Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

rychetkami
13. únor 2013

@bobecek79 @sariky taky ohledně třetího dítěte mám stejný názor...sice by to bylo fajn, sama jsem ze tří dětí a považuju to za velkou výhodu a radost, ale já jako matka na to nemám☹

rychetkami
13. únor 2013

@zvalentova cože, ty a prase...viděla jsem fotky z vašeho vítání a na nich byla jedna hubendíra!!!!! Klokani můžou mléčné výrobky? Jak píšeš o těch alergiích... u nás jogurt a spol odpadají, AMrek je pořád alergický, zkoušeli jsme jim dát normální HA nutrilon, Kik byla v pohodě a Mára průjem....

jarkalada
13. únor 2013

právě jsme doobědvali, bufet 😎

sariky
13. únor 2013

@jarkalada toho ja se mozna ani nedoziju. leda ze bych to susinum rozmixovala a at si to dlabou sami. ale to je vlastne taky blbost, protoze Sima odmita jist rukama. hmm, prekerni situace 😀
jo a Jaru, posilam ti do pole susiny. dneska jsou tak neuveritelne urvani, ze uz mi zacinaji pretikat nervy 😒

jarkalada
13. únor 2013

@sariky aby na nás myslivci nepodali trestní oznámení, že jim rušíme zvěř 😀 I když naši od tý doby dobrý 😎
Chtěla jsem jim to nandat společně se zeleninou na talíř, ale furt se mi drápali po nohách, tak jsem jim to dala dolů, aby viděli, že mám zatím jen brambory. No, pak si ten hrnec už nechtěli nechat vzít 😎 Tak jsem je nechala 😀
Zeleninu pak dojedli v židličkách samotnou.
Taky ti na to Šíma snad někdy přijde. Jestli taky nebude příbuznej se Štofou 😀

joyce2
13. únor 2013

Holky, mám pocit, že na ty alergie a ekzémy, aby měl člověk vystudovanou speciální VŠ. - To je děs pořešit, co by jim člověk měl dávat jíst, aby to bylo dobře. - Dávala jsem jim zkraje trošku kupovaný mrkve, a teď si pomalu rvu vlasy. Teď to dělám tak, že dávám skleničkovou zeleninu (jednodruhovou brokolici, nebo špenát s bramborem), brambory vařím bio (k té brokolici), případně králíka (domácího). - Až budu chtít dát kuře a půjdu koupit bio, se ze mě mm asi zjeví. - Už tak na mě kouká divně, co kupuju ty skleničky a co to tak řeším...

zvalentova
autor
13. únor 2013

@rychetkami nevím, jak se před vánoci osypaly, tak jsem zrušila všechno. Čekám na vyhojení (2-3 měs.) a pak to zkusím znovu.

lenny2
13. únor 2013

@jarkalada
Hahaha, to je samoobsluha 😀

lenny2
13. únor 2013

@rychetkami
Kami, tak moje cool tch. se 3 týdny neozve, pak z minuty na minutu zavolá, že chce najednou děti vidět, mě se to nehodí a ona z toho udělá aféru typu, že jí nepouštim k dětem 🙂

zvalentova
autor
13. únor 2013

@lenny2 to je jasný, když seš hrozná matka a ještě horší snacha 😎

sariky
13. únor 2013

@zvalentova Zuzi, prosim, vim, ze uz se tady ten odkaz parkrat objevil, ale pro mene schopne (kam se dneska jednoznacne radim ja), mohla bys sem hodit znovu ten odkaz na tu eliminacni dietu? susini dneska celej den priserne rvou (dobre, po obede se to zhorsilo) a ja uz fakt nevim, co s nima. vubec nechapu, proc rvou. to uz nevypada ani na plac z nudy. tak si zacinam myslet, ze to maji po mem obede (kureci s mrkvi a ryzi). diky

sariky
13. únor 2013

taky mate obcas sto chuti ulozit deti do babyboxu nebo k Jaru do pole? ja to dneska nejak nedavam ☹

sariky
13. únor 2013

@lenny2 dobra tchyne, gratuluji 😎 ne, vazne, to je fakt psycho, ze? jakoby toho clovek uz tak nemel dost a pak jeste resit tchyni.

jeee, ja mam dneska fakt vybornou naladu. je videt, ze jsem se vyspala do bledemodra. sorry, holky

lenny2
13. únor 2013

@sariky
Šári, copak dneska? Den na pikaču? Povidej, posloucháme 😉

zvalentova
autor
13. únor 2013

@sariky zabuji svoje děti a hnedka jdu na to.
Od rána jsou šilení, převrhly kytku, hlinu máme všude, Káča roztahala odpadky... áááááá

rychetkami
13. únor 2013

@lenny2 uznávám, že máš ještě o level lepší Tch verzi...nezávidím.
@sariky to mi povídej...dneska to ale docela ujde, včeraa to bylo ovšem na léčebnu.

