Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

maruja
5. únor 2013

@sariky nechápu 😕 proč kocourka nenosíš????a jméno šálka má 😀
@rychetkami na punčošky dej kšandy a ještě udělají parááááády 😉

jsem to ale kámoška co?? si z vás dělám legraci

Já jsem zase dostala krém proti vráskám 😉 😉

lenny2
5. únor 2013

@rychetkami
@zvalentova
Jo holky, tch. nákupy ani nekomentuju, na dary z Kiku, nebo jak se ten kšeft jmenuje jsem uplně alergická, čepice jak na starou bábu a dědka a podobný hrůzy, který jsem ani neukládala do skříně a šlo to rovnou do krabice na půdu.....

rychetkami
5. únor 2013

@maruja no já ti je štandopéde pošlu🙂

maruja
5. únor 2013

@rychetkami jen je nech pro vnuky 😉

sariky
5. únor 2013

@maruja
@rychetkami o kocourkovi nic blizsiho nevim, u tchyne jsem par mesicu nebyla 😉

btw taky mate venku tak hnusne? tady prsi, je sero, no hnus velebnosti 😠

rychetkami
5. únor 2013

@sariky jj, hnusně a vítr...byli jsem dvě hodiny venku a stačilo.

ostrava8
5. únor 2013

hoj holky teda vás zase číst to je luxus,
@sariky šári to chce foto v čepici s kocourem 🙂
Já dneska byla pro S-kartu, tak je odedneška ze mě socka 🙂 Jinak jsem malým koupila v tom CaA malé komplet s hellou kitty (sukně, strample, halenka a bolerko) a malému zase rifle, košile , svetr za tu půl ceny a docela hezký .. pak fotnu, ale kdybych neměla tu akci 50% dolů, tak to taky nekoupím aby komplety stály 800 kč, masakr ... no a pak jsem malým koupila trakturek z fisher price na který se dávají zvířátka, neodolala jsem .. 🙂
Jinak jsem malým změnil ze stoptusinu na ambrobene a snad i zlepšení uvidíme. Holky dávaly jste moř. vodu do nosu když neměli rýmu ,ale chraptěli a kašlali ?? a mám vysávat nos, když tam je miminum ?

sariky
5. únor 2013

@ostrava8 ja si s-kartu nevyzvedla. budu tam muset zavolat nebo napsat, protoze termin pro vyzvednuti jsem uz prosvihla.
ja strikam morskou vodu vzdy pred odsavanim a odsavam kazdy den nebo obden i kdyz nemaji rymu, tak vzdycky tam nejaky zaschly soplik je

ostrava8
5. únor 2013

@sariky aha .. no tak to já mám právě strach, abych jim tím častým vysáváním moc nevysušila tu sliznici .. oni to nemají rádi a jsem vždy ráda, když ta moř. voda skončí alespon v jedné dírce a né v oku🙂 tak se mi u toho hemží ..
Jinak s tou s-kartou, já si myslím že to uplně až tak nevadí ... já tam byla taky týden po termínu, ona mi sama paní říkala, že tam v tom termínu nemám chodit, že je to tam narvané a dneska mi ještě dokonce (taká fajná byla 🙂 ( pomohla změnit tu výši na max. možný limit, tzn. na těch 11.500, takže nemusím čekat tři měsíce 🙂 jupííííí

ostrava8
5. únor 2013

@jarkalada Járu tak ted máš doma tři děti i s manželem vid ? 🙂No já to mám pomalu doma taky mm je nachlazený a protivný ..grrrr :( Jinak já malou ostříhala minulý týden také a vypadá moc hezky ... já mám totiž představu ,že malá až jí narostou vlásky tak se mi hrozně libí ty holčičiky ten učes mikádko a kratoučká ofinka 🙂 ale uvidíme ,co jsem jí v genech nadělili za vlásky 🙂)

ostrava8
5. únor 2013

jinak jsem dneska koupili krásné cestovní postýlky, jsem nadšená 🙂 jupííí

sariky
5. únor 2013

@ostrava8 tak susini to maji jasny - oba s manzelem mame takovy chmiri a ani me nenapada nikdo v rodine, kdo by mel poradny vlasy, takze nas asi neprekvapi 😀

jarkalada
5. únor 2013

@ostrava8 jste měli dnes nakupovací den, koukám 🙂

jarkalada
5. únor 2013

@ostrava8 u nás je to teď spíš takový komický, protože já na děti nemůžu houknout ani mluvit trochu víc nahlas a mm je zas méně pohyblivej, takže je odnikud nemůže vytáhnout. Takže on houká a já za nima pak běhám 😎

rychetkami
5. únor 2013

@jarkalada já se hlásím jako nákupčí, puntíkatá bunda z HM je naše, a ještě jsem vzala pruhovaná trika - 2 v akci....

jarkalada
5. únor 2013

@rychetkami budu muset taky objevit něco hezkého puntikatého, abych zapadla, máme jen ty proužky 😀

lenny2
5. únor 2013

@ostrava8
Péťo, malejm mořskou vodu stříkám denně po koupání, jednak jako prevenci a jednak jim to krásně pročistí nosánek a dobře se jim v noci dýchá, dojtorka řikala, že to můžu používat dlouhodobě 😉

zvalentova
autor
5. únor 2013

@lenny2
@ostrava8 u nás jede také Vincentka na plné obrátky 🙂

jarkalada
5. únor 2013

@lenny2 @zvalentova Zeptám se úplně blbě -když maj děti rýmu, tak v jakým pořadí jim odsáváte a pak stříknete tu mořskou vodu, nebo obráceně? Mi přijde logický nejdřív použít vodu a pak to i s rýmou odsát - ale zas si říkám, že pak jsem jim tam stříkla asi zbytečně, když jí hned odsaju.

maruja
6. únor 2013

Dobré ráno, tak dneska rekord. Vstával už ve 4 🙄 a samozřejmě probudil ségru 😠 dneska budu potřebovat do očí sirky
@jarkalada mořská voda je prevence a tak když mají rýmu, tak bych stříkla vodu, ta to trochu naředí, pak vysála a kápla něco léčivýho (Otrivin, Nasivin....) 😉

jinak blahopřeju všem kupujícím, dobře jste nakoupily 🙂

ostrava8
6. únor 2013

@maruja No co matko 🙂 sis chtěla vyspávat , žádné takové 🙂 my každý den budíček v šest, malou do postele a malý vstává v sedm, takže jako do práce 🙂 závidím holkám, kterým děti spí do devíti ...

ostrava8
6. únor 2013

@lenny2
@zvalentova holky to jste mě překvapily, já právě tu mořsk. vodu a vysávání dělala pouze při rýmě ... no tak to změním, alespon ob den páč oni u toho hrozně řvou a nechocu ci nechat kápnout do nosánku .. já se jim ani nedivím já to taky nesnáším 🙂

joyce2
6. únor 2013

Taky gratuluju k nákupům. - Sem teď taky dost nakupovala - ale teda z druhý ruky - zrovna dneska by měl přijít balíček, tak jsem zvědavá. - Taky bych se měla někam vypravit a koupit něco pěknýho novýho. - Abych nebyla krkavčí matka...

@sariky Když nemají rýmu, tak bych neodsávala. - Nám doktor řekl, abychom odsávali jenom, když se jim špatně dýchá, nebo by nemohly pít. - Jinak ať zbytečně neodsáváme, že čím víc budeme vysoušet tu sliznici, tím víc se bude vlhčit... - tím pádem je pořád co odsávat, ale je to zbytečný...
Jinak já na vlhčení používám Vincentku a dávám ji teda až po odsátí, aby se ta sliznice zvlhčila (před odsátím někdy taky). - Mořskou vodu jsem zatím nezkoušela, Vincentka funguje, ale třeba je mořská voda lepší.
Zkusila jsem tu Linolu, jak jste tu o ní psaly, a kůži mají po ní lepší než po té Weledě, co jsem používala do teď. - Akorát tak pěkně nevoní, ale to holt není hlavní kriterium. 😀

sariky
6. únor 2013

@joyce2 ja neodsavam nijak dlouho. striknu sprej, rychle odsaju a hotovka. takze ta sliznice by se nemela nijak narusit (prave tim, ze to zvlhcuji pred odsatim se uvolni ty sopliky a pak to jde lip. ale asi bych to mela strikat i po odsati, to je fakt. jinak vincentka je uplne stejna jak morska voda, teda aspon u susinu neni poznat rozdil. jde spis o aplikaci - morska voda je ve spreji, takze kdyz to striknu, tak to jde hloubeji do nosu, kdezto kdyz pouzivam vincentku, tak tu namocim jen na uchostour a nezvhlcim tu sliznici tak hluboko. ale jinak v tom rozdil neni. navic susini si nechcou nechat na nos sahat, takze ten sprej je pro ne mensi zlo.

zvalentova
autor
6. únor 2013

@ostrava8 u nás je to jak záběr z psychiatrie. Děti se kroutí, jeden drží dítě a ruce, druhý se snaží trefit do nosu.
Mě se teda nejvíc osvědčilo odstříkané mléko, to je lepší jak všechny kapičky do nosu, ale s tím bude také za chvíli konec. 😒

lenny2
6. únor 2013

@jarkalada
Jaru, já nejdřív saju a pak stříkám 😉 Ježiš to zní blbě 😀

lenny2
6. únor 2013

@ostrava8
Péťo, já teda odsávám jen při rýmě, nebo při extrémně plnym nosu, jinak ne, porušuje to sliznici, denně po koupání čistim nos uchošťourem a pak stříknu tu mořskou vodu, lux přijde na řadu jen pokud je to nezbytné 😉

ostrava8
6. únor 2013

@zvalentova JJ o tom mat. mléku jsem slyšela, já to ze začátku párkrát použila jak měli hnis v očičku 🙂 ale to jsem ještě kojila 🙂
@sariky ty máš mořskou vodu ve spreji ? to se nedivím že ti to jde šup šup, my to máme v takových plastových ampůlách, ale půjdu dneska taky koupit vincentku ta cena se nedá srovnat 🙂 a uchoštour mě pobavil 🙂)) , my tomu říkáme špulky do ucha 🙂

sariky
6. únor 2013

@ostrava8 ja se ted koukala na net a prodavaji i vincentku ve spreji. a je vyrazne levnejsi nez ta morska voda, kt. pouzivame 😠 zase jsem se v lekarne nechala napalit 😠

ostrava8
6. únor 2013

@sariky šári tak jsem si vincentku našla na heurece ve spreji a tam píšou že se má aplikovat ve vzdálensoti 30 cm od pokožky, ale je to nějaký hydratační . .tak nevím jestli je to ta na ten nos, asi né