Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

b.e.r.u.s.k.a
24. únor 2013

@kinguse děkuji,s tou helmičkou jsme si dělali jen srandu.Já vím,že se musí otrkat,ale ten jejich pláč při těch pádech mě drásá ☹ No a já doufám,že to budou zoubky,jináč nám z něj roste pěkný mazánek ☹ 😠

jarkalada
24. únor 2013

@kinguse já tu jsem asi za křováka, ale Ipad nebo tablet jsem ještě v životě neměla v ruce 😀

zvalentova
autor
24. únor 2013

@jarkalada buď v klidu, do února jsem neuměla ani ovládat manželův chytrý dotykový krám 😀

jarkalada
24. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a já už mám děti větší, ale dneska po mě malá taky od rána neustále lezla, pořád se mi štrachala po nohou nahoru, nic jsem nemohla udělat, chtěla chovat a mazlit. Když se malinko někde ťukla nebo jí jen něco upadlo, hned za mnou běžela si postěžovat. Snad to bylo jen pro dnešek 😎

maruja
24. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a u břiška by se asi kroutil, to bys asi poznala 😉

b.e.r.u.s.k.a
24. únor 2013

@zvalentova jé vy jste jen o trošku starší a už lítáte 🙂 A jak řešíte tedy to uspávání a spaní.Spinkají vám děti už celou noc nebo se budí?

jarkalada
24. únor 2013

@zvalentova kamarádka dostala dotykáč k Vánocům a pořád na něj nadává, když telefonuje, nějakým způsobem si tak pořád něco vyťukává uchem... 😀 Ale je to asi jen o zvyku 🙂

jarkalada
24. únor 2013

jako uspávání- právě ta kamarádka má skoro stejně starýho kluka a uspává ho za hroznýho řevu v pokojíčku buď u sebe v posteli nebo ježděním po pokoji v golfkách! To je děs

b.e.r.u.s.k.a
24. únor 2013

@jarkalada tak to já si říkám už několikátý den,že to je snad je pro dnešek 😀
@maruja on měl poslední dny průjem,tak jsem si říkala,že je to to bříško,ale taky si říkám,že bych to poznala a víc se kroutil

kinguse
24. únor 2013

@jarkalada nám ho půjčil mm brácha,kdyz jsem byla tehu,abych mohla byt na netu v posteli a nemusela sedět u PC (on je ITak,tak nám dal pro nej uz starej krám 😀 ) Ja si na něm spis čtu,ale kdyz chci psát,tak zapnu PC...na tomhle mě to psaní fakt neba 😠 A dotykac???...uz si zvykám rok 😝

kinguse
24. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a průjem muze mít taky k zoubkum. Naše dorotky po mě lezou nebo natahujou ruce furt a kdyz je nevezmu,tak jeci 😝 A uspavani uz je u nás v pohode...neuspavam,dam flašku a odpadnou samy! Ale dřív to bylo sileny 😝 Proste zlom u nás nastal az v roce!!! Před tím bylo spaní peklo...do konce 9.mesice jsem je kojila a v noci spala max.5h,někdy i min a to ještě trhane...padala jsem na hubu,ale ted v lednu jim byl rok a zacaly celkem hezky spát. Tak snad jim to vydrží. Az na výjimky se budi 1x na mliko kolem 5-6h...takze doufej,že se vám to brzo srovna. Oni to na nás proste zkouší. 😉 ...a jde jim to dobře 😀

zvalentova
autor
24. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a
@jarkalada uspavání je naprosto v pohodě, neumím vyřešit noční spaní, porad se budí a brečí ☹

b.e.r.u.s.k.a
24. únor 2013

@kinguse jj taky si myslím,že hodně věcí na nás zkouší 😉 Nejsou to žádní ňoumové 😀

b.e.r.u.s.k.a
24. únor 2013

@zvalentova tak to my řešíme to i to 🙂

b.e.r.u.s.k.a
24. únor 2013

No nic holky mějte se,já jdu zalehnou,nevím kdy budeme vstávat,tak ať něco naspím 🙂 A ještě jednou děkuji za přibrání mezi vás.Hned je mi líp,když si promluvím s někým kdo má stejné starosti 😵

b.e.r.u.s.k.a
25. únor 2013

Dobré ránko,
tak u nás uspávání zase děs a to jsme začali i s krmením později a stejně se jim nechtělo a ukolébali jsme je v náručí až kolem deváté. ☹ Ale zato spinkali do půl druhé a do dvou 🙂 Přemýšlím jestli jim nedat ještě trochu mlíčka než půjdu spát,kolem desáté?Že by vydrželi i dýl.Ale zase se mi je nechce budit

zvalentova
autor
25. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a Já bych je nebudila, pokud jsou dobře najezení, mělo by jim to vystačit na celu noc, popř. dát nad ránem ještě trochu.

