Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

kinguse
16. únor 2013

@lenny2 Leníííí, Kryštofovi a Lindě přejem vše NEJ,NEJ,NEJ, hooooooodně zdraví, štěstí a vše zlé,ať se jim v životě obloukem vyhne!!! Užijte si krásnou oslavu, dorty vypadaj skvěle 😉

Holky,co se týče čtení,tak jako dítě jsem to abslutně nesnášela a přečíst povinnou četbu byl pro mě nadlidský výkon. Řekla bych,že jsem začala číst až tak kolem 30let,kdy mi kámoška doporučila tu Monyovou. Ta byla skvělá, slabé knížky, ze života, psaný vtipně. Pak se stalo to,co se stalo, já od ní už vše přečetla a nevěděla,co číst.Pak mi kámoška doporučila tu Keleovou a ta je taky dobrá. Ale toho času ke čtení moc není. Teď co jsme přestěhovali holky k malýmu,tak můžu večer v klidu zalehnout do ložnice a číst si!!! Takže možná,že zas něco přečtu. V TV mě toho moc nebaví,tak se zabavím čtením.

Přeju všem pohodovou sobotu, my jdem večer s mm na večeři,tak se celkem těším.

zvalentova
autor
16. únor 2013

@lenny2 super dorty 🙂 Dej za me Štofimu a Linduš hudlana

lenny2
16. únor 2013

@kinguse
@zvalentova
@jarkalada
Dííííky kočky 😉

sariky
16. únor 2013

@lenny2 Leny, krasny dorty. ten ruzovej je nadhernej, takovej bych si taky predstavovala 😉 Stofovi a Lindusce vsechno nejlepsi a ty si to poradne uzivej 🙂

joyce2
16. únor 2013

@lenny2 Leni, taky přeju k Lindušce i Štofovi všechno nejlepší k narozneninám. 🙂 Ať mají před sebou dlouhej a šťastnej život. 🙂
A dortíčky jsou teda úúúúžasný. 🙂

ostrava8
16. únor 2013

@lenny2 Lenííí malinkým všechno nejlepšího, hlavně zdravíčko a hodně lásky, ale tu mají od milujících rodičů . Dorty jsou nádherný . šikovna kuchtička. Pořádně to oslav a připij i za nás tety koníkovky 🙂 Už se těším na fotečky malých oslavenců ...

jarkalada
16. únor 2013

@lenny2 už máte dortíky přinejmenším načatý - byly i tak dobrý, jak vypadaly? 🙂 Honí mě totiž mlsná, tak jsem si na vás vzpomněla 😀

lenny2
16. únor 2013

Holky, děkujem všem za krásná přání 😉
Jaru, šmoula už je skoro sežranej, Lindi si taky dala, Kitty je ještě vcelku a jsou móóóc dobrý 😉

jarkalada
16. únor 2013

@lenny2 tak se těšíme na fotečky 🙂 Děti si to tedy užily? 🙂

lenny2
16. únor 2013

@jarkalada
Myslim, že jo, byly jak divoký vajíčka 😉 Naši jim udělali báječnou oslavu s balónkama a se vším všudy 😉
Ovšem zítřek bude horší, dorazí tch. a vzhledem k tomu co zas předvedla tenhle týden a jaký dusno zas mezi mě a mm vnesla se opravdu těšim ☹ ☹ Bohužel jsem nenašla způsob jak se návštěvě vyhnout ☹ Musim to bohužel přežít.....
Ale žaludek jak na vodě už z toho mám teďka, mám obavu, že už mi přetvářka nepůjde, už je toho jaksi moc!
No zítra poreferuji.....

jarkalada
16. únor 2013

@lenny2 tak se na to pěkně vyspi - a kdyžtak si holt zítra ulevíš, no 😎

lenny2
16. únor 2013

@jarkalada
No, mám obavu, že to blbě dopadne, no 🙂 Uvidíme.....

jarkalada
16. únor 2013

@lenny2 aspoň sis tím nezkazila dnešní narozeniny, tak ještě, že přijdou až zítra

lenny2
16. únor 2013

@jarkalada
Páč jsem je nepozvala, Jaru, což je největší prohřešek, kterýho jsem se v jejich rodině mohla dopustit 🙂
Jenže se bohužel k nám pozvali na zítra sami, prostě no comment stejně tak jako tch. vyčítací smsky, že s dětma jezdim k mojí mamce, vrchol, už jsem bouchla jak papiňák

jarkalada
16. únor 2013

@lenny2 to opravdu nevypadá, že bys zítra rozdávala úsměvy, tak to holt nějak přežij 😝 říkej si, že přišli za dětma, né za tebou a nekaž si náladu. Se mi to mluví, když mám tchýni přes 400km daleko 😎

maruja
17. únor 2013

@lenny2 Blahopřejem Lindě a Kryštofovi k narozkám, mají nádherný dortíky a určo i celou slávu 🙂 dneska to nějak zvládni 😉

