Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

kaluc2
4. bře 2013

V sobotu se chystáme do Brna na veletrh Pro dítě.Chceme tam koupit už autosedačky a golfáč.Vloni jsme tam kupovali kočárek a ušetřili jsme tam na něm 2500kč a na fusakách 1000kč.Doufám,že letos se nám taky poštěstí.Z golfáču i z autosedaček mám velkou hlavu,je toho na trhu spoustu.

maruja
4. bře 2013

@kaluc2 jo sedačky taky furt bádám jaký. Romer nebo Storchenmühle, ještě uvidíme 😉

joyce2
4. bře 2013

@kaluc2 Tak ať to vyjde a podaří se dobrej kup. - Taky bych jela, ale do Brna máme daleko... Tak tam všechno omrkni a pak nám poreferuj. 🙂

rychetkami
4. bře 2013

@maruja já uvažuju o Cybex Palas....

maruja
4. bře 2013

@rychetkami my máme strašně krátký pásy, nevím proč a tak bych pás nepřetáhla přes ten pultík 😒

kaluc2
4. bře 2013

@maruja Určitě se na ně podívám.jen aby byli za rozumnou cenu.Díky za tip,potom poreferuji

kaluc2
4. bře 2013

@rychetkami Od Cybexu se mi líbí golfáče,ale většinou mají 20kg,což se mi teda zdá dost těžké.Na ty se právě chystám mrknout na tom veletrhu.Ale jsou potvory drahé.Stojí přes 8tis.

evikj33
4. bře 2013

Maminky kdy a jak vám začali prckové spát,já jsem dnes Ko jedou už cca od 2rána nastřídačku,ale pořádně vkuse nespí,snad jen dopo v kočárku,ale to byla tak 1,5-2h.navíc jsou dost protivní.Pořád se budí cca co 3-4h na pití i když toho třeba moc nevypijí,po jídle pak jedno usne a druhé až skoro po 1,5h a potom většinou obráceněKaděj oba denně a přibejvaj taky dost malý se jen kroutí u prdíku(každej omrčí,ale jde mu to)dávám Infacol,ale i BioGaia.Nevím zda mám zkusit změnu mlíka 😕 Dávám Bebu

sariky
4. bře 2013

@evikj33 me susini rvali asi prvni 4 mesice. na prdiky jim nezabiralo vubec nic, bylo to hotovy peklo, ale jakmile se zacli sami trosku pohybovat, tak se to zlepsilo. spousta mamin si tady tim pocatecnim peklem proste musela projit a vetsinou nezabiralo vubec nic. ale preji ti, aby to u tebe tak nebylo 😉

b.e.r.u.s.k.a
4. bře 2013

@maruja My jsme taky chtěli ty s tím pultíkem,ale nedoporučovali nám to na léto,že to by tam chudinky děti byli tak naskládané a byly by spařené ☹
@kaluc2 jů to jsem taky chtěla jet,ale sobota se nám nehodí 😠

maruja
4. bře 2013

@rychetkami
@b.e.r.u.s.k.a tak jsme teď s mm vybrali Romer duo plus isofix 😉

kaluc2
4. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a ¨ten veletrh je od čtvrtka do neděle

b.e.r.u.s.k.a
4. bře 2013

@kaluc2 no tak teď jsem se dozvěděla,že jde manžel v neděli do práce,takže zase nic ☹ No nic,tak to tam omrkni a pak poreferuj,hlavně golfky by nás zajímali 😉

b.e.r.u.s.k.a
4. bře 2013

@maruja jj ty vypadají dobře 😉

kaluc2
4. bře 2013

@evikj33 já nevím,co jsou to prdíky (zaplaťpánbůh),sice nevím,čím to bylo,asi jsme jen měli velké štěstí.Co ti můžu jen poradit,snaž se je budit zároveň,aby i jedli zároveň.Prostě,když se vzbudí jeden,vzbuď i druhého dej jim najíst.Není to z mojí hlavy,už to tu bylo diskutované,je to podle knihy Jak naučit dvojčata spát.Nám se to osvědčilo a funguje to i doteď.Od třech měsíců spí celou noc a doufám,že to tak už zůstane a že se to neobrátí o 180stupňů.Jinak držím pěstičky,ty začátky jsou krušné.

b.e.r.u.s.k.a
4. bře 2013

Jináč jsme u mamky zjistili,že se prckům už nelíbí v kočárku,jsou tam napresovaní 😠 a malý má i pokrčené nožky,takže honem aby se oteplilo a nasadíme sporťák 🙂 Jen se mi zdá dost úzký,teď jsme to zkoušeli,jak to jde dát do lehu...

