Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

ostrava8
9. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a jj rýma je příšerná možná horší než ty teploty . a jak si nechá odsávat nos ? u nás malý vždy peklo ... ale malá to snášela dobře a vždy se už smála ... jak viděla vysavač 🙂

zvalentova
autor
9. bře 2013

@ostrava8 mám to samé, junior řve jak na lesy, mladou to baví a směje se u toho

b.e.r.u.s.k.a
9. bře 2013

@ostrava8 u nás je to podobné,jen se nesměje když vidí vysavač 😖

b.e.r.u.s.k.a
9. bře 2013

Tak holky jináč noc celkem ušla,do půl noci se budil malý a od půlnoci se vystřídali 😀 Jináč dnes jdu konečně na oslavu s holkama a budu si užívat 😵

evikj33
9. bře 2013

maminky Help malá nechce pít mlíčko večerní dávku dala ještě v pohodě ale od noci nevypije ani 60 je neklidná kroutí se a pořádně nespí,prdíky ji jdou a u dr.jsme byli včera nemá nic v krku,ani poslechově a i rýma je uní slabší...,tad ráno vypila jen čajík,jak dám mléko hned to pluje a nadavuje,zkoušela jse už i dát jiné mlíko,ale zatím nic..Konečně usla tak čekám jak se probudí,jinak asi budem muset na pohotovost ☹ nevíte co by to mohlo být.

ostrava8
9. bře 2013

@evikj33 juj tak to je nemilé .. koukala jsem že mají teprve přes měsíc . no pít musí a nezkoušela jsi krmit stříkačkou se savičkou ,?? víš aby do sebe dostala alespon něco ...nebo bych zkusila dát čistou vodu , no každopádně budu držet palec

ostrava8
9. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a juj tak vidíš to .. alespon jsi se z toho nepos... 🙂 když jsi to měla na střídačku ... promin zlehčuji situaci ... Třeba my jsme ted vysledovali, že malí spí uplně užasně po NEMLEČNE kaši to je ta, kde si dáváš své vlastní mlíčko .. to fakt spí od té půl osmé do půl sedmé ráno bez buzení . luxus )

zvalentova
autor
9. bře 2013

@evikj33 určitě do ní dostane alespoň čistou převařenou vodu. Cestou na pohotovost nic nezkazíš. Držím palce 🙂
Ještě dotaz. Co to je to v češtině pluje?

b.e.r.u.s.k.a
9. bře 2013

@ostrava8 Že bych vyzkoušela i tu nemléčnou na noc?No za to nic nedám 😀
@evikj33 tak co Eliška?
@zvalentova luje je plive 😀

ostrava8
9. bře 2013

@zvalentova zuzi pluje dle mě je blije )

zvalentova
autor
9. bře 2013

@ostrava8
@b.e.r.u.s.k.a mě také přišlo blije také nejvíc české a vystihující realitu 😀

b.e.r.u.s.k.a
10. bře 2013

Holky tak asi máme reakci na očkování ☹ Malá má 37,8,po odečtu 37,3 myslíte,že jí mám už dát čípek?A ven s ní asi nechodit,že? ☹

maruja
10. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a ahoj, tak to není tak strašný. Po očku bývá tt větší. Čípek bych zatím nedávala, až kdyby to stouplo ke 38 😉

ostrava8
10. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a ven bych určitě nešla , má jen teploty? nám říkala mudra, že máme srážet teplotu až od 38 st., takže já bych nedala .. jinak jí dávej hodně tekutin důležitý je při horečkách přísun ekutin

ostrava8
10. bře 2013

@evikj33 ahoj tak jak malá ? rozpila se nebo jste jeli na pohotovost ?

b.e.r.u.s.k.a
10. bře 2013

@maruja
@ostrava8 díky holky.Má i rýmečku a sem tam zakašle,ale malý jí má mnohem větší

evikj33
10. bře 2013

@ostrava8 @b.e.r.u.s.k.a @zvalentova Ahoj holky tak naše cácora už pije(jak se prospala,byli jsme ještě odpo nakonec venku,tak dala celou dávku),ale dává si načas,pak už zase pila méně,ale hlavně že něco a taky se vnoci 2xpokadila,trochu pofrkává ale teplotu naštěstí nemá a interval má cca 4h,zato malej saje i s kašlem a zahleněním co 3h vnoci jsem ji budila at pijí spolu,ale to zas moc nechtěla spát.Tak ted spinká jako andílek,je asi obrácena 😒 @zvalentova Tak pluje je plive 😀 @b.e.r.u.s.k.a odhadla správně

maruja
10. bře 2013

@evikj33 tak sláva že pije a nepluje 😉

b.e.r.u.s.k.a
10. bře 2013

@evikj33 to je skvělé,je to šikulka 😉 😵

b.e.r.u.s.k.a
10. bře 2013

Holky odkud čerpáte recepty pro děti?

maruja
10. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a z netu, pak mám úžasnou knihu od Igora Bukovského a pak tady z koníka od katyxq

zvalentova
autor
11. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a z ledničky 😉 Vařím z toho co je doma. Max. juknu na net když mě honí mlsná. Kámoška si chválí knížku od Anabel Karmel.

b.e.r.u.s.k.a
11. bře 2013

Takže už jim dáváš všechno?Já chci zkusit rohlík,má být den starý nebo může být čerstvý a mám jim na něj něco dát a co doporučujete?

zvalentova
autor
11. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a rohlík kvůli vejcím nedávám, jen kváskový chleba

maruja
11. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a tak naši ještě rohlík ne, nemaj zuby 😉 a Adu se mě rohlíkem dusil. Máme rýžové sušenky na dopoučení Zuzky @zvalentova

sariky
11. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a ja jsem zkousela dat cerstvy rohlik, ten se jim krasne drobi po podlaze 😀 ...oni ho nejedli, jen ho ozuzlavali a pak ho zahodili a drobky roznosili po byte.

b.e.r.u.s.k.a
11. bře 2013

@zvalentova A na ten jim něco dáváš nebo jen samotný?A jaké ty rýžové sušenky?
Já si připadám,že jim dávám pořád to samé 😖

b.e.r.u.s.k.a
11. bře 2013

@sariky já jsem jim zkoušela dávat rohlík,ale jen trošičku a jen ten vnitřek jsem jim vydlabala 😉

sariky
11. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a aha. to ja jim to frkla cely, aby se trochu snazili a zabavili 😝

maruja
11. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a kůrka chleba je lepší 😉 a zatím suchý. A dětem rozhodně nevadí, že jedí to samé, spíš je to pro ně lepší