Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

jarkalada
22. pro 2012

@kinguse tady odsud http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=60082418&tab=2
Cena dobrá, a píšou o té Zdravé stopě - i když je to polský.. No furt lepší, jak kdyby to nemělo žádnou kontrolu, jsem si říkala.
Normální zimní botky stojí taky kolem těch aspoň 700 + . Jak jsem psala výše, neměla jsem v záměru tyhle používat na každodenní chození.
Tak jdeme vždycky ven - Lukášek v nich chodí tak těch 20 minut. Pak je doma naboso nebo v tamtěch botičkách. Anetka v nich venku chodí tak 10minut - jinak je v kočáru.
Už máte nazdobenej ten stromek? Já na něj zatím koukám jen z okna, asi na něj dojde řada až zítra.

jarkalada
22. pro 2012

http://www.mzcr.cz/dokumenty/stanoveni-nebezpec...
Kdybyste je náhodou někdo používal..

jarkalada
22. pro 2012

máme tady poslední načatou krabici Nutrilonu a koukám na ten Sunar. Za kolik ho kupujete?
Třeba na Mall.cz vychází krabice 600g Sunaru za 199kč, po slevě. Ale když jsem si to spočítala, tak když berem 800g Nutrilonu za 299kč - tak to /po mém zdlouhavém přepočítávání 😀 / dělá rozdíl na krabici asi jen 30 Kč?
Tak přemýšlím, zda se to oplatí měnit. Když nedavno jsme brali Nutroš párkrát v akci za asi 270kč..
Nebo bývá ten Sunar jinak v lepší akci?
Pak je jinak Beba-ta je ale taky cenově stejná. Anebo to Babylove z DM - je fakt, že to mě nějak odrazuje zas tou moc levnou cenou.. /taky teda nevím, co vlastně chci 😀 / A snad že ani neobsahuje laktózu? Nevím, nakolik je to důležitý..

amallie
22. pro 2012

@jarkalada ja davam nutradefense a na netu stoji 800g 255 kc, kdyz koupis hodne, je posta zdarma
To mliko babylove doktorky chvalej
Nejvic prej chutna detem sunar, nutrilon nejmin, neb je hodne upravovanej, ale zas udajne je to nejlepsi mliko na trhu
Jenze nasim prckum nechutnal (i kdyz jim nechutna nic 😀 )

eulalie
23. pro 2012

My dáváme babylove 600g za 145,- a dětem to šmakuje. Jinak sunar koupíš v dm 500g za 199,-

jinak nestíhám ani dočítat, takže jen popřeju pohodové svátky a jen to nejlepší do nového roku!

sariky
23. pro 2012

@jarkalada my jsme najeli na sunar. ted jsme koupili na mall.cz v akci a myslim, ze se vzdycky nejaka akce objevi 😉 btw nevim, jak jsi to prepocitavala, ale ja jsem to taky prepocitavala a porad ten sunar vyjde levneji 😝
uvazovala jsem i nad tim mlikem z dm babylove, ale tam je pry momentalne nejaky problem se zasobovanim, tak jsem se na to vyprdla a ani jsem s tim nezacala, at to porad nemenime.

valkat
23. pro 2012

Ahoj holky,můžu se k vám přidat? Mám páreček Jakuba a Terezku-unor 2012...... 😉 😉

jarkalada
23. pro 2012

@sariky no kdybys viděla moje počty 😀 ale nakonec jsem se dostala k tomu, že když koupím krabici Nutrilonu 800g - a kdyby i Sunar byl 800g -tak Sunar vychází /podle tý akce na mall.cz/ "jen" o cca 30kč levnějc.
100g Nutrilonu je 37kč, 100g Sunaru je 33kč. Rozdíl jsou 4kč x 8 /když beru 800g balení/ a je to 32kč rozdíl na krabici.
Tak jsem si právě říkala,jestli to má vůbec smysl měnit. Když nám teď krabice vydrží tejden.
@eulalie @amallie no jestli stojí sunar v dm 500g 199 kč, tak to už vůbec nemá smysl, to je ještě dražší než ten Nutroš 😎
No to je fuk. Zkusíme jednu krabici, jestli jim to vůbec bude chutnat a uvidíme 🙂
A Šári - jak dneska spaní?

