Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

b.e.r.u.s.k.a
12. bře 2013

No já pořád přemýšlím jaké golfky,ještě máme čas,ale pokukuji i na bazárkách.tak které vy doporučujete 🙂

maruja
12. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a tak tady probíhaj vlastně jen 3, Cosatto (Ditto nebo you 2), Peg Perego, Cybex

silvie_z
12. bře 2013

my jsme zatím golfky zamítli a koupili jsme baby jogger. je to sice sporťák, ale složit se dá jediným pohybem (fakt - žádné páčky, nic 🙂 ), takže mi vůbec nevadí ho skládat do auta. a pro holky je to myslím pohodlnější než golfky. možná k nim ještě dospěju, ale zatím se mi to nezdá 🙂

b.e.r.u.s.k.a
12. bře 2013

Holky a chodíte některá s dětmi plavat,já bych to chtěla zkusit,jen musím zjistit,kde je to dobré 😉

sariky
12. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a my plavat nechodime jednak kvuli ekzemu a druhak kvuli tomu, ze nemam s kym chodit. a asi jsem asocial, ale vubec mi to nevadi 😝

b.e.r.u.s.k.a
12. bře 2013

Jé tak jsem koukala na ty golfky a líbí se mi Cosatto You 2,ale ta cena ☹

ivetm
12. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a my jsme byli v sobotu poprvý a super - konečně nějaká aktivita i s tatínkem 😀

jarkalada
12. bře 2013

@ivetm právě, že k tomu jsou potřeba druhé ruce 😒

evikj33
12. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a Mi chcem na plavání od dubna,ale budem chodit asi jen když bude moct manža,i když mně známa co to vede navrhla že mně vždy s jedním pomuže ona a dá nám i dobrou cenu 1+1zdarma 😀 S malym jsme chodili od 4měsícu do 3let a bylo to fajn vždy 1týdně mimo prázdniny a svátky.Ale pokud to nepujde svět se nezboří,ale já bych se alespon dostala mezi lidi 😅

zvalentova
autor
12. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a plavání jsem kvůli ceně a organizaci zavrhla. Podařilo mi sehnat za příjemnou cenu cvičení ročních dětí bez nutnosti další dospělé osoby a jsem ráda.

zvalentova
autor
12. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a golfky jsem kvůli kvalitě zpracování chtěla Cybex, jenže nemají madlo uprostřed a tak vyhrály cosatky.

zvalentova
autor
12. bře 2013

Jinak se těším, až bude lepší počasí a konečně zruším nánožník. Dám místo něj madlo, navěsím nějaké hračky a dětem se snad bude v kočáře konečně líbit.

jarkalada
12. bře 2013

@zvalentova fakt jsi šla do toho cvičení? No to pak musíš poreferovat, jak to zvládáte 🙂 Nás by asi brzo vyhodili 😝 😀
Když jsme u těch golfek- jdou ti např. ty tvoje dát úplně jako do přímého sedu? V těch našich je to takovej jako polosed/pololeh, jinak mi to nejde, nebo jsem nepřišla, jak to jinak udělat.
Ale vydržely včerejší cestu po kočičích hlavách přes celý náměstí a přilehlé ulice, tak si na ně nestěžuju 🙂)

zvalentova
autor
12. bře 2013

@jarkalada golfky tuším ano, EW ne a děti to prudí, chtějí vysloveně sedět.
Na cvíčo se těším, potřebují někde vybíjet energii. Začínáme v dubnu.

jarkalada
12. bře 2013

@zvalentova jsem si teď musela přiblížit monitor, abych viděla, jestli píšeš "potřebují" nebo "potřebuji" si vybít energii. Naštěstí jsem si to myslela dobře 🙂)) To jo, to je asi bude bavit. A když to bude v uzavřeným prostoru, tak to snad zvládneš i ty 🙂

ivetm
12. bře 2013

Jsem se sem pěkně dlouho nedostala - pánové, jak viděj no´tas, tak řáděj jak černý ruky 😅

