Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

kinguse
1. únor 2013

@kinguse holky dík za pochvalu! 😉 Jsem zvědavá na chuť 😀 Dole je piškotový korpus,ten jsem pekla poprvý,ale snad se na něm nedalo nic zkazit. A místo krému jsem udělala šlehačku, tvaroh a zakys.smetanu a doplnila ovoce,tak snad bude chutnat. Já ty z krémama moc nemusím,jen teda od mojí tety,ta je má luxusní.Nemá ty krémy tak sladký a těsto má dokonalý...holt léta praxe 😉 Já na pečení nikdy moc nebyla. vařit to jooo,ale péct to nenene.
Jdu chrnět....dobrou

kinguse
1. únor 2013

koukám,že si to píšu sama sobě,nejvyšší čas jít spát 😀 😀 😀

lenny2
2. únor 2013

@kinguse
Gábi, nechápu, že já blbka objednávala šmoulu a Hello Kitty, měla jsem poptat tebe 😉 Dortík vypadá skvěle!
Já na pečení nejsem vůbec, jediný, co mám fakt luxusní je štrůdl, jinak nic jinýho nepeču. Občas udělám ten nepečenej s ovocem, piškotama a zakyskou, ale my to moc nejíme. Např. tch. upekla mm k narozkám obří dort, do kterýho, když se zakousneš, protejká ti máslo mezi zubama, bléééé (a to, že já mám máslový ráda), třičtvrtě toho obřího dortu jsme vyhazovali, ale prostě muselo to bejt, no 🙂 Vyhozený prachy, práce s tim a skončilo to v koši.....
Jsem teď zvědavá jak budou mít děti narozeniny, jestli bude respektovat moje přání nic jim nepéct, tipuju, že ne, takže budu zas akorát nasr...... ☹

kinguse
2. únor 2013

@lenny2 šmoulu a Kittinku bych nezvládla 😀 😀 😀 Tohle je obyč.dortík,já to chtěla,aby si mohly dát i holky a tady není,krom tý čokoládky, nic,co by nemohly.

zvalentova
autor
2. únor 2013

ahoj holky,
tak u nás je to zase na mašli. Kačabnice se budí každou hodinu, řve tak šíleně, že budí Kubu a tak mám stereo kravál. Dneska jsem to nevydržela a po 1,5 h. uvařila mlíko. Sejřim na kojení, flaška to jistí. Dneska se na to připravím a v noci přijde teror. 😠

zvalentova
autor
2. únor 2013

@kinguse dort je báječný, takže Gábi, klokani to mají začátek dubna, dva kousky prosím kurýrem do Práglu 🙂 🙂

lenny2
2. únor 2013

@zvalentova
Zuzi a čim to může zas bejt??? Klofy?? Zkus na noc Panadol, tím jí neublížíš a třeba jí to pomůže od případný bolesti! Já to musim zaťukat, Štofa s jedním nočním požadavkem na Sunar fakt zlatej!

kinguse
3. únor 2013

@zvalentova ahoj Zuzi,tak co noc??? Já těch vln,kdy přestanu kojit a začnu s flaškou měla X...vždycky jsem řekla: se..na to a stejně kojila dál. Když už jsi zvládla kojit takovou dobu, vydrž přes tu zimu!!! U těch nemocí je to to nejlepší,co může být. Ty UM zahleňujou ještě víc a to kojení je fakt zlatý!!!!

Holky,tak včerejší oslavička byla fajn a dokomce dort byl dobrý nejen na pohled,ale i na chuť...tak jsem měla radost!!!

jarkalada
3. únor 2013

@kinguse ta poslední je skvělá 😀 tak to má být 😀 dortík vypadá báječně 🙂

kinguse
3. únor 2013

@jarkalada Jaru dík!!! A co doma, už se nebe roztáhlo a je jasno??? Nebo stále pošmourno? 😖 😖 😖

lenny2
3. únor 2013

@kinguse
Krásný oslavenkyně 😉

zvalentova
autor
4. únor 2013

Krásné pondělní ráno,
Víkend byl tak uspěchaný, že dočítám až teď. Noci jsou náročné, doufám že se brzy srovnají. Včera jsme zkusili dát klokany tchýni na většinu dne. Odpoledne byla zralá na dovolenou a lázně. Doufám, že konečně pochopí co denně zažívám.

My s mm místo odpočinku sjezdili celou Prahu, nákupy, úkoly. Koupila jsem dětem v c&a par drobností, aby měly něco nového, cena u pokladny mě skoro vyděsila ☹

Holky, mate ještě některá přebalovák? Uvažuji že ho už zruším. Oba si na něm stoupají, načuhují přes rantl ... Ale na čem je večer nebo ráno zvířat nebo oblékat?

sariky
4. únor 2013

@kinguse paradni oslava, Gabi 🙂

kde jste vsechny? ja jsem o vikendu konecne odstrojila stromecek. meli jsme zivej v kvetinaci, ale nezalivala jsem ho dostatecne, takze zdechnul 😒
a dneska zase snezi. grrrrrr, uz se tesim na jaro.

