Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

zvalentova
autor
9. říj 2012

@lenny2 no já i děti byli nejkrásnější... jen jsme z domova vypadli jako cukráři a na přebalováku zůstaly deky. Naštěstí do nebylo daleko od parkoviště.
Ale vzít si po roce lodičky byl mazec, nožky dost trpěly.

lenny2
10. říj 2012

@zvalentova
To nevadí, hlavně, žes všem ukázala, že i matky od dvojčat jsou kočky 😉 Bolavý nohy v porovnání s nevyspáním a únavou jsou nic 😀 Co klokánci, jak dneska dadali?

stanpetr
10. říj 2012

ahojte holky...
i kdyz sem moc neprispivam, vzdy si Vas rada prectu, cloveku se hned zpravi nalada, kdyz vidim, ze v tom nejsem sama, i kdyz chlapa mam prozatim zlatyho....holky koupe sam...ted zacal chodit na driv do prace...kdy jeste spime, aby se vracel driv a mohl byt s detma...to ho napadlo samo od sebe...tak jsem za nej moc rada 🙂
Jdu dal docitat 🙂

sariky
10. říj 2012

@lenny2 Leny, ty ses asi druha zelezna lady, jinak to nevidim (prvni je samozrejme margaret thatcher 😉 ). nechapu, ze jeste zijes. ja si pripadam jak troska a to susini v noci spinkaji jak andilci...

kinguse
10. říj 2012

@lenny2 čus Leni,tak tě jdu opět podpořit. U nás opět noční zoufalství a bezmoc. 😝 Lucka má rýmu jak trám,takže co hodinu řvala a řvala a nemohla vůbec spát. Musela jsem odsávat,ale téměř nic nešlo,má tu blbou zadní rýmu a s tím těžko něco udělám.Dneska už jsem koupila Olynt pro kojence,tak snad jí to pomůže. Furt čekám ty zuby, přiznaky má téměř učebnicový a klofák nikde 😝
@stanpetr To je fajn,že máš tak skvělýho chlapa. Já si teda taky nestěžuju,taky koupe sám,ale z práce chodí tak mezi 5-6 a vzhledem k tomu,že kolem tý 6h už koupem,tak s náma toho času moc netráví.Ale když přijde,tak pomáhá,to zas joooo. To jsem za něj taky rádá. I když k ideálu má hoooodně daleko,ale zas nesmím být tak náročná 😀 😀 😀 Taky nejsem ideál,že?! 😅

zvalentova
autor
10. říj 2012

@kinguse
@lenny2 holky noc byla tradiční... příšerná.
Dneska jsme byli v poradně, dostali další hexu. Rovnou jsem tam probrala s MUDrou naše příšerné noci. Přestože si obě myslíme, že to buzení není primárně o hladu, mám zkusit dát nemléčnou kaši, budu doufat, že to zabere.
Přestože chci kojit alespoň do vánoc, tak se ale nenechám "zabít" vyčerpáním.
Klofáky teoreticky u Kuby, Kačka nic.

sariky
10. říj 2012

@zvalentova
@kinguse dalsi dve zelezne lady. holky, drzte se!

lenny2
10. říj 2012

@sariky
Tři, ještě Zuzka 😉 Takže tři muškerýrky?? 😀

sariky
10. říj 2012

@lenny2 vim, vim, jeste Gabina 🙂

lenny2
10. říj 2012

@kinguse
Ach jo, ach jo, ach jo ☹ ☹

sariky
10. říj 2012

@zvalentova Zuzko, blby, ale jak rikas - lepsi spici dite nez mrtva matka 😉

lenny2
10. říj 2012

Nám ještě přibyl další nešvár - děti mi po obědě odmítají spát doma v postýlce, usnou, ale vydrží jim to max 45 minut, takže ať prší, svítí sluníčko, vedro, zima, nakládám do kočáru a jdu s nima ven ☹ Včera bylo docela hezky, tak ok, ale minule lilo jak z konve, oni usnuli a já v dešti a větru 2 hodiny venku ☹
Včera jsem zavolala tch., jestli si nechce tak na hodinku přijít s dětma pohrát, že bych si potřebovala něco doma udělat (večeři apod.), byla u nás do 10 minut, v pět odpoledne a odcházela opět po osmý.....
Do toho se mě minulej tejden ptala, kde mám ty relaxační lehátka pro děti, tak jsem jí říkala, že jsem si je odvezla k mamce a krmim tam v nich děti, když už mám doma jídelní židličky. No a včera přišla s tím, že potřebuje sehnat na bazaru jídelní židle. Jí říkám na co? A ona, že abych u ní mohla krmit děti (podotýkám, źe co jsou děti na světě, byli jsme tam asi 3x na odpolední kávě). A potom mi představila nový vynález, do takovýho toho malýho kovovýho houpacího křesílka co má ještě po manželoj, když byl malej (určitě víte jaký) nainstalovala molitan a má to splnit funkci soft relax lehátka od Chicca 😀 Zbytečná práce, protože do něj nikdy dítě neposadim 🙂 Holky, to jsou jobovky 😀

