Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

maruja
19. únor 2013

@ostrava8
@zvalentova ten med je možná horší než ty broskve

maruja
19. únor 2013

@zvalentova já ho dávám i dopoledne, i mrkev s jogurtem je supr, ale vy tu mrkev nemůžete co??a co avokádo?

sariky
19. únor 2013

@zvalentova
@ostrava8 dik za tip. ale stejne jak u zuzky, susini nemuze zadne citrusy ani med, takze pro nas je to zatim tabu. zuzi, koukam, ze si muzeme zalozit podskupinu "narodila se nam dvojcata a nemame je cim krmit" 😀

ostrava8
19. únor 2013

@sariky holky nezoufejte, určitě se to brzy zlepší ..

maruja
19. únor 2013

Šárko, Zuzko a jablka, hrušky můžete?? sušený švestky?? Já jim to dávám s vločkovou kaší a do toho jogurt

zvalentova
autor
19. únor 2013

@maruja švestky jsou dobrý nápad 😉

lucka_angel
19. únor 2013

ahoj holky...my zatím začínáme s pyré...po jablečné první lžičce se nám oba osypali tak zkoušíme hrušku, ta zatím vypadá nadějně =) chtěla jsem se zeptat jestli už tady máte zařízené pokoje pro dvojčátka. Já jim ho chci teď dodělat a nějak si nevím rady s barvami a se vším vůbec...je to těžký když jsou holka a kluk a nejde mi to sladit do hezkých holčičích nebo klučičích barviček =)

sariky
19. únor 2013

@maruja
@zvalentova Zuzi, na svestky bacha...

sariky
19. únor 2013

@lucka_angel pokojicek neresim, protoze spime vsichni v loznici a pres den jsme v obyvaku. ale na strop mm vyvrtal hacky a povesili jsme na ne takovy ty dreveny litajici hracky a hracky na pruzinach a to se susinum strasne libi a chcou za to porad tahat 🙂
a jinak nevim, jak u ostatnich, ale susinum je uplne jedno, jestli mame byt zarizen "detsky" nebo ne. oni si stejne nejradeji hraji s kabelama od notebooku, s rohozkou a podobnyma hrackama 😝

zvalentova
autor
19. únor 2013

@lucka_angel hruška je určitě lepší, jablko (zvlášť jarních měs.) je problém.

maruja
19. únor 2013

@lucka_angel taky pokojíček neřeším a ještě asi rok dva nebudu, je jim to jedno a ani naše 4letá si tam nehraje všichni jsou v obýváku a jak píše Šárka, kabely, pet flašky, mobil, to jsou nej hračky 🙂
Až potom budu vědět co mají rádi tak jim to zařídíme půlka pokojíku bude kluka a druhá holkya nějak to spojíme proužkama v neutrálních barvách, nechci něco vyloženě klučičího nebo holčičího 😉

lenny2
19. únor 2013

@kinguse
Krásný fotky!

lenny2
19. únor 2013

@maruja
Avokádo je supr, dávám ho s banánem a můžou se utlouct!

veronika.m
19. únor 2013

@zvalentova Ahoj Zuzi, děkuju za nabídku věci do práce ale mám toho tolik ze s díky musím odmítnout. Asi bych to ani správně nevyuzila.

Holky ja bojuji s ekzémem u Nicolase už cca 3mesice. Zkoušela jsem už různé masti, mazat, nemazat, olej do koupele..... Fakt mraky věci. Teď v pátek jsem byla na kožním a jako nic nového mi neřekla jen napsala kortikoidy, jídlo klasika. Hlavně jahody, rajčata, broskve, meruňky. Takže dávám i ovoce nebo jogurty pouze boruvkove, nebo sladkou aktivii, svestkove, brusinkove a tresnove. Takže nic moc vyber. No ale k věci. Už na Lili sem měla od kamarádky doktora zinkovou pastu na různé vyrazky. Tak sem si ji teď od ni sehnala znova a holky stal se zázrak!!!!! Po 4 dnech mazání 2x denne je ekzém totálně pryč!!!! Takže až půjdete k doktorce zkuste si to nechat napsat: zisková mast! Cena cca 60,- 😉