jarkalada
23. pro 2012

@valkat ahoj a vítej 🙂

sariky
23. pro 2012

@jarkalada tak to jsme se dopocitaly ke stejnemu vysledku. akorat ja to prepocitava na 1 gram 😀
njn tak u vas to mozna nema cenu to menit, kdyz vam to mliko vydrzi na tyden. jenze susini se mlika porad nechcou vzdat a porad piji 5x denne, takze nam krabice vydrzi tak na 2,5 dne.a to jsou pak jiny pocty 😒
jinak spani dneska prekvapive dobry. takze se neda vysledovat, jestli se budi kvuli tomu, ze maji moc jidla, malo jidla, ze jsou pretazeni nebo prespani.... proste se budi nevyzpytatelne...
a co stromecek? my jdeme teprve ted zdobit, tak pak dam fotku (nevim, jestli dneska, ale letos to snad jeste stihnu 😀

sariky
23. pro 2012

@jarkalada jo a Sarinka uz ma 4 zuby a myslim, ze se ten ctvrtej klube i Simovi 🙂

jarkalada
23. pro 2012

@sariky no tak to jo. To pak dělá jiný výsledky, při takový spotřebě. Zaplaťpánbů, že už to máme za sebou 🙂
Stromeček snad bude už dneska. Mm musí ten kmínek trochu zaříznout, aby se dobře vešel do podstavce. A je furt v práci. Dneska teda snad přijde dřív, UŽ v půl sedmý, tak se na to pak vrhnem. Na ráno to nechci nechávat, chci tu trochu poklidit, tak ať se tu nemarasíme ještě se stromkem.
Hezky vám zoubky rostou 🙂 Anetce se klube jedenáctej, Lukášek má stále osm.

amallie
23. pro 2012

@jarkalada jen dej pozor, ze se muze stat, ze pak uz nic jineho nez sunar nevezmou
Zas jsou ale velky uz, tak by to asi bylo jedno
Kazdopadne nutrilon je lepsi mliko a pokud je rozdil malej, nemenila bych to

kinguse
23. pro 2012

@jarkalada Jaru,teď maj zrovna sunar v akci v Kauflandu, 600g za 169,-, to je úplně nejnižší cena, jinak se v akcích pohybuje cca 189,- - 199,- za těch 600g. My jsme s ním teda max.spokojeni! Mě ten Nutrilon nikdy nezaujal a hrozně mi smrděl. a Sunar není rozhodně o nic horší než Nutrilon,to složení je téměř stejný!!!!

jarkalada
23. pro 2012

@kinguse Díky! Zkusím tam zítra dopol. na otočku zajet. Krom úklidu nemusím nic moc dělat, tak to snad zmáknu rychle.
Jináč tu teď přestavujem a různě štelujem nábytek, šoupáme s ohrádkou - a nemůžem přijít na žádnou variantu, která by stromeček uchránila a byla dvojčatuvzdorná 🙂

kinguse
23. pro 2012

@jarkalada snad budou ještě mít, v pátek teda měli! A maj tam i pampersky zeleno-modrý za 199,- (sice to menší balení,ale i tak dobrá cena za ks). Jinak u nás stromeček zabezpečen v ohrádce a stolkem. Takže pokud se jim nepodaří vylézt na gauč, tak je snad v bezpečí 😀

jarkalada
23. pro 2012

@kinguse hezkýýý 🙂) Koukám, že už je pod stromečkem i dopis pro Ježíška a máte kolekci! Mně se jí letos podařilo nekoupit - schválně, jinak bysme jí zas sezřali 😀 A když je cukroví a spousta sladkýho, tak ještě čokoládky do toho.. Jenže když je to doma a na očích, tak se to sní, že jo 🙂)
Tady je naše stromkoobrana. Uvidíme ráno, jestli odolá 😀

kinguse
23. pro 2012

@jarkalada taky dobrý 😀 Krásnej stromek, to je živá borovička??? Já bych se bez kolekce obešla,ale ty moji 2chlapi by to bez ní nepřežili 😀 😀 😀 A mm si ještě dopřál bonbonky margot 😅 Ne že bych nejedla sladký,ale tyhle čokolády zrovna nemusím 😝 ...aspoň něco,ale směle to nahradím něčím jiným 😀 😀 😀
...takže na zítra zbývá vyluxovat a vytřít a doladit prostírání a se... na to!!! Snad to Ježíška neodradí 😀 😀 😀

jarkalada
24. pro 2012

@kinguse jj, to je ten za těch 34kč 😎 sice menší, ale bohatě stačí.
Dnes se na něj děti poprvý podívaly ráno, jak svítil - tak hned na světýlka a mačkat kouličky a tahat za řetěz..

zvalentova
autor
24. pro 2012

Drahé přítelkyně, jsem v totálním chaosu, kvanta jídla, povinné návštěvy....

