Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

sariky
17. únor 2013

@lenny2 tak hlavne, ze uz to mas za sebou a jak rikala Kamil, maslovej hnus posli sekretarce 😉

holky, co jste porizovaly dvojcatum k prvnim narozkam? ja vim, zatim vas moc nebylo, ale pomalu zacinam sondovat, preci jen do kvetna neni uz tak daleko. od tchyne bych chtela prispevek na golfky, s mm susinum koupime nocniky, od nasich budu chtit dorty,..... ne, ze by tady ten vycet nestacil, ale kdyby treba ty golfky nevysly, tak abych mela nejakou alternativu 😝
jo a dneska jsme pichli na EW kolo, takze ted to mm spravuje. grrrr, to je behem mesice druha nehoda (onehda sklouzla pneumatika z rafku). uz aby susini chodili.... 😉

sariky
17. únor 2013

@kinguse
@maruja tak jsem studovala tu urinoterapii na netu a neco na tom asi bude. akorat mi prijde, ze toho na netu moc neni, v podstate vsechno je cerpany od dr. partykove a zatim jsem nikde nevycetla sirsi souvislost, prijde mi to hodne "zjednoduseny". ale musim priznat, ze to je zajimavy. akorat si nedovedu predstavit, jak bych odchytavala tu moc...
s touto terapii asi nikdo osobne zkusenost nemate, ze?

lenny2
17. únor 2013

@sariky
Šári, dostali odrážedla, Štofa nějakýho auťáka, nějaký klučičí hračky od Playskool (mimochodem jsou skvělý!), Linda Minnie, zas nějaký holčičí hračky typu dřevěnej vláček Hello Kitty, dorty, penízky - no na to, že jsem řikala, že jim nebudu kupovat nic, páč z toho ještě nemaj rozum, tak toho dostali teda dost 😀
Pro prcky doporučuju sekačku na trávník od Playskool, mluví, když je jako přežraná, tak krká a prdí, koupili jsme jí synovcoj k Ježuchoj a my dospělí jsme z ní byli uplně urvaný a hlavně kluk půl odpoledne lítal se sekačkou po bytě a sekal!!! Zkusim jí najít a pošlu odkaz 😉

lenny2
17. únor 2013

@sariky
http://www.slune-cz.cz/mluvici-sekacka-sekac-mi...
Tady je za dost peněz, v Dráčiku jí seženeš levnějc 😉 Je fakt skvělá!!!!!

kinguse
17. únor 2013

@lenny2 Leni,hlavně,žes to přežila!!!! 😀 😀 😀
@jarkalada neboj,nějak to zvládnem!!! Už se na vás hroooozně moc těším. Doražte,jak se vám to bude hodit. My budem doma!!!

kinguse
17. únor 2013

@sariky Šári, osobní ne,ale mám dobrou kamarádku, která měla šílenej atopák,nejvíc ruce a obličej,tak jí to právě nějaká dr doporučila. Nejdřív se jí to eklovalo, nakonec se ale odhodlala a hrozně moc jí to pomohlo! Zkus pročít něco jako moč a čínská medicína nebo tak nějak. Jako nikdy bych se neodvážila to pít,to by mi žaludek fakt nevzal,ale dát to na tamponek a přikládat na "postižený místa" mi přijde v pohodě!

lenny2
17. únor 2013

@kinguse
Přežila a zas mám na dlouho vybráno 😀 Teda doufám, ale vzhledem k tomu, že už mi dneska předčasně popřáli k svátku, tak nepočítaj s návštěvou příští víkend, uffffff 😀

