Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

kinguse
25. lis 2012

jo a aby toho nebylo málo,tak včera opět nastoupila horečka u Lucky, v noci jsem jí musela 2x dávat čípek.Naštěstí to měla do těch 39st.A nemůžu si pomoct,prostě si myslím,že u ní to je těma klofákama. Dásně má nateklý jak blázen,nenechá si na to vůbec sáhnout...jí to snad budu muset proříznout,aby se jí ulevilo ☹

ostrava8
25. lis 2012

Holky držte se at jste všechny zdrávy i mimuška .. moc na vás myslím. My jsme OK ...

lenny2
26. lis 2012

@kinguse
Gábi, tak jak holky, už lepší? Doufám, že jo!!!!
Jinak já už se pomalu chystám na Londýn, ve středu večer frčim do Phy a ve čtvrtek ve 14h odlet, návrat až v pondělí 3/12 😉 Začíná se mě chytat úzkost z toho, že opustim děti na tak dlouhou dobu, vím, že to taťulda zvládne, ale víš jak.......snad mě to v letadle přejde a přepnu na jinou frekvenci, na tu nákupní 😀 Kryštof už je ok, kašel už odeznívá, ale hrozně chrčí amchudák neví, že má zakašlat a ulevilo by se mu.....ale zaplať pánbůh, že jsme to stihli vyléčit než odjedu!
Dneska je tady šílená mlha, vezmu je hnedka po obědě ven, aby se prochrupli a tradá domu, mám takový práce než odjedu, no tfuj ☹

zvalentova
autor
26. lis 2012

dobré ráno, už nemám sílu vůbec psát jak to u nás je. Když se Kuba trochu srovnal (budí se 1-2x za noc), tak začla kravit Kačka. Bohužel řve a kňourá tak šíleně, že ho většinou vzbudí a uspáváme oba.
Dneska to bylo moc fajn, službu jsme měli od 0.45 do 3.30.... Začínám tušit co je absolutní únava ☹

lenny2
26. lis 2012

@zvalentova
Zuzi, já si tě snad sbalim sebou do kufru 😉

ostrava8
26. lis 2012

@zvalentova Zuzi je to asi těžké, ale nezbývá než vydržet, do toho roku je to prý záhul, ale pak se to srovná ... musíme myslet pozitivne

@lenny2 Leni to je pecka .. to už jedeš ted ? toto uteklo ... jé to máš ted příjemné starosti vid? Ale musíš se odreagovat, manžel to zvládne a ty přijedeš uplně jiná 🙂 já i když nejsem s malýma tak je furt mám v hlavě, to je asi normální )

maruja
26. lis 2012

@lenny2 tak to je super, že jsou vyléčený než pojedeš, aspoň si to tam užiješ 😉
@zvalentova teda Zuzko nevím, co ti říct, jen pevné nervy a spát hned jak to jde 😢

kinguse
26. lis 2012

@lenny2 no ani nevím,jestli lepší...ale asi jo,aspoň u Terky,ta je už řekla bych OK,ale Lůca v noci opět 39st,ráno zas nic,jen jsou obě ultraprotivný 😝 Lucce jsem v noci dávala nurofen,pak jsem zjistila,že je posr...,tak jsem jí šla přebalit a ona si to asi vyložila tak,že je čas vstávat a do půl3 néé a nééé usnout,tak pomohl mm,já už byla na pokrají sil, uspal ji,usla na hodinu a zas to samý,tak opět zkusil mm a usla,tak jsem pak aspoň spala.V půl6 se vzbudila Terka na mlíko,tak jsem dala oběma a spaly jsme do 8h (ještě že spí takhle ráno,to většinou trochu dospím tu probdělou noc).
Jíst nechtěj ani jedna,max. mlíko, dala jsem jim kus kůrky od chleba a Lucka se zakašlala a celá se zblila.Terka pak počůrala koberec v obýváku, obě jsou hrozně zapruzený,Terku to asi pálí,tak řve jak tur, furt mi visí na noze,nechtěj si vůbec hrát. V 11h jsem je konečně uspala,tak vařím oběd. To bude zas dlouhej den! Ještě že mm nejde na florbal a mě nechá večer jít na volejbal,aspoň se na chvíli odreaguju. Už týden jsme zalezlý jak krtci a už mě to neba. Jesti už nebude mít Lucka horečku,tak už je zítra prdnu na terasu. A to jdem zítra do poradny a s malým na logopedii..to bude zas náročnej den.A to budu muset zvládnout sama,mamka asi pojede hlídat neteře.
Jinak chápu,jak se cítíš,myslím tu úzkost, to je přirozený,ale věř,že ti to pomůže,zas se budeš na chvíli cítit jako normální člověk,dobiješ baterky a za pár dní zas budeš zpátky v realitě 😀 😀 😀 Jak teď holky marodily,tak jsem taky začala zvažovat,jestli máme ject na ten víkend na ty lyže v lednu,ale vím,že musím,protože potřebujem být s mm taky chvilku sami.Furt máme kolem sebe děti a na sebe nemáme čas.
@zvalentova Zuzi,no comment ☹ Drž se holka!!!!
@ostrava8 já už si ani nedělám iluze,že se to v roce změní 😀

jooo holky,psala mi kámoška,že od středy maj v Tescu v akci "čokla Fishera" za 500,-!!!! 😠 😠 😠

kinguse
26. lis 2012

tak si dáme po hodinovým řevu daly hodinku spánku a už tu zas prudí 😠 Ještě jsem ani nestihla uvařit!

sariky
26. lis 2012

@kinguse
@zvalentova
@lenny2 holky, drzte se a vy, kt. se jedete odreagovat, tak si to poradne uzijte 😉

stanpetr
26. lis 2012

jejda, je tolik marudku, vsem preju brzke uzdraveni...

@lenny2 fiha Londynske nakupy zavidim....ty jsem jednou zazila...a nechapala jsem....kolik hadriku se da za par liber sehnat....

ostrava8
27. lis 2012

@kinguse gábi to jako fakt ? no tak to já tam už letím v noci 🙂 to je dobrá cena 🙂

maruja
27. lis 2012

to vypadá, že jen moje děti nebudou mít psa k Vánocům 😀

zvalentova
autor
27. lis 2012

@kinguse ahoj Gábi, chtěla jsem se tě zeptat jestli dorotky ještě stále kojíš, pokud ano, jak to děláš v noci.
Nějak se snažím přijít na důvod (kromě zubů), proč se klokani pořád budí. A ne jen na chvíli, ale 2-3 hod. žádná míra.
Kvůli zachování kojení večer ke kaši stále kozu nabízím, ale v noci se snažím být drsná a dávám vodu. I když dneska jsem rezignovala a v půl 3 dostaly Nutrilon, abychom se s mm trochu vyspali.

maruja
27. lis 2012

@zvalentova já teda kojím a kojím i v noci 2x, myslím, že jsou ještě malí a moc toho za den nesnědí, aby byli najedený tak, že v noci nemusí 😉

zvalentova
autor
27. lis 2012

@maruja také jsem ještě nedavno kojila 2x, ale začlo to být naučené a Kačka byla schopná si vzít každé 2 hodiny 😒

dooriska
27. lis 2012

já také kojím 2 x j přes noc ale je zajimavy a nevim čím to je že deti maji mléka dost usuzuji podle toho že nebrečí ale odpoledne od té 17 hodiny do té 20 jim musim dát příkrm protože prsa vypijpu a maji ješte hlad

lenny2
27. lis 2012

Ahoj holky, nevím jak se sem dneska a ještě zítra dostanu, musím balit, prát, vařit apod., tak mám co dělat, protože zítra okolo pátý razím do Phy a ve čtvrtek ve dvě odlet do ráje 😉 Tak se chci na chvíli rozloučit, vracim se až v pondělí, tak vás pak zahrnu novejma zážitkama 😉 Mějte se bájově, než se vrátím, tak doufám, že všechny nemoci budou fuč a všichni dvojani už budou fit! Nejradši bych si vás maminy všechny zabalila sebou do kufru a vzala vás si odpočinout 😉 Takže čaute a opatrujte se tady! 😉

maruja
27. lis 2012

@lenny2 tobě šťastnou cestu a pořádně si odpočiň a nakup 😀 😉

sariky
27. lis 2012

@lenny2 uzij si to Leny i za nas 😉 stastnou cestu a hlavne stastny navrat 😉

maruja
27. lis 2012

@dooriska kolik ti pak ještě vypijou??

maruja
27. lis 2012

@zvalentova to dělal Adam, teď se uklidnil a oba si teď vezmou tak 2x za tu noc. Kolem 1 pak asi ve 3 a pak v 5:30 a to vstáváme 😝

zvalentova
autor
27. lis 2012

@lenny2 drahá, koukej si to pořádně užít, vyspat se na hooodně dní dopředu, dej si nějaký veselý kalíšek a v pořádku se nám vrať. 🙂

lenny2
27. lis 2012

@maruja
@zvalentova
@sariky
Je to husťárna, ale já se že všeho nejvíc těším na ten spánek 😀 😀

joyce2
27. lis 2012

@lenny2 Taky přeju šťastnou cestu, bezva nákupy a vůbec ať si to tam pořádně užiješ. 🙂

jarkalada
27. lis 2012

@lenny2 taky přeju šťastnou cestu, výhodné nákupy a kupu sladkého spánku 🙂

Já jsem dnes byla na vyrvání tý osmičky, tak si to chladím a přemýšlím, jestli už je čas si vzít nějakou pilulku 😝
Zubařka se mě ptala, jestli chci napsat týden neschopenky 😀

eulalie
27. lis 2012

Holky, můžu se k vám tu a tam přidat? Mám šestiměsíční holčičku a kluka a veselo (stejně jako vy všechny, což 😉 ). Verča

joyce2
27. lis 2012

Myslím, že mi už taky hodně potřebujeme toho pejska. 🙂

lenny2
27. lis 2012

Koukám, že letos se u Fishera zaměstnanci můžou těšit na obří roční odměny, páč všechny dvojčata dostanou čoklouše 😀

zvalentova
autor
27. lis 2012

@eulalie ahoj Veru, vítáme tě u nás 🙂
Koukám, že jsi od Hodonína... vzpomínám na léto, výlety po sklepech a degustace 😎