Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

joyce2
30. led 2013

Psala jsem si s Luthien ohledně atop. ekzému a kůže holčiček a poslala mi i tenhle odkaz, tak ho sem přidávám vám, kdo taky ae řešíte: http://www.proalergiky.cz/magazin/specialy/jak-...
Jinak nám řekl dětský, že to ekzém není, že to jsou jenom suchá místa a máme promazávat... Ale řeším to stejně, jak mám ekzém já, tak chci, aby ho pokud možno holky neměly...

lenny2
30. led 2013

@sariky
Šári, zkusila jsi jim posunout dobu, kdy choděj na kutě? My včera v devět večer a nepřetržitý spánek (jen Štofa ve dvě ráno Sunar, ale ten už mám předem v termovaku nachystanej, tak mu dám jen flašku do postele, u toho mu dám po tmě suchou plínu a jdu si lehnout, ráno najdu prázdnou flašku někde na zemi) až do cca 8:00!!!! Nádhera! A to je snad odměna za to peklo, co mi třicltvrtě roku Štofa v noci dělal 🙂

rychetkami
30. led 2013

@kinguse Všehno nej Terezce a Lucince...jsou to krásky drobné, docela ti závidím. Tyhle míry má naše Kiki v necelých 7mi měsících a Mára má po včerejší mážení 9,3 kg. Naštěstí už tolik nenabírá, ZA měsíc přibral jen 200g, ale pronese se to...takže holky jsou šikovné, že jsou takhle lehounké. Gábi, a tobě přeju dávku zdraví nejen z posázaví🙂

lenny2
30. led 2013

@kinguse
Gábi, dorotkám pusinku k narozkám 😉

sariky
30. led 2013

@zvalentova Zuzi, s jidlem (vlastne asi se vsim) je to u susinu nevyzpytatelny. vcera mi snedli vse, co jsem jim pripravila a dneska opet bojkot. neda se vubec vysledovat, jestli jim toho davam moc nebo malo, jestli je krmim moc rychle po sobe nebo kde je problem. se spanim pres den taky bojujeme. pres den nechcou vubec spat, musim je zdlouhave uspavat a ne vzdy se mi to podari, susini jsou pak protivni a rvou, protoze jsou unaveni,.... no co ti mam povidat, nekdy je to fakt na chocholouska 😒
a co se tyka ekzemu, tak i kdyz jsem jim ted zacla varit vse sama, tak zatim zadne zlepseni nevidim (i kdyz je na to teda kratka doba)

sariky
30. led 2013

@lenny2 Leny, to bych sice rada, jenze susini se posunout proste nedaji. uz jsem zkousela kde co, ale jakmile padne 5, tak zacnou byt priserne protivni (nekdy samozrejme i driv) a ja mam co delat, abych to s nima vydrzela aspon do 6, abych je nedavala spat zbytecne brzo. nevim totiz, v kolik by mi pak vstavali. uz ted je to napinavy. ale oproti tomu tvymu peklu se Stofou mam porad rajsky klid 😀

joyce2
30. led 2013

To je nádhera. - Tady je úplné jaro. 🙂

maruja
30. led 2013

@joyce2 právě se chystáme ven 😀

rychetkami
30. led 2013

@joyce2 u nás teplo a vichr🙂 Hadi se najedí a jdeme.

kinguse
30. led 2013

holky, dorotky děkují za přáníčka!!! 😉 Mně se začal konečně odlepovat ten kašel, tak už to tak nebolí. Doma chodím s rouškou,abych nenakazila zas včechny a budem doufat,že do Jeseníků pojedem v pondělí všichni zdraví!!!!
@sariky Šári a jak ti spí přes den? I když ono se to asi všechno odvíjí právě od toho,v kolik ti vstávaj?
@jarkalada Jaru, jasně,že kukličky 😀 😀 😀 Dneska přišly a jsou fakt boží!!! Já jsem z nich úplně nadšená! Všem sluší, holky si je i kupodivu nechaj dát na hlavu a vůbec jim nevadí 😉

tak jděte všechny ven a vemte to i za nás! Já bych asi nedošla ani 100m,ještě toho mám plný kecky 😝 Ale už je mi rozhodně líp,než mi bylo!!!

kinguse
30. led 2013

@lenny2 Leni,přesně,když si vzpomenu na to peklo,co jsem s holkama měla,tak teď je to super. Ale pravdou je,že holky se stejně 3x - 4x za noc vzbudí,ale to co bylo, s tím se to nedá fakt srovnat!!!! A tobě se teda vůbec,ale vůbec za noc nevzbudí?..jen teda na ten sunar?

lenny2
30. led 2013

@kinguse
No, Gábi, jinak spí celou noc 😉

ostrava8
30. led 2013

@kinguse Gábi krásné 🙂 moc sluší 🙂 asi taky neodolám ... ale asi až na další zimu 🙂 Kam do Jeseníku přesně jedete ?

