Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

sariky
2. lis 2012

@ostrava8 diky za nabidku. jeste proberu s manzelem, cim teda budeme krmit, abys ty kuponky kdyztak neposilala zbytecne 😉
Peti a ty krmis tou Bebou 2 Pro? koukala jsem na ceny a ten Sunar vychazi furt levneji 😒 S tema prikrmama to krmeni zacina byt financne fakt narocny, tak se snazim to vyspekulovat co nejlip 😝

ostrava8
2. lis 2012

@sariky jj šári tou bebou jede jim, neměli žádné problémy jsou klidní my ted máme díky tím příkrmům o dvě dávky mléka mín... tak vydržíme s těma mlíkama, hele kupony pro nikoho nemám klidně daruji..vím jak ty peníze jen letí. však dej echo

ostrava8
2. lis 2012

@sariky a neboj.. začnou ti určitě baštit brzo
tady je malá jak dlabe mrkev

ostrava8
2. lis 2012
rychetkami
2. lis 2012

@ostrava8 krásně rostou ti tvoji drobci...založíme klub🙂

sariky
2. lis 2012

@ostrava8 krasna princezna 🙂
vzhledem k tomu, ze uz prikrmuji 2 mesice a vickrat jak jednou denne to nechcou a i tak je uspech, kdyz do nich nacpu malou sklenicku (dohromady sni treba jen 125 g) a ke konci uz nechcou otvirat ani pusu a dozaduji se mlicka i kdyz se z neho poblijou, protoze v tom brisku uz maji ten prikrm.... jako nekdy je to fakt o nervy. a to jim po tom prikrmu to mlicko davam az s odstupem casu, protoze jinak by to vyblinkali uplne cely i s tim prikrmem. a krmit muzu jen doma, v terenu jsem to jeste ani nezkousela, protoze to bych je musela navliknout snad do plastenek nebo nevim do ceho. Terezka je oproti susinum uplne cista. susini to maji i na hlave (myslim ve vlasech). proste uplne vsude.

kinguse
2. lis 2012

@sariky Šári,já holkám dávám sunar a mě osobně přijde chutově nejlepší.Ale bebe je taky OK. Cena Sunaru a Beby je už celkem srovnatelná.Sunar v akce se sežene nejlevnějc za 180,- 600g, Beba cca 190-200,-,takže to je celkem stejný. Myslím,že když si vybereš jednu z těhlech značek tak to bude OK. Samozřejmě jsou i levnější mlíčka (Babylove v DM, v Rossmannovi)...z těma ale nemám zkušenosti. Jinak kupuju Sunar complex 2!

kinguse
2. lis 2012

@lenny2 Leni,určitě si nic nevyčítej!!!! Pokud neměl horečku,nesahal si na ouška,tak těžko můžeš poznat,co mu je. Malej měl zánět středního ucha 3x (někdy kolem 1,5-2let,ale to už uměl říct,že ho bolí ouško! Jinak příště to můžeš vyzkoušet,že mu z venku sáhneš na to ouško,jakoby máčkneš na to ouško na bubínek a když tam má zánět,tak si na to většinou nenechaj ani sáhnout,hodně je to bolí! Hlavně ať to má OK!!! A ty buď v klidu,jsi VÝBORNÁ!!!! matka!!!!!!!!! 😉
@ostrava8 ty jo,v půlroce máte teda super míry 🙂

jarkalada
2. lis 2012

@sariky na tom Mall.cz maj ty Nutroše v akci pořád za 299kč, my tam už máme poštovné zdarma a dokonce nám přišel poukaz na 1000kč na slevu na leteckou dovolenou 😀 , za ty prachy, co už jsme tam nechali 😠 Což mohu darovat někomu 😀
Ale taky už přemýšlím, že bysme teoreticky mohli už asi trojku, takže bych přešla na něco fakt levnějšího. Možná zkusíme ten Sunar, jak říkáte

sariky
2. lis 2012

@kinguse diky. cim vic to tady zkoumam na netu, tim vic se zacinam k tomu sunaru priklanet. jeste se zeptam na nazor manzela, aby mel pocit, ze o necem rozhoduje 😀 😝 😉
btw Gabi, z ceho se ten zanet ouska chyta? to je virovyho puvodu? nebo z prochladnuti? ptam se, abych pripadne vedela, jestli tomu vubec jde nejak predejit.

kaluc2
2. lis 2012

@ostrava8 já jsem se s doktorkou taky domluvila na pátek,aby jsme o víkendu byli na ně s manželem dva.Naštěstí první očkování přečkali bez komplikací,pořád jsme jim dávali zábaly se slivovicí.Poradila mi to doktorka a hodně se to osvědčilo.Druhé očkování nás čeká 16.11.,tak jsem zvědavá,jestli to bude taky v pohodě.