sariky
19. únor 2013

@veronika.m Veru, u susinu ani zinkova mast nepomaha ☹

zvalentova
autor
19. únor 2013

@veronika.m je mi to jasné... mé indiánské jméno bude asi sysel nehtový 😉
Mast se zinkem pomohla trochu, hlavně z toho nejhorší. Teď už "jen" promazávám a jsem za to ráda. U klokaní je to všechno od jídla. Trochu si fandím že jakmile zjistím co to je, začnou dlabat všechno ostatní a bude to pohoda 😎

jarkalada
19. únor 2013

@kinguse našla jsem v tašce vaší magnetku s autíčkama - tak jí mám v autě na palubovce, abych na ní pak nezapomněla 😎
@lucka_angel taky ještě nemáme zařízenej pokojíček. Jsou s náma v ložnici a hračky maj v obýváku

kinguse
19. únor 2013

@jarkalada ja myslím,že si můžete magnetku nechat, máme jich tu víc nez dost 😀

Tak jsem byla dneska na gynde,ta blba mykoza mě zacala ničit 😝 Dostala jsem tablety na polykani i pro mm, k tomu tablety na zavádění a masticku na mazání,tak snad mě to s tímhle arzenalem konečně přejde 😀

veronika.m
19. únor 2013

@sariky tak to je skoda me to přišlo jako hotovej zázrak ☹

@zvalentova tak alespoň ze už to mají lepší. A mají to oba??? U nás jenom jeden. A taky samozřejmě z jídla protože když byli jenom na HA mliku tak pohoda. Zuzi na jaře by jsme mohli dat někde kavicku. Příjedu kamkoliv ať to mas snazší 🙂

Tak dobrou holky rano jdu do práce tak at sem svěží 🙂

joyce2
20. únor 2013

Dobré ráno všem.
Včera jsme byli na vojtovce, stavili jsme se v Globusu a koupili jsme tam mluvící hrnec - mají ho v akci z 900 na 500 Kč. Tak kdo ho ještě nemáte a chcete ho, v Globusu je příležitost. Taky tam měli vystavený nějaký odrážedla, ale ty jsem nezkoumala, tak ani nevím, jestli byly v akci.

maruja
20. únor 2013

Ahoj hoky, tak malá se pěkně pos..lalala po ATB a bolí jí bříško a celou noc ječí 😢 tak už jí budu jen kapat do oušek a do nosu, to jsou taky ATB tak to snad zvládnem. Jsem pěkně unavená a bolí mě hlava 😔 naši si berou odpo tu starší, tak se mě snad povede je uspat najednou a půjdu taky chrupnout

sariky
20. únor 2013

@maruja chudak mala. drzim palce, aby byla brzy fit. ty nemoci jsou fakt hrozny 😠

ostrava8
20. únor 2013

@maruja máru hodně sil a malé at to rychle zabere

ostrava8
20. únor 2013

holky co dneska kuchtíte pro ty naše krasavce ?

maruja
20. únor 2013

@ostrava8 tak mají brambor, krůtu, mrkev a červenou čočku 😉

maruja
20. únor 2013

@sariky
@ostrava8 holky díky, už to snad bude dobrý, teď docela dlouho spinkala a nálada se zdá být lepší

ostrava8
20. únor 2013

@maruja jé tak to jsem ráda . ty jsi jdi taky lehnout . at jsi v pohodě 🙂 i když ty mi příjdeš jako matka rodu, ty jsi prostě furt v pohodě 🙂

joyce2
20. únor 2013

@maruja Držím palce, ať se to malé zlepší a ať ti vydrží síly...

sariky
20. únor 2013

me snad klepne. tento mesic treti defekt na kole kocaru. a venku tak krasne a ja jsem tady zavrena s protivnyma susinama. to je fakt na masli 😠

maruja
20. únor 2013

@ostrava8 😀 snaha tu je veliká, bejt furt v pohodě.

tak co jste dneska vařily???

@sariky co s tím děláš?? kde jezdíš?? 😉 nenastražili ti tam sousedi hřebíky???