Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

zvalentova
autor
19. zář 2012

@ostrava8 @lenny2 taky nemám v plánu velkou večerní, ale že bych musela mít stejné hadry jako k mámě na chatu to také ne 😀

Leni jak jsi udolala Štofiho? U nás pořád stejně. Usínají už kolem sedmé (nějak prostě nevydrží), a přijde jedna v noci a mají poledne. Když je udolám tak podruhé vstávají kolem půl šesté.

maruja
19. zář 2012

@zvalentova je fakt dobrý jaký těm klukum dáváme jména, ty máš Potížistu my Trapiče 😀

@lenny2 mě se to právě líbí a ostatní ať si trhnou a choděj v sandálech s ponožkama 😝

zvalentova
autor
19. zář 2012

Hurá, tak také jdeme na vítání občánků. Včera přišla pozvánka jen manžel ji zapomněl vyndat.
To abych rychle vybrala táborové triko a nějaké fajnové sandály 😀

Apropos, jaké botičky pro slečnu? Nebo jen ponožky?

lenny2
19. zář 2012

@zvalentova
Zuzi, neudolala, myslím, že to byla jen vyjímka a dneska v noci to zas bude starej dobrej Štofa a vynahradí mi to 🙂 Máme to stejně, po půlnoci to procitá jak upír a už se vezem 🙂
Botičky pro Lindu jsem měla ružovoučký balerínky od Nextu s mašličkou, kdy to máte, klidně bych ti je pro Kačku pujčila, nemá význam to kupovat, my je měli jen na to Vítání......

zvalentova
autor
19. zář 2012

@lenny2 9.10.... do té doby bychom mohly udělat společný meeting,ne?
Jdu dát sváču a zase se přihlásim

lenny2
19. zář 2012

@zvalentova
No to máme času jak husa klasu, to nějak spácháme 😀 V nejhorším bych ti je poslala, mám i šaty 😉
My teď dosvačili, jdu najet na šišlavej slovník a jdu zabavit děti než bude oběd..... 😉

lenny2
19. zář 2012

Holky, víte co bych si teďka přála? Aby si někdo na 1/2 dne půjčil děti, šla bych se naložit do vany, dala si na obličej masku, na vlasy balzám, zapálila si tam svíci, pustila hudbu, relaxovala bych si tam tak hodinu, pak se navlíkla do županu, uvařila si kafe, pustila televizi a válela bych se v tomhle počasí na gauči.....ach jo, to by bylo blaho ☹

jarkalada
19. zář 2012

@ostrava8 na tom našem taky jsou nevyměnitelný. Tak jsem ho surově rozpárala a normálně vyměnila 😀 jsou tam 3 malý placatý. Pak zas teda zašila. Akorát to bylo jen na chvilku. Známá to taky tak udělala a hraje jim dodnes.
@lenny2 pan manžel s tím Maturantem nemá chybu 😀
Náhodou ta pláštěnka vypadá dobře, aspoň v tom dešti budeš rozpoznatelná 🙂
Tady taky leje. Po obědě s nima musím někam vyrazit. Potřebuju koupit nový záclony do kuchyně. Zatím máme ještě takový provizorní od jedné kolegyně, co jí zbyly a strašně dlouho se mi už nelíbí.

lenny2
19. zář 2012

@jarkalada
Jaru, hlavně teda, aby nedošlo k omylu, nejednalo se o mýho manžela, nýbrž od té paní horolezcové 😀

lenny2
19. zář 2012

@maruja
A my máme Prudimíra, to je teda trojka 😀

jarkalada
19. zář 2012

@lenny2 no to je mi jasné, že patřili k sobě 😀

zvalentova
autor
19. zář 2012

@lenny2 tak první týden v říjnu je náš. Pokud nebudu mít cvíčo tak můžu kdykoliv, stihneme třeba už kolem 10?

jarkalada
19. zář 2012

je to kýč, nebo zas tak ne?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49826697&tab=4
Potřebuju nějakej velkej obraz nad velkou komodu, na zatím holou zeď. Furt se mi všechno nelíbí 😕

lenny2
19. zář 2012

@jarkalada
Ufff, já jen, aby tady nedošlo ke spekulacím, že by snad takhle vyfrclej chodil můj manžel 😀

zvalentova
autor
19. zář 2012

@jarkalada @lenny2 toho manžu už nevokecáš 😀 😀

jarkalada
19. zář 2012

@lenny2 pochybuju, že bys s ním takle voháklým někam šla mezi lidi 😉 😀

lenny2
19. zář 2012

@zvalentova
Snad by to šlo, záleží na okolnostech, povětrnostních podmínkách, náladě dětí a tak....já to mám do Phy tak dvě hoďky, tzn., že když vyjedu v osm, okolo 10 bych mohla bejt v Pze, ale jak říkám, záleží jak děti 😉

