• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Narodila se nám dvojčata v roce 2012

3. dubna 2014 
@maruja a vy holky pražské jste se ještě nesešly, je vás tu přece převaha, ne? :slight_smile:
26. únor 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@b.e.r.u.s.k.a na to vaření je to fakt dobrý
26. únor 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@b.e.r.u.s.k.a já vařím s dětma na zemi, na to se u nás židličky nevyužívaj :grinning: :grinning:
26. únor 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada já nejsem pražská, ale nemám to daleko :wink:
26. únor 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada jé vy jste ze stejného města,to je super,alespoň se můžete i setkávat :dizzy_face: Tak ať se kafíčko vydaří :wink:
26. únor 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada to bych je zašlápla :grinning: se mě tam mrskaj
26. únor 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@b.e.r.u.s.k.a jsme asi čtvrt hodinky od sebe :slight_smile: No ty jsi až od Olomóce, koukám, taky trochu z ruky :sunglasses:
26. únor 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada No na zemi je zima :frowning2: a ty už je máš větší,tak to jde a já bych je ještě musela hlídat,když by se mi pořád stavěly :frowning2: takže bych moc neuvařila
A ano jsem z Olomouce a vy?
26. únor 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@b.e.r.u.s.k.a my jsme kolem ČB. V Olomouci se vždycky stavíme u Olympie na benzíně, když jedem za tchýní :grinning:
26. únor 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem byla dneska "tajně" v krámu koupit aspoň něco na zub pro mm-má narozky. Dala jsem děti do takovýho toho vozíku-auta. Anet řídila. Pak nějak vystoupila, tak jsem je chtěla vystřídat. Začala vřeštět tím jejím ječákem, jak jen to umí.. Pak jsem se u kas sešla s mm-šel si tam pro svačinu - a prý mi volal, což jsem neslyšela- že mi chtěl jen říct, že je v obchodě a slyší tam nějaký dítě vřískat stejně jako naše Anetka, což se mu zdálo nemožné :grinning: :grinning:
26. únor 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky, roční prohlídka cajk, Štofa cca 11kg, Linda 10kg :wink: Dostali očkování a domluvila jsem se na očkování na meningokoka a nechám naočkovat i proti neštovicím!
26. únor 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja
Maru, tak až pojedu za Zuzkou až slezou bílý srágory, tak se k nám můžeš přidat :wink:
26. únor 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvalentova
Zuzi, já bych skupinu taky uzavřela - občas sem člověk píše soukromý věci, dáváme sem soukr. fotky a nemám z toho moc dobrej pocit :frowning2: Nechápu třeba, že i když mám fotoblok jen pro přátelé, furt mi to tady "cizí" lidi označujou "to se mi líbí".......
26. únor 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lenny2 přesně, taky nechápu, jak mě může občas tady lajkovat uživatel s nula příspěvky... :confused:
26. únor 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jarkalada tak to byl ode mě asi blbej vtip :unamused:
@maruja pry maslovy nebude :cry:
26. únor 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse no já se mu ale smála :grinning:
ne, máslový nebude, jedině až bysme se sešly všechny, na pořádnou oslavu :grinning:
26. únor 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem taky pro uzavření!!!! Kdo se bude chtít přidat,muze přeci požádat zakladatele diskuze,ne?
26. únor 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kinguse jo - mám si připravit nějaký ty peníze za to maso, jestli víš, kolik to bude?
26. únor 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych to viděla na to uzavření, nikdo cizí nemusí číst mé příspěvky ohledně masa apod :sunglasses: :grinning:
26. únor 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada tak to jsem rada :grinning: Ja myslím,že to snad zvládnu najít, tvůj popis byl dost podrobný :wink: Jo a nic pečeť nemusíš,jsem na diete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse ale poslední mrkev jsem dětem nastrouhala včera s jablíčkem, to teda nevím, čím tě pohostím :fearful: :sunglasses:
ještě vlastně zbylo v tom hrnci trocha té zeleniny z dneška :grinning:
26. únor 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada ne das mi to pak. Měla bych pro nej ject pr.tyden cca ve středu,tak pak mi to zaplatíš...to snad ještě mít budem :grinning:
26. únor 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím uzavřením je to takový dvousečný. - Byla by škoda, že by se nemohla přidat další mamka od dvojčat, ale zas by člověk mohl být klidnější v tom, co sem píše. - Takhle fakt nevíme, kdo všechno to čte... (I když koho by naše povídání mohlo zajímat... Ale nikdy nevíme.)
26. únor 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joyce2 tak bych byla pro hlasování... ?
Za mě uzavřít, musím se hlídat, co se píše, fotky sem dávám veřejně hodně nerada. S někým si píšu do IP, přitom by to určitým ostatním lidem taky jinak asi nevadilo a tak..
A jak psala Gábi - vždycky může nová maminka požádat o přijetí..
26. únor 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse OK, tak si ještě povíme zítra, už to tu půjdu pomaličku zabalit :slight_smile:
26. únor 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada Když může nová maminka požádat o přijetí, tak je to jasný. - Není důvod to neuzamknout.
26. únor 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kinguse no tybláááho. Kdybych našla takovouhle perlu nevyčíslitelné hodnoty,jak píšou, bych nás tu podělila všechny :slight_smile:
26. únor 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarkalada to by zbylo asi fakt na všechny :grinning: tak dobrou a pa zitra
26. únor 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem taky pro uzamčenou, fotky sem taky dávám dost nerada
27. únor 2013 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek