• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Narodila se nám dvojčata v roce 2012

3. dubna 2014 
@ostrava8 To je dobrá soutěž, nejtlustší vyhrává :grinning:
25. črc 2012 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@ostrava8 my jdem taky v pátek na kontrolu. No nedivila bych se, kdybyste nás ve váze předběhli :wink: Tak pak porovnáme
25. črc 2012 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
chci dětem koupit už něco zábavnějšího, než jen už okoukaný chrastítka, aby se nějak rozvíjeli, něco interaktivního. Koukám na bazárky a teď čtu např.-krásné, jako nové, hrací odstrkovadlo s aktivitou-vada-trochu drhnou kolečka a nehraje.
:grinning:
25. črc 2012 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jarkalada
Sušičku mám a je to fakt hrozná úleva....jenźe manžel kravaťák je, takźe ty košile, to je hnus fialovej :frowning2:
Něco žehlim, něco ne, ale teďka se mi to tu nastřádalo :frowning2:
Jj Jaru, ty Nestle mlíčka jsou drahý jak kráva, ale prostě jim chutnají a tak jim to dopřávám......jsem pohodlná vymýšlet jinou alternativu, to přiznávám.....
25. črc 2012 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@ostrava8
No, já mám s kočárem teďka pohybu taky až až, ale nejsou to ty správné cviky. Jinak před tím jsem všude jezdila autem, skoro ani krok pěšky (a to bydlíme celkem v centru)....teďka to je jiný a to uź musí bejt, abych si vytáhla auto, maximálně, když jedu k našim, jinak všude s kočárem pěšky. Včera jsem byla s dětma venku od dvou do sedmi, je to nádhera si je nakrmit na sporťáku.
Dneska mi přijede kámoška s ročním chlapečkem, tak si vyrazíme na kávičku, moc moc se těším :wink:
25. črc 2012 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarkalada
Jaru, úžasnej je prej ten hrací hrnec od Fisher Price.....
25. črc 2012 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenny2 @jarkalada holky dík za rady a tipy,vyzkouším. Dneska v noci jsem kojila v 1h a za 3h byly zas vzhůru,tak jsem jim zkusila dát napít vody,pohladit,dudlík...no se dvěma to byl dost boj.Když jsem uchlácholila jednu,tak začla druhá,pak zas naopak...no ale po hodině a půl usly a spaly do půl9..bez kojení,tak třeba se nám to noční kojení podaří postupně odbourat.
Jo a co se týče sušičky,tak za mě jedině doporučuju.Bez ní už bysme se domu nevěšli,protože,prát,věšet a žehlit bych asi nestíhala :grinning:
@ostrava8 tak do soutěže o největší panděro se taky hlásím...vypadám tak na 3-4měsíc těhotenství :angry:
25. črc 2012 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenny2 jo tak to mám podobnej problém.Sice spoustu věcí nežehlím,ale postupně se těch pár kousků nastřádá a už je toho pěkná hromada.A já už nemám žádný trička,takže se budu muset dokopat.
Taky jsem byla na kontrole na gyndě,tak zánět v pořádku,výtok žádný,takže hurá do sexu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...prý aby mi chlap neutekl za jinou...bych se ani nedivila po tom ročním půstu,kterým musel chudák projít :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2012 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
hlasim se do klubu unudenych dvojcat. porad vyzaduji pozornost, hracky uz maji okoukane a protoze si jeste sami nic do rucicek nechyti, tak vlastne jen koukaji. tak jim tam delam zmenu, ze ty hracky prehazuju z jednoho mista na provazku na druhy misto, ale to je malo :-/ fakt nevim, cim je zabavit. hodne se jim libi v supermarketech, kde jsou regaly plny veci, ale to jen za podminky, ze je nosim v naruci. a oba je neunesu a k tomu tlacit pred sebou kocar.... si asi fakt pujdu sehnat nekam dalsi ruce...
25. črc 2012 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
a zehleni, to je peklo. taky se snazim to eliminovat, ale i tak porad neco zbyva a ani to malo se mi nechce vyzehlit :unamused:
25. črc 2012 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
co jsem zvědavá, která sem hodíme jako první to panděro :grinning:
25. črc 2012 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@sariky nemáš pro ně nějakou hrazdičku? My jsme měli poděděnou asi už po čtyřech dětech, ale stačila. Teď už po nií šplhaj, tak je uklizená a připravená pro segru na září. Leželi pod ní, jak kopali nohama, tak si rozhoupali hračky, nebo jsem jim pomohla. Potom už začali i ručičkama máchat a tím se docela na dlouho zabavili. Ze začátku se pod ní vešli oba vedle sebe.
25. črc 2012 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarkalada hrazdicku mame pujcenou, ale uplne stejnej efekt ma snura zavesena nad ohradkou a na ni prikolikovany hracky, do kt. muzou kopat. a chvili je to bavi. ale opravdu jen chvili. takze ani ta hrazdicka pro ne neni zadna vyhra. takze nejenze mam ukriceny deti, jeste navic i unudeny :grinning: btw nejvic se jim libi, kdyz jim tatka dela kasparka (poskakuje, tancuje atd.). jenze to vyzaduje fyzicku, je totiz nenadchne jentak ledajaka tanecni kreace a jeste se jim libi, kdyz jim u toho zpiva... to fakt nedavam :-/
25. črc 2012 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarkalada a oba se pod ni nevlezou, Simonek je prostorove narocnej a hrozne sebou mrska...
25. črc 2012 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@sariky máš opravdu náročný obecenstvo :grinning:
No nevím, my měli v tu dobu tu hrazdu, přes postýlku taky jen šńůrku s hračkama a to bylo všechno. Lukášek se s tím docela zabavil, pořád musel něco zkoumat a už se snažil někam hrabat, tak s tím si vystačil.
Anetku to pak už taky nebavilo, tak jsem jí vždycky naložila do tý vložný tašky z kočáru a vzala jsem jí s sebou třeba do kuchyně, kde jsem něco míchala, pak k pračce-vkládat nebo vyndavat prádlo a následně k sušáku ho pověsit. To byla spokojená, že se něco kolem ní dělo.
25. črc 2012 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@jarkalada no jo, to by se tem mym taky libilo. jenze oni nechcou byt v tasce, oni se chcou nosit. a to jiste chapes, ze proste nejde :wink: vubec nechapu, proc jsou takovy muchliny. pritom se snazim je zbytecne nerozmazlovat a nekonejsit v naruci na jejich "zapisknuti". a na druhou stranu nemam pocit, ze bych je muchlala malo nebo tak. no jasne, vzdycky to jde vic, ale pak uz je to zavislost :sunglasses:
25. črc 2012 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@sariky hele, naše doktorka nám tenkrát říkala, že je musíme chovat a chovat. Že měli být ještě v bříšku v bezpečí a teď jim to musíme vynahradit :slight_smile:
Na její radu jsem tedy nedala, abych je chovala celej den, to jsem se bála, že se fakt neodnaučí. Ale vždycky jsem si na to vzpomněla
25. črc 2012 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jako síla .. jsem se kolem druhé dostala ven .. malého jsem trochu vbudila jak jsem ho přenášela z psotýky do kočáru a následně venku mi to dal vyžrat ... hysterický záchvat jak prase, nosení na rukách, holku drncat v kočárku .. lidi čuměli jak péra už jsem chtěla něco hnusého říct, at nečumí, alezase bych přenášela negativní náladu na malého ... nakonec jsem s ním sekla do kočárku a dala na bok a rychlej rukou ho huštala .. dudel do pusiny a zabralo to .. ufffffffff to jsem pecky .... ale dneska je nějaký divný den, všechny mimina co jsme potkaly tak řvaly :( je děsné dusno .. asi příjde něco velkého ...