sariky
2. lis 2012

@jarkalada aha, tak to nevim, ze akce je porad. doted jsme kupovali nutrilon 1 a tam akce nebyla snad nikdy 😠
a jinak jsme vip zakaznici nebo jak se tomu nadava a dopravu mame zdarma 😀 (jak ty rikas - za ty sileny prachy, co jsme tam uz nechali). kuponky na leteckou dovolenou se asi posilaji jen do jiznich cech 😀 ...btw taky dobrej darek. ja bych ani nevedela, komu to dat 😝

sariky
2. lis 2012

@kaluc2 zabaly se slivovici? 😲 tak to jsem jeste neslysela. ja znam jen obyc "priznica" (nechce se mi vyhledavat, jak se to jmeno pise 😝 ) a navic jsem nekde cetla, ze se zabaly nemaji davat miminum, kt. maji tzv mramorovou kuzi. a to Sarinka ma, kdyz ji je zima, tak bych se bala ,abych ji neublizila. my jsme si zatim vystacili s paralenem.

kaluc2
2. lis 2012

@sariky k této otázce se taky připojuji.Kdy mám vůbec s tou 2 začít?Taky jsme na Nutrilonu a když nekojím,chci jim dopřát alespoň něco kvalitního.

sariky
2. lis 2012

@kaluc2 se dvojkou se zacina, kdyz se davaji prikrmy. ja teda prikrmuji uz 2 mesice, ale na strankach nutrilonu jsem cetla, ze se ma prejit na dvojku, kdyz se zacne s masem. takze ted tam jeste par piksli mame a jak je budeme dobirat, tak zacnu pridavat dvojku a pak prejdu na dvojku uplne

jarkalada
2. lis 2012

@kaluc2 s tou dvojkou jsme začli, až když místo mlíka měli celej příkrm 2x denně.

kaluc2
2. lis 2012

@sariky Doopravdy,nám doktorka řekla,že si máme namočit kousek hadříku do slivovice(manželovi v ordinaci řekla,že teda nešetřil) a hned jsme jim to omotali kolem nožičky.Dali jsme každému půlku čipku Paralenu a fakt byli v pohodě.Ty zábale jsme dali asi 3x.A teď až půjdeme zase,to uděláme znova.

jarkalada
2. lis 2012

@kaluc2 teda že vás ještě nezastavila polic.kontrola, by se divili, odkud ten závan jde 😀

kaluc2
2. lis 2012

@jarkalada no,dívala jsem se,že by to mělo být kolem 6.měsíce.Klukům jsem koupila lžičky i misky,ale ještě nezačla.Mám normálně dávat mléko a kolem oběda,až jim budu mít dát mléko,tak mám dát jednu lžičku mrkve a zbytek dokrmit mlékem.To mám dělat jak dlouho?

sariky
2. lis 2012

@kaluc2 jeee, ti jsou malinci 🙂
btw a na kterem miste nozicky? a to jen kolem jedne? to je fakt zvlastni 🙂 ale jestli to funguje, tak to priste taky vyzkousim 😝

jarkalada
2. lis 2012

@kaluc2 druhej den dáš dvě lžičky-nebo uvidíš, jak jim to pojede. Třeba se ti rozjí pěkně-jako naši, ti byli schopní snít hned od začátku několik lžiček. Ale spíš ti to budou ze začátku jen tak olizovat a ochutnávat

jarkalada
2. lis 2012

@kaluc2 klucí jsou krásňoučký 🙂 a máte stejnej míč z Ikey, koukám 😀

jarkalada
2. lis 2012

@kaluc2 jéé, a máte pěknou homemade? hrazdičku 😀

kaluc2
2. lis 2012

Posílám fotky kluků,jak vypadali,když se narodili a teď když je jsou jim čtyři měsíce.A tak vypadají naše nákupy přes internet.

sariky
2. lis 2012

@kaluc2 nam dr v tech 4. mesicich rekla, ze uz s prikrmama mame zacit (susini na to meli vahu a hlavne jen po mliku furt rvali). tak jsem zacla a doted bojuji 😀
nejlepsi je poradit se s dr, jestli uz mas/nemas zacit.
ja jsem ze zacatku zacla par lzickama, pak se trosku rozjedli, ale po mesici zacli sabotovat a ted neji nic co neni sladky, takze vse micham s ovocem a i samotny ovoce kolikrat nechteji. ale kazdy decko je jiny, tak snad to budes mit pohodovejsi 😉

sariky
2. lis 2012

@kaluc2 nase nakupy vypadaji obdobne 😀
btw mic z ikei nemame, zato jsme tam vcera koupili manaska sovu a susini jsou z toho uplne odvazani 😀

kaluc2
2. lis 2012

@jarkalada no,smrádek to byl pořádnej,to je fakt.

jarkalada
2. lis 2012

@kaluc2 panejo, pěkná zásoba. Nám jim zrovna dnes přišlo šest, tak jsme stavěli komín 🙂

kaluc2
2. lis 2012

@jarkalada tak už jsem opět o něco chytřejší.

lenny2
2. lis 2012

@kinguse
Díky Gábi za podporu 😉 Jsi zlato 😉