Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

kinguse
7. zář 2012

@kinguse malej je už naštěstí taky bez teploty,ale rýmu má jak trám,tak už to vidím,jak tu budem frkat všichni!

kinguse
7. zář 2012

@maruja tak už mi hrabe,píšu sama sobě,to bylo pro tebe 😀

zvalentova
autor
7. zář 2012

dobré ráno, zdravím všechny na stejné krizové lodi 😎
já jsem dneska zvláštně vyspalá. Už jsem natolik přetažená, že se v noci budím když je klid (a proč je klid?) a když kňourají tak mě to nevzbudí. Jeden se v noci pořád fackuje a škrábe, druhá se otáčí na břicho mimo peřinu, je jí zima brečí. Bohužel jsem se vrátila ke kojení ve 3 ráno, víc prostě nevydrží.
Včerejší odpoledne bylo tak pozitivní, že jsem chtěla utéct někam hodně daleko.

Pádím cvičit, kojit a ven. Holky držme si palce, zvítězíme 🙂 🙂

maruja
7. zář 2012

dneska spala malá od 23:30 do 5:45 až jsem se ráno lekla jestli je živá 😝 kluk teda jí po 2 až 3 hodinách. Ráno se pak nemůžou dojíst
no my dnes smrdíme doma, aby se starší dostala z tý rýmy.Doufám,že babička vezme dvojky ven 😵

lenny2
7. zář 2012

@kinguse
No neboj, u nás scéna pokračuje, kluk opět oči jak narkoman a v postýlce bejt nechce ani boha, jeśtě, že holka je zlatá, ta usne večer v osm a vstává v pul sedmý ráno a nevim o ní 🙂 Pan Prudimír, to je ovśem jinej level 😀
Já teďka v rychlosti posnídala suchej rohl a jdu jim dát svačinu, bojím se co bude pak, z noci mám taky už stihy teďka....
Gábina ať se vrátí k Hanákoj, ten Filip se k ní vůbec nehodí! A dobrá scénka byla jak přišla z porodnice a tam ta tchýně, to bych chytla psychózu taky 😀

maruja
7. zář 2012

@lenny2 u nás je kluk taky Trapič, holka je hodnější a spí v pohodě

jarkalada
7. zář 2012

@zvalentova ty cvičíš? 😕 Téda, obdiv 😎 😀
Jinak já se teď taky v noci sama od sebe budím - i když oba spí, to mě štve 😎
Ale že máme všechny čas sledovat Ordinaci, taky jsem koukala 😀
Včera jsem si psala se známou s dvojkama. Si taky stěžovala, že malej v noci nechce spát, jen stojí v postýlce. Tak jsem se ptala,co u toho dělá, jestli brečí. A prej ne-nebrečí, hystericky řve a nic nechce! 😀
Tak jsou zase asi nějaké erupce na slunci 😝 I když my teda teď zatím v poho /klepu/

kinguse
7. zář 2012

@lenny2 ale ta Gábina to hraje skvěle!!!...bych tu tchýni taky vyřvala 😀
takže vy máte aspoň na 50% hodný děti 😀 😀 😀 Já mám Dorotky obě....dneska v noci už to byly teda Doroty 😝 ...a klasika,pak výčitky,že na ně řvu...prostě jak jsem psala,jednou super,jednou na h... Jen to na h...už by mohlo pomalu končit,ne? 😝
@jarkalada večery jsou u nás v poho, dračice se rozjíždí až kolem půlnoci! Začně jedna,zklidním,za chvíli druhá,takže zbudí tu první a tak to začne a když jsem na ně sama,tak je prostě nestíhám udyndat. Ještě,když je tam mm,tak se nám to podaři,teda ne vždy,ale sama to prostě nezvládnu. Stojím jak mátoha u postýlek a skáču od jedný k druhý...no dobrej tyjátr 😀 Přes den to celkem jde,to jsou i docela hodný,takže až se nám někdy podaří "vyladit" ty noci,tak budu mít možná i hodný děti 😀 😀 😀

