Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

ostrava8
26. led 2013

babizny kde jste kdo ? mám chvíli a nikdo tu není, dneska mám nějakou chcíplou,unavenou jsem s dětma sama .... a ti jsou taky takoví unavení, je tady pošmurno :(

kinguse
26. led 2013

@ostrava8 Peti, máme peugeota 807. Kdyz jsme ho tenkrát kupovali,tak se mi nelíbil designem,ale zvykla jsem si 😉 Co je super a určitě bych chtěla u auta mít jsou posuvné zadní dveře! Ale myslím,že uz to ted dělaj i u Forda Galaxy a VV Sharana...ty jsme tenkrát taky zvažovali?!

ostrava8
26. led 2013

@kinguse Gábi díky my právě zvažujeme mezi VW touran a Nissan Evalia ... tož nevím :( ty prachy jsou šílené za obě auta 🙂 asi půjdu vykrást banku ...

kinguse
26. led 2013

@ostrava8 Touran je krásnej, tu Evalii jsem ještě neviděla,ale našla si na netu a dooost zajímavá! Ty posuvný dveře jsou fakt super. Nedám na to dopustit...hlavně na parkovišti,kde se ty auta vedle sebe těžko vejdou a ještě otvírat dveře,takhle si pohodlně nastoupíme,když se ty dveře posunou dozadu! Jinak autům moc nerozumím. Ale my ho kupovali už před 5-ti rokama, chtěla jsem už tenkrát velký auto,protože ráda jezdím na dovči autem,ale to jsem absolutně netušila,že ho nakonec rádi využijem 😀 ..a jsem za něj ráda!! Ale pravdou je,že k tomu mám mm starý malý autíčko,se kterým jezdí po měste,protože tohle na běžnej městskej provoz dooost drahý!

maruja
26. led 2013

holky my máme Alhambru, to je to samy co galaxy a sharan, těm co maj 3 děti, protože vzadu jsou 3 sedačky v touranu je prostřední jen půlka ale samo máme sedmimístnou variantu 😉

lenny2
26. led 2013

@ostrava8
Péťo, někdy okolo toho 9. měsíce, neboj, to přijde samo 😉
Mamka už dobrý 😉

kinguse
26. led 2013

@maruja jojo,tu jsem nezmiňovala,ale taky jsme jí tenkrát měli ve výběru. V podstatě jsem chtěla buď galaxy, sharana nebo alhambru...nakonec mi Luděk ukázal naživo toho peugeota 807 a ty posuvný dveře rozhodly...ale teda dlooouho jsem si zvykala na ten design..hlavně ty budíky uprostřed,dneska už mi to vůbec nepřijde! A Maru,tak máme 7míst 😀 ..jen teď se tam z věcma ty sedačky stejně nevejdou,takže je máme vyndaný a ten velkej kufr je super.Ale když byl jen Luky,tak jsme to min.s 6-ti sedačkama využívali vždycky.
Už mi zas leze horečka,tak jdu opět chrnět. Dnes už asi potřetí. 😝
Jooo,jak jste "spokojený" s prezidentem? 😠

rychetkami
26. led 2013

@ostrava8 v Praze mráz jaxviňa, navíc jak jsem jela volit( má trvalý bydliště ve svém bytě na druhém konci Prahy), začaly mě s té mé rýmy bolet uši, takže jsme vůbec nebyli venku...už abychom se uzdravili a vůbec bylo jaro.
@kinguse préza stojí za vyli...el, ale ten druhý není taky žádný lumen. Lidi si do něj projektují tu velikou změnu, ale to je blbost, musíme všichni sami od sebe a žádný prezident nám v tom nepomůže. A taky mě štvou militantní zastánci KS - líbilo se mi, že ve své kampani neurážel, proto jsem ho nakonec volila, i když se skřípěním zubů, ale ti jeho zastáci uráží na potkání skoro jako pan Miloš.

jarkalada
26. led 2013

já chci taky nový autooo 😀
Dnes jsem tu měla kamarádku, takže trochu pomoc. Ale nelíbilo se jí, že jsem děti nechala skákat po gauči - a z něj dolů na takovou velkou matraci - schválně pro tento účel 😎 . Tak jako jak je mám nechat vyblbnout a vyřádit. Takovýhle věci mě fakt nerozhází a ještě je v tom podporuju 😀 aby se unavili
Taky mráz, ale netuším kolik..
Jo, už máme odzdobenej a rozřezanej vánoční stromeček, někdy od středy. Takže i u nás už Vánoce skončili 😀

zvalentova
autor
27. led 2013

@ostrava8 Peťul, buď v klidu, pořád jsem řešila Kubovu lenost. Uklidnila mně holčina studující rehabilitaci dětí a kámoška, její kluk jen ležel, nelezl a sám se začal zvedat ve 13.měs. Kluci jsou líní, u dvojčat se také často objevuje velký rozdíl mezi nimi samotnými. Min.jeden je vždy výrazně hypotonický. buď v klidu, oni se rozjedou.

