Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

rychetkami
20. led 2013

@sariky jj, já zapomněla, že jsou tu samé inteligentní ženy 😝 S pozdravem smrt bacilům přeji pěknou neděli!

kinguse
20. led 2013

@jarkalada ty jo Jaru,tentokrát jsem měla co dělat,abych jí našla 😀 😀 😀
@rychetkami Kamčo,u nás taky frká celá rodina 😝 Takže noci stojí opět za to!!! Lucka je teda lepší,ale Terka furt řve,jak nemůže dejchat,takže taky lux ála vysavač a nudle ven 😀 😀 😀
Jinak koukám,jak jste si všechny před porodem "užily" poslední nákupy! Já měla prd...v listopadu zavřená v nemocnici, prosinec a půlku ledna odležela doma, nesměla jsem se ani pohnout, jen kontroly u dr, od 18.1. v nemocnici a 26.1. prd prd a byly dorotky na světě!!!!
Dneska jsme měli takovou menší oslavičku, byli tu mm rodiče,tak tchýně udělala výbornej jablíčkovej dort a holkám už popřáli, př.týden nemůžou.
Taky jsme včera i dneska byli s Lukym na lyžích. Včera jsme ho dali do školičky a krásně ho tam naučil jezdit pluhem a zabrzdit a dneska už svištěl z kopce.Sice nejdřív kňučel a nechtěl a pak se mu to zalíbilo a nemohli jsme ho dostat domů 😀
Tchýně se postarala o holky, uvařila skvělej oběd (kančí kýta se šípkovou omáčkou),takže prostě úúúúúžasnej den!!!!

kinguse
20. led 2013

jo holky,ještě jsem zapomněla fotečky

sariky
20. led 2013

@kinguse Gabi, dorotky jsou fakt krasny 😉 a ten dort s ohnostrojem je uzasnej 😀

jarkalada
20. led 2013

@kinguse no ten ohňostroj je skvělej! 😀 😀

kinguse
20. led 2013

@sariky @jarkalada holky,dík! To jsou takový prskající fontánky. Dětem se to líbilo. Ale trochu toho bordelu napadalo na ten dort,ale nic výraznýho, snědli jsme to i s tím 😀

ostrava8
20. led 2013

@kinguse jé babička je úžasná , krásná oslava a hrdý bráška ... to je krásná rodinka .. Gábi ty jsi rodila holky normálně ? né císařem ? tý jo, dobrý .. malý je šikulka, jestli už lyžuje .. super 🙂 uspěšný víkend koukám 🙂 pochvala

ostrava8
20. led 2013

@rychetkami
@sariky hihi se musím smát obě z české země a skoro používat slovník, to holky kdybych já tady vytáhla pár našich hlášek , tož nevím 🙂 Kamil, malým přeju hodně rychlé uzdravení, je to masakr mít nemocné prdelky :(

kinguse
20. led 2013

@ostrava8 jojo,já se císaře hrozně bála. Ale samozřejmě jsem se s dr tenkrát domluvila, že pokud to půjde, ráda bych rodila spodem, ale jen pokud to neohrozí děti!!! Vím,že Léňa to "odsuzuje", respektive má k tomu patřičné důvody od mamky z práce, ale já si ta negativa nepřipouštěla a jsem ráda,že jsem je odrodila spodem!!! Ale tenkrát jsem se narkoze stejně nevyhla,protože mě blbě vyčistili a musela jsem na revize....po porodu jsem krvácela 6týdnu,pak revize a ještě skoro 3týdny krvácení...no užila jsem si to 😀 Ale teď už na to člověk s úsměvem vzpomíná!
Jsem ráda,že se Luky rozlyžoval. S mm lyžujem rádi,tak aspoň pak bude jezdit s náma. Ale to víš,nejdřív řval a nechtěl, až když zjistil,že mu to začíná jít,tak prozměnu nechtěl přestat 😀

zvalentova
autor
20. led 2013

@kinguse krásná oslava, dorotky úžasně nadšené 🙂

kinguse
20. led 2013

@zvalentova Zuzi, dík! Vždyť už ta první oslava za chvíli tady čeká všechny....letí to jak blázen 😉

joyce2
20. led 2013

@kinguse
@rychetkami
Holky, to je strašný, ty nemoce u dětí. - Moc držím palce, ať se z toho brzy dostanou a jsou zas ok. Prostě, jak píšete: "Smrt bacilům!"
My máme jít příští týden na očko, tak doufám, že na té poliklinice nic nechytíme. - Zatím jsme zdraví a vůbec se mi po tom odsávání nestejská. 😝

maruja
20. led 2013

tak u nás jsou nemocný všechny děti 😠 😖 dnes draci celej den brečeli, nebo spali, ale to spaní bylo tak po 10min a vždy je vzbudil plný nos. Jsem KO 😔

kinguse
20. led 2013

@joyce2 ty rýmy jsou fakt protivný! Blbý je,že ty děti při nich hrozně blbě spí,tak je z toho člověk vyšťavenej 😝 Já sama rýmu nesnáším, žiju jen díky kapičkám 😀

kinguse
20. led 2013

@maruja posr....rýmy 😠 Tak ať jste co nejdřív fit!!!! Je to na palici,když marodí všichni tři,co?!!!! Tak se drž!!!

