Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

kinguse
1. bře 2013

ahoj holky, nebojte rady a porady tu budou stále! 😉 Vždyť mi bysme bez toho ani nevydržely 😀 😀 😀
Já dneska v noci spala úplně na h...o. Do půl1 jsem si četla, musela jsem už dočíst knížku,abych mohla začít ten román "Padesát odstínů šedi", tak jsem na to zvědavá! Holky jsou dneska zlatý, krásně si hrajou v ohrádce (se divím,protože už tam přes ty hračky nemaj kam šlápnout 😀 ).

sariky
1. bře 2013

@kinguse treba prave proto, ze se z te ohradky pres hromady hracek nemuzou vyhrabat 😀

kinguse
1. bře 2013

@sariky už se vyhrabaly a lezou po skříňce a snaží se zapnout světlo, Lucka leze na houpacího koníka a hraje si na krasojezdkyni...stoupá na něj a myslí si,že s udrží 😀 😀 😀

sariky
1. bře 2013

@kinguse dorotky jsou proste super 😀 😀

maarina
1. bře 2013

@veronika.m to te obdivuju, ze si do toho sla kdyz mas tak male deti. Myslim tim , ze to ted budes mit par tydnu pekne narocne. Nemela bys zvedat nic tezsiho a u dvojcatek je to docela zaprah. Ja planuju neco udelat s brichem protoze to je katastrofa ale budu muset pockat az budou deti minimalne chodit prave proto abych je nemusela zvedat.

rychetkami
1. bře 2013

@ostrava8 u nás se chodí i později, byly tam i starší děti, takže i Marík obřík se ta, ztratil v davu🙂 Kolíbka na radnici není, takže to znamenalo akrobacii - drž dítě, igelitku s dárky, dvě kytky a někdo ti přese rukou🙂 JInak jsem u rodičů, přčístup k PC omezený, tak budu také omezená.

sariky
1. bře 2013

@rychetkami to vam ty igelitky mohli rovnou povesit na krk 😀

luciferka29
1. bře 2013

Ahojky
dlouho jsem tu nebyla nebo spíš co byli holky v bříšku, můžu se přidat? 🙂

maruja
1. bře 2013

@luciferka29 Ahoj, tak jsi nás našla 🙂

luciferka29
1. bře 2013

@maruja jojo díky 🙂

b.e.r.u.s.k.a
1. bře 2013

Holky to jsem ráda,že jste tu 😉 i když ta uzavřená skupina je lepší,už kvůli fotkám,a tak.Nikdy nevíte,kdo vás může číst.
Jináč my jsme na víkend u babičky,takže je to leháro,nemusím nic uklízet,jen se starat o děti 🙂

luciferka29
1. bře 2013

chci se zeptat jestli jste už trochu řešili vodítka, u dvojčat to asi budu potřebovat, u první dcerky by mě to ani nenapadlo byla jsem spíš odpůrce pokud jde o jedno dítě, jaký máte vy názor na vodítka?

jarkalada
1. bře 2013

@luciferka29 půjčím ti mé děti na 5min. procházku bez kočáru a budeš mít názor na vodítka jasný 😀
Pokud jsi ve městě nebo budeš častěji chodit někde do provozu bez kočáru, nebo i do obchoďáků, tak si si myslím, že je nad vodítkem dobrý aspoň zauvažovat.
Já byla s dětma jen tak za ruku JEDNOU v obchodě - kde jsem šla pro jednu konkrétní věc, kterou přesně vím, kde mají - a katastrofa, spocená až na pr....eli a už to NIKDY nebudu opakovat!! /v tom konkrétním krámě 😀 / 😀 😀

luciferka29
1. bře 2013

@jarkalada no také uvažuji i když začínají teprve chodit, většinou s nimi jezdím sama jen se starší dcerkou které jsou 3roky a už je umí pěkně dirigovat, ono to stačí jenom na parkovišti u hypersuper, a než vydělám poslední dítě tak další je ztracené 😀

maruja
1. bře 2013

@luciferka29 nad vodítkama rozhodně uvažuju, nejen do města, ale chodíme na procázky k řece a je to myslím jasný 😉

silvie_z
1. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a jj, dvě holky, teď jim bylo 10 měsíců. jsem z lazců, ale na vojtovku chodíme do kojeňáku. teď je tam nová rehabka, zatím jsme u ní byly jednou, tak uvidím. kam chodíte vy?

