Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

lenny2
12. lis 2012

@joyce2
No, my budem radši dneska doma 😉

joyce2
12. lis 2012

@lenny2 To věřim... Je to hrozný s tím ouškem. Třeba tu rýmu teď fakt spustily ty antibiotika a bude se to už jenom lepšit... Držím palce.

lenny2
12. lis 2012

@joyce2
Já v to doufám, rýma je u détí, který neumějí ještě smrkat fakt děsná ☹

joyce2
12. lis 2012

@lenny2 To teda jo. A že to bude ještě trvat, než se to naučí...

zvalentova
autor
12. lis 2012

holky, dnešek na totálně na pikaču, děti jsou zralé na baby box, já na chocholouška.
Ale náladu mi zvednul můj malý, kulatý ale úžasný šéf. Napsal mi, že moje tři sekretářky sotva stíhají práci,kterou jsem většinou dělala sama a že mu tam moc chybím. Tak mám hnedka lepší den 🙂 🙂

kaluc2
12. lis 2012

@lenny2 tak to je svatá pravda.Já nakoupila dvě chlupaté soupravičky (kabátek,kalhoty zvlášť) a za 14 dní jsem objednávala kombinezu.Je to sto a jedna,prostě šup rup oblečení.

kaluc2
12. lis 2012

@zvalentova tak to máš úžasného šefa.Já moji šéfovou bych nejraději kopla do .....Už se mi ani nazpět do práce nechce a budu si hledat novou práci.

sariky
12. lis 2012

@zvalentova Zuzi, to delaji moji susini tedka taky. Sara uz ma ty dva horni zuby, Simovi se uz taky prorezali, ale s jidlem fakt bojujeme. Sima totalne sabotuje prikrmy a u mlika rve a Sara prikrmum taky moc nedava a mlicko nechce skoro vubec. jsem z toho docela zoufala, protoze nevim, jak to do nich mam dostat. zatim nemam pocit, ze by hubli, ale vadi mi, ze kdyz uz neji, tak ani nepiji ☹ Ale fakt nevim, jestli to je tema zubama, kdyz uz vylezly ven. leda ze by se nekde klubaly dalsi.... ale nikde neni nic videt 😒

sariky
12. lis 2012

@zvalentova ty jo, musim se pak podivat, priznavam, ze kocar prestavoval manzel s pomoci navodu na internetu, protoze ja jsem to sama nezvladla 😝 Ale my mame asi starsi typ (koupili jsme uz ojetej). kazdopadne vim, ze u toho manzel nadaval ,protoze kdyz to pak pracne slozil, tak jsme zjistili, ze to nejde slozit 😝 takze to pak jeste doupravoval...

sariky
12. lis 2012

@lenny2 fotky hodim az vecer. u nas foti manzel do rawu a ja to neumim "zpracovat", takze musim pockat az prijde z prace a udela to 😉

sariky
12. lis 2012

@lenny2 a jsem rada, ze je Stofimu lip (i kdyz ma teda k tomu tu rymu). snad se to bude jen zlepsovat.
susini si na odsavani od narozeni porad nezvykli a furt u toho rvou, tak uz to beru jako normal 😒
a Leny, uz jen par dni a budes relaxovat 😉 a neboj, Stofa bude do te doby fit, uvidis 😉

sariky
12. lis 2012

@ostrava8 Peti, ja susinum varim max jabka s mrkvi, jinak sklenickuju. navic ted, jak vubec nechcou jist, nemam nervy na to, abych se s tim tady piplala a pak to po nich dojidala 😒 takze koreni nepouzivam

sariky
12. lis 2012

holky, osypal se nekdo po ovesnych vlockach? susinum jsem uvarila trosku ovesnych vlocek a zamichala to do prikrmu a oni se mi oba na brisku a zadech osypali takovyma drobnyma cervenyma pupinkama. vypada to jak potnicky, ale uz to maji druhej den, tak jsem z toho nejista 😒 Koukala jsem na net, jak se pozna alergie na lepek, ale kazde dite to ma jinak, tak ted nevim, co s tim. asi pockam, az to zmizi, pak zkusim vlocky znouvu a kdzy se to znovu udela, pujdu k doktorce.

sariky
12. lis 2012

@lenny2 a jeste jeden dotaz asi na tebe, kdyz vim, ze davas malym sklenicky. Meli tvoje deti problem se sklenickama urcenyma od 6. mesice? ja jsem jim dala Hami a v tech jsou uz jakoby male kousky a oni vubec nevedeli, co s tim a davili se z toho. ty prvni sklenicky od 4. mesice byly kasickovy, tak s tim problem nemeli (jasne, neleze jim to, protoze jim to nechutna, ale umeli to spolknout). ja jen jestli delam neco spatne nebo jak to mam resit. diky

lenny2
12. lis 2012

@zvalentova
Zuzi, já jsem úplně v prdeli!!!! Tím, že poslední dobou chodím s dětma ven hnedka po obědě, tak už zase bojkotujou postýlku, resp. opět Kryštof! Dneska venku kvůli jeho rýmě nejsme, ve 12:30 jsem je dala do postýlek, scéna utichla až teďka, Linda už dvakrát spala, bohužel kvůli Kryštofově řevu měla po spánku, zkoušela jsem snad všechno, nezabralo nic, evidentně byl na spánek, ale prostě se vztekal jak, když ho tejrám......
Když jsem si ho vzala na ruku, najednou smích, spokojenost......jsem už fakt na dně ☹ Celou noc jsem nespala a dnešek je snad jeden z nejhorších dnu za poslední měsíce ☹
Došla ti mmska?? Drž se, kočko 😉