maruja
20. led 2013

@kinguse kančí se šípkovou mnáááááááááááááááááááááám, mám jí v mrazáku a ted jsi mě navnadila.
moc krásný fotky a holkám jak se líbí ohnostroj 🙂

kinguse
20. led 2013

@maruja no já jí měla snad poprvý v životě a babičce se fakt mooooc povedla!!!! Já nejsem moc omáčková,ale jednou za čas si na nich pošmáknu. Ale vařit je moc neumím, asi bych to zvládla,ale lepší je se nechat obsloužit,že?! 😀

rychetkami
20. led 2013

@maruja
@kinguse no i já mám rýmu, z nosu mi furt teše a duní mi hlava, takhle agresivní rýmu jsem snad ještě neměla...nebo je to tím, jak stárnu nebo co🙂
@kinguse bezva fotky, vše nej dorotkám🙂
@ostrava8 no schválně, hoď nějakou tu hlášku, až bude příležitost...mě to baví🙂

maruja
20. led 2013

@kinguse no my povídej, do školky nepojede a budou tu všichni 3 a mě klepne

maruja
20. led 2013

@kinguse já jí vařila asi 2x a je to vopruz dlouhý, to ted nedám

jarkalada
20. led 2013

@rychetkami no jestli @ostrava8 Péťa umí "po našimu", tak se pobavíme 😀 Mně chvíli trvalo, než jsem se naučila rozumět-mm rodiče tak mluví normálka běžně mezi sebou-i na mě tak mluví. Už jsem všelico pochytila, ale semtam musím požádat o vysvětlení, co po mě chcou 😎
@kinguse - znova jsem si projela ty fotečky a holky jsou tam krásně vykulený překvapený 🙂 Kam se hrabou moje prskavky! 😀 A Luky jak je tam pěkně mězi ségrama 🙂

kinguse
20. led 2013

@maruja takže mě taky čeká týden se všema třema dětma 😝 Luky má už 38st, kašle, rýma,tak ho do školky celý týden nepošlu. Jen teda musíme ve čt.k zápisu!
@jarkalada jojo,Luky je skvělej brácha 😉 No koukaly na to jak sůvy z nudlí 😀 Nejdřív to vypadalo,že budou brečet,ale pak se jim to hrozně líbilo!

sariky
21. led 2013

@maruja
@kinguse
@rychetkami koukam, ze se ty nemoci zase rozlizaj ☹ 😠
holky, drzim palce, at jste (jsme) vsichni fit!

maruja
21. led 2013

tak už tu byl doktor a na průduškách to nemaj tak jen kapky do nosu a na kašel. Všichni tři 😒

ostrava8
21. led 2013

@maruja Holka držím palečky at jste brzy fit 🙂

maruja
21. led 2013

jo s těma nemocema je to na prd, Sofi vřdycky něco přitahne za školky, ale teˇd poprvé to dostali i draci a Adam pěkně kašle a jak se dáví tak se u toho pozvrací. Furt převlíkám jeho a sebe 😒

maruja
21. led 2013

@sariky
@ostrava8 díky snad to po těch kapkách bude brzo lepší 😉

ostrava8
21. led 2013

holky tak dneska u nás hnus, všude ledovka, smog s malýma jsem ani nevylezla. jsou dnes protivní a zrovna když to člověk nejmín potřebuje. snad se vám vede lépe

jarkalada
21. led 2013

@ostrava8 jak jsem si to přečetla, tak zvednu hlavu a koukám, tady zas začlo sněžit! 😨
Včera venku se Lukíno schválně válel v závěji. Lezl v po čtyřech, sníh až k ramenům, jak se v ní bořil a hihňal se. Jsem ho pak musela vylovit, jelikož se dopracoval celkem blízko ke stoce 🙂) Anetka nám mezitím ujela se sáňkama kus dopředu. V tomhle jsem vděčná za vesnici a žádný provoz 😀

zvalentova
autor
21. led 2013

holky, tak je hnus na entou. Smog, mlha, mrznoucí déšť 😠