Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

joyce2
14. únor 2013

Ahoj holky, také přeju dobré ráno.

@sariky S těma kortikoidama je to těžký... Sama jsem je krátce používala, tak musím říct, že ten ekzém fakt zklidnily, ale teda jak jsem četla ten článek, tak nevím, co by člověk měl s tím dítětem dělat...
Jak se teď o to jídlo kvůli holkám zajímám, začínám mít pocit, že kvůli nim dost změním i to, co jíme my s manželem...

Jinak se spaním je to teď u nás taky na pováženou - já to nechápu - kde jsou ty děti, co spaly celou noc? - Tohle je o poznání horší - začnou v jednu a budí se celou noc. - Dneska v půl šestý obě řvaly, na střídačku jsem je měla u kozy, ale byly nespokojený i tak - nakonec ještě usnuly a v půl osmý se vzbudily vyspaný do růžova - to nechápu, proč nespí. I když u Jituš to možná bude zoubkem... U Maruš ale nic nenahmatávám, tak nevím.

sariky
14. únor 2013

@joyce2 ja vim, ze to je s tema kortikoidama tezky. ani nevim, po kom jsou susini ekzematici, u nas ani u mm v rodine to nikdo nemel. njn holt je takova otravena doba. a s tim jidlem je to taky na prd. clovek chce dat decku to nejlepsi, ale je problem koupit neco neotravenyho, nejedovatyho atd.
a se spanim - taky vzpominam na dobu, kdy susini spali celou noc. ted uz beru za uspech, kdyz staci v noci prikryt a je klid. ale to ranni vstavani furt nemuzu rozchodit. ale co se da delat, treba to pochopi, ze maminka ma spavou nemoc a potrebuje spat aspon do 8 😀

maruja
14. únor 2013

@sariky do 8 😨 😕 😔

sariky
14. únor 2013

@maruja rozumis, nemuzu napsat do 11 jak za "starych" casu, kdyz jeste nebyli susini na svete 😉 ale dobre, tak aspon do 7, at nezeru 😝

joyce2
14. únor 2013

@sariky Já jsem z problematiky jídlo taky celkem rozhozená. - To snad aby si člověk všechno pěstoval a choval doma na zahradě... Se chystám, že tu zasadim nějakou zeleninu - ale když vidím, co všechno jako nesmí... budu muset dost zapřemýšlet, co kromě brokolice, mám jako zasadit. Mrkev jenom v malé míře, asi květák, ale ten taky alergizuje, tak jíst ho budou asi až později, já jako nevím.
A se zvířatama jsem na naší zahradě taky nepočítala - tu přece nebudu chovat krůty (i když v tom jsem celkem odborník - jako holky jsme je měly doma na starosti 😀 ), nebo brojlery - to by bylo po zahradě... Ještě že mm mamka chová ty králíky... - Je to hrůza shánět pro ně zdravý jídlo...

maruja
14. únor 2013

@sariky jooo, taky jsem vyspávala, ale do 8 jsem nespala už přes 5let 😝

joyce2
14. únor 2013

Abych sem taky napsala něco pozitivního. - Holky se fakt začínají otáčet - Maruš už to jde ze zad na bříško celkem slušně - točí se mi i při přebalování. Jituš to zatím tak nejde, ale taky se jí to tu a tam vlastními silami podaří. - Jsem ráda. Kéž by to předvedly i na rehabilitaci... I když na vojtovku tenhle týden kašleme - trénujeme to přetáčení, a na mučení vojtovkou kašleme. 🙂

maruja
14. únor 2013

@sariky to jsem tě povzbudila, coooo? 😉 😀

zvalentova
autor
14. únor 2013

@kinguse článek je to supr, hned jsem schovala 🙂

sariky
14. únor 2013

ted jsem hodinu loupala cizrnu pro susiny k obedu, tka doufam, ze to aspon budou jist. mam uplne rozmoceny ruce a na prave ruce mi slezla kuze na prstech, kteryma jsem loupala. myslim, ze uz to znovu delat nebudu 😠

maruja
14. únor 2013

@sariky já jí vždycky uvařím a přepasíruju přes sejtko a to dělám i s hráškem a kukuřicí 😉

sariky
14. únor 2013

@maruja pravda, pasirovani jsem jeste do sveho kucharskeho repertoaru nezaradila. pri predstave, ze to sitko pak nepujde umyt a zustane to v tech skvirach nalepeny..... ja se do toho snad nebudu ani poustet 😎

maruja
14. únor 2013

@sariky 😀 neboj, hned to propláchnu a sejtko je bez šlupek 😉

rychetkami
14. únor 2013

@joyce2 Jíťo, mluvíš mi z duše, fakt nevím, kde brát ty zdravý věci na jídlo bez těch sajrajtů...hlavně to maso, biozeleninu jsem si vychytala, mají ji občas ve Sparu nebo chodím do countrylifu...a krůty a kravku na balkoně chovat fakt nebudu, páč smrdí😀

rychetkami
14. únor 2013

@sariky loupat cizrnu, js šikula...kdyžtak si ji sníš sama, s česnekem a olivovým olejem je exkluzivní🙂

sariky
14. únor 2013

@rychetkami neco se mi podarilo do susinu nacpat a zbytek jsem dojedla ja. ale uz jim to fakt delat nebudu, nevim proc, ale proste to nechcou jist a demonstrativne se u toho zakuckavaji....