lenny2
12. lis 2012

@sariky
Šári, úplně stejnej problém mám, dávěj se mi po čemkoliv v čem je byť miniaturní žmoleček, nebo kousíček nerozmixovanýho jídla.....vždycky vezmou za doprovodu dávení pár lžiček a dovršej to šavlí, takže jim to ještě mixuju.....chce to je pomalinku učit, dávej hodně zapíjet 😉

sariky
12. lis 2012

@lenny2 blby je, ze oni krome mlicka nechcou pit nic jinyho a jakmile nabidnu na zapiti mlicko, tak je konec a uz nechcou prikrm. zacarovany kruh. no nic, tak to budu zatim taky mixovat.

jinak u nas dneska taky psycho (i kdyz ja jsem oproti tobe vyspana). venku hnusne, takze ven nejdu a na preskacku oba rvou, uz nevim, jak je zabavit. nejhorsi je, ze asi kvuli tem zubum nechcou ani flasku 😒 (nebo si jen srknou a plivou to a rvou dal). ze se jim chce, ja bych spala 😝

lenny2
12. lis 2012

@sariky
Zkusila jsi ten učící hrnek? Linda taky málo pije, ale dám jí ho do ruky a on si to žvejká a něco vypije.....
Pomalinečku zkoušej ty malý kousíčky, když se začnou dávit, tak počkej a zase zkus za chvíli.....vím, je hroznej voser, ale jinak se to nenaučej.....

lenny2
12. lis 2012

@sariky
Jinak k těm skleničkám, naši favoriti od hami jsou:
Kuře se zeleninou a jablky (zkus jí susinum, je to nasládlý)
Hovězí maso s mrkví a bramborem
Telecí maso s mrkví a bramborem
Zelenina s dušeným jehněčím
Od Hippu nic moc, ale dobrý jsou ty těstovinový

sariky
12. lis 2012

@lenny2 mam nakoupeny v zasobe vsechny, kt. jsi vyjmenovala 🙂 Kure se zeleninou a jablky jsem jim uz davala a taky nic moc. susini jsou v jidle priserni. holt jsou cela maminka 😀 (samozrejme v detstvi, ted by snedla, na co prijde, ale uz ji nikdo neuvari 😝 )
ucici hrnky mam, tak to zitra vyzkousim, at je konecne vyuzuiji.
a s tim zvykanim mas pravdu 😉 😝

sariky
12. lis 2012

jeste prispivam do debaty o hrackach. o vikendu jsme v ikei koupili manaska ovecku (nebo je to pes? tezko rict 😉 ) a v dm tu sustici knizku a ta je velkej hit. susini se o ni malem perou 😀 takze kdo nema a ma deti v podobnym veku, tak doporucuji 😉

zvalentova
autor
12. lis 2012

@sariky ano, moje Kačka. Ovesné vločky sice chutnaly, ale hnedka se jí rozjel atopický ekzém.

Jinak my nadávali oba, 1,5 h. jsme u kočáru maturovali, návod psal bezdětný jouda 😠

zvalentova
autor
12. lis 2012

tak takhle jsme se dneska procházeli.... jen mámě nikdo neřekl, že nesmí jít nakupovat, neb dolů do košíku už nic dá 😎

sariky
12. lis 2012

@zvalentova super Zuzi, zvládli jste kočár 🙂
btw a co děláš, když je alergická reakce na vločky? vyřadíš definitivně z jídelníčku nebo počkáš pár dní a pak zkusíš znovu?

jarkalada
12. lis 2012

@lenny2 se sedátkem zkušenost nemám. Uvažovala jsem o něm, že ho pořídím, až jim budou malý ta lehátka a než začnu samy sedět. Samozřejmě začly sedět dřív, než jsem se ke koupi rozhoupala .
Jak už samy sedí, tak se stejně nehnu od vany, klečím u nich a nespustím z nich oči. Maj pod sebou jen tu protiskluz.podložku. Naštěstí je stačím uhlídat a moc si nechtěj stoupat.
Ale jelikož mi vylejzaj i z jíd.židliček, tak by mi asi vystupvaly i z toho sedátka a ještě se o něj přerazily 😎
O denním spánku mi nemluvte. Se mi začínaj rozsynchronizovávat 😀 Anet ještě potřebuje odpol. spaní, ale Luk. ten celý čas už jen prokouká, naštěstí v tý postýlce většinou vydrží potichu, ale obávám se, že to na dlouho nebude 😝
Jinak už sám přejde místnost, otočí se, a jde dál. Rychlejší to má ale pořád po čtyřech.
Jsme byli na víkend u našich, objevily tam starej kočárek pro panenky, tak se tam s ním důležitě producírovaly a praly o "mimi".

zvalentova
autor
12. lis 2012

@sariky počkám ještě cca týden a zkusím je znovu. Teď to nahrazuji rozvařenou rýží.

lenny2
12. lis 2012

@zvalentova
Sporťák supééééér 😉

lenny2
12. lis 2012

Tak poslední stažený fotky v PC mám ze září 🙂

zvalentova
autor
12. lis 2012

Jo ženský taková drobnost. Musím tam mít to madlo??? Zatím dokud opravdu nesedí mi tam spíš překáží.

lenny2
12. lis 2012

@zvalentova
Nemusíš, Zuzi, moji to měli v létě rádi na opírání si noh 🙂