kinguse
7. zář 2012

no nic,jdu je lupnout na terasu a vařit oběd. Ještě mám v lednici maso,tak ho musím nabalíčkovat do mrazáku! Už se tu zas perou,tak čus 😀

lenny2
7. zář 2012

@kinguse
Teďka se mi podařilo je uspat oba, respektivě jak už jsem říkala, Linda je absolutně bezproblémovej tvor, chdí spát jak jí řeknu, otočí se a chrní! Prudimír u toho musí mít hodinovou scénu 🙂
Včera jsem potkala kámošku a říkala, že jí to kluk dělal taky a sehnala nějaký homeopatika na uklidnění a pomohlo to....tak pokavaď to takhle půjde dál, začnu to asi taky shánět 🙂

lenny2
7. zář 2012

@maruja
Jj, chlapi jsou prostě prudilové už od narození 🙂

zvalentova
autor
7. zář 2012

@jarkalada chichi, tos mě pobavila 😀 😀 Cvičím ... cvičím s dětmi Vojtovku 😎

zvalentova
autor
7. zář 2012

Holky, začínám se ztrácet v popiscích našich dětí. Klokani, tygři, dračice 😀 Skoro je to zralé na tabulku 😅

ostrava8
7. zář 2012

ahoj holky, asi vás naštvu, ale my měli fajn noc ... malí spali od osmi až do půl sedný a dneska taky docela klid .. dělali jsme spolu cheesecake, tak asi je ten robot unavil jak vrčel 🙂

@lenny2 Leni, nám toto malý taky dělal před spaním, ale zjistili jsme že nechce spát při tmě asi se bojí, tak ho pohuštám nechám chvíli rožlé a dobré ... 🙂

Dneska razíme na chatu, dvě a půl hodky cesta tak nám držte palce at to zvládneme ... a vy se držte !!

Jinak jsem taky fanda Ordinace 🙂 gábinka je super, tchýně už po hlase na facku .. jsem tak ráda že jak jsme přijeli z porodnice jsme byli doma sami ... 🙂

Zlatíčka držte se ... bude hůř 🙂))

jarkalada
7. zář 2012

@zvalentova no už jsem se lekla, že cvičíš ty sama! se mi ulevilo 😀

jarkalada
7. zář 2012

Tak dnes poté, co už soused volal na sousedku "Jano, pojď se prosímtě na něco podívat! " - a tím "něco" myslel nás 😀 , tak jsem jim ven na zahradu vynesla tu velikou ohrádku a bylo
Neustále se mi každý rozbíhá na jinou stranu, jeden lomcuje s plotem, druhej pádí ke štěrku na nedodělaný terase, nebo ten první leze k bedýnce s hlínou a druhej se hrabe v mulčovačce a jí to, jeden tahá za větvičky maličkýho stromku, druhá je opět u kamínků..atd. Než dojdu k tomu prvnímu a dám ho na bezpečný místo, druhej už zas zdrhá a tak stále dokola se tam s nima honím 🙂 Vůbec je nazajímaj nějaký hračky nebo když se jim snažím vymyslet nějakou zábavu.
Takhle byly pěkně ohrazený, pod sebou deku, pár hraček, nasvačili jsme se tam, pak kolem oral traktor a byly vcelku spokojený 😎
.

kinguse
7. zář 2012

@jarkalada no už se na to nemůžu dočkat 😀 😀 😀

lenny2
8. zář 2012

@kinguse
Tak jaká byla noc?? U nás klasika 😀

kinguse
8. zář 2012

@lenny2 zaplat pánbůh lepší nez ty předchozí. Ne že by se nebudily,ale stačil dudlik a napít a zas usly! Snad jim to vydrží.

