Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

sariky
3. pro 2012

holky, po vikendu, co jsem tady mela tchyni a jsem z toho zase uplne hotova, jsem se na vas tesila a vsechny ty nemoce a bezmoc me naladu rozhodne nezvedlo. vsem preji zdrave deti, ty nemoci jsou fakt strasny. susini zase zacli kaslat a kychat, tak se modlim, aby nebyli zase nemocni. je to fakt des 😒

kinguse
3. pro 2012

Ahoj holky,horecka klesla,fleky zmizely.Ceka se na vysledky,zatim vi jen vysoky CRP a zhorrsenej krevni obraz.
Vsem preju pohodovy den bez nemoci!

ostrava8
3. pro 2012

ahoj holky tak my jsem jakžak dobrý, teploty už nejsou ale kašleme a rýma ..

Gábi .. držím palečky, musí to být hrozný ... :(

maruja
3. pro 2012

@kinguse tak to je dobrá zpráva 😉 hlavně ať je lepší a může jít domů

ostrava8
3. pro 2012

@kinguse malý je chlapák, super zprávička ... 🙂

eulalie
3. pro 2012

@kinguse Drž se! To je hrozné, že tam nemůžeš být s ním...vždyť 6-ti leté děcko musí být z těch býlých plášťů taky pěkně vycvaklé, mělo by mít nárok mít maminku u sebe! Tak ať to všechno zvládnete a máte to brzy za sebou!!!

A jedna aktuální z včerejšího večera od nás:

eulalie
3. pro 2012
jarkalada
3. pro 2012

Tak máme takovýhle botky. Nakonec jsme se rozhodli, že budou spíš jen na doma. Teď stejně žádný chození v týhle zimě nebude, max. do kočáru a to budou mít na nohách takový teploučký chlupaťoučký. A až se v nich pořádně doma naučí, pak může mít další číslo třeba pak už zateplený boty na zimu.

kinguse
3. pro 2012

holky ahoj, jsem úplně grogy. Před chvílí jsem teprv dorazila domů. Odcházím,až když malej usne! O holky se staraj babičky,tak nestrádaj a já jsem v klidu! Jinak malýmu opět během dne vystoupala horečka,opět se rozlezly fleky,skvrny, vyrážka a když srazí teplotu,tak vyrážka postupně vymizí. Zítra je velká vizita,tak už budou mít snad nějaký výsledky,tak se něco dozvíme. Jinak zatím neví,co by to mohlo být. Perou do něj kortikoidy, dithiaden a černý uhlí...chudák to už není schopnej spolknout.
Jsem nějak psychicky i fyzicky vysátá,jdu chrnět.
Držte se a ať jsou vaše dětičky všechny zdraví a v pohodě.
Jaru, botky super.
@eulalie nádherná fotka!!!

Jo a moc díky za podporu!!!

zvalentova
autor
4. pro 2012

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat na názor. Dostala jsem pozvání do mateřského centra, pokec s kámoškou, děti budou jinde než jen doma. Klokanům zatím nic není, ale nerada bych tím spustila nějaké vizory apod. Co vy? Šly byste?

maruja
4. pro 2012

@zvalentova já bych šla. Se starší jsem chodila od půl roku cvičit a po novým roce chci začít i s dvojčaty, takže za mně jo 😉

ostrava8
4. pro 2012

@kinguse Gábi to je hrozné, tak dlouho čekat na výsledky ? já vím, že to nějakou dobu trvá, ale v dnešní době ? no snad budete brzy fit ... malý snad nebude mít z toho trauma, určitě je moc šikovný, pak se určitě ozvi .
@zvalentova Zuzi, tím že vím co to je mít malé nemocné (viz tento týden), tak bych zatím asi nešla, jednak i tím, že nemáme ještě očkování, ale i přes tu zimu je více viroz, já chci se cvičením a bazénem, začít na jaře .. ale beru to i tak, že pokud dítě má do vínku danou oslabenou imunitu, tak je jedno jestli budeš chodit ted nebo na jaře 🙂 určitě se rozhodneš správně jedině, ty, páč ty jsi jejich maminka 🙂
@jarkalada Jaruš ty jsou rozkošné, já včera už jukala v Daichmanu po botkách taky tam jsou jedny takové podobné, ale ta cena přes 600 Kč 🙂 to už abych odkládala do hrníčku ted 🙂
@eulalie To jsou ale malí šikulové, krásná fotečka, nádherné miminka 🙂 ale i maminka by mohla poslat fotku jak vypadá ....🙂 a promin, zapoměla jsem tvé jméno :(