jarkalada
17. únor 2013

@lenny2 tak to tchýně dlouho nepobyla, ne? A co-proběhlo to v klidu nebos bouchla 🙂 A koukám, kolik má Kryštof vlásků 🙂
@sariky - k narozeninám jedině tatru!! 😀 Sekačku jsem jim pořídila k Vánocům, to jim bylo ale už přes rok - aby už fakt chodili a mohli jí stabilně držet a tlačit, jinak se s nima bude překlápět. Ale má stále úspěch 🙂 máme teda obyčejnější, nemluvící, ale když jede, tak tam něco rachtá, jako že to seče, jde otočit klíčkem a zatáhne se za úchytku a točí se "motor", stála asi dvě stovky.
@kinguse jako dneska usnul Luk. v půl jedný!!! a vstávali ve tři! obědvali ve čtvrt na čtyři. To se doufám už nebude opakovat 😝 No né, kolem tý druhý musíme být u vás 😎 Kdyžtak prozvoním nebo písnu, jak vyjedem.

kinguse
17. únor 2013

@jarkalada ok,dej vědět. Kdyžtak je můžem dát spát u nás na terasu...za poplatek vám pronajmu kočár 😀 😀 😀

kinguse
17. únor 2013

@lenny2 tak máš splněno,to je super!!!

Holky,já byla včera s mm na večeři, byli jsme celkem 4páry, bylo to v luxusnější restauraci, v takový jsem byla asi naposled 😀 ...ne že by nám nechutnalo,to né,to bylo luxusní: 1.chod - telecí paštička se švestkovým dipem, 2.chod pstruh na dýňovým pyré, 3.chod bramborový krém s houbami, 4.chod srnčí svíčková s karlovarským knedlíkem, 5.chod domácí jablečný sorbet a 6.chod domácí lívanečky se skořicovým krémem přelité medem s vlaškými ořechy...no úúúúúžasný! Ale lahev vína za 590,-!...to už bylo horší. Takže mám na hooooodně dlouho vybráno 😀 Jo a to jsme všechny ženský dostali od svýho chlapa nádhernou kytici! Doma jsme byli po 2h,takže to dnes balím a jdu chrupkat 😅

jarkalada
17. únor 2013

@kinguse né, to co předvedli dnes, se již nebude opakovat. To neexistuje, takováhle anarchie 😀
Tak dobrou a zítra čus 🙂

rychetkami
17. únor 2013

@kinguse Gábi, tak to jste se měli dobře a doufám, že to byla romantika...u nás by tohle nehrozilo, mým manželovi tyhle podniky lezou na nervy, on je v tomhle svéráz...mně ani ne, já bych si to jednou za čas užila, le prostě Štěpán je Štěpán...to chce zažít🙂

rychetkami
17. únor 2013

dámy, ještě jedna věc...řádila jsem v Benitu, nakoupila jsem na jaro a léto tak za dva litránky, ale krásný, úžasný a mocpotřebný věci pro háďata...mám vás pozdravovat od mého manžela😀 JAk jsem psala GAbče, on je tak trochu svéráz, i když nás zabezpečí pěkně a je moc šikovný (programuje pro amíky), tak je ze skromných poměrů a je to na něm hodně znát. Není extra škrt, ale to šetření má v krvi... někdy by nakupoval jen na kila v sekáči, že dětem je to stejně fuk. Jojo, má pravdu, ale tohle je spíš radost pro nás mamky...tchyňka se ze mě po..., až to uvidí, taková škoda těm dětem😀 ale už se těším na zásilku, Mára a Kiki budou krásný!

zvalentova
autor
17. únor 2013

@rychetkami Benito je smrt pro účet, všechno nutně potřebuješ 😀 😀

rychetkami
17. únor 2013

@zvalentova docela se těším naživo, jak mám od vás dobrý reference,tak tomu celkem věřím🙂

zvalentova
autor
17. únor 2013

@rychetkami já ty jejich hadry miluju a nemůžu se dočkat jara, až budou vidět. Teď mají pořád a pořád kombinézy. Ještě několik rodičáků a jsem v pohodě 😎

rychetkami
17. únor 2013

@zvalentova já si ještě do konce února bahním s mateřskou, do května mi bude zaměstnavatel platit dovolenou, ale pak budou kohouty utaženy.

