Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

rychetkami
3. říj 2012

@petrova_d ono je to takový monotónní, i když dneska dopoledne nic nezabírá, teď raach usnul, ale do pěti minut bude vzhůru, na to dám krk.

sariky
3. říj 2012

@ostrava8 nevim o c and a. kombinezy jsem nakoupila v bazaru a ted jich mam v zasobe vic nez dost 🙂

sariky
3. říj 2012

@jarkalada ja o tom neuvazuji, v zime budu nosit lyzarske rukavice. ted se na hory stejne nedostanu, tak at je unosim 🙂 navic ja jsem strasna zmrzlina a na ruce fakt trpim, takze me bude "zalizat za nehty" ve vsem 😒

jarkalada
3. říj 2012

@ostrava8 @sariky mně to právě taky přijde jak rukavice na hrnce 😀 A v rukavicích, byť tenkých, se do toho asi taky nevleze. Peťo-já právě myslela, že rukávníkem myslíš něco takového.

sariky
3. říj 2012

@jarkalada ja myslim, ze Peta myslela neco takoveho:
http://www.srovnanicen.cz/q/Rukávník ke kočárku...

jarkalada
3. říj 2012

@sariky no to už vypadá inteligentněji, i když princip je asi stejný.
Dnes to vypadá na hezké počasí konečně 🙂

kinguse
3. říj 2012

@jarkalada přidávám se k názoru,že to vypadá jak rukavice na hrnec 😀 😀 😀 Ten rukávník má kámoška. Mně to fakt přijde zbytečný. Ale co přijde zbytečný mě,nemusí přijít zbytečný vám,to je jasný. Já dám taky rukavice a bude. Za 200,- jim radši koupím ňákou dobrou baštu 😀 Včera jsem holkám dala poprvý jogurty,koupila jsem ty "madeťácký" ve skleničce a celkem dobrý. Teda první jsem zkusila obyč.bílej a ten neee,tak jsem jim dala ty ochucený a ty joooo.

kinguse
3. říj 2012

@jarkalada jo a to hezký počasí nám už asi dlouho nevydrží ☹ Do soboty a edne šlus konec zvonec..podzim a zima se neúprosně blíží 😠

jarkalada
3. říj 2012

@kinguse já to taky nejspíš nebudu pořizovat. Jen jsem na to při hledání golfek narazila a vím, že se tu o tom holky bavily, tak jsem myslela, že to je ono.
To my zas sháníme nějaké tůje - velké a levné 😀 což nelze, takže máme menší a doufám, že porostou jak z vody, když je pořád zalívám 😀
Našim chutná snad všechno, ty sní, co vidí 🙂 Maj rádi i tvrdej sý. Jim ho nakrájím na kousky do misek, dám na zem - mi to vždycky přijde, jak když krmím štěňata 😀 a jsou na pár minut v klidu

jarkalada
3. říj 2012

o té zemi - to jim dávám,většinou když si chcem dát kafe a nejsou po ruce jíd. židličky..abych nebyla za nějakou macechu 😎

petrova_d
3. říj 2012

@sariky Rukávník od Emitexu jsem vyzkoušela u kámošky a bylo v něm teplo.
Výhoda: nemusí se čachrovat s rukavicemi, když je třeba obsloužit harantíky.
Nevýhoda: když nevezeš kočár Ty, nemáš ruce v teple 😕

sariky
3. říj 2012

@kinguse
@jarkalada taky se na zimu a hnusny pocasi netesim. me vadi uz i ta tma. rano tma, vecer brzy tma. no hnus, velebnosti 😠

sariky
3. říj 2012

@petrova_d ja to kupovat nebudu, podle me to je blbost. ja budu nosit rukavice na lyze, ty jsou nejteplejsi, ktery vlastnim. obecne me prijde zbytecny vyhazovat penize za vselijaky "vyfikundace" 😉

petrova_d
3. říj 2012

@kinguse Dík 😉
My jsme se po příjezdu z nemocnice také báli. Identifikační nármaky jsem jim sundala až po pár dnech 😀
Rodiče je rozeznají vždy, prarodiče většinou. Ostatní nemají šanci. 🙂
Nejsou ale úplně stejné, mají každá tělesný znak, podle kterého je rozeznám 100% 😎 Avšak je pod oblečením, cha cha cha. Takže lidi nemají šanci.
I doktoři mi musí věřit, že tahle je ta a tahle je tamta 🙂

petrova_d
3. říj 2012

@sariky "Vyfikundace", tak to je pojem 🙂))))))

kinguse
3. říj 2012

@sariky pojem "vyfikundace" znám a plně souhlasím 😀
@petrova_d no,musí to bejt sranda,když jsou tak stejný! 😅 Ale zas nemusíš poslouchat kecy typu: a to jsou dvojčata,když jsou každá jiná??? 😠 😠 😠

kinguse
3. říj 2012

@jarkalada Jaru,já myslím,že je to OK,když jim to dáš na zem.Ostatně naše dr říká,že mám s dětma dělat co nejvíc věcí na zemi,že si musí zvykat,že se "žije" na zemi,pak nemaj takovej problém s pádama,protože ví,že na zem se musí nejdřív slézt 😀
Jo,jen pro info: teď akce v Globusu na dětský věci a příkrmy! Od včerejška. Maj tam i plinky,ale cena i v akci mě nazaujala. Už dlouho nebyly v akci ty Gaga v Tescu!

