Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

lenny2
11. črc 2012

@jarkalada
Já mám Jaru ty Nanny a ta podložka pod matrací je fakt dost malinkatá, takže jak se mi vychýlej mimo, rak to řve ☹

lenny2
11. črc 2012

@veronika.m
No právě, Veru - my přešli na klasickej Sunar Complex 1 a supér a 600g stojí dvě kila, je to znát 😉

lenny2
11. črc 2012

@jarkalada
Taky si je tam neberu, Linda ta nechce vůbec a hlavně se za celou nic nevzbudí, Kryštof dost prudí kvůli dudáku, takže občas, když už po pátý vylejzám dát mu dudu, tak si ho pro svoje pohodlí vezmu vedle sebe, ale ne denně. To pak usne hnedka i bez dudáku a já mužu spát 😉 Jsem pohodlná, no.....
Ale na druhou stranu není nic krásnějšího než, když ti v noci dejchá na tvář a ráno otevřeš oči a on se na tebe směje 😉

lenny2
11. črc 2012

Holky, se zabařem mě nestrašte, doufám, že po těhu se nic nezměnilo páč mě v životě vrtali jen jednou, jinak mi nikdy nic nedělali.....uáááá 😀
Jo, ale já frajerka ještě nebyla na tom testu po těhu cukrovce, kam jsem měla jít po 3 měsících od porodu, to jsem vrána, co? 🙂

lenny2
11. črc 2012

@jarkalada
Já mám sedačky Cybex Aton 😉
Jinak včera jsem děti vážila, přibíraj mi cca 1/2 kg za 14 dní 😉

sariky
11. črc 2012

@lenny2 ono se chodi na nejaky testy na cukrovku po tehu? o tom nic nevim 😒

lenny2
11. črc 2012

@sariky
No pokud jsi jí v těhu měla, tak jo 😉

sariky
11. črc 2012

@lenny2 aha. cukrovku jsem nemela, tak proto o tom nic nevim 🙂 mela jsem jen malo zeleza, ale to ma kazda tehule, tak to se nepocita 🙂

jarkalada
11. črc 2012

@lenny2 byla jsem taknějak v rozmezí těch třech měsíců na tom opak.testu na cukrovku.
Poprvé mi ten hnus rozmíchali jen do vody. Teď jsem byla v jiném zařízení a tam mi i poradili, ať si přinesu čaj s citronem. Chutnalo to furt podobně, ale už to bylo snesitelnější

jarkalada
11. črc 2012

@sariky musíš dávat dětem taky aktiferin?

zvalentova
autor
11. črc 2012

@lenny2 to jako fakt? 3 měsíce od porodu? Cukrovku jsem dost vychladila a přemýšlela jsem že tam vůbec už nepůjdu 😎

jarkalada
11. črc 2012

@zvalentova mám takovej pocit, že říkali, že né dřív jak 6 neděl a né dýl.. a teď fakt nevím, jestli ty 3 nebo až půl roku od porodu

zvalentova
autor
11. črc 2012

@jarkalada taky bych řekla, že 6 měs. Spíš přemýšlím, jestli to má cenu.

amallie
11. črc 2012

@lenny2 já jsem taky teda včera ten sunar complex koupila po poradě s mudrou a uvidíme tedy, zatím jsem ho nenačala, ale dneska zkusím, mám ještě koupenej nutradefense, to mi jedí lépe než ten nutrilon, ale taky žádná sláva 😖
fakt si teď myslím, že jim to mlíko prostě nechutná, neb jsem kojila a to amteřský mlíko je prostě pro děti mňamka, no......

lenny2
11. črc 2012

@sariky
Tojo, tak to cukrovku řešit nemusíš 😉

sariky
11. črc 2012

@jarkalada Simon bere aktiferin, pyridoxin a jeste nejake prasky a Sara nic, ta na odberu krve nebyla (doktorce se zdalo, ze ma "zdravou" barvu oproti Simonkovi, kt. se ji zdal bledy). tak nevim, snad je v poho.

sariky
11. črc 2012

btw nove usporadani stranek a nemohla jsem najit nasi diskuzi...