Jinak holky mám tip na sraz wellnes 🙂

sariky
30. led 2013

@ostrava8 povidej, prehanej 😉

kinguse
30. led 2013

@ostrava8 Peťo, resort Losinka Rapotín. Ty kukličky jsou fakt úžasný! Příjemnej matroš a hlavně cena OK! Moc dík Jarce za tip!
@lenny2 ty jo,tak to máš úplně sladkou odměnu za ten "teror",cos prožívala 😉 To nás dorotky ještě dost budí. Jsou noci lepší a horší,ale prostě už je to únosný!....většinou 😀

ty jo,teď mi Terka málem vylezla z kočárku! Jsem je dala spát na terasu a asi po 10-ti minutách si říkám,jak je tam ticho,jak krásně usnuly a jdu nakouknout a Terka opřená o boudičku!!! Dala jsem jim slabší kombošky a v nich se můžou víc hejbat,tak se celá otočila a vylezla. A samozřejmě nechce usnout....ta synchronizace je fakt hoooodně cizí slovo 😀 😀 😀

lenny2
30. led 2013

Holky, asi jsem trapná, ale chystám se s vemenem na kryolipolízu....

lenny2
30. led 2013

Ha, píše se to s trvrdym Y, takže kryolipolýza 🙂

sariky
30. led 2013

@lenny2 Leny, a co se pak stane s tou prebytecnou kuzi, ktera tam pak bude viset? ja mam prave problem s tou vytahanou kuzi. visi mi to jak vemeno a ten muj hnusnej pupik tam cumi jak rybi oko 😠

lenny2
30. led 2013

@sariky
No mělo by se to postupně ztrácet, ale musim jít nejdřív na konzultaci a probrat jestli mi tahle metoda může pomoct.....
Já mám právě taky vemeno ☹ Teďka je to ok, řešim to stahovacim prádlem, ale na léto ho teda hodlám odložit, páč bych se upekla....no a taky bych aspoň za křovím ráda poseděla v plavkách na koupálku, páč momentální stav je tak leda do kurzu potápěčů, do neoprenu klidně 😀

ostrava8
30. led 2013

@lenny2
@sariky báby vy máte zase téma uplne jsem se tady s mm neřechtali 😀 vy vemena za křovím , no já to mám pro tento rok vyřešené 😎

lenny2
30. led 2013

@ostrava8
Ty hele, todleto nemůžeš předčítat mm 😀 Jak teď se Šári vypadáme 😀 Dvě vemenice 😀 Respektivě já jsem paní prasátková, není poznat co je koza a co špek 😀

jarkalada
30. led 2013

zas máte špekové téma 😀
Já byla dnes s dětma na "exkurzi" u mamky v práci. Posadila jsem je do první lavice - brady těsně nad lavicí 😎
Ožraly pár šišek z výstavky a utekly mi do jídelny 😀
Užily si to teda parádně s dětma v družině. Venku bylo jak na jaře, takže uondaní odpoledne oba bez problému usnuly.
Chtěla jsem sem hodit foto, ale zas mi to nebere kartu.
@kinguse máš obě kukličky stejný nebo jiný barvy? sluší 🙂 No jak prvně přišly - jen taková placka, jsem si říkala, co jsem to proboha objednala. Ale když se nasadí, tak jsou dobrý :- )

kinguse
30. led 2013

@jarkalada jednu mám amarant, druhou tmavě fialovou a pro Lukyho viagru! Já jsem z nich fakt nadšená. Hrozně příjemnej materiál 😉 A hlavně mě překvapilo,že si je holky nechaly dát bez řečí na hlavu a nesundavaly,naopak se samy sobě v nich líbily a byly nadšený...a malej taky: prej už v ní chce jít do školky 😅
@lenny2 já jsem třetí vemenice 😝 😝 😝 ...vemeno větší než kozy...fujtajbl 😝
@ostrava8 ..né že to přečteš manžovi?!!!! 😀 😀 😀 😀 ...by si asi řekl,jak tahle teda může vypadat???? 😀 😀 😀 😀

jarkalada
30. led 2013

@kinguse ale jen ať mu to přečte, aspoň si pak řekne, že má doma tu nejkrásnější, no ne ? 🙂
@ostrava8 a mě si může představit jako žehlící prkno 😀

sariky
31. led 2013

Simonek se snazi stat 🙂

sariky
31. led 2013

@jarkalada
@kinguse
@lenny2
@ostrava8
holky, tak ja jsem kombinovany typ - zehlici prkno s vemenem s rybim okem. vemeno mam stoprocentne vetsi nez kozy, protoze kozy zadny nemam a v tom vemenu sviti ten muj vytahanej vylezlej pupik, kolem kteryho je takova kruhova propadlina, jak se mi rozestoupily vazy, takze ted tam mam diru. no vypada to fakt NEchutne 😝

stanpetr
31. led 2013

ahojte holky...
trosku jsem Vas docetla a pekne jsem se pobavila... 🙂
taky jsem zrala na nejaky zakrok, ale buhvi jestli by mi neco pomohlo...
😨
deticky rostou jako i zivot....ach jo...proc ten cas tak leti...

holky pokousim se holkam zavest prikrmy a vecer kasicky...mela jste nektera problem, ze po kasi se budi casteji nez jen po mliku? Holky pres noc spi celkem obstojne, budi se tak 1 za noc...vcera jsme dali kasi a byla vzhuru kazda 3x a dali pokoj az jsem je nakojila...

stanpetr
31. led 2013

@kinguse ty kuklicky jsou bozi, kde se to da sehnat?

stanpetr
31. led 2013

fotecky Vasich deticek jsou bozi...jsou vsichni moc sikovni 🙂

maruja
31. led 2013

Dobré ráno, i když noc byla zlááááá. Usnuli jsme až nad ránem a zase museli vstávat do školky. Doufám, že je pak dám nějak (asi klepnutí paličkou) spát dohromady a hodim taky šlofíka

já mám pretěkára- přetejká mě břicho přes tu jizvu po CS, ale utěšuju se, že prsa mám fakt velký, tak ten pas bude ještě chvilku vidět 😠

kukličky pořídíme na letošní zimu už se těším, vypadaj fakt super. Holky a jsou teplý?? fakt do mrazu??