jarkalada
3. říj 2012

@kinguse no já právě čekám, až se děťátka vzbudí, a že si tam uděláme "výlet" 😀
od babi jsme dostali tyhle bačkorky http://www.detskyobchod-nellinka.cz/detskyobcho... . Jsou podobné, zelené a modré.
Ale zatím jakékoliv boty nepoužíváme a navíc nám jsou malé - 11,5 - pokud bys je náhodou chtěla přenechat. O nikom jinak nevím, kdo by je potřeboval (chtěl).

zvalentova
autor
3. říj 2012

ženské to je děs, člověk jde na chvíli ven a tady se nakecají dvě stránky 😀

sariky
3. říj 2012

@kinguse no bodejt bys neznala vyfikundace, kdyz to je pojem z jiznich cech 😉 😝
v tescu meli akci na gaga pliny tedka minuly tyden (a nejakou chvili pred tim), ale ani jsem to sem nepsala, protoze aspon tady v brne ty pliny nikde nemeli. meli treba jen 2 pakly a game over. takze se rozhodne nedalo nakoupit do zasoby. btw jakou pouzivas velikost? trojky? my trojky, tak ty byly v akci...

zvalentova
autor
3. říj 2012

@sariky Šárko a zkoušelas nakupovat z Tesca on-line? Přesně takhle beru plíny a zatím je vždycky měli.

sariky
3. říj 2012

@zvalentova nezkousela, to me nenapadlo ☹ hlavne ze nutrilon kupujeme normalne z internetu. diky za tip, zacnu to sledovat online. fakt magorim 😒

kinguse
3. říj 2012

@sariky taky trojky. To jsem teda asi v letáku přehlídla nebo nekoukala. No,tak zas příště!
Holku mažu ven! Hezký odpolko.
@jarkalada ty jo, bačkůrky já pro malýho tenkrát vůbec neměla, začínala jsme dělat první krůčky v sandálkách santé (na doporučení neurologa)

jarkalada
3. říj 2012

@kinguse nám právě taky říkali, že co nejvíc bosky a až začnou samostatně chodit, pak pevnou obuv. Ale známá je naopak na nějaké dopor. používá, tak jsem to zkusila.
Už jsem se chystala, že vyrazíme do toho Globu, ale když je tak hezky, budem radši venku 🙂

ostrava8
3. říj 2012

@petrova_d Danuš díky za typ, ale to musím mít asi do toho Havru doporučení né ?? My chodíme jen ne nauro, a cvičení - rehabilitace nám nedal .. tak nevím ...

ostrava8
3. říj 2012

holky tak jsem malé našla vzadu na boltci v místě píchu krvavý stroupek, možná je tam přirostlý nevím jak ho vyštourat ven, abych neoddělala ten čudlík (krytku) ... grr máte s tím nějaká zkušenost ?

lenny2
3. říj 2012

@ostrava8
Péťo, nechala bych to bejt, dokud to samo neupadne, já jsem Lindě denně mazala dírku framykoinem a naušničkou jsem jí tu dírku projížděla a pak se to asi za týden zahojilo....

petrova_d
4. říj 2012

@ostrava8 Ty jo, no, už jsem si konečně vzpomněla, jak to přesně bylo. V té rizikovce ve FN nám napsali doporučení. Jako jestli vám to cvičení nikdo nepředepsal, tak ho asi nepotřebujete. Vyloženě se na to doktorů zeptej.
Dívám se na FNsPO a je tam rehabilitace, ale to asi nepotřebujete:
http://fnspo.cz/klinika-lecebne-rehabilitace/od...

Hele, a kde jsi malé nechala propíchnout ouška?

ostrava8
4. říj 2012

@petrova_d Danuš no právě rehábky nám hrozili, ale pak na kontrole říkal že to není potřeba .. ale na neuro chodíme stále, ted jdeme až za dva měsíce. Do té doby ještě neočkovat .. ale neurolog mi říkal,že náušnice jsem mohla už dávno a škoda že jsem to neudělala ... malá si za to ted více tahá ... uvidíš jak ty, ale pokud už máte tolik kolik máte a holky jsou čilé, tak bych to nechala až budou mít rozum .. píchala nám to na doporučení na Mepha, Mudr. Zvolská
(dělá i genetiku).

@petrova_d a
@lenny2 Holky my ale máme ty nastřelovací plastové, a tam nesmím kroutit tím zadním dílem (západkou), jinak se to vyšroubuje, no zkusím zavolat té doktorce a poptat se jí, už je to 3 týden, možná by to nebylo špatné vytáhnout a promazat a nasadit jí tam ty zlaté a jak Leni píšeš pak točit a promazávat

ostrava8
4. říj 2012

@zvalentova Zuzi má nemá, stačí když si v DM vyřídíš ty karičky do toho jejich baby clubu a dostaneš slevové kuponky na jejich produkty a vzádu máš pak slevy do CaA, nic to nestojí .. jen trochu času 🙂