Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

maruja
15. únor 2013

@ostrava8 to je mě líto, tak ať brzo zaberou léky a je vám líp. Dej si ji na kolena a klepj jí na hrudník a na záda, on se ten hlen líp uvolní a vykašle 😉

sariky
15. únor 2013

@ostrava8 Peto, presne tyhle leky brali susiny a zabrali jim. tak se drzte!

joyce2
15. únor 2013

@ostrava8 Zní to hrozně. Moc držím palce, ať se to zlepšuje a ať jste brzy zdraví.

jarkalada
15. únor 2013

@kinguse no já taky doufám, že budou naši vyspaní do růžova a budou hezky v klidu sedět a jen se usmívat, jak taky jinak 😀
Jsem si vás vygůglila, najít bych to snad měla, kdyžtak volám o pomoc 🙂 Ale koukám-jsou tam parkovací místa i pro "návštěvy" nebo spíš vyhrazený pro obyvatele?
Taky se už těším, snad vám tam nic nerozbijou 😀

kinguse
15. únor 2013

@jarkalada Jaru,ty parovací místa jsou bohužel pro majitele bytů,ale zaparkuj podél obrubníku kus za tím dětským hřištěm (před bílým barákem).Tam by mělo být místo. A buď v klidu, nějak tu droboť zvládnem 😀

kinguse
15. únor 2013

@ostrava8 Peťo, držte se a ať je co nejdřív líp!!! Ty nemoci jsou fakt horor 😠

jarkalada
15. únor 2013

@kinguse ok, někde to tam upíchnu, na tý mapě to vypadá, že tam ta auta stojí taky jakoby v tý silnici, co jde kolem těch vašich baráků
Tu cizrnu vařím snad už hodinu a furt se mi zdá taková tuhá, jdu pod ní trochu přidat

sariky
15. únor 2013

@jarkalada Jaru,nevim jak ostatnim, ale me cizrna nikdy poradne nezmekne 😉
btw ja tady uz pres hodinu varim ve vode tenkej platecek bio hoveziho pro susiny a furt je to jak guma. to byla asi biogumakrava 😀

jarkalada
15. únor 2013

@sariky no já jsem jí teda neloupala, jestli je to teda tím. 😕 Hovězí já dělám jedině v papiňáku, jinak ho taky vařím pak dvě hodiny. No a kdes ho nakonec teda sehnala? 😎

sariky
15. únor 2013

@jarkalada slupky na to nemaji vliv 😉
mm koupil v hyper tescu. v super tescu ho nemaji. uz jsem to ale prestala varit, takovej kousicek uz davno musi byt hotovej a zrejme nikdy nezmekne. jen doufam, ze to pujde rozmixovat

ostrava8
15. únor 2013

@jarkalada
@sariky holky tak my cizrnu taky jedině v papináku 🙂 Jé jaru ty jdeš dneska na návštěvu ke Gabce ? se ženský máte že bydlíe tak kousek od sebe 🙂

ostrava8
15. únor 2013

@sariky šári help .. jsem vyčetla že ten Ventoli je pro děti od dvou let, vy jste to brali taky ?? grrr to je šílené tolik info, kdybych nečetla nic nevím 🙂

jarkalada
15. únor 2013

@ostrava8 dneska né, dneska stále vařím tu cizrnu, to bych nestihla 😀 až v pondělí.
A fakt jí vaříš v papiňáku? Jak dlouho?
A změkne vůbec někdy nebo je prostě tuhá furt?

sariky
15. únor 2013

@ostrava8 Peti, susini ten ventolin brali kdyz jim bylo 6 mesicu

ostrava8
15. únor 2013

@jarkalada cca půl hodiny, my si jí vždy děláme pro sebe tu cizrnovou polévku s řím kmínem a smetanou .. mnam, už vím co zítra na oběd . To zase bude romantika v noci 🙂)) JJ Jaruš změkne ....

ostrava8
15. únor 2013

@sariky takže to je síla, a ted mi řekni proč tam píšou od dvou let ... kurna už .šári a jak malá a ekzém ? lepší ?

sariky
15. únor 2013

@ostrava8 Peto, nevim. po pravde, moc jsem to nezkoumala, protoze susinum nebylo dobre a po tom se vylecili. ale kdyz to napsala dr i vam, tak se to asi muze davat i malym detem. jestli mas obavy, tak te vasi dr zavolej a zkonzultuj to.
ekzem furt hruza, ted zas valime kortikoidy, tak je to trochu lepsi, ale opravdu jen trochu, protoze pravou tvar ma opet do krve. je to fakt des. nejhorsi je, ze se nevi, z ceho to je. to se pak hodne blbe leci....

jarkalada
15. únor 2013

@sariky a nemůžou to být fakt ty kočky? 😒

sariky
15. únor 2013

@jarkalada Jaru, muze to byt cokoli. takze uz se pracuje na tom, ze od brezna pujdou pryc. jsem zvedava, jestli to pomuze. kazdopadne to neuskodi 😉

zvalentova
autor
15. únor 2013

@sariky Kočka je krásné stvoření, ale pro alergika hotová pohroma ☹

joyce2
15. únor 2013

@sariky Třeba se to fakt výrazně zlepší, až budou kočky pryč. (Já nemám na kočky alergii, ale jsem alergická na prach, peří a roztoče, každopádně mít tady kočku (jako vevnitř v bytě), nedělám nic jinýho než pčíkám a smrkám, naskákání ekzému taky nevylučuju... Tak že je naděje, že až dáš kočky pryč, po nějakém čase se ekzém zlepší.

