Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

joyce2
13. únor 2013

@zvalentova To bych byla moc ráda.

amallie
13. únor 2013

Ahoj holky, chci se zeptat, pred casem jste tu resily golfky, mate nejaky tipy? Ty cosato jsem koukala, pekny jsou, ale nikde jsem je nevidela nazivo a ani jiny teda se priznam, jen maclareny, ty jsem mela na prvni holcicku, ale nevim, jestli nejsou nejake lepsi?

maruja
13. únor 2013

@amallie ahoj, my jsme nakonec koupili Peg perego aria twin, dobře se skládá (stojí složenej) a je takovej pevnější v konstrukci 😉

zvalentova
autor
13. únor 2013

@amallie golfky jsou oblíbené téma 🙂 🙂
Lenka má Cosato, Jaru Peg Perego. Já mám asi 3 horké favority, ale zatím přesně nevím. Chystám se na čumendu do Malvíka, ale spíš do Kolína. Tam je přístup a zkušenosti o 100% lepší.
Jsou to sice další peníze navíc, ale pro mě to bude snazší. Naložit Easyho do kufru je masakr.

alex001
13. únor 2013

Ahoj holky, můžu se zeptat co koupit dětem za bílý jogurt. Konečně nám paní doktorka povolila kaše a jogurt, ale naprosto nevím jaký koupit? :(. Moc děkuji za odpověď.
A taky bych se ráda přidala do této disluze 🙂

maruja
13. únor 2013

@alex001 Ahoj, máš skoro stejně starý děti 😉
my dáváme Hollandii a Madetu ve skle 🙂 a dávám jim do toho banán, jabko, hrušku

zvalentova
autor
13. únor 2013

@alex001 vítej u nás 🙂
Dávala jsem Hollandii, nebo Choceňský (ne často, je moc tučný) a občas bílou Activii.

jarkalada
13. únor 2013

@zvalentova @amallie já mám Hauck, Gábi má peg perego 🙂

maruja
13. únor 2013

@zvalentova proto mám Choceňskej tak ráda 😉

alex001
13. únor 2013

@maruja Jé to je fajn a narodily se dříve, nebo v termínu?

alex001
13. únor 2013

Děkuji za rady ohledně jogurtu dneska ho skočím koupit 🙂. A dávaly jste jim ho ze začátku čistý nebo rovnou s ovocem?

maruja
13. únor 2013

@zvalentova už se na ty golfky moc těším ten EW je fakt těžkej jak prase, ale zase posilovna zadara 😠 ale teď zase nasněžilo, tak se zase první jízda odkládá 😉

zvalentova
autor
13. únor 2013

@jarkalada hlava zapomnětlivá 😉

maruja
13. únor 2013

@alex001 v termínu 38+3 plánovanou CS

zvalentova
autor
13. únor 2013

@maruja já taky, i mléko plnotučné... pak nemám mít cejchu jako prase 😀

zvalentova
autor
13. únor 2013

@alex001 já kvůli vysledování alergii čistý, pak s piškotem.... nakonec se osypaly po vejcích a tak nemají ani jogurt 😉

alex001
13. únor 2013

@maruja Tak to je paráda, že se jim u maminky líbilo a vydrželi dle plánu 😉 . Jste šikulky!!!! Teď koukám, že máš celkem tři děti tý brďo to musí být mazec - klobouk dolů že to zvládáš a samozdřejmně můj obdiv 🙂 .
To mi jsme byli v nemocnici skoro pořád - hrůza nikomu bych to nepřála..... 😢 .

alex001
13. únor 2013

@zvalentova bobíšci mají alergii to je mi líto 😒 , snad to nebude nic vážného - jak to vidí doktoři bývají ty alergie u dětí napořád nebo to může zmizet?