No nic pádím na PPL vyzvednou balík, pak nakoupit ...

Jinak my máme hrazdičku od CHicca taky už zděděnou ,ale je super, a pak jsme dostali tu hrací deku, mrnata ted na ní usnuli ... ale zkus jim dát je jeden předmět na tu šnůrku, možná je to tím ,že mají hodně vjemů a nestíhají to pobrat ... to jsem někde četla :slight_smile: at nemachruji ...
25. črc 2012 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@sariky
Hele, nám, když už nic nezabíralo, tak zabraly mnou stále vychvalovaná lehátka před televizí :slight_smile: Nedala bych na ně dopustit :wink:
25. črc 2012 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Lehátka před tv a super kanál s písničkama to je nej :slight_smile:
25. črc 2012 ve 23:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky, konečně se UPC vzpamatovalo a funguje i net.
26. črc 2012 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sariky je to s nimi kříž, co? Jak jsou dva, tak není ani minutka klidu.
Mě se osvědčil starý dobrý trik s gumičkou nad postýlku. Prostě uvážu prádlovou gumu, na ní navěsím nějaké hračky a do nich si bouchají nebo přitahují.
Kolotoč je vysoko a není to ono.

No a co funguje na 100% je čtení. Pokud je chci oba najednou uklidnit a protáhnout čas např. do večerního koupání tak je dám do jedné postýlky a čtu jim. Je to asi trochu úchylné a asi hodně brzy, ale vydrží přes půl hodiny v klidu. Oba na mě čučí a neřvou :grinning:
26. črc 2012 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronika.m
Jj, nejvíc ráno, když je Animáček :wink: To krásně stihnu ranní kávu a snídani a děti jsou v nich hodinu hodný a ani nepípnou :wink: Ale už teďka budu pořizovat jídelní židličky, to teprve bude šlágr :wink:
26. črc 2012 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky. tak dneska probehla kontrola na neurologii a jelikoz se Simon ani po mesici nesrovnal, tak budeme chodit cvicit. v temer trech mesicich totiz nepase konicky, hlavu otaci jen doleva a je takovej celkove linej. tak aspon bude nejaka zabava :grinning:
26. črc 2012 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sariky to dáš, seš šikula a Šima taky :slight_smile:
26. črc 2012 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky mám radost, teď tu byla holčina ze sídliště. Bude si po Kubovi brát komplet oblečky. Ještě čekám na těhotnou kámošku aby měla holčičku a odbyt hadrů bude zajištěn :slight_smile:
26. črc 2012 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@sariky máš toho málo, jo, že se těšíš na další zábavu :grinning:
Tedy jen se Šimonkem?
26. črc 2012 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@zvalentova takže se třetím už nepočítáte, jo? :sunglasses: :slight_smile:
26. črc 2012 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jarkalada nech toho :grinning:
Ale vlastně proč ne. Ještě k tomu barák, druhé auto a minimálně 3-4 výplaty měsíčně navíc :sweat_smile:
26. črc 2012 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@zvalentova vidíšto, jak jsme materiálně založení? Někteří lidé na toto nekoukaj :grinning:
Tyjo, ale nějakej přivýdělek by se šikl. Teď už mi chodí jen osmička rodičáku a je to fakt znát
26. črc 2012 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek