Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

maruja
5. bře 2013

@kaluc2 ale děcka to tak maj rádi 😉

jarkalada
5. bře 2013

@kaluc2 já teda ještě poradím naše milované batáty, ty taky už můžou 😎

maruja
5. bře 2013

@jarkalada a ty já nemůžu sehnat nikde 😒 a tak bych je dala

jarkalada
5. bře 2013

@maruja jakto? Aspoň teda u nás je maj v Globusu, Kauflandu, myslílm, že snad i v Penny jsem je zahlídla a v Tescu taky. Asi teda né úplně pokaždý, ale často je maj. I když 1kg je asi za 48kč 😝

b.e.r.u.s.k.a
5. bře 2013

@maruja to já můžu dávat cokoliv a stejně nespí ☹ malá se jako vždy pořád budila 😢
@evikj33 jejda,tak brzké uzdravené 😉
@kaluc2 jo a tady jsou ty stránky 🙂 http://pro-party.cz/cs/katalog-party-zbozi/male...

b.e.r.u.s.k.a
5. bře 2013

@kaluc2 taky se mi zdá,že vařím pořád to samé a čočku už mám koupenou a holky jak děláte těstoviny,minule jsem je dávala s kuřecím a mrkvičkou a zdálo se mi to suché ☹
@jarkalada batáty taky u nás jdou,ale ta cena je děsná 😠

jarkalada
5. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a když se mi to zdá suchý, přileju jim tam trochu vody a zamíchám 😀

b.e.r.u.s.k.a
5. bře 2013

@jarkalada taky jsem to tak udělala,ale nebylo to moc chutné 😨

jarkalada
5. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a Tak jim do toho přimíchej půlku nějaký skleničky, ta to zahustí a zjemní 😎
A mně taky většinou nechutnaj ty dětský jídla, co jim dělám -a jak dlabou 😀
Jo - @kaluc2 - ještě mě napadla cuketa. Ale ta je zatím teď v nesezóně taky dražší.

sariky
5. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a
@jarkalada prave jsem se chtela zeptat, jestli je nejaky detsky jidlo chutny 😉 me to prijde vsechno stejnej blivajz 😀

sariky
5. bře 2013

@jarkalada se tesim, ze si zacnu hrat na marusku aneb sul nad zlato 😀

sariky
5. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a a jestli je to moc suchy, tak je dobry to polit olejem. detsky jidlo by melo byt mastny, decka potrebuji tuky. nejlepsi je pry repkovy olej.

jarkalada
5. bře 2013

@sariky 😀 😀
No já jim doteď nesolím. Protože snědí za den kopu rohlíků, chleba, sýr, ..pak mi sní půlku obědu /ochucenýho 😀 /, takže soli maj až kam, si myslím. Nevím, kdy začnu 😎

sariky
5. bře 2013

@jarkalada tak vy jste jina liga. susini ted maji zase stavkovaci obdobi a odmitaji jist, takze krmeni je pro me tvrda zkouska nervu. a kdyz uz se s tim drbu a vyvaruji jim, tak je mi lito to vyhodit a protoze to je chutove nepozivatelny, tak si to vzdycky aspon osolim, aby to nejak chutnalo 😀

jarkalada
5. bře 2013

@sariky jo ty to po nich dojídáš. Na to jsem se neodvážila 😀 Jim to pěkně nechám na odpoledne, ať si to hezky dojí, co nesnědí k obědu 😎 😀 nebo zamrazím zbytek

sariky
5. bře 2013

@jarkalada no ty moje vytvory do odpoledne vetsinou tak ztuhnou, ze to pak z toho talire uz nemuzu dostat a musela bych to vyhodit i s tim talirem 😀 a navic ja mam aspon teplej obed 😝

kaluc2
5. bře 2013

@jarkalada každá rada dobrá,jdu pohledat recepty.

b.e.r.u.s.k.a
5. bře 2013

@sariky dávám jim olej do toho,když to vařím,ale asi to nestačí

b.e.r.u.s.k.a
5. bře 2013

@kaluc2 a kde koukáš na recepty?

jarkalada
5. bře 2013

@sariky co ztuhne, jde vždycky rozředit 😀 No dobrou chuť si děláme 😝 🙂
@kaluc2 já tu cukýnu uvařila na páře a přidala buď brambory nebo rýži. Později jsem jim společně s tou cukýnou udělala trochu oloupaných rajčátek. To v létě jedli snad 3x do týdne 🙂 Jde jim to dobře jíst, jak je to všechno měkký, stačí jen pomačkat

kaluc2
5. bře 2013

@jarkalada cuketa u nás vede na prvním místě.Zrovna dnes jsem ji vařila na zítra s rajčetem,rýží a krůtou.Po té se kluci můžou utlouct.Co mám já osobně ráda,tak dýni a tu zase já bohužel nemůžu sehnat.To bych jim vařila nejraději pořád,doufám,že mi ji tedy budou jíst.

kaluc2
5. bře 2013

@sariky my jsme na tom stejně.Dnes mi matyášek vyprskal celý špenát a Kryštůfka jsem měla na klíně,protože u toho plakal a chtěla jsem,aby pojedl.Dopadlo to dobře,snědl i porci po Matyáškovi.Jinak to už jsem psala,dopoledne ovoce nemělo úspěch,tak jsem dělala mléko a toho mi snědli jen 90ml,takže také boj s jídlem.Ale alespoň odpoledne jim chutnal jejich první jogurt s mangem.

kaluc2
5. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a zadej si do vyhledávače vařímedětem,je tam toho víc.Už máš prostříhaný fusak?

b.e.r.u.s.k.a
5. bře 2013

@kaluc2 ne nemám,nebyl čas a já se bojím,že to pokaňkám,ale musím to zkusit.Jo a prostříhávala jsi všechny dírky,co jsou naznačeny?A díky za tip na vaření 😉

kinguse
5. bře 2013

@jarkalada Jaru,jak děláš ty batáty? Normálně místo brambor nebo spešl recept?

b.e.r.u.s.k.a
6. bře 2013

@kinguse já místo brambor 😉
Holky jaké dáváte dětem čajíky?My jsme doposud měli fenyklový čajánek,ale už dochází 🙂

maruja
6. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a my dáváme jen vodu, ale chtěj pořád kojit, tak tý vody moc nevypijou

b.e.r.u.s.k.a
6. bře 2013

@maruja já nekojím 😢

maruja
6. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a tak bych určitě nějaký čajík dala, nebo zkus tu obyč vodu 😉

jarkalada
6. bře 2013

@kinguse taky jen místo brambor. Nebo je prostě vždycky do něčeho přidám. Teď na nich právě zkoušíme jíst samy lžičkou -jsou pěkně matlavý 😎

b.e.r.u.s.k.a
6. bře 2013

@jarkalada no naši ještě lžičkou nejí a kdyby jste je viděli,no hrůza a nejen oni,ale i my a vše kolem 😀 😎