Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

lenny2
8. říj 2012

@ostrava8
Počkej Péti, tys nás nepochopila - nám nejde o zapusobení na chlapa, ale o nepoblití se ze sebe před zrcadlem 😀

petrova_d
8. říj 2012

@jarkalada To samozřejmě nejsem, ale doba mého poněkud krátkého těhu na mne nestihla napáchat příliš škod 😎

petrova_d
8. říj 2012

Jinak, co se týká prádla, tak moje oblíbená a ověřená značka je Daniela: http://www.daniela-pradlo.cz/
Kvalita za dobrou cenu. Ty podprsenky jsou nenzničitelné.

lenny2
8. říj 2012

@petrova_d
V kolikátém týdnu jsi vůbec teda rodila?

petrova_d
8. říj 2012

@lenny2 27.

kinguse
8. říj 2012

@petrova_d ta Daniela má hezký prádlo i ty ceny jsou OK,jen by musel člověk vyzkoušet,jaká velikost by přesně seděla...já mám pocit,že teď se totiž do tabulkových velikostí nějak nevejdu...ne teda že bych je měla tak velký,spíš naopak 😀 😀 😀
Na mě teda těhu až tolik taky nenapáchalo, přibrala jsen "jen" 9kg a po porodu jsem vypadala líp než teď!!! Já měla holky takovou žravou,hlavně na sladký,že jsem to i tím vyčerpáním nezvládala spalovat 😠 A teď sice už tolik nežeru a sladký se snažím vypouštět,ale stejně to nejde dolů a ten bruch je něco nechutnýho 🙄

jarkalada
8. říj 2012

@petrova_d já si nemyslím, že by na postavu mělo až tak vliv těhu. Spíš to, co následuje poté, co všechny tu známe 🙂 Ale to je fuk, já to zas tolik neřeším, hlavně že je máme 🙂

petrova_d
8. říj 2012

@kinguse Na ty tabulky se raději ani nedívám, nejlepší je vyzkoušet přímo v obchodě (kéž by měl člověk k ruce paní Konarovskou) 🙂

Břuška pudou dolů, uvidíte, dvojmatky !! 😉 Vždyť to byl domeček pro dvě mimča.

petrova_d
8. říj 2012

@jarkalada Mně dostalo, jak jste se tu začaly popisovat. Jakoby jste vypadaly všechny stejně. Že by jednovaječná desaterčata? 🙂

jarkalada
8. říj 2012

@petrova_d já bříško fakt nemám. Já nemám vlastně vůbec nic, ani břicho, ani prsa, ani zadek... 😀
no, sme se tu holt tak hezky sešly 🙂)

lenny2
8. říj 2012

@petrova_d
Ufff, tak to je hodně brzo ☹

kinguse
8. říj 2012

@jarkalada ty jo,to bych asi radši neměla prsa a zadek,jenže já vypadá dost děsivě...respektive já nejsem se sebou spokojená,nikdy nebudu hubená,ale když budu mít max.63kg,tak se budu rozhodně líp cejtit. Po porodu jsem šla na 61kg,ale pak jsem to přežrala,takže já vypadám fakt komicky...prsa povislý nulky a bruch fujtajbl 😝

lenny2
8. říj 2012

@jarkalada
Tak v mým případě teda těhu na mojí postavu mělo vliv přímo fatální.....navzdory tomu, že jsem nabrala jen 15kg a shodila 24kg.....hrozně mi to vadí, Jaru a musím s tím něco začít dělat. Ve spoustě věcí si sama nepomužu (totálně rozpraskaný břicho, povadlý prsa apod.), na to je potřeba zásah nějaké šikovné kliniky ☹ Ještě si připadám mladá na to, abych lezla do jednodílnejch plavek a nosila stahovací prádlo ☹ (i když teda pánbuh za něj zaplať 😀 )
Prostě celkově bych se zase chtěla cítit o trochu líp 😉

jarkalada
8. říj 2012

by nás měli přednostně brát do těch komplet "makeovrů" 😎

jarkalada
8. říj 2012

jo, dneska jsem na parkovišti kurtovala děti do auta, už tam oba seděli a přišla ke mně nějaká ženská a přímo ke mně do těch otevřených dveří strčila hlavu. Že se jde podívat, jak v autě sedí dvojčata. Tak jsem ji vypakovala, že potřebujou spát a zavřela jí před nosem dveře. Jako co to mělo znamenat? Jsem z toha byla chvíli taková nejistá