lenny2
17. únor 2013

@rychetkami
Kami, já na Benitu taky řádim jak černá ruka 😀

rychetkami
17. únor 2013

@lenny2 obávám se, že já si do května ještě jednou zařádím🙂

Dobrou,holky, jdu koukat do víček zevnitř!

lenny2
17. únor 2013

@jarkalada
No, jelikož mám kočár už furt u mamky jak jsme tam denně, tak jsem si ho v sobotu neodvezla. Tch. se sdělilo, aby přijeli až se děti po obědě vyspěj, dala jsem je spát po 12h. a vstávali cca ve 14:30. Bylo mi jich líto, že by nešli ven, tak jsem je ve tři naložila na golfky a šla jsem s nima okolo baráku tak aspoň na 1/2 hoďky proluftovat. Pak se tch. zavolalo, ať teda přijedou. Nachystala jsem ty chlebíčky, dala jsem na stůl Kitty dort, kterej se včera nerozkrojil víceméně kvůli nim, aby jsme ho mohli teda rozkrojit i s tch. No, už u dveří jsem viděla ten obří tác, kterej nesla, já protáhla držku (pochopitelně tak, aby to zaregistrovala), ona prošla kolem mýho dortu bez komentáře (a to se na něj dívala), trvala na tom, že musíme zapálit svíčku na tom jejím, nabídla jsem jim pak ten můj, tchán si dal dort i chlebíčky, ona se demonstrativně ničeho nedotkla (a to si ho nechala nandat na talířek), pak ho tam netknutej nechala!!! Prostě naschvály! Děti k nim nechtěly, tak jsem si vyslechla rejpavý poznámky o tom jak je dlouho neviděli, stále jsem byla ticho, spíš jsem se uchýlila k dětem. Odešli někdy po šestý večer.....
Takže tak dnešek, dusno jak blázen, jsem ráda, že to je za mnou! Mm jsem to ani uź neřikala jak mě to sr...., jediný co jsem si neodpustila, tak jsem mu řekla ať vysvětlí svojí mámě, že si nepřeju, aby pořád s nějakejma sousedkama řešila, že máme děti ze zkumavky. Zas mi to vykládala jak s nějakou paní teda konečně přišly na to jak to je možný, že je jeden podobnej mě a jeden mm. Prej nám je ve zkumavce naklonovali a děti oslovovala "kloni"......no Jaru, já syčela!!!!!!

lenny2
17. únor 2013

@jarkalada
@kinguse
Jinak mám z vás holky radost, že máte zejtra srázek, pak koukejte podat hlášení co děti 😉
@zvalentova
Zuzi a my nejsme žádný béčka a až sleze bílej hnus, jsem v Práglu jak na koni 😉
Jinak Gábi, to je sakra romantika, to bych si taky dala líbit ti povim 😉

joyce2
18. únor 2013

Ahoj holky, našla jsem na netu ještě něco k zavádění a přípravě těch příkrmů, tak sem dávám odkaz, kdyby se vám to taky hodilo. Na konci toho postopu zavádění příkrmů je i část věnovaná alergikům. http://www.kojeni.net/prikrmy.php

maruja
18. únor 2013

Ahoj holky, tak Vitori má od včerejška teploty, ale žádnej zjevnej důvod k nim, tak jsem to hodila na zuby?? Ale fakt nevim. Je pekně protivná a pak řve i Adam. No a tenhle tejden jsou prázdniny a tak budou doma všichni 😅
@lenny2 to je válka, jako aby si nevzala dort?? A jak řeší vše početí tak to už vůbec nechápu, to bych jí řekla něco hned jak by o tom začala 😠 😖 a pak se diví, že k ní "klony" 😠 nechtěj jít. No na facku, to jsem se rozčílila