b.e.r.u.s.k.a
4. bře 2013

@kaluc2 ty brďo,tak to bych brala taky,aby spinkali celou noc 😉 Já jsem je dřív budila,ale teď už ne,malá totiž někdy jí jen jednou a malý dvakrát i třikrát za noc.Je mi líto jí budit,většinou se ráno zase nějak sejdou a papají zároveň nebo jim to potom,tak upravím,aby to bylo stejně

jarkalada
4. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a šmarjá, v tomhle věku už je vůbec nebuď a buď ráda, pokud spí!! 😎

kaluc2
4. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a
@b.e.r.u.s.k.a jestli můžu radit,šup s něma na sporťák.Byli jsme na tom úplně stejně a taky jsem čekala až se oteplí.Jakmile už tam dlouho nevydrželi spinkali,tak jsme se rozhodli zima nezima je tam šupnout.Dokonce jsme jim vyvýšili polohu a super.Jsou tam celý natáhlí,spinkají tam přes dvě hodiny i tři a když se vzbudí,tak se rozhlíží kolem sebe a tak se jim v kočárku líbí.Teď se tluču do hlavy,že jsme to neudělali dřív.kryštůfek tam měl chudáček už nohy do O

kaluc2
4. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a manžel mi teď radí,že i mám napsat,že to byl jeho nápad.

kaluc2
4. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a jinak bych je v 9.měsících taky nebudila.To fakt jen na těch začátcích

b.e.r.u.s.k.a
4. bře 2013

@jarkalada jj nebudím,jen když byli maličtí 😵
@kaluc2 a jak to řešíte s popruhami,nechce se mi teď kupovat nové fusaky ☹

kaluc2
4. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a my máme fusaky Emitex a ty to tam na sporťák mají předchystané,jen se to muselo prostřihat.

b.e.r.u.s.k.a
4. bře 2013

@kaluc2 tak že je manžel šikulka,že ho to napadlo 😀 Jo a my máme taky emitex a teď na to koukám,že to tak asi taky máme,jen se to bojím prostřihnout ☹ abych to nepokazila

leeela
4. bře 2013

Par fotecek z víkendové oslavy 🙂 bylo to fajn, jen pro mě trochu náročné :(
Autosedačky jsou teď pro nás hodně aktualni Maty už je ve vaju celkem 'naknop'... Na veletrh jsem si ani nevzpomnela a to jsme tam loni koupili emitexove fusacky 🙂 tak nás tam půjde asi vic 🙂 já váhám mezi cybex pallas fix a isis fix... Jiné favority nemám, takže tipy sem 🙂

ostrava8
4. bře 2013

@leeela ahoj tak zpětně vše nejlepší prdelinkům, jsou nádherní a měli krásnou oslavu dle fotek vidět 🙂 dorty jsou nádherný . taky nás to za chvíli čeká 🙂 tak už lehce pokukuji po dortech 🙂 a jaký dostali krásný odrážedlo 🙂 to by u nás kvůli sousedovi neprošlo .))))

b.e.r.u.s.k.a
4. bře 2013

@leeela též přeji vše nej nej 😵 a měli jste krásnou oslavu,nás to za dva měsíce taky čeká,už zkoumám jaký dort.....Téma oslavy už máme,bude to medvídek Pú 😉 takže malá už má šatičky a malý rifličky s medvídkem Pú a výzdobu už máme taky vybranou,jen ji objednat

leeela
4. bře 2013

@ostrava8
@b.e.r.u.s.k.a
Děkujeme 🙂odráželo je super- teď je to jako houpacka ten podstavec se dá oddelat. U nás zase nevím, kde se budou odrážet 🙂 zahrada je malá - asi budou řádit mezi obyvakem a kuchyni - zatím :D proč by u vás neprošlo? Sousedi prudí ?
Ja jsem tema oslavy neresila - přišlo mi brzy na nejaké postavičky na nic ještě ne koukají aby měli oblíbené 🙂 a koupit jsem stihla jen balonky 🙂 jo a oblečeni jsem měla nachystane jiné - krasne adidas soupavicky - ale nějak jsem je nestihla prevlect :D

jarkalada
4. bře 2013

@leeela no krásné fotečky, gratuluji k prvnímu ročku 🙂 dětem se dárečky asi taky líbily 🙂 Jo a koukám - taky jste měli v dortech ohňostroj? 😀

leeela
4. bře 2013

@jarkalada děkujem🙂dárečky se moc líbily - hlavně mě už jde ze všech těch písniček hlava kolem a to jsme ještě dostali panenku, která zpívá české písničky ( což je super) ale věcně nám to tady hraje dohromady... Jak u cirkusu :D
Z ohňostroje moc radost nemeli Niky je takova trosku bazliva tak na to koukala hodne neduverive a kdyby trval ještě chvilku tak spustí brekot 🙂 ale zvládla to a Marty si ohňostroj chtěl osahat sapal se po něm 🙂
Ale dospělým se moc líbil 🙂