sariky
13. únor 2013

holky, otazka - davate dvojcatum kupovany kure nebo jen z domacich zdroju nebo bio? ja davam kupovany nebio a mozna v tom je problem. jen nevim, kde to bio koupit 😒

sariky
13. únor 2013

@alex001 ja davam chocensky bily. nic jim do toho nepridavam, aby si zvykali i na jiny chute nez sladky 🙂
a vitej mezi nama. mas jedno nebo dvojvajky?
moji susini jsou taky v kvetnu, ale uz druhyho 🙂

amallie
13. únor 2013

@zvalentova děkuju holky, právě kvůli tomu skládání to řeším, asi teda taky vyrazím do malvíka na čumendu, koukám, že jich tam mají nejvíc, ty cosatto mají nádherný tedy 😵
@maruja a už je v tom vozíš? já ještě ani nepostavila spoirťák, jsou furt v hlubokým 😲

amallie
13. únor 2013

jogurt dávám klasik, nebo ten z lidlu, nebo hollandii, prostě, co koupím, bílej, kolem 3% tuku a v optimálním složení, tzn,. jogurt a nic víc

zvalentova
autor
13. únor 2013

@amallie mě právě přišlo, že v Kolíně jich mají víc, ale to není tak zásadní. Hlavně přístup je zcela opačný od Malvíka. I proto jim chci udělat kšeft, nejsou jen přeprodávači.

maruja
13. únor 2013

@amallie ještě nevozím, já jsem nedávno přestavěla na sport, Adam už se nevešel do korby. Ale dávat do auta sporťák je to furt těžký a jak jezdíme do školky, tak je nakládám a vykládám 2x denně, tz golfky jsou super, už se na ně těším 😉

jarkalada
13. únor 2013

@sariky ze začátku jsem jim kupovala bio. Maj normálně superhypermárkety 🙂 Já tedy kupuju v Globusu - maj to většinou v zelených krabičkách, označený bio. Ale vychází to asi 300kč/kg. Maj tam třeba i hovězí. Koupim vždycky půlku nebo celý kuře, doma uvařím a rozdělím na porce a dám do mrazáku.
Ale jak jsem to onehdá tady počítala-vycházelo mi to na 40-50g porci masa i se zeleninou, ten jeden jejich oběd, něco kolem 30kč. Jenže tam toho oproti skleničce maj ode mně mnohem víc - ve skleničce máš tak 7-10g masa a stojí taky ta 250g kolem 30kč.
Teď jim to střídám s normálním. Co zrovna mám, no.
Když jim dělám z normálního masa, tak jim to třeba osmažím na cibulce nebo jinak upravím.

sariky
13. únor 2013

@jarkalada o globusu vim, ale ten je pro me strasne z ruky a autem tam neumim dojet a kdyz nad tim tak premyslim, tak asi ani mhd 😒 zkusim to jeste nejak prozkoumat, jestli to nemaji i nekde jinde. ale pokud se nemylim, tak v tescu to nemaji (aspon teda v supermarketu ne, v hyper mozna jo....)

jarkalada
13. únor 2013

@sariky určitě maj i jinde, ale já těm Lídlům ani Tescům nějak ohledně masa nevěřím, ale ani nevím proč 😎
A jáák, neumím tam dojet autem? 😀

joyce2
13. únor 2013

@zvalentova Zuzi, díky moc za ten jídelníček. - Už jim nic, co obsahuje mrkev, nedám, teda asp. do roka.
- Fakt nevím, proč se s ní doporučuje začínat, když způsobuje alergie. ☹

sariky
13. únor 2013

@jarkalada to je jednoduchy, autem umim dojet jen tam, kam to mam nauceny (takze k nasim, k mm do prace, na urad, atp.). 😀 na ostatni si proste netroufam. 😒

rychetkami
13. únor 2013

@kinguse tývado, zubař, jsi statečná...taky mám někdy v březnu jít a čeká mě to samé - dolní pravá osma ven a krčky...a pak na dentální hygienu, rok jsem tam nebyla, to bude kamenolom.
@jarkalada taky jsem srabík, nechám si opíchat i vrtání....to moje mamka je jiná liga, kro trhání dává vše zaživa🙂
@lenny2 zkratka tch je cool... přijde mi, že staré feny novým kouskům nenaučíš. TA naše zas zaperlila, minulý víkend se muže ptala, jestli nepřijedeme. MM jí sdělil, že v pátek budou po očku, tak není vhodný je nikam tahat, já jsem navrhla, jestli nechce přijet. Prý že ještě neví. V sobotu zavolala, že se jí nechce...no je to její volba....sice by mi pomohlo, kdyby u nás byla a třeba je vzala v kočárku ven a já bych si konečně přerovnala skříň nebo si vyřešila na pracáku ten rodičák, ale co už. Nejvíc mě štve, jak ty děti má na salámu, naše mamka se trápí, že jak je pořád v tý nemocnici, tak je pořádně nevidí, a moc by chtěla, a tch je může vidět kdykoli a dlabe na ně.