lenny2
19. zář 2012

@zvalentova
Ty vogo a je to v pr......, odhalily jste mě 😀

lenny2
19. zář 2012

@jarkalada
Jaru, mám otázku, taky se ti někdy denní režim vymkne z rukou? My klasicky fungujem ráno mlíko, spánek, cca v 9:30 ovoce, pak hraní, v poledne oběd, po obědě spánek....ale teďka se mi stalo viz. dnešek, že jsme si po tý dopolední svačině hráli, pak začali bejt unavený, řekli si o mlíko, trochu si cucli a usnuli, tzn., že oběd bude až třeba okolo jedný až vstanou, ale to mi zas nepůjdou spát už po obědě, ale třeba až okolo třetí.....je to celý posunutý a já nevim proč, všechno děláme stejně a ve stejný časy.....źe by třeba ta změna počasí na ně působila?

ostrava8
19. zář 2012

@lenny2 Lenajs tak to chce fotku ty puntíková královno 🙂 můžeš dělat reklama na granko, na ten puntikový hrníček 🙂
U nás leje také ... jinak maturant 2000 je moc rozkošný, já bych si ho i vyfotila ... to mě více pobuřuje na kšiltovka .. ty a třeba jak ti křupani měli oblečení děti ? taky byl maturant junior ??? 🙂)

lenny2
19. zář 2012

@ostrava8
No ti říkám, přízovej kabátek, dupačky, čepička, botičky, všechno oranžovo- bílá příz 😀
A pozor, mám i puntikatý papírový kapesníky 😀

maruja
19. zář 2012

@lenny2 no teda to už jsou minidetaily 😀 moje děti maj puntikatý deky z IKEA 😎

maruja
19. zář 2012

Havrani spjej jdu obědvat, ať zase nejim za řevu šelem 😝

lenny2
19. zář 2012

@maruja
Och, ty musím mít 😀
Dobrou chuť, tady to taky spí, vyjímečně jsem taky stihla něco sníst 😉

sariky
19. zář 2012

@ostrava8 zvlhcovac jsem nekupovala, ale nechvam susit pradlo v byte, aby se vzduch zvlhcil a nejak to nefunguje. no nevim. uvidime, jak to bude dal.
ja jsem ze zacatku mixovala brokolici, pak jsem nakoupila mrkvicku ve sklenickach (jak rikala Leny - prvni lzicka) a dneska jsem davala patizon (taky ze sklenicky). Sima to jakztakz ji, Sara to plive vsude kolem (at ji cokoli). takze porad si tak nejak zvykame, ale myslim, ze to ma docela "uspech" 🙂
ted budu jeste chvili davat tu zeleninku a pak zkusim to ovoce. po ovoci zase zeleninu a pak ty s tim masem. toliko k planu 🙂 jinak po tom prikrmu jim dam mlicko (davam porad stejne mnozstvi, tj. 160 ml a vyzungnou to bez problemu). akorat jim to nedavam uplne hned, ale az za chvili, protoze se mi jinak poblinkaji. takze ted mame rozhozenej rezim, protoze jime de facto 6x denne.
vitani obcanku jsem neresila, nikde jsme nebyli, ja tady ty akce nejak nemusim.

lenny2
19. zář 2012

@jarkalada
Jaru, jestli máš obývák laděnej do tohodle stylu, tak proč ne 😉 Kýč to vyloženě není, ale můj šálek kávy to taky není, já jsem spíš na ty puntiky 😀 😀 Dělám si srandu 😉 Líběj se mi teďka černo-bílý velký fotky, třeba Marylin Monroe, nebo New York, Eiffelovka apod.

maruja
19. zář 2012

@jarkalada já bych to brala bez těch hodin. Řeším úplně stejnou věc a taky se mě nic nelíbí. Taky jsem se koukala na takový ty lepící obrázky http://www.lepeeto.cz/cs/ a podobně. Taky mám ráda černobílou fotku jako @lenny2 ale ta se nám do obýváku nehodí

maruja
19. zář 2012

@lenny2 na tom lepeeto jsou i puntíky 😝 😀

sariky
19. zář 2012

@jarkalada jestli je to kyc, to fakt netusim, me osobne se to nelibi. ja mam "uchylku" ve fotkach - nejaradeji bych si celej byt vylepila velkoformatovyma fotkama 😉

rychetkami
19. zář 2012

u tohovítání občánků a outfity jsem se fakt smála...já i manžel máme taky kostkatý rejoicky - já červený a Štěpán modrý, moje mají bezva díru pod zadkem z loňskýho léta...to bych byla fešná mamina😀 a trekový sandály aké vlastníme oba, a maturanta98 bych také někde vyhrabala😀