Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

zvalentova
autor
12. lis 2012

@lenny2 Leni, ty je máš vymazlený 🙂. Já jsem ráda, že je oblíknu do punčocháčů nebo tepláků, než bych jim nandala např. lacláče, tak se musím jít osprchovat.

sariky
12. lis 2012

@lenny2 Krasny deti! a Linduska je jak panenka 🙂

sariky
12. lis 2012

@zvalentova ja jsem taky vzdycky zpocena az na pr.... z toho vypravovani me jednou klepne 😒

jarkalada
12. lis 2012

@lenny2 krásný dětičky 🙂 Kryštůfek tady vůbec nevypadá na nějakého trapiče 🙂

lenny2
12. lis 2012

@jarkalada
Jo Jaru, takhle je to uplnej svatoušek 🙂

ostrava8
12. lis 2012

@lenny2 lenuško díky za fotečky, máš je jako ze žurnálu..nádherný... jak ty to děláš a stíháš? já jsem jako holky jsem ráda že jsme v cukuletu v kočáře...ty musíš být krásná maminka a malí jsou náááádherní taková kukadla

ostrava8
12. lis 2012

@zvalentova zuzi super fotečka sice malí tam jsou jak za trest z pohladu ...a jak se ti s tím jezdí? my jak to měli na zkoušku tak mi to přišlo jako tank 🙂

zvalentova
autor
12. lis 2012

@ostrava8 zelený tank 😀 Ale pojezd lepší jak double decker, korbičky už bydlí ve sklepě.

ostrava8
12. lis 2012

@sariky šári kruci jak to že ti tak zle papají? asi fakt snad ty zoubky.... my po vločkách alergii neměli, zkoušela jsem dát i pár lžiček jogurtu a dobrý

ostrava8
12. lis 2012

@zvalentova zuzi a budete prodávat zvlášt ty korby? já uvažuji že je už nafotím a hodím na net..

zvalentova
autor
12. lis 2012

@ostrava8
@sariky klokani také prudí s jídlem, od soboty bych jim jednu střihla. Kačka by všechno potřebovala nitrožilně, protože jí všechno zdržuje v pohybu a Kuba prdí na pusu. Bohužel zjistil že s jídlem je to lepší jak se slinami. Máme batikovou už i podlahu 😎

Není na jogurt brzy? Hlavně bych měla strach z alergie na mléč.bílkovinu.

zvalentova
autor
12. lis 2012

@ostrava8 asi ne, koupila jsem to jako komplet a zkusím to jako komplet střelit. Ale nikdy neříkej nikdy...

lenny2
12. lis 2012

@ostrava8
Péti, děkuju 😉 Kuš ze žurnálu 😉 A já teda nevím jestli jsem krásná maminka, krásně utahaná, to jo 😀
Hoď sem taky nějaký nový fotky těch tvejch obříků 😉

lenny2
12. lis 2012

@zvalentova
Zuzi, na radu doktorky jsem zkusila Dobrou mámu a děti úplně v poho, hrozně jim chutná a reakce taky v poho 😉

jarkalada
12. lis 2012

@ostrava8 podle mě je na jogurt brzo, až tak od 8-9 měsíce a jen trošku. Já jim dávám jeden kelímek dohromady a to ještě tak obden. Našim chutná bílý od Zottu nebo měli už i Activii, jak měl Luk. ten průjem 😀
Ale souhlasím, že je má Lenča pěkně nafešákovaný 🙂 Škoda, že my tu nemáme moc kam se parádit, takže na to bohužel dlabu. Hlavně se snažím, abysme byli venku aspoň tak dlouho, jak dlouho mi trvalo je oblíct 😀
A tuhle mi připomněli v těch kombinézách, čepice, šály kolem krku, deku přes nohy, drobky všude z toho, jak si ukusovali rohlík a pití mezi nima, jak dvě Marfušky z Mrazíka 😀

zvalentova
autor
13. lis 2012

@jarkalada
holky mám dotaz, ale nejvíc asi na Jarku. Dostala jsem nabídku na tyto botky, jsou vel. 19. za cenu 200,-. Moc se mi líbí, ale nedokážu odhadnout, jestli je využijeme, resp. jak poznám jak velké budu potřebovat na léto. To dětem bude 16-18 měsíců.

ostrava8
13. lis 2012

@jarkalada
@zvalentova holky mě ten jogurt doporučila doktroka ... dávám tak 1x týdně a jen dvě lžčky pro oba a kupuji jim bílý plnotučný od Olmy nebo tak nějak ... jinak jsem na prášky .. manželovi včera v jeho letech potvrdili alergii na kravské mléko snad to nebudou mít malí také . ale to by se mi už asi po tom jogurtu osypali né ?

dnes u nás hnus fialový . mlha a sychravo :(

ostrava8
13. lis 2012

@zvalentova zuzi ty jsou krásné ... 🙂 taky budu vděčná až ti někdo napíše , páč budu řešit stejný problém ...

zvalentova
autor
13. lis 2012

@jarkalada oprava, bude jim 14-16 měs. 😉

zvalentova
autor
13. lis 2012

@ostrava8 právě, oblečení už docela tuším, ale botky ani omylem. Ještě mi nabízí nenošené supr kožené boty, ale ty budou na příští zimu asi malé. Zatím jsem je hodila na bazar.