lenny2
8. říj 2012

@jarkalada
Jaru, na to bacha, taky mívám obdobný zážitky a nejsem z toho taky urvaná, hrozně divnej nejistej pocit ☹

jarkalada
8. říj 2012

toto je sice hezké http://www.prozeny.cz/magazin/krasa-a-moda/modn...
ale nějak na těch fotkách nenacházím žádná drobná prsa, o kterých má být řeč 😎

kinguse
8. říj 2012

@jarkalada nooo,taky jsem tam nevidělá žádný podobný těm mým 😀 Že bych měla velikost -A? To je asi stejný,jako když nafotí modelky,co předváděj velikost XXL..to mě taky vždycky baví! Taková XXL bych taky chtělá být. Mi připadá,že občas neví,co znamená XXL?
Jinak bych Jaru reagovala asi stejně! Ty lidi fakt nechápu, vždyť těch dvojčat jsou mraky,proč se tomu furt diví a pokládaj stupidní otázka a dělaj stupidní věci?! 😠

zvalentova
autor
9. říj 2012

dobré ráno,
dneska se stal druhý zázrak za posledního půl roku.
Klokani pochopili, že rodiče padají na hubu absolutním vyčerpáním a spali od půl osmé od šesti ráno.
Jen já trubka byla každou chvíli vzhůru jak jsem tomu nechtěla věřit 😀

zvalentova
autor
9. říj 2012

tady je odkaz na web Konarovské.... hnedka bych si udělala radost
http://www.lechaton.cz/Jak-na-spravne-pradlo-C19/

lenny2
9. říj 2012

@zvalentova
Zuzi, jsem za tebe šťastná!!!! A závidím 😉

zvalentova
autor
9. říj 2012

@lenny2 neboj, mají zas na tři měsíce vybráno 😎
Normálně jsem nemohla najít nějaké oblečení na dnešní vítání. Mám jen samé kapsáče a trekové boty ke kočáru. Ale lodičky jsou už v pohotovosti 🙂

lenny2
9. říj 2012

@zvalentova
Opraš lodičky a ať jsi nejkrásnější 😉

lenny2
9. říj 2012

@zvalentova
Taky už se mi jich tam asi 20 líbí a to jsem na začátku prohlížení 😉

kinguse
9. říj 2012

@zvalentova naše dorotky už nám taky 2x dopřály poklidnou noc...což bohužel za skoro 9měsíců nepovažuju za uspokojivý 😝 Nicméně vždycky po tý noci následovaly o to horší ☹ ...tak doufám,že to u vás tak nebude. U nás prozměnu v noci řádila Lucka!...a to doslova, řvala od 2h do 5h a vůbec nic nepomáhalo. U prsa řvala,tak jsem jí pak udělala sunar,vymlaskla 180ml a usla,tak aspoň něco!
@lenny2 a co u vás???...furt beze změny?

evikj33
9. říj 2012

Hezký den maminky mám dotaz na ty co látkujete?Dávaly jste na začátku čtvercovky nebo jen plenky vše v jednom a jakou jste měly spotřebu na 1den? Mám asi 20 plen Pop-in +noční pleny a asi 70 čtvercovek a 4xsvrchnáčky-bude to stačit?nebo budu muset prát denně? Většina mně odrazuje,ale chtěla bych to alespon skusit 😕 Předem děkuji za skušenosti.

zvalentova
autor
9. říj 2012

@evikj33 ahojky, po narození cca do 6-ti týdnů jsem dávala jednorázovky. Látkové až potom a jen přes den, na noc jedině Pampersky.
Mám pro dvojčata sadu Pop-in 10ks vše v jednom a k tomu 16ks vkládacích plen navíc. Čtvercovky jsem nikdy nedávala, jen úplně na začátku na široké balení přes plenu. Spotřeba denně 6-8 plen. Peru každé 2-3 dny. Dá se to zvládnout naprosto v pohodě. 😉

lenny2
9. říj 2012

@kinguse
Gábi, u nás změna asi taková, že jen k horšímu ☹

evikj33
9. říj 2012

@zvalentova Moc díky celkem jsi mně uklidnila a taky potěšila.Známa v butiku právě říkala že s látkovek děti lépe a dříve přecházejí na nočník.Tak vám všem přeji pokud možno trochu klidnou noc a zasloužený spánek 😅

lenny2
9. říj 2012

@zvalentova
Zuzi, tak jááááák? Jak jste vítali? Bylas nejkrásnější? 😉