zvalentova
autor
25. únor 2013

@kinguse Gábi, když dáváš mlíko takhle ráno, usnou ti na 100%? Kuba už týden vstává v 5 ráno, což mě zabíjí a pokud by se pak ještě dospal alespoň hodinku, bych byla ráda.
Ale musím je dneska pochválit, od půl osmé do pěti spali jen s jedním zakňouráním 🙂

sariky
25. únor 2013

holky pomoooc. co davate dvojcatum na uvolneni hlenu? Sarinka je strasne zahlenena, ryma vubec nejde odsat, nemuze dychat, je protivna, urvana...... diky

zvalentova
autor
25. únor 2013

@sariky joj, nepříjemné ☹ Bohužel netuším, ještě jsem to neřešila.

maruja
25. únor 2013

@sariky tak my měli Solmucol, ten je na vykašlávání, pak je dobrej Sinupret, tan je na spuštění rýmy rozhodně bych kapala do nosu Otrivin ať ji tu rýmu rozpustí a neodsávala bych, ten hlen se tam pak ještě víc tvoří. Jen štětičkou vybrat jak když šroubuješ šroubovákem 😉

b.e.r.u.s.k.a
25. únor 2013

@sariky mně se osvědčil tymiánový krém od Justu 😉
@zvalentova No oni se mi právě budí někdy i před půlnocí a potom ve tři nebo ve dvě a po šesté vstávají,takže jsem si myslela,že když mi nespapají celou kašičku,tak nejsou pořádně najezení a budí se dřív

maruja
25. únor 2013

@zvalentova no a spaní 😒 malá je teď děsná. Usne bez problémů v 8 hod a za 40min už je vzhůru a stojí v postýlce grrrrr,
takjí dám ještě cucnout mlíka a usne a spí tak 2h, zase mlíko a zase spí tak 2-3h pak je tak hoďku vzhůru a chodí si po posýlce, ale vzbudí bráchu, tak jsou pak vzhůru oba, usnou kolem 3-4 hodin a dneska teda spai do 6.30 jinak mladej vstáva okolo 5. Už aby zase spala normálně

maruja
25. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a v kaši to neni, naši jedí pěkně a stejně nespí 😉

b.e.r.u.s.k.a
25. únor 2013

@maruja jů to máš šikovnou holčičku,že už chodí 🙂 Naše začala minulý týden
Teď se tak hodinku vyspinkali doma v kočárku a nestačilo jim to,pořád si třeli očička,tak je mamka vzala ven a tam to dospí.Je to děs,nejsou vůbec zvyklí spinkat přes den doma v postýlkách

kinguse
25. únor 2013

@zvalentova Zuzi,když se vzbudí kolem tý 5-6h,tak vždycky usnou.Když se vzbudí až kolem 7h,tak už ne. Jen jim dám do postele flašku s mlíkem a jdu spát. Ony si to samy vypijou a usnou. 😉

sariky
25. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a
@maruja
@zvalentova a asi nemusim popisovat, jak vypadala dnesni noc u nas. jsem k.o. a doufam, ze se doziji vecera....
ty rymy jsou proste katastrofalni. a v kombinaci s ekzemem, kt. si zase rozskrabala.... no lahudka.
btw dneska prvni den, co tu nejsou kocky, tak jsem zvedava, jestli se to nejak projevi. jasny, ze ne hned, ale casem

sariky
25. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a ty jo, tak to ti muzu jen zavidet, ze mas mamku po ruce a vyvenci ti decka. ja, co si neudelam sama, to nemam, takze kolikrat je to fakt psycho....

zvalentova
autor
25. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a v kaši to fakt není. Mě naopak po kaši dělají ještě větší bordel. Zkusila jsem ji 2x, s odstupem cca 3 měsíců a ten týden bylo psycho. Takže dávám flašku v 6 a v půl osmé. Usínají do 10 minut. Přestávám kojit a už týden jim mlíko nedám i kdyby čert na koze jezdil dřív jak po reálném probuzení. Vydrží tak cca 11 hodin bez jídla.

zvalentova
autor
25. únor 2013

@sariky určitě se to zlepší. Podle mého reálně tak za 5-6 dní, ale určitě to poznáš 🙂

zvalentova
autor
25. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a
@sariky týjo, mít někoho kdo by děti venčil... to bych si fakt připadala jako na dovolený 😝