Přeji vám všem krásné a klidné svátky, spousty štěstí, zdraví a celkovou pohodu a do dalšího roku hlavu vzhůru a vykročit pravou nohou. 🙂 🙂

jarkalada
24. pro 2012

@kinguse tak jsem vzala dva Sunary, na zkoušku. Ale měli jen ty banánový, tak jim snad budou chutnat. Kdyžtak ti je pak prodám 😀 A i ty Pampersky tam vycházely dobře. Jinak máme huggiesky, ale tyhle vycházely č.4 asi na 3,6kč/ks, tak jsem vzala taky dvoje. Kdybych si bývala vzala vozík, ještě bych tam přihodila 😎
Jdu utřít prach a vytřít.

kinguse
24. pro 2012

@jarkalada borovicka je úžasná!!! A za 34,- nema chybu!!! 😀 Já teda kupuju ten obyc. a micham jim to s kaši napůl,takze to ma pokaždy jinou chuť a holkam to nevadí! Já myslím,že jim bude chutnat! Já uz mám hotovyho kubu, polívka se vaří, dětem zelenina taky, ted jsem dovytrela a vím,že by se to asi nemelo,ale špinavý prádlo teklo horem dolem,tak uz peru 2.pracku 😝 Po obědě bych rada s detma ven,asi je vezmem do krosnicky a zajdem do lesa dat něco zvířatům 😉

Holky, hlavne si vše užijte v klidu a v pohode a "kein Stres"!!!!!! 😀 😀 😀

jarkalada
24. pro 2012

Děvčata - nejkrásnější Štedrej večer za náma!
Děti nejdřív nosily dárečky osobám, pro který byly určený. To bylo roztomilý. Po chvíli je to ale přestalo bavit, jelikož když zjistily, že je ohrádka ke stromku volná, tak je zaujala televize, kytky atd.. takže jsme je naštelovali k jejich balíčkům, co maj kola - a od tý doby jsme o nich ani nevěděli 😀
Úspěch slavila sekačka, tak jak jsem si myslela. S tím jezdily furt. Pak to červený autíčko - na tom řádila Anetka, se divím, že volant ještě drží. Vozily se v Tatře, od báby k dědovi.
V kočárku drandily s tím FP pejsanem. Pak dostaly dvě knížky - na ty ale neměly čas 😎 Od půl šestý do půl osmý v kuse lítaly s těma různejma dopravníma prostředkama, nezastavily se na minutku, tváře rudý.
Ještě jsem jim k tomu měla pořídit dopravní značky, aby nedocházelo ke kolizím 😀
Jen tak pro srandu jsem mm zabalila zvon do wc /nemáme ještě/. Tak to je teda rozchechtalo, když jsme ho napíchli do podlahy a ta tyčka se bimbala, se to snažily vytáhnout a nešlo to 😀
Kůstka z ryby nám taky žádná nezaskočila, salát od maminky výbornej - takže u nás vládla spokojenost 🙂

jarkalada
25. pro 2012

od rána nám tu chrastí sekačka!! 😀
Posílám naší nadílku

kinguse
25. pro 2012

ahoj holky,tak my to taky úspěšně zvládli!!! Neshořeli jsme, nic nám nespadlo,nikdo nic nespolk,takže taky OK. Děti z hraček nadšený,jen u večeře Lucka řvala,že prostě chce taky salát a rybu a ne "jen blbý" křupky 😀
Takže užíjte si všechny v poklidu zbytek svátků a pak se tu zas sejdem a budem zas "probírat" ty naše strasti a slasti 😀

Jinak holky,já asi zlobila,protože jsem nedostala dárek,co jsem si nejvíc přála 😢 zato jsem dostala podruhý stejný hrnce,který mm reklamoval, dostal za ně peníze a ted mi to dal znova pod stromek 😀 ...nu což!

kinguse
25. pro 2012

@jarkalada Jaru dobrej vozovej park 😀 U nás to taky hraje jedno přes druhý...trochu jak v blázinci 😀

lenny2
25. pro 2012

Ahoj holky, tak Ježuch nadělil sedátka a obří spokojenost na všech frontách 😉

lenny2
25. pro 2012

Z nadílky 😉

jarkalada
25. pro 2012

@lenny2 no super! 🙂 Hele a co sáňky, už jste vyzkoušeli? 🙂

jarkalada
25. pro 2012

@lenny2 Ty bryndáčky!! 😀 😀 krásný 😀
No pejsek asi slavil úspěch 🙂