@zvalentova já mám taky ráda Vondrušku, vždycky si koupím knížku a těším se až si jí budu moct v budoucnosti přečíst 🙂

zvalentova
autor
17. únor 2013

@maruja jj, taky čtu "v budoucnu"... až se k tomu dostanu budou i aktuální filmy retro 😎

maruja
17. únor 2013

@zvalentova jo to znám, mm vždy donese nějaký filmy, že se na ně kouknem a já usnu hned na začátku, tak si jdu radši lehnout 😀 stejně se pak budí draci a já si aspoň něco naspím 😉

maruja
17. únor 2013

@amallie ve sporťáku se jim líbí, když nespjej tak čumákujou ven. Já jezdím autem dost, tak ho furt nakládám a vykládám, ale nemusím ho skládat 😉

sariky
17. únor 2013

@lenny2 parada, ze se oslava u vasich vydarila 🙂
na dnesek preji pevne nervy a na tchyni kasli a mysli si svoje 😉 drzim palce
p.s. tesim se na fotky ze vcerejska, muselo to byt fakt krasny 😉

amallie
17. únor 2013

@maruja tak já ho taky zkusím přestavět 😉
u nás se s nima autem jezdí málo a když, tak bez kočáru, ten bereme jen třeba na celý den na chatu, nebo tak, ony většinou vytuhnou a pak když bych je přendavala do kočáru, tak by mi nadaly
na léto zkusím ty golfky, s první jsem je měla furt složený v autě, to byla lahoda

jarkalada
17. únor 2013

Tak dnes má přijít kamarádka, chci aby byly děti relativně hodný. Normálně se budí tak kolem té 12:15-12:30h - a co dělá Lukin? Škrábe na zeď, lomcuje s postýlkou, chce dosáhnout na spící Anet a vyrvat jí dudlíka z pusy.. Super. Přitom je tam protivnej, ale nespí. Takže za chvíli se vzbudí malá, maj jít obědvat, pak chodíme ven-a on bude řvát a řvát, protože bude nevyspalej.. Chytám drobet nerva, ale vím, že když na něj houknu, tak bude si fakt nepomůžu a bude to horší. Takže tu sedííím a snažím se za ním nejít 😠
Pevně doufám, že stejnej scénář nebude zejtra @kinguse 😕

sariky
17. únor 2013

@jarkalada Jaru, to znam moc dobre. zpruzeni susini, kt. misto aby spali, tak delaj kraviny a knouraj....
drz se 😉

rychetkami
17. únor 2013

@zuzka.o tenhle kočárek se mi vždycky líbil, bohužel ještě nemám zpracovaného muže, ten tvrdí, že náš EW stačí🙂

lenny2
17. únor 2013

@sariky
Šári, nervovat se nebudu, děti spěj, naflákala jsem tady pár chlebíčků, stejnak k ničemu, tipuju, že si tch. přiveze svoje, moje nikdy nejedí, prosadila si ten dort, navzdory tomu, že se výslovně řekla, že to nechci.....no uvidíme....

lenny2
17. únor 2013

V telefonu moc fotek nemám, fotil převážně můj taťka, tak až je od něj stáhnu, něco sem hodim 😉

rychetkami
17. únor 2013

@lenny2 Vše nejlepší Lindušce a Štofíkovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rychetkami
17. únor 2013

@lenny2 zase další díl tch story? Ach jo...asi tvoje chlebíčky jsou příliš zdravý a není na nich ten vlašák nebo co🙂 A dortí máslový...to si dáš do nosu😀 ne, vážně, evný nervy, třeba to bude lepší, než to čekáš. Hlavně, aby mlíádež byla hodná a zdravá🙂

lenny2
17. únor 2013

@rychetkami
Díky Kami, ano, návštěva proběhla dle mého očekávání, tch. si nevzala ani chlebíček, ani dort Kitty 🙂 Ale lednici mi teď okupuje obří máslovej hnus 😀

rychetkami
17. únor 2013

@lenny2 pošli ho sekretářce🙂