Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

maruja
14. únor 2013

@sariky u nás Vikule, ta leze okolo Aduny jednu mu lupne a leze dál. Když Adu leží, tak se mu opře o obličej a stojí nad ním dokud nezačne ječet. Teď si troufá, ale až začne Adam tak bude zdrhat, je přece jen o kilo větší 🙂

bobecek79
14. únor 2013

@sariky no právě že prdí jako blázen....

lenny2
14. únor 2013

@bobecek79
Z podobných důvodů jsme tenkrát přešli z Nutrilonu na Sunar a klid 😉

silvie_z
14. únor 2013

@bobecek79 ahoj, těžko říct, jestli je to od zubů, přece jen se mi to zdá u vás celkem brzo, ale možné to je. třeba by pomohl nutrilon comfort, ten je při zažívacích problémech. teď jsem ho kupovala pro holky, měly několik dní průjem a pak se nasazuje tenhle typ mlíka. mám to na doporučení od doktorky, možná by to pomohlo i vám

jarkalada
14. únor 2013

@lenny2 a ten banánovej aspoň mně tak krásně lahodně voní, bych si kolikrát dala taky 😀

zvalentova
autor
14. únor 2013

ženský, to je děs. Vojtovku Kubovi vrátili. Ale asi jsem ráda, on je fakt mimo.
Vybírám golfáče.... mám na to barevnou tabulku, abych byla ještě více zmatená 🙂

bobecek79
14. únor 2013

@silvie_z
@lenny2
holky díky. Adámek má Sunar,tak vyzkouším i u Adélky. Mě se to na zuby zdá taky brzy,nevím.... 😒

lenny2
14. únor 2013

@jarkalada
No a střídám ho s jahodovym Hami 😉

lenny2
14. únor 2013

@bobecek79
Brzy neni, ale ty příznaky mi k zubům neseděj, může na ní být těžkej na bříško. Moje děti měly zuby co si pamatuju taky někdy v necelym 5. měsíci

lenny2
14. únor 2013

@zvalentova
Neboj, Zuzi, on to dožene, dyť je to klokan 😉
Tak jaký golfáče jsou v úzkém výběru?

zvalentova
autor
14. únor 2013

@lenny2 Peg Perego, Cosato a Cybex

lenny2
14. únor 2013

@zvalentova
Cybex taky good volba 😉

maruja
14. únor 2013

@zvalentova tak cossato jsou super a mají moc hezký barvy, mm nakonec vybral PP žemají lepší konstrukci a na to se u nás hledí 😉 a Cybex jsem chtěla mono golfky. To jsem ti pomohla coooo? 😉 😎

jarkalada
14. únor 2013

@bobecek79 taky nám zuby vylezly v necelých 5m 😎

maruja
14. únor 2013

A my ještě nemáme NIC
@jarkalada

joyce2
14. únor 2013

@maruja Držíme s váma basu. - Taky zuby ještě nemáme, i když Jituš se tam možná něco klube... tak uvidíme, co to bude, jestli se to vyklube...

kinguse
14. únor 2013

@maruja @joyce2 tak my jsme nejlepší!!!...Terka je taky stále bezzubá...ve 13.tým měsíci!!!!! Lucka už má 3.a brzo vyleze 4.!
@bobecek79 no my se prdama kroutili ještě v 9.měsíci 😝 Ale kojila jsem. Ale jak píšou holky,zkus změnu mlíka!
@zvalentova Zuzi,já myslím,že ať vybereš z těch tří jakýkoli,tak to bude dobrá volba!
@jarkalada jééé Jaru,to je hezký,že na tebe myslí cizí lidi 😀 😀 😀 Já dostala od mm tulipány...se vytáhl 😀 Já mu dala pistácie,který miluje,tak máme splněno 😀

Dneska jsem tu měla celý den kámošku s malou,tak to bylo fajn. Jen teda Lucinka je šíleně protivná, ukňouraná..no asi ty zuby 😝 Jo a taky mi dneska padla a rozsekla si tu uzdičku v pusince...krve jak z v..,měla to roztržený,tak jsem volala dr a nijak to prý neřeší.Jen jsem jí to matlala řepíkem. Prý to něktěří zubaři rádi nastřihávaj,tak to máme aspoň za sebou 😀

zvalentova
autor
14. únor 2013

@kinguse
@maruja Mě se právě líbí PP, kvůli nánožníkům v ceně a celkové rukojeti. Barevně jednoznačně Cosatto 😎

jarkalada
14. únor 2013

@kinguse Lukyn si uzdičku na horním rtu úplně vytrhl. Přesně, krve jak z v... a. Hrozný. Když jsem viděla, že má v tom horním rtu díru, tak jsem prostě jela k dr. ,jsem ani nevěděla, jestli má všechny zuby. Ale taky mu s tím nic nedělala. A na zuby se vyjádřila, kdyby měl nějakej vybitej, tak s tím taky nic nemůže udělat 😎 😀
Známejch syn v podobným věku má teď šitej jazyk - spadl a překousl si ho, má tam nějakej štych. To si vůbec nechci představovat 😝 😕

jarkalada
14. únor 2013

jo, navnadily jste mě na tu cizrnu. Mám jí teď do rána namočenou. Dělám to prvně v životě - mám jí nechat jen tak na lince, nebo radši v lednici?

