Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

kaluc2
2. lis 2012

@jarkalada doufám,že budou po tatínkovi fotbalisti nebo alespoň po mamince basketbalisti.

kaluc2
2. lis 2012

@jarkalada ano,sice ji máme od známých,co mají taky dvojčátka,ale je k nezaplacení.Ty plastové v obchodech mi přišly moc malé(krátké)

jarkalada
2. lis 2012

@kaluc2 ale možná být tebou, tak jim důkladně "vystelu" pod hlavičkama ta lehátkama plínama nebo ručníkem, aby je hned nezmazali. No, možná nejenom pod hlavičkama, ale celý to lehátko bych asi omotala 😀 , když vidím ty naše papat.
My měli taky poděděnou hrazdičku. Nejdřív se pod ní vešli oba, pak už po ní začli lézt a převracela se nima, tak jsme jí opět poslali o dům dál

lenny2
2. lis 2012

Holkýýýý, já padám, právě jsem od manžela dostala k narozeninám 4 dny v Londýně plné shoppingu, káviček, zážitku, hotel přímo na Oxford street, letim 29/11 s mojí tetou!!! Žádný děti, žádnej stres, manžel bude s dětma doma, no já se neskutečně těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Úžasnej dárek!!!!! 😉

kaluc2
2. lis 2012

@jarkalada to věřím,že je to jen,když leží.Jak říkaš,potom to půjde o dům dál.Ale teď si tam strašně rádi hrají.jak začneme s příkrmama,tak to určitě vystelu hadrama.Na vánoce jim už chceme koupit židličky,samozřejmě ty určitě taky omotám.Zlaté mléko,když to tady čtu!!!!!!!!!!!!!!

sariky
2. lis 2012

@lenny2 Leny, parada! a vsechno nejlepsi k narozeninam, mamino 😉

jarkalada
2. lis 2012

@lenny2 tak vše nej k narozeninkám! zdravíčko pro tebe, hodné dětičky přeju 🙂 týýjo, aby ses pak chtěla vůbec vrátit 😀

kinguse
2. lis 2012

@lenny2 ty vadoooooo, no to bude úúúúúúúúúúúžasnýýýýýýýýýýýý!!!! Holka strašně mooooc ti to přeju!!! To přijedeš totálně šťastná,spokojená a plná energie!!!!!! Manžel je skvělej!!!!

kaluc2
2. lis 2012

@lenny2 Boooooože,tichá závist,ale moc ti to přeji,odpočiň si.Takový dárek by jsme asi potřebovala každá z nás.Já bych si tak nakupovala.Když si něco jdu koupit(udělat si radost),tak dojdu s věcma pro kluky a sobě si koupím alespoň něco sladkého na cestu.

sariky
2. lis 2012

manzel se stale nevratil z hospody, tak uz necekam a jdu si lehnout. preji vam dobrou noc a pohodovy vikend 🙂

jarkalada
2. lis 2012

@sariky tak to je na pivu asi s tím mým. Já mám narozky v úterý a on dnes známé vážně říkal, že v neděli, takže takhle 😎

kinguse
2. lis 2012

@sariky no dost často se ty záněty udělaj z rýmy, vítr do uší taky nic moc. Ale virový to asi není. Každopádně to děti hooodně bolí, úleva nastane buď když to samo praskne nebo to píchnou (to mi bylo tenkrát malýho strašně líto,hrozně plakal,ale jak to píchli,tak ho to hned přešlo).Jsou u toho dost vysoký horečky a důležitý je tomu předcházet...tzn.že když je rýma,tak se musí často odsávat,čistit nosík, stříkat sprej,když jsou větší smrkat. Jo a taky jsem někde četla,že čím dřív to u dětí nastává,tak je velká pravděpodobnost,že na to budou častěji trpět....doufám @lenny2 že tuhle teorii nepotrvrdíte!!!

lenny2
2. lis 2012

@sariky
@jarkalada
@kinguse
@kaluc2
Holky, moc díky, já se úplně vznášim 😉

kinguse
2. lis 2012

@jarkalada @sariky ten můj už dorazil,takže s vašima asi nebyl 😀 😀 😀
DOBROU!!!

