Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

kaluc2
11. lis 2012

@ostrava8 Ahojky,já mám objednaného toho pejska přes Mall.Vychází tam 849kč,tak se na to podívej.Taky je to super cena.I ten hrnec od Fisheru je tam za 619kč,taky super cena.

kinguse
11. lis 2012

@lenny2 ahoj Leni,na ten Mall jsem koukala,ale je to sleva jen na kaše a mlíka Hami a na autosedačky!

Jinak naše dorotky se rozhodly, že kromě toho,že opět prudí v noci,tak přes den budou spát max. hodinu v kočárku a zbytek dne prokňouraj 😝 ...odpo vždy zkouším aspoň 2x je uložit ke spánku,ale marně 😠 Hračky je absolutně nebaví, furt někdě lezou,zapínaj DVD,TV, hrabou se v tříděným odpadu, otvíraj skříňky a samozřejmě,jakmile je odněkud vyženu,odnesu,tak nastane řev a vztekání...si říkám,že nám do nějak brzo začíná 😀 😀 😀 ...no není s nima sranda 😀 Nejhorší je, že furt někdě sbírám po Lukym různý malý kraviny,tak snad mi tu nic nikde nepožerou (v lepším případě,ani nebudu myslet na ten horší ☹ ). Dopo když tu hoďku spaly,tak jsem aspoň stihla vyluxovat a vytřít a během celýho dne jsem průběžně prala a sušila (ta sušička je fakt zlatá věc!),tak aspoň mám hotovo...zas tak na jeden den 😒 Akorát jsem si nějak asi blbě hnula se zádama a dost mě bolí, teda spíš mi vystřeluje bolest do zad,kyčlí a nemůžu se pořádně narovnat!!...jojo,holt nemládnu 😠

lenny2
11. lis 2012

@kinguse
Ahá, tak já myslela, že to je sleva na všechno ☹
No, u nás se už spánek přes den taky zkracuje, dopolko teda tu hoďku, hoďku a pul daj, po obědě jsme byli zvyknutý spát v postýlce a to mi spali i třeba 2,5 hodiny, ale teďka s nima chodím hnedka po obědě ven, protože kdyby spali doma, vyšli bysme ven ve čtyři a v půl pátý se smráká, tak to by bylo na prdlačku. Jenže, když jdeme po obědě, spěj mi v kočáře max hodinu a pak už do večeře vůbec a v sedm tím pádem už usínaj u jídla ☹ Nevim jak to sesynchronizovat.....
Zatím nás hračky docela bavěj, ale už taky kramařej, takže to nebude dlouho trvat a budu mít obdobném problém jako ty 😉

lenny2
11. lis 2012

@kinguse
Jinak bez sušićky bych asi umřela, to samý bez myčky 😉

stanpetr
11. lis 2012

@lenny2 si me s tim pejsanem dostala...ze toho tolik umi...my ho mame doma...a nektery veci jsem z nej jeste neslysela, asi mame porad zaplej modul uceni a nic jinyho tam nejde....bud toto nebo vypnout...

stanpetr
11. lis 2012

@lenny2 ja bych bez nich taky umrela...jsou to skvely pomocnici...

veronika.m
11. lis 2012

@lenny2 ahojky, kombinezky doma ještě nemám ale už očekávám každým dnem. Tak sem zvědavá. Snad jim to nebude malí. 😀 a toho pejska mám ještě po Lili a je super, děsně ji to bavilo. 😉

sariky
12. lis 2012

@maruja
@zvalentova ja jsem sportak prestavela ted o vikendu. uz to byla krize, susini se do korbicek v kombinezach fakt nevesli. prvni prochazka ve sportaku mela uspech, Sarinka je z toho nadsena, Sima az tak moc ne, ale ma smulu, jina moznost neni 😉

lenny2
12. lis 2012

@stanpetr
Ahá, on má na jedný tlapě přepínání na buďto hudbu (to tam je notička), nebo na učení (to tam je A B C), fakt toho umí kvanta 😉

lenny2
12. lis 2012

@veronika.m
No s těma tvejma obrama, nevím nevím 😀 Ale myslím, že kdybys vzala ještě tu větší, tak by v ní plavali 😉

sariky
12. lis 2012

@lenny2 Leny, teprve docitam, tak nevim, jak to postupuje, ale neda mi to a musim napsat hned. to je fakt strasny! 😠 Ten usar je fakt kreten, takhle "hazardovat" se zdravim ditete. jesteze to poznala detska dr. doufam, ze uz je Stofimu lip. drzim palce. chudacek, takhle se musel trapit ☹

lenny2
12. lis 2012

Holky, Kryštof má obrovskou rýmu, spustila se mu včera večer, skoro nemohl spát, v 11 večer jsme odsávali, je zajímavý, že jako malýmu miminku mu to nevadilo a teďka pustím vysavač a je jak, když ho na nože berou ☹ Nevím, kde k tomu přišel, venku jsme teda i navzdory tomu, že má atb o víkendu byli, ale bylo teplo, byl zabalenej a naopak doktorka říkala, že pokavaď je bez teplot, tak ven můžeme. Tak nevím, možná jsme měli bejt doma ☹ Nebo mi napadlo, že jak je ten nos propojenej s tím uchem, že zabírají ty atb a spustilo mu to ty hleny do nosu, nevím......
Každopádně noc byla jako by nebyla, nespala jsem skoro vůbec ☹

lenny2
12. lis 2012

@sariky
Jj, Šári, teďka ta rýmamdo toho, má toho plný oči. Dneska budeme asi teda určitě doma.....
Ještě, že se tohle všechno vysralo než odletim, to by byla moje smrt tady nechat nemocnýho Štofu!!!

