Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

rychetkami
28. únor 2013

@zvalentova Zuzko, taky mi to nejde☹

Jinak dneska jsme byli na vítání, byla to docela groteska, paní z městské části měla projev, ale půlka dětí brečela a ječela, že nebylo slyšet vlastního slova... a oděvní extrémy - páni v obleku a dámy v šatech až po outdooráky. MY jsme se drželi někde uprostřed, až budou fotky, dám je na soukromou diskusi.

rychetkami
28. únor 2013

@sariky Šári, kočky se na SaŠ projeví až tak po měsíci....ale věřím ve zlepšení, znám to od sebe.

maruja
28. únor 2013

@rychetkami těšíme se na módní kolekci vítaní občánků 2013 😎

evikj33
28. únor 2013

@zvalentova Pokud by vám to nevadilo,ráda se přidám. 🙂

rychetkami
28. únor 2013

@maruja jj, podělím se...akorát můj drahý měl komenty k Vikčiným červeným šatičkám, že prý ty tepláčky a trika jsou takový veselejší a hezčí než šaty🙂 ale Márův ohoz se mu líbil....

veronika.m
28. únor 2013

Ahoj holky, tak uz to mám za sebou 😉 a úplná brnkačka pro nás co jsme zažily císaře 😉 jsem tu holky jako na dovče 🙂 až budu doma hodím fotky ani jsem je ještě neviděla sem cela zafacovana. 😀

lenny2
28. únor 2013

@veronika.m
Veru a zvětšovalas o kolik esi se můžu zeptat?

zvalentova
autor
28. únor 2013

jsem úplně v trapu, od rána lítám jak hadr na holi.
Před chvílí zubař, teď jdeme krmit a koupat.

b.e.r.u.s.k.a
28. únor 2013

@silvie_z tak ty máš dvě holčičky?A jak jsou staré?No a koukám,že jsi asi z opačného konce Olomouce ☹ A na tu Vojtovku chodíte kam?
@alex001 JÉ A JAKOU RÝŽOVOU KAŠI,ŽE BYCH JI TAKY ZKUSILA 😀
@alex001 No třeba to bude kratší dobu,nám taky říkali na 3měsíce a vidíš?ale to léto nezávidím,nám se pod ní jednou malá,tak zapotila,že se jí udělala taková mokvavá ranka a museli jsme být chvíli bez helmičky a to nebylo léto
@joyce2 ta želvička je super a nepadá z ní?

b.e.r.u.s.k.a
28. únor 2013

Taky mi to nejde se přihlásit do té nové ☹ 😢

b.e.r.u.s.k.a
28. únor 2013

Holky to je mi líto,že nepřibíráte do té nové uzavřené skupiny ☹ Sem už tak chodit asi nebudete,tak to mám smůlu 😒

joyce2
28. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a Ze želvičky nepadají - želvičku nemáme, ale ta by měla lézt před nimi. Leží na té otočné laguně (v našem případě v berušce) a z té teda vůbec nepadají, je tam dolík, dají se tam na bříšku a člověk je tam v klidu může nechat si hrát, když se unaví, tak si zakňourá a my jí sundáme. - Fakt se tak krásně naučily otočit na fleku i bez berušky a myslím, že to krásně posiluje svaly na krku. Ale my jsme nekupovali, máme půjčené, ale jak říkám, jsem nadšená.
Kdybych věděla, že podob. dobrý efekt bude mít i lezoucí želvička, koupím ji hned, ale jestli bude mít stejnej efekt jako kabely a podob. běžné věci, tak to ji nepotřebuju. - Kdyby to člověk věděl dopředu. 😔

kaluc2
28. únor 2013

@zvalentova Já bych taky prosila o přijetí.Pořád si vás čtu,ikdyž jsem teď dlouho nepsala.Ale hlavně potřebuji vaše rady,máte starší děti,takže více zkušeností.Děkuji moc,snad vám to nebude vadit.