sariky
4. únor 2013

@zvalentova dokud nebudou chodit sami na nocnik (coz je u nas daleka hudba budoucnosti), tak budu prebalovat na prebalovaku, protoze ho mame v koupelne u umyvadla a v pripade potreby (coz je skoro porad) tam rovnou umyvam pokadeny zadky 😉

zvalentova
autor
4. únor 2013

Místo zvířat má byt utírat

zvalentova
autor
4. únor 2013

@sariky já mám takový mega s komodou a policemi v pokojíčku, pak sundám jen pult a zbytek mi zůstane. Taky doufám, že mi vydrží co nejdéle.
Nočním bude pro nás podobný tělesným trestům, neumím si představit, že tam jednoho nebo druhého udržím. Oba bude moje smrt. 🙂

ostrava8
4. únor 2013

@zvalentova gábi já zrušila přebalovák už dávno, ted je přebaluji většinou na sedačce v obýváku, kde trávíme většinu dne anebo na posteli . Taky jsem měla ten na komodu 🙂 Vyráběl tatínek 🙂 Zuzi a co jsi vše kupovala v tom CaA ? já mám furt ty kuponky na 50% slevu, kt. končí v unoru a tak to musím využít .. .ale vůbec nevím co koupit

@sariky Šári ty jsi odzdobila stromek až v unoru ? kruci ty jsi ale dobrá 🙂) my měli taky živý a taky jsem málo zalívala, takže je ted ponechán osudu na balkoně 🙂 snad přežije, páč za ty hříšný prachy ....

Holky tak nám stoptusin nezabral, dneska jsem jim to změnila na ambrobene , tak uvidím, mají šílený záchvaty hlavně v leže, když spí, takže noc užasná ...zítra asi navštívíme Mudru :( nedávali jste některá třeba zábaly na průdušky ?

sariky
4. únor 2013

@ostrava8 Peto, tak zkus ten olejovy zabal, jak tady radila Gabi. ale pro jistotu bych k mudre zasla, aby to nemeli na pruduskach. a zvedlas jim na noc hlavicky? dej pod ne polstar nebo neco, aby nelezeli vodorovne, ale ve sklonu..... je to des ty nemoci 😠

ostrava8
4. únor 2013

@sariky jj dneska jsem malé dala polštářek pod prostěradlo, ale asi se jí na tom nespalo dobře, páč se furt točila ... no dneska ještě vydržím, zítra mi přijede mamka tak tam skočíme .. jj máš pravdu, chytli to asi od mm, ten je už týden nemocen :(

Hoky která z cestovních postýlek je nejlepší ? potřebuji něco koupit k našim, páč ty co tam jsou tak z toho už tím že stojí přepadnout, takže tam nemůžeme ted přespat ... poradíte ?

sariky
4. únor 2013

@ostrava8 tak ji zkus nadzvednout celou matraci a nedavat jen polstar pod hlavu. aby bylo v mirnem sklonu cele telo. ja jsem to susinum tak udelala, kdyz byli nemocni a myslim, ze to trosicku pomohlo. ale je jasny, ze spasa to neni. tak snad budou brzy fit.

a cestovni postylky nemame. kdyz spime mimo domov, tak spi na zemi. zatim to tak funguje a ja nemusim resit zadne postylky ani to, ze by mi odnekud spadli 🙂

maruja
4. únor 2013

Ahojte, tak dnes zase od 4:30 vzhůru 🙂 Viki jede jak motorová myš a už se staví v ohrádce a u nabytku, pak padá a tak jsem furt za ní a chytám jí.

My máme taky polštáře pod matací, nebo podložit z jedné strany celou postýlku.

a jako @sariky spíme na zemi a tak není kam padat 😀

zvalentova
autor
4. únor 2013

@ostrava8 právě že tam pro Kačkou toho moc nebylo, ale mám jarní bundičku, 2 pyžamka, 4 body na léto.

maruja
4. únor 2013

@kinguse krásná oslava 😉 taky budu péct vlastní kreaci 🙂

joyce2
4. únor 2013

@kinguse Gábi, úžasnej dortík. - Se člověku úplně sbíhají sliny. 🙂

jarkalada
4. únor 2013

@kinguse no jelikož jsem teď byla skoro týden u našich - mm v nemocnici kvůli žlučníku, tak u nás teď dobrý 😀
@ostrava8 cestovní postýlku jsme koupili z 2.ruky za 300kč, pěknou, značku netuším. Je to asi stejně úplně jedno. Ale hlavně bych do ní koupila normálnímatraci. Seženeš molitanku za 250kč Na občasný spaní to stačí. A taťka nám do ní udělal i něco jakoby pevnej roštík - spoustu prkýnek chycenejch k sobě, aby leželi na pevným. Jinak se to prohybá a ty "matrace" co v tom originálu jsou, jsou jen takové tenké nic.

jarkalada
4. únor 2013

jo a fotečka ze třídy

ostrava8
4. únor 2013

@jarkalada 😀 tak ta mě pobavila 🙂 super ... malí roštáci, za chvíli nám všem půjdou s aktovkami na zádech a my budeme bulet jak želvy, jak rychle to uteklo 🙂

jarkalada
4. únor 2013

@ostrava8 Péťuš, to si vůbec neumím představit! Už když si mám představit školku, se mi svírá srdce 🙂

sariky
4. únor 2013

ja jsem se ted vratila z prochazky a mam rozbity kolecko na kocarku. grrrr 😠 sjela ta pneumatika z rafku, tak se to bude muset spravit. to je teda den 😒

lenny2
4. únor 2013

@zvalentova
Zuzi, já byla včera v HMku a bída, chtěla jsem taktéž jarní outfity, ale nic se mi nelíbilo, hlavně teda ještě počkám, páč ty děti mi rostou nějak rychle, už teď máme 92, tak radši s bundama počkám až bude fakt jaro 🙂 Aby mi z toho nevyrostli než jim to stihnu dát 🙂 Ale Lindi jsem kaufla úžasnou sukni, je v ní jak panenka 😉