lenny2
12. lis 2012

@sariky
Hoď fotky ve sporťáku 😉

zvalentova
autor
12. lis 2012

@sariky
@lenny2 holky, mám dotaz ke sporťáku. Večer jsme ho přestavěli, ale nehrajou nám vzadu, jakoby pod lehátkem černé pásky s druky. Podle obrázku se mají omotat kolem, konstrukce (ale tam to nejde zapnout bez křížení). Lépe je zle spojit pod lehátkem, jakoby výstuha.
Jak to máte vy? Nemůžete mi udělat fotku? dík

maruja
12. lis 2012

@lenny2 ahoj, a comu dali na to ouško myslím mimo ATB?? To se mu mohla spustit rýma z toho. Ať už to má dobrý, já vždycky, když jsou děti nemocný, tak bych to odstonala za ně 😖

maruja
12. lis 2012

@zvalentova my budem přestavovat zejtra, má nastat zima a ve fusaku se tam nevejdou 😉

zvalentova
autor
12. lis 2012

jinak holky u nás noc plná vášní 😝
Večer strašlivý, přestože spali po obědě venku přes 2 hodiny, nedojedli ani kaši a už chtěli spát. Bohužel to nešlo hned a než jsem je ošplouchla a dala spát, byl řev. Potížista vstával už v půl desáté, dvě hodiny kravil a kňoural. Pak znovu ve 4 a nebyl k utišení.
No a mezitím Kačabnici asi rostou zuby, protože je na zabití, špatně saje, brečí u toho. S brerem vstávala o půlnoci, v půl druhé, čtvrté a v 6 už byla vzhůru na dobro.
Suma sumárum 4 hodiny spánku, zablokovaná krční páteř a luxusní vyčerpání 😒

lenny2
12. lis 2012

@zvalentova
Ahoj Zuzi, máš už ten novej typ EW, nebo ještě ten starší? Jaký máš stříšky, rovný, nebo už ty se clonou? Páč já mám ten novej a ten prej má ty druky a to připevnění malinko jinak. Nemám u sebe foťák, ale mohla bych ti to odpolko poslat mmskou......

lenny2
12. lis 2012

@maruja
Kromě Atb nic, jen vytírat heřmánkem.....kapu do nosu ještě Libenar

lenny2
12. lis 2012

@zvalentova
Zuzi, tečka jsem se byla na to podivat a já nic zkříženýho pod opěrkou zad nemám, mám z boku obtočený okolo konstukce ten černej pásek s druky, pošlu mms, ale je to tam blbě vidět, máme na chodbě blbý světlo.....

kaluc2
12. lis 2012

Tak mně se před chvílí vzbudil Kryštůfek s pláčem.To se nestává a chudáček byl pokakaný až do půli zad a řekla bych,že docela i na řídko.Uvidím přes den,jestli se to bude opakovat.Snad nebude mít nějaké střevní potíže.

lenny2
12. lis 2012

@kaluc2
To se ničeho nelekej, to je normální, u nás na denním pořádku, obvykle, když už jsme oblečený, že jdem ven 😀

kaluc2
12. lis 2012

@lenny2 to se nám stává,když pospícháme k doktorce nebo jak ty říkáš,když máme jít ven.je to pravidlem.Já už jsem většinou nachystaná na procházku a potom jsem z toho přebalování a přeslíkání zmáchaná,teď ještě v zimě navíc tolik oblékacích vrstev,no hrůza.Sice jsou dost pokakaní,ale nebyli ještě tak jako dnes.Už se mi budí druhý.

lenny2
12. lis 2012

@kaluc2
Proto nedám dopustit na kombinézy a budu je vždycky vychvalovat až do nebes, tak jak je mám doma v punčocháčích a bodýnku je šoupnu do kombinézy, dám čepice a do 5ti minut seděj na kočáře 😉

maruja
12. lis 2012

@lenny2 nám právě dal ATB do ucha Pamycon, kapla jsem 2x a bylo po problému 😉

ostrava8
12. lis 2012

@lenny2 Leni dej fotky malých už jsme je dlouho neviděli .. museli vyrost 🙂

joyce2
12. lis 2012

@lenny2 U nás je odsávání taky děs. - Připadám si jako sadista, když odsávám...
Taky dneska přemýšlím, jestli s nima chodit ven... Maruš pořád rýma a teplota dneska 37,4. Asi se půjdu podívat ven, jak tam je - mám chuť aspoň na chvilku, aby usnuly a pak dám asi Maruš dovnitř...

lenny2
12. lis 2012

@maruja
My máme Atb Amoksiklav sirup

lenny2
12. lis 2012

@ostrava8
Ok, tak jak bude čas, něco sem naházim 😉