veronika.m
8. zář 2012

Ahoj holky, tak jsme se dneska vrátili z Itálie a fakt super. Kdybych nemusela do práce tak tam snad zůstanu. 🙂 Lili si to skvěle uzila a kluci naprosto super fakt sem byla sama překvapena jak tu cestu zvládli.

kinguse
9. zář 2012

@veronika.m tak to je super!!!! Nám bylo přesně 5měsíců,když jsme byli taky v Itálii a holky cestu taky zvládly skvěle. Sice první 3dny protestovaly,než si zvykly na horka,ale pak super!!!!

kinguse
9. zář 2012

@lenny2 kdybys přeci jen chtěla zkusit ty homeopatika..viz foto

kinguse
9. zář 2012

@lenny2 kdyžtak si to vytiskni,naskenovala jsem to vzhůru nohama 😉
Ještě podávání: lék rozpustíme v malém množství kojenecké vody (10granulí v 1dcl) a podáváme po lžičkách v doporučených intervalech (1dávka = 1lžíčka). Každý den naředíme nový roztok. Nevím teda, kolik lžiček je 1dcl,ale kdyžtak si toho roztoku můžeš udělat míň,ať to zbytečně nevylejváš.

zvalentova
autor
10. zář 2012

holky, jsem časově úplně v trapu. Až se vzpamatuji s dnešní prohlídky v 5 měs., hnedka vás dočtu 🙂

rychetkami
10. zář 2012

no jak to čtu, to nás čekají věci...po drsným začátkuje u nás zatím o něco líp, já jsem trochu víc v pohodě než jsem byla a děti asi taky, ve dne jsem docela nároční, moc nespí, jen odpoledne jakoby po obědě, ale v noci jsou zlatí.

ostrava8
10. zář 2012

@veronika.m hoj téda vy jste ale cestovatelé ... hod nám sem nějaké fotočky 🙂

sariky
11. zář 2012

@lenny2 ja jsem susinum parkrat dala Viburcol - jsou to homeopaticke cipky. Mela jsem z toho strach, protoze kdyz jsem jim to davala, tak nemeli ani mesic (pak jsem jim to dala i pozdeji) a bylo to v pohode. Jsou to jen bylinky, takze se nemusis bat. A zabraly 😉 (btw doporucila nam to doktorka, takze by to melo byt v poho)

zvalentova
autor
11. zář 2012

@lenny2 @sariky homeopatika dávám docela často. Leni Chamomila (heřmánek) jsem dávala Kačce když byla maličká na zklidnění.
Čípky Viburcol dávám pravidelně po očkování, hodně si ho chválí při růstu zubů. 🙂

zvalentova
autor
11. zář 2012

@lenny2 popř. jukni semka http://svethomeopatie.cz/homeopaticka_poradna.php
Naše doktorka tam odpovídá na dotazy, ale i bez ní tam najdeš spoustu užitečných info.

sylviett
11. zář 2012

Ahoj holky,
potřebuju tip na dobrého fyzioterapeuta ohledně vojtovky nejlépe akreditovaného, Pha 8, poradíte? Jsem maminkou dvojčátek párečku, teď nám budou necelé 4.měsíce, korigovaně 3 a začali jsme minulý týden cvičit vojtovku - děti se točí k jedné straně + záklon. Hlavu mám z toho jak pátrací balón. Buď blbě chápu nebo nám to náš současný fyzioterapeut vysvětluje poněkud zvláštně. Vzala jsem tam i manžela a ten z toho byl taky jelen takže předpokládám, že chyba není u nás.Cvičíme reflexní plazení a otáčení. Při reflexním plazení mi Lůca leží v dané poloze jak pekáč buchet a prostě si v ní libuje a Honzík při otáčení strašně zaklání hlavu a celý se probíhá takže někde je něco špatně. Podotýkám, že to dělám jak mi bylo vysvětleno. A ještě mám pocit, že to není klasická vojtovka, ale mix nějakých metod. Když už u toho musí řvát tak ať je "lámu" aspoň správně, že jo?