veronika.m
14. únor 2013

@zvalentova zuzi doporucuji golfky cybex jsou best!!! Polohovani, super zadova operka a bezkonkurencni striska. Ja nanoznik nikdy nepouzila ani u sportaku natoz u golfek 🙂 kdyz sem mela Lili. Ted si golfky ani kupovat nebudu muj kocarek ma cca 10 kg sportak takze golfky zatim neresim. Hlavne se ten muj kocarek da zmensit na mono kocar tak ani nezabere misto v aute. Uvidim v lete kdyz me chytne amok 🙂))

kinguse
15. únor 2013

@veronika.m Veru a co to mas za super káru,že tohle umi??? 😉

@jarkalada ted uz je to asi jedno,ale stačí nechat na lince 😀 Čočka se taky nedává do ledničky,tak to bude to samy. A dej pak vědet,jak jsi ji dělala a jak chutnala. Ja chci dorotkam dneska prubnout červenou čočku,ještě ji nemely. Čekám na kamosku,přijde vyzvednout tu jednu zidlicku a veze ji pánovi do Tábora! Uz mám prodány obe,se po nich zaprasilo 🙂 A ani jsem na nich neprodelala. Hlavne jsem rada,že jsou pryc. Ted tu máme oooobr prostor 😀 ...no uvidíš v pondeli!!! Ja se hrozne těším. Jsem zvedava na děti,jak budou reagovat 😀 Doufám,že nás ty tvoje torpéda neprevalcujou 😀

No nic,jdu pro holky. Si tam tak pekne vykládají v postýlce a volají MAMAAA 😅 Normálně bych ještě ležela,ale ma priject kazdou chvíli ta kamoska,tak jsem se musela vykopat. Dneska se vzbudila Terka ve 4h s silenym hysterakem,tak jsem si ji musela dat k sobě,abych ji zklidnila. Asi špatny sen či co. Jinak stále spí v pokojicku celkem hezky.Az na výjimky jako dnes az na mliko kolem 5h. Tak se celkem vyspim.

sariky
15. únor 2013

@jarkalada Jaru, ja tu namocenou cizrnu nechavam normalne na lince a nikdy se tomu nic nestalo. a jestli budes loupat, tak se na to radeji vyprdni, protoze to je fakt pakarna, zabere to strasne moc casu a tvoje dvojcata nejsou takovy kozy mlsny, jak moji susini, tak ti to urcite zbasti bez problemu 😉

maruja
15. únor 2013

@zvalentova ta celková rukojeť je dobrá a drží kočár v dost pevným stavu, nijak se nekynklá. No až si je všechny ošaháš a vyzkoušíš, tak se líp rozhodneš 😉

maruja
15. únor 2013

jinak holky my jsme dneska docela dobře spali 😅 mladík spal od 20:30 do 04:00!!!!! 😎 to je jedno z nejdelších spaní u něj. A pak do 6:15. A Viki klasika, tu nakojim 2x za noc a jinak spí většinou 😉

zvalentova
autor
15. únor 2013

@veronika.m sama jsem zvědavá jaký z nich budu mít pocit. Bohužel bazarové jsou jen Perego. Nevím jestli dám přes 8 tis.za golfky.
Něco to bude chtít určitě, jezdit na rehabilitaci s EW je masakr.
Ještě otázka z jiného soudní. S jakým děláš materiálem? Mám doma spoustu věcí - acryl, gel, zdobení, které nestihnu už použít tak jestli bys hjo nechtěla. 😉

joyce2
15. únor 2013

@maruja tak to byla dneska obecně nějaká dobrá noc. - Já jsem taky kráásně vyspaná. - Se prvně vzbudila Maruš až kolem třetí a pak spaly obě až někdy do šesti... Po předchozích nocích si toho vážím. 🙂

sariky
15. únor 2013

@zvalentova btw Zuzko, proc musiste znovu cvicit vojtovku? co to znamena, ze je Kuba mimo? ja furt resim Saru - snazim se s ni cvicit, ale od rehabky mam v podstate jen 2 cviky a zda se mi, ze ji to nejak nepomaha. ona se teda uz zacina sama snazit "stoupnout" si na vsechny 4, ale levou ruku ma porad strasne slabou a nedokaze se o ni vzeprit. navic dava nohy strasne daleko od sebe ,takze si na ty 4 ani nemuze stoupnout, protoze se ji ty nohy rozjizdi a hned zuchne zase dolu. ale dam ji jeste cas. preci jen je kazdy dite jiny a kazdy ma svuj cas. a ty tabulky me fakt zacinaji pekne stvat.....

maruja
15. únor 2013

@joyce2 no, já mám ještě deficit, potřebovala bych ještě pospat, ale takhle by to šlo 🙂

ostrava8
15. únor 2013

ahoj holky, tak malá v noci šílený záchvat kašle ,tak jsem jí měla na prsou v sedě, tak se bobíšek alespon trochu vyspala, ráno mm jel k doktroce, tak má bronchytýdu (sorry nevím kde jsou jaká "i", "y", asi ted budu za blbku 🙂) ,takže jsem vyfasovali Sumetrolim a Ventolin, a samozřejmě, to má od manžela, toho Mudra. prohlídka taky a mají stejnou diagnozu :( grrrr Všem moc děkuji za podporu , mám vás moc ráda 🙂 čtu vás, ale psát nestihám ... držte se všechny