rychetkami
13. únor 2013

@zvalentova vraždááááááááááááá!

maruja
13. únor 2013

@zvalentova já byla zralá ráno. Už tu ani nepíšu kdy vstáváme, to nemá ani cenu rozebírat. Ale kdy má spát maminka?? To jim asi nikdo neřekl 😔

sariky
13. únor 2013

@maruja
@rychetkami
@zvalentova mile matky, kdyz nas tak posloucham, tak jsem presvedcena o tom, ze nas kazdy soud proste musi osvobodit!

sariky
13. únor 2013

@lenny2 Leny, ani se mi to nechce rozebirat. proste vsechno na pikacu. co se mohlo po.rat, to se po.ralo. zname to vsechny 😉

jarkalada
13. únor 2013

že bych to pole za náma koupila a začala pronajímat všem, kterým už se děti nevejdou do babyboxu. Bysme snad lépe splatili tu hypošku 😀

rychetkami
13. únor 2013

@jarkalada bezva záměr v téhle naší bandě!

rychetkami
13. únor 2013

@sariky bude to lepší, třeba zejtra, co víš. Škoda, že nebydlíme nějak blíž, bylo by to hned veselejší.

kinguse
13. únor 2013

Ahoj holky,tak přestěhování dorotek do pokojicku se mi zatím celkem líbí...snad jim to vydrží!!! V noci tam jdu az k ránu na mliko,což je nádhera. Pak spím skoro do pul9 😉 Oni si tam povidaj a hrajou s plysakama a já ještě dospavam..sice ne natvrdo,ale i tak je to fajn. Blby je,že se vždycky rano pokadi,tak pak zacnou rvát a to musím jít hned,protože pak jsou hned zapruzeny.
Ale Jaru,pole nám určitě rezervuj,každy den neni posviceni,tak at mám holky kam vyvézt 😀
Zub,teda díra po něm ještě dneska bolela,ale dalo se.

jarkalada
13. únor 2013

@kinguse ok, píšu si u tebe réservé 😀
Tak to jsou holky vzorný. Já se právě trochu bojim, když je odstěhuju, jestli se spíš nebudou budit dřív - takhle mě ještě vidí ležet, nebo rychle frknu dudel a zas si lehnou. Jinak by si stoupali a začli dělat volovinky. Ale třeba by překvapili. Kdoví, ale ještě si je chvíli nechám 🙂

kinguse
13. únor 2013

@jarkalada Jaru,mě by u Lukyho ani náhodou nenapadlo, dát ho v roce spát do jinýho pokoje!!! Asi je to tím,že jsou už druhý, jsou dvě a maj tam Lukyho.Ráno teda ne,ale zatím jsou hodný,tak uvidíme....ale je to teprv 3.den! Takže nechval dne před večerem 😀 😀 😀 Jo,ale kdybys měla na to pole nějakej vysokej nájem,tak je frknu tady do polí k nám,taky tu je pole lán 😀

kinguse
13. únor 2013

holky,tady jsem našla moc zajímavej článek o atopic.ekzému...přiznám se,nečetla jsem,ale k této dr jezdíme s malým kvůli těm horečkám a má ty stránky skvěle dělaný,tak zkuste juknout! http://www.medias.cz/kozeluhova/index.php?menu=...

kinguse
13. únor 2013

@maruja ty jo,tak to já už bych byla KO! Já jsem spáč a děti to prostě MUSÍ pochopit 😀 Luky to chápe od malinka,ten je spáč po mě a věřím,že i dorotky to pochopí. Ale po tom drilu,co mi dávaly asi do 11.měsíce,tak už to pomaličku začínaj chápat,tak budu doufat 😉 Neříkej,že to malej nepochopí,že má ještě spát? To prostě začne řvát a chce vstávat? A kdyby sis ho nevšímala to asi nejde,co?To by vzbudil celej barák,viď? Tak snad se v tom spaní taky zlepší!

maruja
14. únor 2013

@kinguse Dobré ráno, tak oni se střídaj. Teď zase budí Viki. Ta se teď postaví v postýlce a začne vyprávět, ale fak nahlas, no a všechny vzbudí. Mm už se odstěhoval k Sofi do pokojíčku, vstává brzo.
Taky doufám, že to brzo pochopí a budou jako Sofi, protože i já ráda spím 😉

Asi je dám taky na pole, máme jich tu v polabí dost 😀

sariky
14. únor 2013

@kinguse ta dr to ma hezky napsane. a ja jsem zase nalomena s tema kortikoidama 😠 je to fakt zacarovany kruh....