Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

sariky
18. únor 2013

@lenny2 Leny, fakt no comment.....

lenny2
18. únor 2013

@sariky
Šári, ať je Šíma brzy zdravej, buďte radši doma, v tomhle hnusu se to venku nedá, u nás hrozná inverze ☹

maruja
18. únor 2013

tak jsem nevydržela a jedu s malou odpo k Mudrovi. Ten paralen jí nevydrží ani těch 6 hodin 😠

ostrava8
18. únor 2013

@sariky ahoj Šári, bože at je už jaro, tak at vás to brzy pustí. . my furt bereme ty léky, 14 dní jsme nebyli venku, už je to na mašli. :( Prosím tě, mám na tebe prosbu ... mm nám koupil k valentýnu pobyt ... není to někde blízko tvého okolí ?? http://www.stripky.cz/havirna/cs/fotogalerie.ph...

ostrava8
18. únor 2013

@maruja Máru držím palce, at je to jenom nějaká viroza, ale malá i malý to už měli taky, tři dny jak píše Lenča horečky bez příznaků a pak se mi osypaly :(

ostrava8
18. únor 2013

@lenny2 Leni a co na to vše tvůj manžel ? já vím, že je to jeho mamka, ale i tak ... možná jste jim to ani neměli říkat, že to máte jinou metodou než spontálně, někteří lidi jsou prostě divní .. Jinak já bych tchýni ten chlebíček zabalila sebou domů, když si ho už nechala "naservírovat"

jarkalada
18. únor 2013

@kinguse tak u nás se zatím spí dle plánu! 🙂) jo - v kolikátým jste vůbec patře?

ostrava8
18. únor 2013

@jarkalada holky tak si to pořádně užíjte a zapařte i za nás a moc nás nepomlouvejte 🙂))

lenny2
18. únor 2013

@ostrava8
Péťo, chlapi tohle neřešej ☹

kinguse
18. únor 2013

@jarkalada Jaru, u nás taky OK 😀 Už mi chybí jen umýt okna a je to 😀 😀 😀 😀 😀 ...kecám!!!! Bydlíme ve 2.patře,ale je tu výtah. Kdybys potřebovala pomoct,tak seběhnu dolů. Já už se hrozně moooc těším.

kinguse
18. únor 2013

no properem a proberem úplně všechno od A do Z 😅 Pomluvíme a prodrbeme vás všechny a od zítřka nás tu už neuvidíte,protože si založíme svojí soukromou zamčenou diskuzi 😝 😝 😝 ....blázníte????....bez vás všech už si den nedokážu představit!!!! 😉

jarkalada
18. únor 2013

@kinguse 😀 😀
Právě jsme doobědvali, tak počkám, až proběhne kakání 😀 , oblíknem a jedem. Prozvoním, jak vyjedu 😎
Už to tu vypínám, tak kdyby něco - sms 🙂

ostrava8
18. únor 2013

tak co holky, už se vám škyta ? holky si už kafíčkujou 🙂 docela jim závidím ...

maruja
18. únor 2013

tak my jsme od MUDra a máme ATB, má zánět v obou ouškách a v krku taky 😖 😠

zvalentova
autor
18. únor 2013

@maruja to je nepohoda, hlavně ať ATB brzy zaberou a jste ok 🙂

zvalentova
autor
18. únor 2013

@ostrava8 ať se jim to vzpříčí v krku 😀 Tady je mega hnusně a ještě jsem tu sama... Ne, moc jim to přeju a nemůžu se dočkat našeho srazu s Léňou 😎

maruja
18. únor 2013

@zvalentova jo, je to pěkně na prd!!!!! chudina moje, no aspoň vím od čeho jsou ty teploty 😒

maruja
18. únor 2013

@jarkalada a holky vy si to užijte, ten pokec live 🙂

sariky
18. únor 2013

@lenny2 diky Leny

lenny2
18. únor 2013

@zvalentova
Doufám, že maj vopařený jazyky, můry 😀 😀 (myšleno v dobrym pochopitelně) 😉
Neboj, tetka, jim to natřem 😀

lenny2
18. únor 2013

@maruja
Maru, dej jí za nás pusinku!

sariky
18. únor 2013

@ostrava8 to je mazec, byt 14 dni zavreni doma. to bych se asi zblaznila. tak snad uz budete brzy fit!
Peto, to je super darek 🙂 Kousek od nas to neni (i kdyz je to samozrejme relativni, co povazujes za kousek 😉 )

sariky
18. únor 2013

@maruja jejda, tak at jste brzy fit!

maruja
18. únor 2013

@zvalentova
@lenny2
@sariky děkujem tety, pořád se chováme, jjinak pláče 😒 tak je mě jí líto

a holky maj doufám velkej MÁSLOVEJ dort 😀

lenny2
18. únor 2013

@maruja
Štofa měl asi před dvěma měsícema taky zánět stř. ucha, tak vim co to je ☹
Vidíš, mohla jsem Ramu v podobě obřího dortu poslat 😀

maruja
18. únor 2013

všechny nemoci jsou pěkně na prd!!!!! 😠

ostrava8
18. únor 2013

@maruja jé vidíš to, člověka by to nenapadlo, ale neboj, ATB brzy zaberou ... a budete fit, držte se ... hlavně vydržet a aby to nechytly ostatní děti ... to je fakt hnus ty nemoci ..

ostrava8
18. únor 2013

@sariky šári už jsem si zvykla, ted to bude šílené jet s něma ven 🙂)) už jsem si odvykla to chystání

maruja
18. únor 2013

@ostrava8 tak mě ty uši napadly, jen ona si na ně nešahala, prostě nic a včera ještě i jedla. Já fakt nakonec myslela, že to budou zuby

sariky
18. únor 2013

@kinguse
@jarkalada ja tady cekam na vase zazitky ze setkani s radnou fotodokumentaci a ono porad nic. to je skandal! prdim na vas a jdu spat 😝