@jarkalada @evikj33 @zvalentova @b.e.r.u.s.k.a nám paní otevřela přímo kurz - jsme tam my a pak se přifařila ještě jedna holčička 😅 v týdnu bysme nemohli kvůli Martinově prac.době, protože často jezdí do prahy, takže se vrací až pozdě večer, ale prej 2 už jsem mini skupina, tak jsem ráda - v sobotu po návratu to pánové zapíchli na 3hoďky a po 2 si dali repete 😀 jinak jsme dostali sourozeneckou slevu, tak máme 10lekcí za 3500
Zuzi, u nás bohužel žádný cvíčo ani jiný aktivity pro dětičky nejsou, tak jsem ráda aspoń za to plavčo

jarkalada
12. bře 2013

@ivetm to jsou stejně pálky 😠 Já už se moc těším, až bude tepleji a budem moct okupovat nějaké venkovní hřiště.
Nejlépe s plotem 😀

zvalentova
autor
12. bře 2013

@ivetm to je jasné, já měla hoňky něco vůbec sehnat přes den. Všude chtějí na každé dítě dospělou osobu 😖

evikj33
12. bře 2013

@ivetm Nás ten bazén bude stát 2000kč pro oba,těch 10 lekcí a cca 500dává pojištovna. Jinak holky na mall cz maj ty Autosedačky co jste se bavily v nějaké akci @maruja Jinak já měla peg perego pliko 3 u malého cca od 9měsícu a byl super využili jsme na 100% a ještě prodali.Byl snáma i v Řecku(přežil let i autobus)šel uplně do sedu(lehu) a hlavně byl dobrej ten nánožník(v ceně)ani jsem nepotřebovala fusak jak už byl malej v kombošce.

jarkalada
12. bře 2013

@evikj33 pojišťovna něco takového proplácí? jak takové šikovné věci zjištujete?

maruja
12. bře 2013

@evikj33 hned jdu juknout, dík 😉 a ty perega vypadaj super

evikj33
12. bře 2013

@jarkalada Maj to na vebu na co a kolik přispívaj myslím že 100kč na vitamíny,pak cca 500-1000kč na očko(nadstandart)brala jsem malemu na klíštovku a pak na cvičo,nebo plavání a pokud je prcek ve školce-škole a má plavání v rámci toho tak mu taky přispějí 500kč na rok,jen musí být doklad s razítkem ZŠ. A těhulím 1000kč bud na cvíčo-já měla na screning a pak něco na vitamíny. Jsem u Revírní Bratrské. 🙂

zvalentova
autor
12. bře 2013

@jarkalada mě na to upozornil jouda když z OZP když jsem přihlašovala děti. Dali 1000,- na očkování tak jsem ho využila.

silvie_z
12. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a chodíme do delfínka, ale někoho k sobě mít musíš. jinak jsem tam spokojená, byly jsme na dvou cvičitelkách a obě fajn

b.e.r.u.s.k.a
12. bře 2013

@zvalentova no právě,dnes jsem zjistila ceny a je to děs,když to má člověk platit hned 2x 😠
@evikj33 jé když jsme u toho očkování,odkdy se píchá klíšťovka?My plánujeme hodně výlety a budeme jezdit na chatu,tak to zvažujeme,jen nevím zda by to šlo i u těch našich
@silvie_z a platíte plnou cenu nebo vám dali taky nějakou slevu?

evikj33
12. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a Asi by to šlo i u vašich,já ale očkovala malého až asi po 3roce jak začal chodit do školky,tak moc neporadím,letos má přeočkování po 3letech a pak další už budou po 5letech.Nejlepší bude se poradit s dr.

ivetm
12. bře 2013

@zvalentova my jsme taky u OZP a koumu, jestli máme na nějaký příspěvek nárok - cvakli 2000 na jeden monitor dechu, přitom mi tvrdili, že dvojkám proplatěj každýmu...budu to muset zjistit - každá kačka dobrá 😀

b.e.r.u.s.k.a
12. bře 2013

@ivetm jé tak o monitorech jsem ani nevěděla ☹

silvie_z
12. bře 2013

@b.e.r.u.s.k.a po slevě jsem nepátrala, nevidím pro ni důvod. no rozhodně žádnou nemáme, ale zeptat se můžeš

zvalentova
autor
12. bře 2013

holky, dáváte některá k večeři už něco jiného než sunar nebo kaši? Resp. kdy je cca vhodné zkoušet normální jídlo. Klokani dají každý 250ml Beby a fest to leze do peněz 🙂