kinguse
2. lis 2012

@lenny2 tak doufám,že během dnešní noci nepadneš s dětma zas do reality 😀 😀 😀 ...teda s Kryštofem 😝

jarkalada
2. lis 2012

@lenny2 no, tak už asi nebudeme rušit, myslím, že u vás bude romantika jak blázen dnes večer 😀

ostrava8
3. lis 2012

@lenny2 tý jo Lenajs, ty se máš . si na tebe vzpomenu až budu v Kauflandu 🙂 Krásné narozeniny 🙂 a tiše závidím .. ale o to více přeji 🙂

ostrava8
3. lis 2012

@kaluc2 jé to jsou krásné miminka ... už taky jste velcí 🙂 já na přírkmech jedu už cirka měsíc, malí jsou zlatí . krásně papají ze lžičky, ale když nechcou tak nenutím a dám jen mléko .. za ten měsíc jsme odbourali jedno mléko dopoledne a k obědu dávám jak kdy 🙂 na noc nebo resp po té druhé hodně už jen mléko, aby neměli na noc něčím zatížený žaludek a aby se jim dobře spinkalo, ale chce si to najít to své, každé dítě je jiné 🙂 určitě na to brzy příjdeš 🙂

maruja
3. lis 2012

@lenny2 vše nej k narozeniám 😵 a užij si Londýn, já bych jela až bych brečela 😎

lenny2
3. lis 2012

@maruja
Díky moc😉

lenny2
3. lis 2012

@ostrava8
Péťo, díky 😉

kaluc2
3. lis 2012

@ostrava8 rada nad zlato!!!!Díky moc,aspoň vím,že když nebudou chtít,nemám je nutit.S Matýáška nemám ani takový strach,ten jídlo úplně prožívá,on se ani nehne,ale Kryštůfek,tomu musím neustále držet ruky nebo midlí hlavičkou doprava,doleva.Ručičky si dává pořád před pusinku i s bryndáčkem.Tak uvidím,jsi moc hodná.

kaluc2
3. lis 2012

Ještě mě napadlo,chceme klukům koupit na vánoce jídelní židličky.Mám vyhlídnuté zn.Patron,jedna stojí 2490kč.Osvědčily se vám třeba nějaké levnější a do jaké nosnosti je to nejlepší.Díky za odpovědi.

jarkalada
3. lis 2012

@kaluc2 jéé, tak od Patrona pryč! Za sebe určite nedoporučuju. Máme jednu Chicco polly-tu tady má víc holek a ta je super, jde dát do úplnýho lehu, to jiný neumí, i když o tom píší, ale je to jiný leh, spíš jen, že se napolohujou záda, ale zároveň se sedákem. Ale furt tam to dítě vzpřímeně sedí. Asi to píšu nesrozumitelně. Měla jsem tu fotku obou židliček, jak v ní jsou různě děti, ale už jsem smázla.
A druhou máme právě toho Patrona a je fakt, s prominutím, úplně na tohle blbá. I ten tác maj dál od těla, než u tý Polly, no, já nedoporučuju 😎

ostrava8
4. lis 2012

@kaluc2 no my právě taky zvažujeme jak malé budeme dávat k jídlu, zatím používáme polohovací lehátka, ale ty jsou do 9 kg .. já chci jídelní židličky řešit, až malí budou uplně sedět. A asi koupim levný, nebo použité, protože známá co má dvojčátka říkala, že v tom vůbec nechcou být, že je problém je v tom i udržet, že furt z toho vylízají a představa že vyplácnu několik tisíc to se mi fakt nechce furt aby člověk něco řešil vid ? 🙂

ostrava8
4. lis 2012

Holky dneska držte palec at nemusíme malovat, vařím malým na oběd brambor s řepou :ú)

kaluc2
4. lis 2012

@jarkalada jeeeejde,díky moc za info.Určitě se budu tím řídit,když s tím sama máš zkušenost a není to jen,že ti to někdo říkal.Moc moc díky,byly by to vyhozený peníze.

kaluc2
4. lis 2012

@ostrava8 no,já už delší dobu se dívám po nějakých použítých,ale většinou když by mně vyhovovaly,tak je tam napsané,že jsou docela zničené(ulámaný plast,vyšisovaná látka)

kaluc2
4. lis 2012

@ostrava8 Držím všech deset prstů.Mě už jímá hrůza teď,až mi s tím budeme začínat.Napiš,jak to dopadlo. 😉

jarkalada
4. lis 2012

@kaluc2 koukám, že jsi celkem z ruky. Mám už občas tendence se těch našich židliček totiž zbavit a prodat. Akorát nám tu "straší" 😎 Sice z nich pak jde udělat jako židlička ke stolu-dát úplně dolů sedák a bez tácu-ale dvě vedle sebe se nám ke stolu stejně nevejdou a budou pak zbytečně zabírat místo. Takže až toho budou děti schopný, chtěla bych něco takového
http://www.babysmart.cz/
Mám s tím už zkušenost, když jsem v "době minulé 😀 " hlídala děťátka. Takže nad tím přemýšlím.
Zatím je samozřejmě používáme a já tu Chicco polly využívám, když ráno a večer krmím sama děti ještě z flašky. Jednoho mám na klíně na koj. polštáři a druhýho v židličce do lehu a takhle krmíme 🙂