ostrava8
4. pro 2012

holky tak nám už teploty přestaly, ale máme hrozný kašel, tak dneska jdu k MUDr, snad to nebude na průduškách .. :(

jarkalada
4. pro 2012

@ostrava8 no konečně asi v šesté obuvi jsme je vybrali. Jediný, který by správně měly vypadat tak, jak maj a který měli v našem čísle.
Je blbý, že si to chození vybrali na zimu, ale to se nedá nic dělat.
No ale stály nakonec 399kč. Jsou to české Pegres - a maj certif. s žirafkou. A jsou fakt takový, jak jsem chtěla-kulatá špička, vzadu pevný, žádná klenba, kožené, měkká poddajná podrážka. Jediná "vada"-maj tkaničky a né sucháč, ale to už jsem neřešila.
Doma v nich pěkně ťape, zatím ho necháváme jen po chvilkách. Ale líbí se mu to a je v nich ještě rychlejší 😝 😀
Anetka se po něm furt drápe nahoru a chce je taky.Říkali jsme jí, že až bude taky chodit - tak tomu snad rozuměla nebo co a včera navečer se furt pouštěla nábytku a dělala pár krůčků 🙂
Ale kdyby jsme nakonec neobjevili tyhle, tak bych vzala ty Santé za cca něco kolem 600kč.

jarkalada
4. pro 2012

jé, už mi zmizlo"opravit překlepy" - mělo být na konci "kdybysme" a néé "kdyby jsme" 😨

sariky
4. pro 2012

@kinguse Gabi, drzim moc palce, aby byl malej brzy fit. ta nejistota musi byt priserna. drz se, holka!

sariky
4. pro 2012

@zvalentova Zuzi, vzhledem k moji nedavne zkusenosti, kdy skoncili susini na antibiotikach a vzhledem k tomu, ze i ja jsem ted vecne nachcipana, tak bych do kolektivu moc nelezla. ale je to muj nazor 😉

sariky
4. pro 2012

@ostrava8 Peti, doufam, ze uz nebudete nemocni a ze prudusky budou v pohode. ty nemoci jsou fakt hrozny, susini zase zacinaji kaslat a kychat a do toho jim tece z nosu. no desim se dalsi nemoci 😒

eulalie
4. pro 2012

My teda do MC chodíme od 4 měsíců každý týden a děcka jsou tam moc spokojená, dnes máme mikulášskou 😉 a žádnou virozu jsme si nevykoledovali. Tak jsem z toho měla starch, ale naštětsí tam chodí samé rozumné maminy, co zůstanou se zasoplenýma dítkama radši doma. Takže za sebe doporučuji!

A jmenuji se Veronika 😎 (až budu mít nějakou publikovatelnou fotku, tak se i ukážu 😝 🙂 )

kinguse
4. pro 2012

@jarkalada Jaru,u tehlech prcku jsou lepsi tkanicky,lip drzi na noze!
Uz maj nejaky vysledky a zatim vse ok,zitra jeste budou delat dalsi odbery,tak kdyz to bude dobry,tak nas snad brzo pusti. Holky jsem uz 2dny nevidela,odchazim rano v 7h, to jeste spi a vracim se po 9h a to uz taky spi. Snad uz se nam to brzo vrati do normalu!

ostrava8
4. pro 2012

@kinguse gábi ty musíš mít srdce tak veliké ... to je super zpráva, že malý má všechny výsledky OK ... a malé jsou s babičkama, ale dokážu si představit, jak jsi KO :( Drž se ženo !!!! Musíme být silné ...

Jinak u nás zatím nic moc nenašla, prý budeme vyčkávat, hlavně že ty teploty jsou už pryč .. tak jen doléčit kašel a je to . ale je to horor :( hlavně noci

jarkalada
4. pro 2012

děvčata, posílám můj perníkový prvovýtvor 😀
Já to dělala prvně v životě, takže jediný, co jsem zvládla, byly ty tečky, nic jinýho co by simulovalo dekoraci tam nemám 😎 😀
Stužku žádnou pořádnou jsem nikde nanašla, tak je to takový splácaný.
A zapojila jsem děti - obtiskla jsem jim do těsta každýmu pravou ručičku a podle toho se to snažila vykrojit. Jenže Anetčina se s přesunem na plech nějak protáhla a Lukáškova zase nějak moc v troubě nakynula 😀

joyce2
4. pro 2012

@jarkalada Jéé, to je moc hezký. - Seš fakt šikovná.
Já dělala prvně perníčky loni - perníčky byly ok, ale polevu jsem udělala nějakou řídkou, tak že s dekorací jsem na tom byla teda bídně. (Letos zatím o perníčkách jenom mlhavě přemýšlím - k pečení jsem se nedostala. 🙂 )

joyce2
4. pro 2012

@kinguse Moc držím palce a myslím na vás.

sariky
4. pro 2012

@jarkalada venec je krasnej a ten napad s rucickama je super 😉

jarkalada
4. pro 2012

ono to možná vypadá líp na fotce jak ve skutečnosti 🙂
Děti už jsou přes půl hodiny v postýlkách, hihňaj se tam, hází po sobě usínáčkama. Lukášek dělá u postýlky dřepy-když jde dolů, říká "ajííí" /jakože hají/ a pak zas stoupá nahoru a kouká na Anetku. Ta tam sedí a brnká si na pusu 😀
@kinguse Gábi, tak jak dnešek? Ještě že máš po ruce hlídací babičky

kinguse
4. pro 2012

@joyce2 dík moc!
@jarkalada Dneska jsem to nevydržela a musela jsem na chvíli zaject domů za holkama a večer než Luky usnul,tak tam s ním byl nakonec manžel.Ty večery jsou nejhorší,když musíš z tý nemocnice odejít a nechat ho tam!!! 😢 😢 😢 A dneska to bylo obzvlášť vysilující,protože mu pustili kámoše,co byl s ním na pokoji a on to hodně těžce nesl,pořád plakal.Odpo byl pak v pohodě,už byl bez teploty a bez fléků,tak snad už to ustoupilo. Dr říkala,že ještě zítra naberou nějaký krve a snad ve čt nás pustí!!! Už jsem z toho fakt na palici.Být tam s ním celý den je doslova ubíjející. A to mám jít zítra ke Kolářce.Už jsem to jednou přeobjednávala,že holky marodí,tak už nechci znova.Jen teda nevím,co řeknou,když zas skoro 3týdny necvičíme! Oni tvrdí,že horečka není překážka,ale já prostě s nemocnýma dětma,který berou ATB cvičit nehodlám a teď na to nemám prozměnu čas.Odcházím ráno,když ještě spí a vrácím se večer a už spí a nikdo jinej to s nima neodcvičí...takže zítra bude zas "céres" 😝
@jarkalada ten věnec je super!!! Úžasnej nápad a vypadá zdařile!

sariky
5. pro 2012

@kinguse Gabi, vubec si to nedovedu predstavit, ale myslim, ze zvladas skvele. drz se holka a preji Lukaskovi, aby byl uz fit a pustili ho domu.

eulalie
5. pro 2012

Věnec je super, hlavně se mi moc líbí ten nápad s těma ručkama...příští rok ho adoptuju (jako ten nápad), neva? 😉

@kinguse Hodně pozitivní energii, brzy bude líp!!!

jarkalada
5. pro 2012

@eulalie že bych si to ještě narychlo nechala patentovat? 😀
Tady nám od rána poletuje sníh. Babi s dědou hlásili, že už jejich Ježíšek objednal sáňky, tak abysme je letos vůbec využili.
Já musím dneska s dětma vybrat nějakou drobnost pro známé dceři k narozeninám-a jsou vlastně dneska čerti, tak nás snad neodnesou 🙂