sariky
18. únor 2013

@lenny2 Leny, obdivuju tvoje pevny nervy. i kdyz ja mam taky vzdycky sto chuti neco rict, ale pak to radeji spolknu, protoze tchyne sem nastesti jezdi hodne malo (bydli daleko), tak na nejaky rozbroje kaslu. naposledy u nas byla na zacatku prosince a jelikoz nekdy pristi tyden bude mit mm narozky, tak pocitam, ze dorazi. ale ja to zvladnu, snad 😝
a dik za tip na darky, sekacku prostuduji a prozkoumam 😀
jooo a moje tchyne zase vsude tvrdi, ze susini jsou celi ona (vubec ji nevadi, ze kazdej vypada uplne jinak). ale neresim to a myslim si svoje. takze jsem susiny prejmenovala na ivanky (tchyne je iva) 😀

sariky
18. únor 2013

@kinguse pit by tu moc ani nemohli, co jsem vycetla, to se muze jen pod dohledem lekare, ale muze se to aplikovat bud na postizeny mista nebo se to kape pod jazyk. jako prekvapilo me, ze to je fakt zajimavy, zaujalo me to, ale musim si toho vic nastudovat, protoze jak jsem to pochopila, tak to neni zas tak jednoduchy, jako ze by se nacurala moc a hned aplikovala........

sariky
18. únor 2013

@kinguse a tu veceri tise zavidim. i kdyz ja se priznam, ze bych ted sla misto vecere radeji spat 😀

sariky
18. únor 2013

@maruja tak snad to budou ty zuby a ne zadna viroza....
Sima ma od vcerejska strasnou rymu a pridal se mu k tomu kasel, takze nemuze dychat a rve. cekam, kdy to dostane i Sarinka a doufam, ze mu to nesedne na prudusky a nebude zas nemocnej. ty nemoci (hlavne ta ryma) jsou fakt des 😠

lenny2
18. únor 2013

@maruja
Maru, Štofa mě nedávno taky takhle horečky, jinak nic, pak najednou ustoupily a osypal se, Mudra konstatovala šestou nemoc.....pozoruj to, ale neboj, nic to nebude 😉
Jj, dort si nevzala demonstrativně už jen kvůli tomu, že byl od našich a ne od ní.....prostě trapas, ale její trapas. Myslim si o tom svoje, mám to za sebou a modlim se, aby teď byl aspoň na 3 týdny pokoj!

lenny2
18. únor 2013

@sariky
No Šári, já takovej kliďas nejsem, držela jsem se zuby nehty! Snad jen kvůli těm dětem......
Nejlepší bylo, že si děti chtěly hrát a ona je furt tahala jak kočky, furt, aby jí seděly na klíně (no představ si roční dítě jak vydrží hodinu sedět v klidu na klíně - utopie).....pak ty poznámky, že je skoro neviděj apod.
Pak tchán furt cpal do Štofika chlebíček, já mu po dobrym řikám ať mu to nedává, že on to nejí, že by mi hodil šavli. Nééé, furt mu to cpal do pusy násilím, Štofa vzteklej, tak jsem to musela říct důrazněji a pak dal pokoj. Pak jsem si šla dát na nervy cigáro a řikám Štofikoj "pak ti dám smetánek", tchán, kterej děti viděl tak 3x v životě se cpal do krmení. Ok, dala jsem mu lžičku a smetánek ať ho teds nakrmí. Vrátila jsem se, smetánek skoro celej a že prej Štofa nechce. Tak jsem si k němu sedla a snědl ho celej a ještě jsem vyškrabávala. No to asi netřeba komentáře, co?😀

maruja
18. únor 2013

@lenny2 tak když je neviděj, tak jak by si asi od nich něco vzali 😕 jo a to mám nejradši, když jsou děti v klidu a hrajou si, tak je někdo bere na klín a oni pak řvou a já musim uklidńovat, fakt pomoc