• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Narodila se nám dvojčata v roce 2012

3. dubna 2014 
@zvalentova já toho taky vždy navařím víc a potom to zamrazím a vytahuji,to je pohoda,jen se nesmí zapomenout :sweat_smile: to zavčas vytáhnout.A můžu se zeptat,jak děláš to králičí s mrkví a rýží?Necháváš tam asi kolik vody?Já totiž doposud vše ředila rýžovou kaší,ale už pomalu od toho ustupuji
15. bře 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@b.e.r.u.s.k.a vody tak nějak přiměřeně. Dam to do papiňáku, uvařím a rozmačkám. Pokud mi zbyde voda, necham si ji v lednici jako kvalitní vývar.
15. bře 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@b.e.r.u.s.k.a zkus jogurt s něcím smíchat, u nás je populární banán a jogurt, někdy třeba i trochu kaše
15. bře 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_z Dělala jsem ho s banánem,ale děs,zkusím ještě tu kaši :slight_smile:
15. bře 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@b.e.r.u.s.k.a Zaleží jakej b.jogurt máš,něktreé jsou fakt dost kysele a asi ani banán to nespraví.Já mám ráda Valašský nebo z Lidlu a taky Jogobelu-nebo kupuješ nějakej spešl pro děti :confused:
16. bře 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 doporučili mi pro začátek hollandii
16. bře 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@b.e.r.u.s.k.a madeta ve skle :wink:
16. bře 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maruja děkuji,zkusím :wink:
16. bře 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@b.e.r.u.s.k.a Hollandie je lepší, protože má jen 3,5% tuku. Madeta a Choceňskou zase o mnoho lepší, chutnější :slight_smile:
16. bře 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sariky Šári tak mě napadlo, jaká si situace bez koček? Zlepšil se ekzém?
16. bře 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo mám vlastně velkou zprávu. Po necelých 12 měsících jsem děti odstavila a už nekojím. Protože to z flašky rychleji teče a nemusí čekat až se jeden nakojí, tak jim to vůbec nevadí.
16. bře 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvalentova jsi šikovná,mě to strašně mrzí,že jsem kojila jen dva měsíce a to ne plně.
16. bře 2013 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaluc2 bylo to praktické, hlavně nic to nestálo a ještě jsem u toho krásně zhubla.
16. bře 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaluc2 tak to jsi na tom líp,já v podstatě nekojila vůbec :frowning2: děti se nechtěli přisát,takže jsem jen necelé 2měsíce odstříkávala a potom už bylo málo mlíčka,které nestačilo ani pro jdnoho,takže jsme na UM.A to vlastně nestačilo ani před tím.
16. bře 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přítelkyně, kolegyně, moje druhá rodino.
Jsou tu žádosti přesunout se do stejné, leč uzavřené diskuse a přijímáním nových členů.
Nejsem proti. Stejně pořád chodím jen "do té naší" :slight_smile:
16. bře 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Naši kluci první 2 měsíce řvali skoro celou noc, ale pak jsme jim upravili jídlo, pít pouze každé 3-4 hodiny, vysadila jsem Nutrilon a dala jim obyčejné mléko z DM a okamžitě je přestalo bolet bříško, přešly je hysteráky a krásně spinkají od 19:30 do 23:30, kdy je budím na jídlo, ale spíš mi to připadá, že jí a u toho spí a pak spinkají dál až do 6:30, někdy i dýl. Takže mám celý večer i noc pro sebe. Fakt jsem ráda, protože ta hrůza předtím byla k nepřežití.
16. bře 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co, holky, nechcete do soukromé diskuze? :wink:
16. bře 2013 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie Ahoj holky. Ja kdyz si vzpomenu na zacatky s detma tak to byl horor. Plakali na stridacku, takze spanek zadnej a ja byla jak matoha. Kdyz sem usnula na pul hodky tak sem sla delat dalsi mliko nez sem si uvedomila, ze uz jsou nakrmeny. Dneska uz se tomu smeju a deti krasne spinkaj.Tak bych mela i cas na to si s vama pokecat. jsem pro soukromou diskuzi
17. bře 2013 v 01:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zvalentova já se určitě taky přidávám,potřebuji se odreagovat s vámi a samozřejmě i poradit.Za chvíli budeme lozit,tak to teprve začnou krušné chvíle.
17. bře 2013 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova Tak to klobouk dolu u dvojčátek je to opravdu krásné :slight_smile: mně doted mrzí jak to unás s kojením dopadlo nebo spíš nedopadl :frowning2: jen tiše závidím.Nejde ani tak o peníze,ale opsych.mám pocit že jsem jako matka selhala,že jsem nedokázala nakrmit své děti..asi to chce čas než se s tím srovnám a občas zabolí i narážky mono matek a Ty jako nekojíš..
17. bře 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkanovotna1978 Jé tak to bych se mohla něco přiučit,unás jsou ty noce dost podobné :unamused: Jak spinkají potom přez den maj to pravidelné a kolik pijí na 1krmení vedne jaká je ta poslední noční dávka...unás většinou do 23nespí jeden pak usnou oba ale od 2-3se zase nespí cca hodku i dvě,bud jeden nebo oba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie Já se taky ráda připojím potřebuji hlavně vaše rady a zkušenosti :sweat_smile:
17. bře 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
17. bře 2013 v 10:35 • amallie
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
17. bře 2013 v 10:38 • amallie
@amallie Náš Fanda je taky kříšenej,prpto mně ho dali až 6den po porodu,mohla jsem ho jen hladit,občas pochovat,ale né přiložit a Eli jsem dostala 4den,nechávali je spolu na Jipu,a to už pila 40,tak odemně jen cucla a pak se vztekala a plakala,navíc jsem ty 2dny pendlovala mezi ní a Jipku,protože jsem prostě nedokázala za Fandou nezajít..a mezi tím jsem odsávala,ale bylo toho žalostně málo a nestačilo to ani pro jednoho,Frantu jsem pak přikládala,ale bylo to podobné jako u vás,navíc permanenti stres na neonatologii,kontrola od sester co 3h,zda mám napsané -váhu teplotu stolici..nakrmeno do toho maly bulel v telefonu že už nás chce doma,takže se mně udělal akorát řádnej opar a kojení prostě nenaběhlo,ještě jsem odsávala i doma,ale vubec se nenalila prsa :frowning2: tak jsem to pak vzdala,byla jsem ko
17. bře 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky se ráda přidám do uzavřené skupiny,nerada bych o vás přišla.Rady jsou potřeba stále a hlavně je dobré si pokecat s maminama,které mají společné téma-dvojčátka :grinning:
17. bře 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikj33 No já děti mohla zkoušet kojit po měsíci a to už bylo pozdě,tak jsem se snažila odstříkávat,ale to taky dlouho nešlo :frowning2:
17. bře 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie
@amallie tak já chtěla Cybex nebo Peg Perego a nakonec se přidávám do skupiny Cosatto,protože se mi podařil dobrý kup přes Bazoš,ale dojdou mi až příští týden,tak doufám,že budou vypadat,tak dobře,jako na fotce.
17. bře 2013 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky bych se do skupiny ráda přidala - jsou věci, které se musí probrat jenom mezi dvojčaty :slight_smile:
s kojením to mám podobně jako @amallie když si vezmu, že jsme tu nemusely být ani holky, ani já, tak mi nějaký nekojení je celkem ukradený :wink:
17. bře 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amallie ahoj,mám tam od tebe upozornění,ale napsala jsi to ze soukromé diskuse,tak se tam nedostanu.
17. bře 2013 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek