Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

maruja
6. únor 2013

@ostrava8 no tak dovolená néééé( i když mateřská) aspoň do 6 🙄
a jako @joyce2 neodsávám když nejsou zahleněný, nakapu na čtvereček a strčim do nosu a co vytáhnu, vytáhnu 😝

zvalentova
autor
6. únor 2013

@sariky
@ostrava8 no jasně, Vincentka junior, pár peněz a jakou službu to udělá 🙂

rychetkami
6. únor 2013

@sariky
@zvalentova a já jouda kupuju Humex za těžký prachy...až ho vypotřebujem, koupím tu vincentku. Já ji pila na soustředěních sboru, aby mi neodešel hlas nebo před koncerty s kapelou...kupodivu se snáší s bílým vínem🙂

Jinak ženy, katastrofa, první rudá vatra☹ nějak mě bolí břicho, Márovi rostou zuby, je fakt protivnej, asi ho to taky bolí, jedině Vik je v klidu....

ostrava8
6. únor 2013

@rychetkami vydrž ženo 🙂 vše přejde 🙂

maruja
6. únor 2013

holky čím vyperu posr... koberec???

sariky
6. únor 2013

@rychetkami soucitim s tebou, drz se

zvalentova
autor
6. únor 2013

@maruja žlučové mýdlo?

zvalentova
autor
6. únor 2013

@rychetkami drž se, myslíme na tebe 🙂

jarkalada
6. únor 2013

@maruja se učíte na nočník? 😀

ostrava8
6. únor 2013

@maruja vanish na posraný koberec

evikj33
6. únor 2013

Ahoj holky nezlobte se že vám sem tak vpadám,ale 14.1.2013 se nám narodila dvojčata páreček a kojení se nerozjelo a tak jsme na Um máme Bebu Ha,ale v porodce jsme měli normální-jen malej blindil tak nám doporučili zkusit tuto-blindění je lepší ale zas bojujem s kaděním a prdíkama-nemáte nějakej tip-máme Sab simplex,mast pupík(olejíček Amalka) ale hlavně malej ořve každej prdík a nedá mu to klidně spát myslíte že mužu přidat feniklovej čajík,nebo mám změnit mlíko?Moc díky za rady

rychetkami
6. únor 2013

@maruja možná nůžkama😀 jinak dík za podporu, samy víte, jak je to radostné a příjemné, leč nutné...

rychetkami
6. únor 2013

@evikj33 vím, že je nutrilon comfort pro tyhle problémy, ale je asi o něco dražší než normální UM...a taky vm, že je pakárna míchat každému miminu jinou UM, taky jsem zažila, náš malý je alergický na bílkovinu kravského mléka, tak nějaký čas jsme jemu dávali ADC nutrilon a holčičce HAčko...pak se objevily problémy i dcerce a jedem ADC pro oba, naštěstí nám ho hradí VZP.

evikj33
6. únor 2013

@rychetkami Taky už jsem říkala že bych malé nechala dojet tu Bebu a malemu zkusila změnit,ale nevěděla jsem za co je toho tolik ..Peníze v tomhle neřeším,hlavně aby neplakal a spal ta beba Ha je taky dražší..až se budou víc hejbat určo to bude lepší.Dík za tip hned nato mrknu.

jarkalada
6. únor 2013

holky, diskrétní dotaz, snad nepohorším - nemáte někdo zkušenost s menstr. kalíškem LadyCup?

maruja
6. únor 2013

@rychetkami už jsem to vystřihla, to je jak z A je to 😀

rychetkami
6. únor 2013

@evikj33 kdyby nezabíral ten Comfort, pak může doktor napsat speciální nutrilon Anti Colics.

rychetkami
6. únor 2013

@jarkalada já vím o dvou holkách, které kalíšek chválí kudy chodí....

jarkalada
6. únor 2013

@rychetkami to je dobrý "kudy chodí" 😀 😀
Si čtu různý zkušenosti a recenze a furt mi to přijde takovej divnej experiment. Tak jsem se zkusila zeptat i tady

maruja
6. únor 2013

@jarkalada na nočník ještě ne, ale zdrhla u přebalování a než jsem odnesla plínu do koše tak byla na koberci nadílka 😀
tady je naše cestovatelka

rychetkami
6. únor 2013

@maruja to je číslo ta Viki🙂 Je docela sranda, že naše hoky, ač se stejně jmenují, jsou úplně rozdílné typy - naše Viki je modrooká blondýnka🙂

maruja
6. únor 2013

@rychetkami
@jarkalada taky jsem slyšela chválu

maruja
6. únor 2013

@rychetkami noo, to je teď oblíbená póza 😀 a malá je celá já a černý oči mají všichni 😉

lenny2
6. únor 2013

@evikj33
Ahoj Evi, od začátku byly moje děti taky na UM a do každýho jsem jim kápla Infacol a ani jsem nepoznala co to prdíky jsou 😉 Hodně štěstí a sil do začátku 😉

lenny2
6. únor 2013

@jarkalada
Co to je, Jaru za kalíšek? Na co to je?

lenny2
6. únor 2013

@maruja
To jsou kukadla, Maru 😉 Je to kočka!

maruja
6. únor 2013

@lenny2 hlavně ať kočka padá na všechny 4 😉 a to se jí zatím tolik nevede

jarkalada
6. únor 2013

@lenny2 koukám na to tady http://www.slevomat.cz/sleva/80543-menstruacni-...
Brala bych to na vyzkoušení jako experiment. Nějak se mi tomu nechce věřit, že to je to tak skvělý, jak si různé uživatelky chválí. Mám k tomu určitý rezervy a obavy.
Ale je k tomu sáček s puntíkama, tak to asi nakonec prubnu, no 😀

kinguse
6. únor 2013

Ahoj holky,zdravím z Jeseníku!!! Na chvilku se mi podařilo připojit,tak jsem si na vas hned vzpomněla 😎 Sněhu je tu dost, lyžovacka super, ale nohy boli jak prase 😀 Malej je šikula a krasne se rozlyzoval,tak z nej mám radost. Holky jsou tu naprosto zlaty a skvěle spí v noci i přes den!
@jarkalada Jaru já mám ten moon cup. Někdy ho používám,ale dost mi trvalo si na nej zvyknout. On to neni kalisek,ale kalich 😀 Zavedení celkem ok, uvnitř opravdu necítím,ale spis mi dela problém ho vyndavat,chybi mi ten spravny grif 😀 Koukni na stránky www.kalisek.cz Tam je dost info o všech druzích. Ale spis bych ho doporučila!!!