rychetkami
14. únor 2013

@sariky no třeba chtějí taky ten česnek, gurmeti🙂

ostrava8
14. únor 2013

ahoj holky, já vás tak obdivuji že jste tak v pohodě. Já vůbec nic ted nedávám ... ani nestíhám se podívat přes den skoro na PC.Mm má angýnu takže malí v tom jedou s ním ... jsem už zoufalá, nebyli jsem týden venku, malý začal být hnusný na molou furt jí mlátí, nebo po ní leze, takže aby oba byli v ohrádce nehrozí, všude mi lezou, člověk si nedojde ani na záchod . Já chci jaro a teplo venku ... A noci ? ai nemluvím .... asi mi to malí vracejí za to že byli po narození tak hodní do toho 6 měsíce jsem fakt měla pohodu ... ted je to na mašli .. Budu na vás průběžně koukat ale psát asi nebudu stíhat hlavně at jste všechny zdravé a máte hodné děti

joyce2
14. únor 2013

@rychetkami Tady Spar ani Countrylife nemáme, ale v sezoně tu bývají farmářské trhy. - Jsem tam nikdy nebyla, ale předpokládám, že tam by pak mohlo jít sehnat něco míň závadnýho.
😀 Taky doma žádný živý (rovná se smradlavý) zvířata nechci. - Jenom už nevím, kde to jídlo brát. - Zkusím přesvědčit lidi okolo, aby ta zvířata začli pěstovat... 😎

joyce2
14. únor 2013

@ostrava8 Moc držím palce, ať je to s dětma brzo lepší a ať se uzdraví. - Já bejt s nima tejden jenom doma, tak jsem taky na mašli. - už takhle jsou pro mě nezvyk ty jejich nespavý noci - dopo jsem KO, než se trochu rozjedu - připadám si, že mám nízkej tlak, třesou se mi ruce a vůbec jsem na odpis, ale v poledne je všechno zas lepší. - A to mám zatím děti, který se tak nehejbou, tak je nemusím tak hlídat - z pěnovýho puzzle daleko neutečou - max. se mi z něj skulí.
Moc držím palce, až je to zas lepší.

jarkalada
14. únor 2013

@ostrava8 jak jsme byli s mm nachcípaní, tak to naštětí děti nechytly, za což jsem strašně ráda.
Tak ať vás to všechny brzy přejde, a určitě sem piš 🙂
A já dnes dostala růži! Sice né od mm, ale od nějakýho člověka, co je rozdával jen tak na ulici, ale i tak potěšila. Hlavně děti. S ní zametly obývák, Anet z ní byla úplně unešená, furt si jí opatrně všude nosí a usmívá se na ní 😀

rychetkami
14. únor 2013

@ostrava8 ty nemoci jsou akt děs, manžel byl včera na volejbalu a odcházel pryč, protože jeden týpek tam přišel s šíleně rozjetou virózou. My jsme rádi, že jsme se z toho vyhrabali, tak nechtěl riskovat reprízu....tak ať se z toho ryhcle dostanete!

rychetkami
14. únor 2013

@joyce2 jj, nepohyblivé děti mají něco do sebe, naši se už plazí jak hadi a když nezavřu ohrádku, jsou hnedka venku....

lenny2
14. únor 2013

@ostrava8
Péti, ať jsou brzo zdravoučký!
S těma nocema s tebou soucítim, bože ještě, že už je to za náma, nechci na ten teror ani vzpomínat ☹

lenny2
14. únor 2013

Holky, na feedo.cz je akce na Pampersky a poštovný zdarma 😉

lenny2
14. únor 2013

@rychetkami
Kami, to jsou brouci krásný 😉

sariky
14. únor 2013

@ostrava8 to me mrzi, tak se drzte!
A Peto, hry typu vypichni sourozenci oko, vyskubej mu co nejvic vlasu, prelez pres neho, nafackuj mu atd jsou u nas na dennim poradku 😎

bobecek79
14. únor 2013

holky,prosím o radu. Naše Adélka při pití mlíčka brečí a strašně se kroutí a dudlík v puse dost převaluje. Krmíme Nutriilonem. Nikdy ji problémy nedělal. Co to může být??? Spíš že ji přestal vyhovovat,nebo že můžou růst zoubky???

maruja
14. únor 2013

@ostrava8 tak pevný nervy a ať jste brzo fit, už by to fakt chtělo jaro, ať už jdem ven na dýl než na hodinku a pořádně je unavíme a oni pak budou chrupat CELOU NOC!!!!!!!!!!!!!!!!

sariky
14. únor 2013

@bobecek79 zoubky nebo prdiky. i kdyz na prdiky uz jsou "velci", ne? susini taky nechteli jist a pit, kdyz jim rostly zuby. byla to teda blba kombinace s nemoci, takze jim asi celkove nebylo dobre. tak drzim palce, aby to nebylo nic vazneho a pokud jsou to klofy, aby se brzy vyklubaly 😉