umýt a zalehnout na gauč k Ordinaci! Konečně mi začnou moje seriály 😀
@jarkalada Jaru, snad se mraky brzo roztáhnou a vyjde zas slunce!!!!! Chlapi jsou občas na ránu,ale bez nich by to nešlo,že?! 😉

jarkalada
29. led 2013

@kinguse taky koukám na Ordinaci, po chvilkách :- ))
Naši v roce měli 8.8kg a 74 a 76cm. Takže jen o kilčo víc jak vy 🙂 A teď maj oba něco málo přes deset.
Jsem vašim Dorotheám 🙂) zapoměla i popřát. Měli jste ještě druhou oslavičku?

kinguse
29. led 2013

@jarkalada Dorothejky oslavičku neměly, páč jejich maminka ležela chcíplá s chřipkou v posteli a potila se 😝 Snad budem do konce týdne fit a oslavičku uděláme v sobotu! Ale díky za přání 😉 To Anetka s Lukýnem nebyli taky žádní obříci! Ale já mám pocit,že holky strašně málo jí. V podstatě kromě zeleniny k obědu jí všeho dávku pro jednu rozdělenou na dvě porce ☹ Ale dr říkala,že je to v poho,že nejdůležitější je ta zeleninka a hlavně,že přibíraj, že špatně nevypadaj a dobře prospívaj,tak je to v cajku 😉 Jdu chrnět, ten kašel mě ničí, bolí mě z toho celej člověk. MM byl dneska doma,ale rozhodně nevypadal tak bídně jak já,ale samozřejmě to musel odležet 😅 😅 😅 A zítra už mi nechce dorazit mamka,takže budu muset fungovat,tak se jdu na to vyspat. I když čekám hroznou noc, holky maj rýmu a furt kňouraj a budí se. Tak čus bus a dobrou..jooo zítra nebo pozítří dorazí kuličky,tak se těším 😉

jarkalada
29. led 2013

@kinguse asi kukličky, ne? 😀 jsem teď chvíli byla mimo, jsem nechápala "kuličky", zprvu mi napadlo, že myslíš zas na nějaký petardy na oslavu 😀
To naši si myslím, že maj docela podváhu na to, kolik toho za den sežerou 😀
Tak pa a pěkně se vypoť 🙂

maruja
30. led 2013

Dobré ráno, tak my máme už půl dne za sebou 😀 náš skřivan je super aspoň toho víc stihnu 😉 Sofi šla už dneska do školky a trošku poplakala, ale tam je prý mac šikovná a nebrečí, a za pár dní se zase srovná

joyce2
30. led 2013

Tak co? Dneska nikde nikdo? My jsme vstávaly teď. - Mi připadá, že je v tý posteli zdržuju já. 😀 Vzbudily se kolem osmý, přišly mi trochu ospalý, tak jsme všechny ještě trochu pospinkly, ale mám pocit, že kdybych je v sedm drapla a odnesla do obejváku, neprotestovaly by. 😀 Abych z nich takhle neudělala pěkný lenochy. 🙂

sariky
30. led 2013

@maruja Maru, Simonek taky vstava po pate rano. ja bych radeji spici lenochy, to vstavani me nici 😒

sariky
30. led 2013

@kinguse teda Gabi, to neni mozny, dorotky jsou mensi nez susini? tak to jsem prekvapena, protoze susini tomu jidlu taky moc nedaji a kolikrat jsem rada, ze sni oba porci pro jednoho. ale prospivaji, tak jim to asi staci...
a taky preji dorotkam vseeeeechno jen to nejlepsi a hlavne trpelivou maminku 😉 😝
a ty se brzy uzdrav!

zvalentova
autor
30. led 2013

Dobré ráno, od víkendu mám docela honičku a sotva stíhám dočítat. Včera jsem byla u zubaře , rovnou tak koulí i na klokany a všechno v pohodě.
Pořád řeším cvičení na jaro a nikde nás bez druhé dospělé osoby nechtějí, snad se mi podaří někoho přemluvit. Ještě mám v merku jedno mateřské centrum, po cvičení je k dispozici herna a i cena je příznivá.
Holky jsem tak ráda, že ta bílá hnusota je pryč, kéž by byl duben a už to tak vydrželo.
Dneska jsme měli šílenou noc, Kuba odmítal spát a sám v postylce nechtěl být, Jacka zas kňourala každou hodinu. Kéž bych měla tolik síly a odvahy a nechala je brečet v pokoji. Já husa si je vezmu k sobě a dneska tam byli všichni.

maruja
30. led 2013

@kinguse to jsou dorotky fakt tintítka 🙂 7,80 měla Viki teď, ale co je malý to je hezký 😉 a vše nej k narozeninám

zvalentova
autor
30. led 2013

@sariky vstávání je hnus, co?
Šári, co susini a jídlo? Je to lepší?

zvalentova
autor
30. led 2013

@maruja
@kinguse
@sariky dorotky jsou úžasné, mají jako klokani, nám jen chybí cm. Snad to do únorové poradny doženou.

maruja
30. led 2013

@zvalentova víš co??, kdybych věděla že po chvilce kňourání usnou, tak bych je nechala. Adu v noci chvilku kňourá do postranice u postýlky a za chvilku spí, ale v těch 5h ráno vím, že už neusne a probudí všechny okolo. Tak s ním radši vstanu, nasnídáme se a počkáme na ostatní 😔

zvalentova
autor
30. led 2013

@maruja když se vzbudí Kuba tak neusne, ale Kačka se přitulí a ještě usneme

maruja
30. led 2013

@sariky Šári, já přestala dávat sváču a dávám jen mlíko a pak jedí daleko líp oběd, snědí každej tak 125ml Viki o něco víc, Adama to všechno dáví a pak se ještě dopijou mlíka. Kojim teda ještě dost často přes den v noci tak 1-2x

joyce2
30. led 2013

@kinguse Taky přeju dorotkám všechno nej nej nej - hlavně hodně zdraví, spokojený spánek a šťastné rodiče. 🙂