ostrava8
27. led 2013

@zvalentova zuzi díky, jako plazí se jak hrom 😒 ale lozit prostě né a né ... no však písnu jdeme v pátek na kontrolu na neurologii.
Holky tady včera bylo mínus dva a ted tu máme mínus sedm .. takj sem zvědavá jestli dneska vyjedeme .( už jsem nebyla od pátku venku, půjdu alespon s košem 🙂

kinguse
27. led 2013

@ostrava8 Peto,mne se malej taky jen plazil,nic jinyho, az v roce si pak stoupnul v postýlce,sedět a lézt zacal az ve 14.mesici a chodit AZ v 16.!!!! A něco ti řeknu,vůbec jsem to nedesila,asi 4mesice jsme vojtili,ale proste jsem věděla,že je ZDRAVEJ a dala jsem mu čas! Nestresuj se tím, NESROVNAVEJ a dej jim čas, oni na to přijdou!!! 😉

kinguse
27. led 2013

@ostrava8 jo a venku jsem,kromě návštěvy dr s malým,nebyla uz tyden!!! 😝

Jinak je mi porad blbe,vše boli, přidal se drazdivej kašel...proste hnus ☹ A taky nám v noci vykradli barák, přišla jsem o svoje jediny snehule...smejdi jsou to 😠 A to jsem byla po 5.h vzhůru a slyšela z chodby rachot! Měla jsem vylézt na chodbu a rozsvitit. Vzali boty víc lidem!!!

maruja
27. led 2013

@kinguse to jsou s....ně!!! taky se mě to stalo, když jsme bydleli na sídlišti, vzali mě krásný kozačky z Německa ☹

holky na těch dvojčatech je to hrozně vidět jak jsou holky rychlejší, nebo u nás v rodině jsou to holky, malá už bude chodit a Adu bude na kolínkách 🙂

ostrava8
27. led 2013

@kinguse gábi a jak malý ? už je lepší ? tý jo u vás se to točí asi dokola co ? kurna seberte se a odjette někam k moři ...
Jéžiši barák ? já se bála že bydlíš v RD a vykradli vás, to se ted stalo známým a byli doma, jako mě by trefilo, manžel se mi furt směje, že se zamykám na noc, ale prostě jak tu není ten pes, tak se cítím divně . OK teta nebudu řešit ... oni na to příjdou sami

jarkalada
27. led 2013

@kinguse to vzali z chodby nebo vykradli sklepy? To naštve, ale nikdo s rím pravděpodobně nic dělat nebude, co 😠

Tak u nás je zas od začátku o dost rychlejší kluk 😎

ostrava8
27. led 2013

tak jsme byli venku a fakt max. hodinu a konec nedá se to .. ale zašli jsme si s mm koupit zákusky, tak mi to vše vynahradí 🙂)) Jinak volby neměla jsem taky kandidáta, ale nějak mi to pak přišlo líto ... je fakt že karlík byl lidštější

jarkalada
27. led 2013

@ostrava8 no vidíš - a já jdu dnes odpoledne s dětma ven - chci zamknout - a zvenku v zámku mm klíče! je tam asi ráno zapomněl! 😕
zákusky závidím, my jsme teď s mm zas trochu na nože, takže větrníček ke kávě nehrozí 🙂

maruja
27. led 2013

@jarkalada a já dostala dneska od mm květinu 🙂 málem mě piclo on jen tak něco nedonese

jarkalada
27. led 2013

@maruja tak tu jsem nedostala ani k narození dětí. Takže ta by mě fakt trochu rozhodila 😀
Tak to také závidím. Ještě někomu můžu dnes něco závidět? 😀 😀

zvalentova
autor
27. led 2013

@maruja
@jarkalada také závidím, klokanům je 9 měs. a kytku jsem dostala k svátku a jen proto že jsme k naší květinářce museli pracovně 😎

kinguse
27. led 2013

@maruja @ostrava8 @jarkalada šli jen po chodbě a asi moc nevybirali. Někomu hezky boty nevzali, někomu vzali krusky,ale stejne to nastve!!! Ale můžou si tu lidi akorát sypat popel na hlavu 😠 Máme totiž tak debilni vchodovy dveře,který se samy nezaviraj a lidi to ví a nedají si říct a sami je nezavrou 😠

@ostrava8 jinak malej je konečně první den bez teplot,tak snad uz bude dobrej. Za tyden jedem do Jeseníku,tak si jen preju,abysme byli všichni zdravi!!!!

kinguse
27. led 2013

@jarkalada já taky nedostala k narozeni holek kytku...teda pak jo,protože jsem si ji pod náporem hormonu vyrvala 😀

maruja
27. led 2013

děvčata tak to vám ani neřeknu co jsem k narození dětí dostala 😉
@kinguse jsem ráda, že je mladýmu líp

lenny2
27. led 2013

@maruja
Řekni to, Maru, to mě zajímá 😉

maruja
27. led 2013

@lenny2 dostala jsem náušnice z bílého zlata se zirkony, ale neříkej to holkám 😉

lenny2
27. led 2013

@maruja
Wow 😉
Tak ty jim zas neřikej, že já dostala prstýnek se třema diamantama 😀

jarkalada
27. led 2013

děvčata, musíim si hoodně zavírat oči, abych ty vaše dary nečetla!! 😀 hezkýý 🙂
Pro nás dojel do nemocnice, přivezl domů. Tady zima-byla už polovina října, ještě vůbec netopil. Jen nás vybalil a jel do práce. V lednici ani jogurt, ani rohlík, nikde nic. Na konferáku mě zaujala ta vrstva prachu, na kterej nesáhl, od tý doby, co jsem byla pryč... Děti samozřejmě už z nemocnice hladový, tak vůbec připravit flaštičky a tak..
No byla jsem v tu dobu teda dosti nasr... nepotěšená.
Navečer přinesl nákup. Ale teda ten den mám fakt v paměti 😠

maruja
27. led 2013

@jarkalada tak to mě teda mrzí 😒 chlap jeden!!!

jarkalada
27. led 2013

@maruja
já se tu radši už vůbec nebudu rozepisovat, co všechno mě mrzí
Tu píšu odstavce na půl stránky a pak to mažu.
Jdu to už radši zalomit. Snad bude ráno moudřejší večera, i když teda pochybuju