kaluc2
28. únor 2013

@kinguse Právě dnes mě dost překvapilo,že používáte koření.S tím jsem ještě nezačla.Od kdy to můžu používat a hlavně čím začít?

kinguse
28. únor 2013

@kaluc2 no koření...spíš bylinky...majoránku, petržel, libeček, dávala jsem i trošku červený papriky,když jsem jim dělala kuře na paprice...ale to až teď v roce. Dřív jsem dala max. trošku petrželky.

kaluc2
28. únor 2013

@kinguse No,když jsme u kuřete na paprice.Doktorka mi řekla,že už můžu dělat omáčky,ale nenapadá mě žádná,když kluci ještě nejí mléčné výrobky.A čím zahušťujete?Normální moukou.já doteď na zahušťování jídel používala jáhlové vločky nebo rýžové,ale nevím,jestli mi to dostatečně zahustí i tu omáčku.

jarkalada
28. únor 2013

Já myslím, že sem budeme chodit jako doteď. Radíme rády 😀

kinguse
28. únor 2013

@kaluc2 tak já najela na zahušťování moukou až někdy kolem cca 10.měsíce. Omáčku jsem dělala max.něco jako svíčkovou, trošičku zaprášila moukou a přidala trochu bílýho jogurt. Ale klasický omáčky dělám až teď od roka. Samozřejmě v dětský verzi!

kinguse
28. únor 2013

@b.e.r.u.s.k.a smůlu nemáš, sem chodit budem pořád...aspoň já!!!

b.e.r.u.s.k.a
1. bře 2013

@kinguse no snad tu alespoň někdo zůstane.My když jsme udělali novou uzavřenou skupinu,tak do té staré už pam moc nikdo nechodil,snad jen ze začátku.Ale nové holky jsme příjmali.No nic nebudu se vnucovat. ☹

veronika.m
1. bře 2013

@lenny Ahoj Leni, byla jsem na modelaci neboť mi po dětech zůstali lajdaci takže mi je upravili směrem vzhůru. Prve sem implantát nechtěla ale když mi ukázal co by mi tam zůstalo tak nakonec mám. Mám 250ml implantát takže to mám dělané na velikost 3. Vůbec to neboli fakticky pohodicka. Až se k tomu dohrabu pošlu foto. Nebo ty mas iPad co? Tam bych ti je mohla poslat hned. Jestli chceš tak mi pošli do zprávy cislo a ja ti to pošlu. 😀

kaluc2
1. bře 2013

@kinguse díky moc,každá rada dobrá.

ostrava8
1. bře 2013

@veronika.m Holka obdiv a drž se .. už ted závidím 🙂 já jsem nekojila, tak prsa furt stejný tak nemám co vylepšovat ...

ostrava8
1. bře 2013

@rychetkami Kami, tak na ty fotky se už těším .. ale taky jste šli nějak pozdě, že ? nebyli jste tam s těma vašima mírama největší ? 🙂 a do kolíbky vás dali ?? a chlapi modě nerozumí .. alespon té miminnkovské né 🙂

veronika.m
1. bře 2013

@ostrava8 ja dvojky taky nekojila dlouho asi mesic ale tohle mi bohužel uz zůstalo po dcerce ☹

zvalentova
autor
1. bře 2013

@kaluc2 nakonec se soukr.nekoná a všechny zůstáváme tady🙂

zvalentova
autor
1. bře 2013

Holky u nás stereo moribundus, nudle kam se podívá s☹

sariky
1. bře 2013

@jarkalada i kdyz se nas nikdo na nic nepta 😀 😀

sariky
1. bře 2013

@zvalentova jezisi. tak se drzte! susini s rymou bojovali minuly tyden, ted uz je to nastesti lepsi. hodne jim pomohla ta vincentka sprej do nosu a hodne vetrat. ale to ty asi taky delas... .na ekzem to taky pomaha. vsak vis, matko 😉

sariky
1. bře 2013

@veronika.m mas muj obdiv. ja uz bych se po cisari dobrovolne rezat nenechala. bricho me boli jeste ted a to jsme 10 mesicu po porodu...