silvie_z
1. bře 2013

holky, přidávám se k vodítkům - určitě je chci. mám doma jedny kšírky, ale to mi fakt připadá vhodné tak na učení chození pro jedno dítě 😒 už jste přemýšlely nad nějakými pro dvojčata?

maruja
1. bře 2013

holky hele co jsem našla 😀 to je pro mě http://www.twinventive.cz/article/proc-ksiry-to...

zvalentova
autor
1. bře 2013

@maruja pozor, společnost věčně něco nemá a nepíše to na webu. Chtěla jsem od nich koj.polštář a až po mé x té urgenci napsali, že výrobky nejsou a nebudou k dispozici.

luciferka29
1. bře 2013

@maruja já jsem viděla u nás to holka měla s takovým batůžkem skoro nebylo poznat že máš děti na vodítku

maruja
1. bře 2013

@zvalentova díky za upozornění

silvie_z
1. bře 2013

@zvalentova souhlasím, sice jsem je nekontaktovala, ale stránky už mají dlouho dlouho stejné ☹

silvie_z
1. bře 2013

@maruja to vypadá dobře 🙂

b.e.r.u.s.k.a
1. bře 2013

@jarkalada Ä máš nějaké konkrétní vodítko?Já jsem to vlastně ještě nikde neviděla,ale taky jsme si tak říkali,že to budeme muset pořídit,protože už teď máme problémy a to jenom lozí

jarkalada
1. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a žádný nemám. Jsme na vesnici, auto tu skoro neprojede. Do města zatím v golfkách. Semtam s nima někam zajdu sama jen tak - když je to fakt na pár metrů a vím, že tam nikdo moc nebude a žádný provoz. Si říkám, že se snad taky postupně musí naučit chodit za ruce. Tak to zkousíme na bezpečných místech 🙂
Ale kdybych byla ve městě, tak bych ho neváhala pořídit. Já zatím vyčkávám, uvidím, jak se to u nás vyvine. Vždycky jde někde koupit.
Koukala jsem taky na ty v tom baťůžku, ty jsou docela pěkný. Nebo pak jsou takovýhle http://www.walkodile.cz/jste-rodi269e.html . Ale tam nejsou připoutaný k tý mamince, musí se jeden držet za ruku. Asi teda, podle toho obrázku.

b.e.r.u.s.k.a
1. bře 2013

@silvie_z My chodíme do Corpusu a kojeňák je od nás kousek 😉
Jé a máte už některá to vodítko,taky jsem nad tím už přemýšlela,ale nevím.Už teď když děti lozí,tak máme co dělat je uhlídat 😀
Holky a dávala jste už některá na noc klasickou krupičku?

zvalentova
autor
1. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a
@silvie_z vodítko nebo nějaké kšíry mám v plánu spíš na výlety do centra, ale až časem. Zatím jsem pořídila golfky a nepředpokládám, že děti budou hnedka utíkat.

jarkalada
1. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a podle mě je taky zatím zbytečný to na tvým místě řešit, jedině že bys narazila na fakt dobrej kup 😎
To bych se spíš zamyslela nad těma zmiňovanejma golfkama 😎

maruja
1. bře 2013

taky nejdřív uvidim jestli zdrhaj, koupit je můžu vždycky.Ale ty golfky to je na zamyšlení 😉 a pak taky jaký, že holky 🙂