lenny2
10. říj 2012

Jinak Kryštof uź stojí na čtyřech 😀

zvalentova
autor
10. říj 2012

@lenny2 😀 válím se tu smíchy, zkusila bych to prodat Chiccu jako inovovaný průmyslový vzor 😀

lenny2
10. říj 2012

@zvalentova
Viď, Chicco je normální sračka 😀 Zlatý starý dobrý křesílka 😀

zvalentova
autor
10. říj 2012

@lenny2 to mi připomíná hádku s naší tchýní na téma koupání. Venoušek se koupal v kuchyni v platové vaničce, kterou měla položenou na štokdrleti. Jak já husa hloupá odmítám koupat stejně.

stanpetr
10. říj 2012

@lenny2 😀 novy hit od chicca...a zatracene drahej 🙂

lenny2
10. říj 2012

@zvalentova
Jo a ještě jedna hitovka, tch. měla pocit, že v mým EW bude dětem zima, tak aniž by mi něco řekla, oblítávala krámy, kde prodávaj nějaký kočáry dotahnutý z Polska a přišla s návrhem, že si mám nějakej takovej koupit a ona si EW vezme domu na příležitostný vození 😀 😀 😀

stanpetr
10. říj 2012

@lenny2 tak ta je dobra...takova inovatorka 😕 😎
kdyz mas EW, muzu se zeptat jak ti pruzi ty pruziny, ktere tam jsou? Me prijde, ze ani moc ne, spis je to asi jen takova kosmeticka zalezitost...zkouseli jsme ruzne stelovat a zadna slava

lenny2
10. říj 2012

@stanpetr
Holka, já nepružim, ani nevim, že tam jsou 😀

kinguse
10. říj 2012

@lenny2 ty vole...no comment 😀 😀 😀 (pardon za sprostý slovo,ale to se nedalo jinak popsat).
Naše Lucka řve a řve,chuděra nemůže vůbec dýchat a odsávat nejde nic. Bože ta rýma u těch mimin je za trest!!!

sariky
10. říj 2012

@lenny2 Leny, ta tvoje tchyne je fakt kruta 😒 ....a s tim polskym kocarem, to je taky mazec. ja bych decka radeji nosila v igelitce nez je vozila v nejakym polskym suntu....

sariky
10. říj 2012

@stanpetr nas EW taky nepruzi. ze zacatku me to hodne stvalo, protoze jsem na rovnym chodniku nemohla udrndat mimina, ale ted uz jsem si nejak zvykla a na prochazky jezdim do obory, kde to drnca samo 😉

sariky
10. říj 2012

@zvalentova btw Zuzi, jeste koupes klokany v kybliku? ja zatim susiny v kybliku koupu, ale uz to nevidim na moc dlouho, zacinaji v nem byt nejaci zapresovani 😒 to ovsem nevim, co budu delat, protoze vanicku sice mame, ale ve vanicce se jim koupani nelibi a priserne u toho rvou ☹

zvalentova
autor
10. říj 2012

@sariky koupu pořád. Máme to jako tzv. rychlé koupání. O víkendu koupeme v naší velké vaně s lehátkem. To se jim moc líbí, kopou nožikčama, cákají jak se dá. Ale kvůli času a spotřebě to máme fakt jen na víkend. Dokud jim to stačí....

lenny2
10. říj 2012

@kinguse
Hustý, co? 😀 😀
Ježíši, já to dobře znám, když měli 6 týdnu, skončili jsme v nemocnici se zánětem průdušek, dýchací maska apod., myslela jsem, že umřu ☹
Ať je Luca brzo fit!!!

veronika.m
10. říj 2012

Ahoj holky, je mi vás fakt líto a špici tím s vami takže Vám nebudu psát o svých dětech 😀 Ale jen pro info 6- měsíční prohlídka Sebastian 73cm a 8250g a Nicolas 69cm a 8550g. Fakt nechápu kam ty děti rostou. 8 kilo měla Lili v roce. 😀

veronika.m
10. říj 2012

Mělo tam byt soucitim s vami 😀 pisu z iPadu tak si to hledá samo slova 😀

stanpetr
10. říj 2012

@sariky
@lenny2 ja u toho EW nepotrebuju ani tak, aby holky udrndavala, ale by to trosku tlumilo "narazy" v terenu, mam pocit, ze mi v korbickach trosku "litaj"
ale ted uz asi vytahnu fusak tak snad to bude lepsi...
Jinak jsem moc spokojena, jezdi se s nim paradne, lip nez s jednoplosnikem, ktery jsem mela u Jirika...

stanpetr
10. říj 2012

@veronika.m fihaaaa to jsou obrici 🙂