Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

joyce2
11. únor 2013

@lenny2 Leni, taky jsem lenora. - Přesně vím cviky, který mám cvičit, ale cvičím je tak jednou za měsíc a to ještě, kdo ví jestli. - Ale víte, co dělám, abych měla pocit, že pro své tělo něco dělám? - Chodím s kočárem svižně. - Pěkně narovnaná, to co zbylo po svalech na břiše zaplé a vyrazím svižně nejlíp někam do kopce. - Cítím, jak svaly na nohách, na zadku, na břiše a když dám ruce od sebe, tak i svaly nad kozama, pracují. - Říkám tomu sportovní tempo. 😀 - Akorát jestli mě u toho někdo vidí, si říká chudák ty děti. - Matka je asi cvok. 😀 - Tak je lepší vyrazit spíš za město, než do města. 🙂

sariky
11. únor 2013

@zvalentova Zuzi, tak to ti gratuluji. ja jsem dneska se susinama bojovala. uvarila jsem jim obed a zeleninu jen pomackala a maso nakrajela na drobny kousicky a tos mela videt to divadlo, kt. mi u toho Sima predvadel. no strasny. neco jsem do neho natlacila, ale proste vytrvale rval, kroutil se a odmital polykat. nekdy je to fakt o nervy 😒

sariky
11. únor 2013

@joyce2 jenze ja jsem takova troska, ze mam co delat, abych ten kocar vubec nekam vytlacila, natoz u toho drzela vzprimeny postoj 😒

zvalentova
autor
11. únor 2013

@sariky maso ještě mixuju, Kaču má stále jen dva zuby.

joyce2
11. únor 2013

@zvalentova Tak to zní dobře. - Jsou šikovný, jak ti pěkně dlabou. 🙂

sariky
11. únor 2013

@zvalentova susini maji kazdej 6 zubu, takze s kousanim by problem byt nemel. jenze se jim proste nechce a jidlo jen tak zmoulaji v puse a pak polknou. zuby rozhodne nezapojuji

zvalentova
autor
11. únor 2013

@joyce2 dlabou jak zájezd na fakturu, ale bříšku se to moc neudrží 😀

joyce2
11. únor 2013

@sariky 😀 Však já ten vzpřímený postoj taky nemám pořád. - Stačí chvílema - když je nálada a energie. 😀 Si připadám, že jak tak denně pobíhám s kočárem, že dělám pro své zdraví nejvíc, co jsem kdy dělala. - Denně min. 15 min ostré chůze... - To je ideál. - Lepší, než když jsem si jako těhu všude vozila zadek v autě. 😀

lenny2
11. únor 2013

@sariky
Šári, u Štofika jsem furt na mixování totálně do hladka, jinak mi to nesní, když mu dám do ruky sušenku, chleba, křupku, tak by si i dal, ale štítí se to držet v ruce a když mu to dám ukousnout, tak dělá ksichty ☹ Linda to je jinej kalibr, snídá chleba s máslem, cokoliv jí dám do ruky, sní to - a to má oproti Štofoj, kterej má 8 zubů jen 4! Takže o počtu klofů to neni 😉 Chlapi prostě vysíraj 🙂
@zvalentova
Krásný výsledky u Mudry, Zuzi 😉 Já mám taky tu kříženou alergii, doufám, že to děti nepodědily, zatim musim zaťukat, ale žádný projevy nemaj 😉

sariky
11. únor 2013

@lenny2 stiti se toho 😀 no ja mam pocit, ze u Simi to bude neco podobnyho. jakmile mu dam do ruky piskot, tak to haze na zem a beda aby si to z ruky dal do pusy 😲

maruja
11. únor 2013

tak když jdu bez Sofi tak jdu rychle ale s ní je to hrůza, všude trčíme a zastavujeme 😉

maruja
11. únor 2013

@sariky já to břicho mažu a scvrkává se. Mažu normálka Niveou 😉

rychetkami
11. únor 2013

@lenny2 malým horalům to moc sluší🙂 Právě teď jsem zkoušela uháčkovat Kikince podobnou čepku, jako má Lindi....tvarpově se povedla, ale nevím, jak bude té naší hadici na hlavě.
@kinguse Gábi, ta Nigérie je podvod, o tom se cca před dvěma lety psalo, zrovna jsme v té době chystali svatbu a nějaké věci jsem pořizoala přes net a narazila jsem na tot...nikdy nepošlou prachy.

rychetkami
11. únor 2013

@jarkalada já jsem taky snob v tomhle stylu....tchyně ze mě kolabuje, že moje děti nemají jen hadry ze sekáče, ale i pár kousků z Hm nebo něco malinko i Next....ale o tom už jsme tu psaly.

ostrava8
11. únor 2013

@zvalentova Zuzi tak já nedoslala od naší mudr. žádnou pochvalu .. 🙂 tož jsi dobrá máma 🙂
@lenny2 Tak jsi pátek užila ? do kolika jsi jako správná máma pařila ? Jinak krásné miminka, holka ty jsi se minula oboru 🙂 založ si na to živnost na oblékání dětí 🙂 hned bych si u tebe koupila lekce 🙂 Jsi šikovná
@sariky Šári na neurologa se tak trochu s prominutím vyprdni ... jako neříkám, že člověk se nemá řídit jejich radami, ale pokud si nejsi jistá tak požádej o konzultaci jiného ... Mi ten náš říkal, že mají na to čas do jednoho roku se spravit .. žádné léky bych nadávala. Malí třeba mají rádi ten válec, na tom dle mě hodně zpevní ty ručičky a fakt ho mají rádi .. a s tím jídlem mě napadlo, co změnit jinou lžičku ??? (možná je to blbost), možná to pomůže 🙂