sariky
13. lis 2012

@ostrava8 ahoj Peti, nevim, proc tak blbe papaji, ale je to fakt psycho. navic dnesni noc jsem se moc nevyspala - susini celou noc kaslali a bylo slyset, ze se jim blbe dycha a furt se vrteli a kopali nohama..... tak jsme si vzali malyho do postele mezi nas a Sarinka zustala v postylce, ta byla hodnejsi. tece jim z nosu, kaslou.... no snad nebudou nemocni 😠 Vcera jsem s nima nebyla venku, protoze bylo hnusne a dneska kvuli tomu nachlazeni taky radeji zustanu v teple. se z nich ale asi zblaznim, vcera to bylo (jak rika Zuzka na chocholouska a babybox). celej den prorvali, Sara mela neutisitelny zachvaty revu, no strasny. a dneska prudi uz od rana. pomoooc

a korbicky taky prodam az s kocarem dohromady 🙂

sariky
13. lis 2012

@zvalentova joooo to my taky prdime pusou. Sarinka takhle prdi, kdyz ji krmim mlikem. takze nic nevypije a mliko tece vsude. taky super. ale jinak umi prdet krasne se vsim 😝

sariky
13. lis 2012

@ostrava8
@lenny2
@jarkalada jogurt? to mi prijde brzo. ale je fakt, ze to nemam nastudovany a kdyz to radi dr, tak snad vi, co dela 😎 ja se zatim do takovych velkych akci poustet nebudu. ted se modlim, aby nemeli alergii na lepek z tech ovesnych vlocek, takze jim dam tyden pauzu a pak to zase zkusim. je to fakt des.
btw jsem zvedava, jak mi budou jist dneska, kdyz jsou tak nachrmlani 😒

sariky
13. lis 2012

@zvalentova Zuzi, ty boticky jsou prdacky 🙂

lenny2
13. lis 2012

@sariky
Šári, mě ten jogurt doktorka doporučila kvůli tomu, že jak má Štofa teďka atb, tak potřebuje živou kulturu. Alergická reakce žádná, jogurt jim chutnal, tak to nebudu řešit. Celkově se tím nebudu až tak stresovat, naše mamky nám taky dávaly jogurty a podobný věci, který my dětem odmítáme dávat, protože trh je zahlcenej informacema, že tohle nesmí a tohle nesmí a ono to je vesměs všechno tohle jeden velkej business. Neříkám, že jim dám všechno, ale tak ňák instinktivně, nebo vždycky, když chci zkusit něco novýho, zavolám doktorce jestli můžu a dle ní se řídim 😉 Ať se ti susini uzdravěj, chuďátka malý, Štofoj na tu rýmu okamžitě zabral ten Libenar, včera jsem asi 3x vykapala nos a dneska je to cajk 😉
@zvalentova
Zuzi, takový botky jsem koupila Lindě od Reeboku, úplně úůůůžasný, vel. 17 s tím, že jsem si myslela, že jí do nich do letošního léta doroste noha....hmmmm, jsou jí teprve teďka, což už je mi naprd a příští léto už se s nima můžu jít leda fotit ☹ Kdybyste, holky některá, co máte menší holčičku chtěla, jsou k dispozici, úplně nový, nenošený 😉 To samý jsem koupila Štofoj sandálky od Quiksilveru a stejnej scénář ☹

sariky
13. lis 2012

@lenny2 jeee, Leny, ja to nemyslela zle. to spis jen ze vubec nevim, co se ma a co se nema. a popravde, ani to moc nesleduji prave kvuli premire informaci. navic susini jsou v jidle pekni potizisti, takze s jogurtem se zatim zalamovat fakt nemusim. ted budu resit tu reakci na ovesne vlocky (lepek) a pak teprve neco dalsiho 🙂
ta ryma je opruz a susini jsou od rana zraly na babybox (sorry Zuzko, ale ten termin jsem ti ukradla 😉 😝 ) - rvou, knouraj, fnukaj.... no to zas bude den. jdu se kouknout na net, kde se daji sehnat novy nervy 😝

stanpetr
13. lis 2012

@zvalentova ja bych s z vlastni zkusenosti botky nejak dopredu nekupovala...protoze je to hodne nevyspitatelne, jak nozka poroste...
taky jsem se vypekla, zamilovala jsem se do jednych adidasek s tim, ze je Jirik musi mit, ptala jsem se kamosky jak je v te dobe asi velka nozka, jj ta velikost bude v poho, ja je koupila...no ale v ty dobe jsem jeste nemohla tusit, ze Jirikovi zacne rust noha jako blazen...takze botky jsme vubec neobuly, ted ve dvou letech a trech mesicich ma vel. 28-29....

lenny2
13. lis 2012

@sariky
Jasný, Šári, vím jak jsi to myslela 😉 Dej susinum čas, oni se rozpapaj 😉
U nśs dneska noc luxus, Štofa spal v kuse až do pěti do rána, dostal Sunar a spali jsme ještě do sedmi 😉

zvalentova
autor
13. lis 2012

Holky, kde kupujete příkrmy? Nechce se mi to tahat s kočárem tak mě napadlo to vzít na netu, lékárny nebo Tesco...

lenny2
13. lis 2012

@zvalentova
Chodím do DMka, tam se vejdu s kočárem 😉