lenny2
11. črc 2012

@jarkalada
No, já tady mám už od porodu žádanku a ještě jsem nebyla schopná se tam objednat 😀

lenny2
11. črc 2012

@zvalentova
Jj, já nad tím taky dost silně uvažuju 😉

lenny2
11. črc 2012

@amallie
Snad vám ten Sunar bude šmakovat, dej pak vědět 😉

lenny2
11. črc 2012

@jarkalada
Jaru, volala jsem dneska doktorce co si myslí o tom sporťáku a taky říkala, že úplně v pohodě, ať je tam klidně dám 😉 Tak to zkusíme, až manźel dneska přijede, pošlu ho s kočárem do garáže 😉

amallie
11. črc 2012

@lenny2 dám 😉
já potřebuju, aby si trochu roztáhly žaludky a zvládly větší porci naráz právě

kinguse
11. črc 2012

@lenny2 jo,tak test na cukrovku jsem taky ještě nebyla! a to už bude holkám 6měsíců 😝 Asi tam budu muset zajít.Žádanka mi visí na ledničce.Jenže jak kojím,tak je to pro mě dost problém.
A co se týče zubaře,tak ze mě si vždycky moje dr dělala srandu,že se jí přestanu bát po porodu a já už porodila spodem i dvojčata a bojím se jí furt víc 😀 😀 😀 co se týče zubařů,tak jsem fááákt poseroutka!
@lenny2 jo a já taky občas usnu s jednou nebo druhou v posteli.Prostě u kojení odpadnu a pak se vzbudím a přemýšlím,jestli jsem jí vůbec kojila nebo ne 😀 "Nanynky" nám taky už dostkrát alarmovaly falešně. Jak se tam holky točí jak vrtule,tak je to přestane snímat a začne to pípat..ale jak píšeš,vždycky vyletím jak střela! Teď jsem ty podložky dala na šírku a snímá to líp,předtím jsem je měla na dýlku postýlky.

jarkalada
11. črc 2012

@lenny2 tak pak dej echo, jak se vám sporťačilo, jestli jsi je nevytřásla 😉

jarkalada
11. črc 2012

@sariky no vidíš a u nás byl bledší Lukášek a přitom železa prý potřebuje víc Anetka, která se mi zdála taková "zdravější" 😎 Takže ho maj oba. Nejdřív jsem zkoušela dávat na lžičku, ale to kolikrát skončilo bůhvíkde. Tak teď si to natáhnu ze lžičky do stříkačky a bez problému do pusinky. Jen občas trošinku vyteče /proto dávám vždy o kapku víc, než maj mít 🤐 / ALe je to hnus hnusnej, jestlis to ochutnávala 😝

sariky
11. črc 2012

@jarkalada neochutnavala 🙂 ja to davam na lzicku a vetsinou to skonci v pusince. problem je spis v tom, ze si strka ruce do pusy a jak ty kapky strasne barvi, tak mame vsechno oranzovy. a jak jinak - nejde to vyprat. no co uz 😎

jarkalada
11. črc 2012

@sariky já mám pár plín jenom na to, když dáváme"železo", holt jsou takový oranžový flekatý, ale neřeším a nijak se to nesnažím z toho dostat. Marná práce.
Zprvu lžička taky šla, ale pak mi u toho vrtěli hlavou a rukama máchali, že jsem zavedla tu stříkačku.Ihned jim to ale dávám něčím zapít, aby to spláchli. Právě když pak slintaj, nebo si tam strkaj ruce, tak aby to pak někde neomatlali.

sariky
11. črc 2012

@jarkalada ja na to taky kaslu, ze mam vsechno flekaty a ani se nepokousim ty fleky z toho dostat. kdyz jsem poprve zjistila, ze to nejde vyprat, tak jsem to namydlila a kdyz jsem zjistila, ze ani to nepomohlo, tak od te doby na to proste prdim. a s tou lzickou je to taky boj - vrti hlavou a macha rukama, ale zatim ho vzdycky nejak zpacifikuju 🙂

jarkalada
11. črc 2012

by člověk neřekl, že když se nakrájí dellisa na kousky, že se jí sní víc, než kdybych si vzala jen jednu celou 😀 😝

lenny2
11. črc 2012

@kinguse
No, já čekám, źe tam dostanu pěknej kartáč, když si vzpomenu jak se tam chovaly ty sestry v době, když jsem byla těhotná, tak mám husinu. Buďto se na to vyfláknu, nebo tam co nejdřív půjdu ať to mám z krku. Ta první varianta je víc pravděpodobná 🙂
Tý jo, dobrej nápad, zkusím je dát taky jinak, aby je to snímalo po celý ploše 😉 Ty seš, ale hlavička chytrá 😉