rychetkami
11. únor 2013

@sariky ohledně cvičení na břicho mě donutily cvičit hrozný bolesti v zádech...od tý doby, co cvičím sestavu cca 15 minut od rehabky, tak mám od tý bolesti pokoj, ale taky jsem strašnej lenoch a kdyby mě to tak hnebolelo, tak se nedokopu. Já mám spíš problém, že se nedokážu donutit do hubnutí, furt mám 9 kilo nahoře, ale že bych nasadila dietní režim, to neee....jediný, co jsem vylepšila, je to, že nejím sladký denně, ale jen jednou týdně, a večer jím naposled v 6...ale ještě musím upravit to množství☹

rychetkami
11. únor 2013

@zvalentova týjo, to je docela vtipný, že klokani dlabou a jsou tak štíhlí...tyhle rozměry má Vikinka teďka - 1 cm a 7800g, o Márovi tady vůbec mluvit nebudu😀 ale i naši hadi dlabou jak o závod, chutná jim všechno, nejradši mají ovoce, když dojíme Kikinka to vždycky obrečí🙂

A musím se pochlubit - mám radost - Viki už nemusí cvičit! Ono to bylo i tím, že rehabiliťák jí tam dal míček, ona mu tam raketovou rychlostí přeplaila stůl tam a zpět, párkrát mu tam vzorově zapérovala na koínkách, hbitě se přetočila ze zad na břicho a zpět a naznačila boční sed.... Takže jen s Maríkem, a i on byl pochválený,že má figuru jak atlet - i když je obřík, že není špekatej🙂 jenže jak byl rozespalý, tak nepředvedl to, co doma...ale u něj ten důvod ke cvičení je - fakt se hodně prohýbá v bedrech a jak je větší, tak to je mnohem víc znát.

zvalentova
autor
11. únor 2013

@rychetkami Viki je prostě šikovná ženská 🙂

joyce2
11. únor 2013

@maruja Vidíš, to je fakt. - Až holky poporostou, taky budu mít po rychlý chůzi.
Ještě, žes mi to mazání připomněla. - Mám tu na to na to smrskávání břicha nějaké speciální mlíčko, ale nějak se tím vůbec nemažu. - Tak abych zas začla, když píšeš, jak to mazání pomáhá. 🙂

rychetkami
11. únor 2013

@zvalentova no spíš mám přerostlý děti...hlavně dneska tu šikovnost moje hadice krásně prodala😀 to Mára byl takový laxní, a pak musel cvičit jak na závodech.

kinguse
11. únor 2013

ahooj holky,tak jsme byly na vojtovce a už nám nechaly cvičit JEN jeden cvik....hurááááá, to bude brnkačka 😀 Prý jsou naprosto skvělý, není na nich vidět žádná "vada",ale pro jistotu chtějí zachovat jedno cvičení,aby až začnou samy chodit bylo vše OK a nemusely se popřípadě vracet zpět ke cvičení,kdyby pak bylo něco špatně. Ale jeden cvik je úplně v pohodě,tak mi to ani neva!
@zvalentova Zuzi super, krásně rostete! s těma alergiema je to holt běh na dlouhou trať,tak se drž!!!- 😉

sariky
11. únor 2013

@ostrava8 Peto, o lzicce to bohuzel neni 😉

sariky
11. únor 2013

@rychetkami
@kinguse holky, gratuluji k sikovnym detem 🙂

zvalentova
autor
11. únor 2013

@kinguse všechny tři jste šikovné 🙂

jarkalada
11. únor 2013

@kinguse super zpráva! 🙂 Tak to máte jako u nás. Taky nás po roce nechali jakože cvičit jeden cvik... kterej jsem teda s nima od té doby zacvičila asi 5x... A na poslední kontrole vše ok 🙂

kinguse
11. únor 2013

holky díky!!!
@jarkalada taky doufám,že to tak bude. Dala mi vybrat,jakej cvik se mi cvičí nejlíp,tak jsem si vybrala ten boční,tak to občas zacvičím. Já ani teď necvičila pravidelně,ale zas jsem to úplně nevynechala,to by mi nedalo. 😉

jarkalada
11. únor 2013

@kinguse já taky takovej boční-aby dělali patičkou mističku.Ale zaboha jsem je už nemohla v pozici udržet
Jinak je venku hnusná vlezlá zima,brrr. Jsme byli venku snad čtvrt hodinky a šup zas domů. A to jsem jsem jim mezitím pouštěla 3x garáž tam a zpět /zevnitř 😀 /, aby se zabavili. 😀

kinguse
11. únor 2013

@jarkalada venku je hnusně, by člověk psa nevyhnal 😀 Takovej ledovej vítr. Jinak ti ještě jednou děkuju za tip na ty kukličky,já jsem z nich úplně nadšená, holkám nikam nefouká a krásně sedí!!! Jo a já držím tu patičku zespoda, minule mi to ukázala,protože jsem právě říkala,že je nemůžu udržet. Se holky teď asi 40min prospaly a Terka vstala s hrozným hysterákem a řve a řve 😝

jarkalada
11. únor 2013

@kinguse však jo, jsou praktický a teploučký 🙂 Naši se taky opět nevyspali do růžova 😝

rychetkami
11. únor 2013

@kinguse jj, to je pocit, to cvičení je docela vopruz a obávám se, že nejhůř ho nesu já☹
@sariky taky je máš šikovný, jen bojkotujou ty blbý tabulky!