ostrava8
15. únor 2013

@sariky šári kolik těch koček máte ? 🙂 že píšeš v množném čísle ? je to smutné, ale já taky dala fenu pryč, páč nedokážu si představit jak ted bude línat a malí se plazí ,to by měli všude . je ted u našich, a mamka nadává kde může, že pes do bytu nepatří. A asi výhled že by naše Terrinka /pes/ vydržela do baráku, to už asi nedá, je jí 12 let i když bych si to moc přála :(

lenny2
15. únor 2013

@ostrava8
Péti, drž se a dej malý za nás pusinku ať jí je brzy dobře! Ventolin zabere, moji ho měli při zánětu průdušek a hrozně jim to ulevilo! Myslim na tebe ať je brzo líp!

sariky
15. únor 2013

@lenny2
@ostrava8 holky, to vypada, ze ventolin je zazracny lek 😀

sariky
15. únor 2013

@ostrava8
@joyce2
@zvalentova kocky mame dve a ja taky rikam, ze zvire (at uz jakekoli do bytu proste nepatri). sice jsem cele detstvi vyrustala se psem, ale ted, kdyz to vsechno zpetne vidim, tak uz do bytu zadne zvire nechci. clovek muze surovat jak vzteklej, ale prach a chlupy jsou proste vsude a to nezminuji dalsi aspekty (vetsinou negativni) souziti se zviraty.... mozna jsem zla, zvirata mam rada, ale jak rikam, domu uz je nechci a venku nebo u cizich at si delaji co chteji 😉

sariky
15. únor 2013

@ostrava8 a Peto, neves hlavu, 12 let nemusi nic znamenat 😉

sariky
15. únor 2013

@ostrava8 to mi pripomnelo, jak jsme se pred porodem bavily o jmenech. ja jsem puvodne mela k Simonovi alternativu Lukase, protoze Luky se jmenoval muj pes 😀 Ale pak jsme to s mm zavrhli a zvitezil Simon. ale kdyby jsme meli 2 kluky, tak ten druhy by byl asi Lukas 🙂

kinguse
15. únor 2013

@jarkalada tak co,už ti změkla cizrna 😀 😀 😀 Hele já kupuju bio hovězí od segry, má ho od soukromý firmy z Kaplice,tak kdybys chtěla??? Směsný balík 5 kg , 140 Kč/kg (tam je od každýho něco, minule byl největší kus roštěný..nádherný, holkám jsem z toho nadělala spoustu balíčků do mrazáku) nebo si můžeš vzít čisté maso roštěná -320 Kč,zadní - 220 Kč,plec - 200 Kč,kližka,přední - 170 Kč, kosti - 10 Kč,ořez - 70 Kč. Kdyžtak se v pondělí domluvíme,musím to do středy objednat. Tak mi to kdyžtak připomeň.
@sariky Šári,já to taky říkám. Miluju zvířata,ale do bytu max.andulku...i když ta nadělá bordelu taky dostatečně 😀 A k alergikům ptáci taky nesmí! Ty ekzémy musí být strašná věc! Naše Lucka má malilinkatý ložisko na nožičce.Už měla jedno,tak jsem furt mastila indulonou a zmizelo,tak snad zmizi i další 😉 Ale to je prd proti vašim problémům ☹

sariky
15. únor 2013

@kinguse joo andulku jsme taky doma meli, kdyz jsem byla mala. ja si z toho samozrejme pamatuji jen ty "hezke" veci, ale mamka rika, ze to taky bylo peklo, vsude peri, strasne se prasilo a viril prach. ja jsem si chtela jednou poridit takovyho toho velkyho papouska, me se to strasne libi, ale doslo mi (nastesti zavcas), ze to je blbost, ze to proste do bytu nejde. takze zadny zvire....
a to, ze ptaci k ekzematikum nesmi vim. vsude se neustale dokola omyla, ze k alergikum nesmi predevsim kocka, pes a ptaci. pak nejsou vhodni ani drobni hlodavci. nic, co by clovek nevedel, ale to vis, je tezke se rozhodnout a zvirete se "zbavit"..... Ale deti na prvnim miste, takze neni o cem diskutovat.
jinak s tema ekzemama se pry roztrhl pytel, ze to ma ted strasne moc deti. je to fakt hnus, je nejaka otravena doba ci co....

kinguse
15. únor 2013

@sariky bohužel 😠 Já mám kolem sebe taky spoustu kámošek,co maj děti ekzematiky,ale teda tak moc,jak to máte vy asi nikdo. Takhle to mívala jen kámoška a snad tě to neurazí,ale dr jí doporučila omývat to močí...samozřejmě panenská je to nejlepší!!! Vím,že to zní "hnusně",ale jí to fakt zabralo!!! tak třeba????...