Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

zvalentova
autor
18. led 2013

@ostrava8 Peto, pokud by někdo měl radu jak večer dítě uložit a vyzvednout si ho až ráno, dám mu snad všechno co mám.
Kačka se budí 3-4x za noc, chce pohladit nebo napít nebo má jen živější sen a vzbudí jí to. Kubovi se zase zhoršil ekzém a tak se několikrát za noc budí jak se škrábe. Abychom se alespoň trochu vyspali, máme ho u nás v ložnici a každý mu držíme jednu ruku. ☹

ostrava8
18. led 2013

@zvalentova zuzi já vím, bojujeme asi s tím každý ... Jen jsem nepochopila ty už malé máš mimo ložnici, spí už sami ve svém pokojíčku ? Já jsem totiž někde vyčetla, že my (rodiče), děti ve spaní můžeme budit, tak nevím ... dneska se asi s malou přesunu do obýváku a chlapi sami sobě v ložnici :( jinak to nevidím

ostrava8
18. led 2013

@rychetkami takto jste fakt obři, to ani na vás nemáme 🙂 to už máš bicáky vid ?

zvalentova
autor
18. led 2013

@ostrava8 oni tak spí od narození, do ložnice by se nám totiž nevešla ani jedna postýlka, natož dvě 😎

rychetkami
18. led 2013

@ostrava8 naštěstí Mára už tak rychle nenabírá, za dva měsíce kilo, tak třeba bude jen jako tvůj Tomášek...ale ta délka🙂

jarkalada
18. led 2013

@sariky jasně že modrou, proto je jasné, koho budu volit, ne? 😀 😀 😝
@ostrava8 my je máme dosud taky ještě v ložnici. Ale spím tam s nima převážně jen já. Aspoň mě by budil mm, takže ten je rád odsunutý mimo 😎
Zatím je mi líto je vyměnit za mm 😀

jarkalada
18. led 2013

@ostrava8 anebo jsem někdy slyšela/četla, že se děti v noci budí s pláčem nebo kníkáním proto, že je bolí třeba nožičky, jak rostou. Jestli je to možný. Ale jak se přijde na to, že je to nožičkama, netuším

jarkalada
18. led 2013

@rychetkami pořád lepší, že je ta váha pěkně rozložená i na délku, než kdyby měl 10kg na jen pár cm 🙂

ostrava8
18. led 2013

@jarkalada jaruš tož ted jsi mě nas... 🙂 jasně že má na stříbrném tácu jídlo Zbytky po tom našem krasoňovi v kleci 🙂 a přidáváme ještě slupky z jablíčka atd . Ale už mě štve, tlustý je ten kos jak bečka, furt tu sedí ... a čeká co přihodím .. 🙂 docela mám chut mu otevřít a říct, vstupte mistře 🙂

ostrava8
18. led 2013

jinak holky hlásím že od příštího týdne budu taky jednou štastnou držitelkou S-karty 🙂)

jarkalada
18. led 2013

@ostrava8 😀 😀 😀
tak kartu nezávidím. Já pořád nic. Snad na mě zapomněli 🙂

maruja
18. led 2013

tak dneska je to fakt skvělééé, draci v noci nespali, tak jsem jak mátoha. Starší je doma s chřipkou, tak ještě vařím a rozvařila jsem bramborový šišky na kaši, jsem si i zabulela 🙂 teď jsem je udrncala v kočáře, tak snad aspoň půl hoďky bude klid 😝

lenny2
18. led 2013

@sariky
Šári, novinka, už jíme kukuřičný křupky, kusy už koušeme, nějak se to samo zlomilo 😉

sariky
18. led 2013

@lenny2 tak to je parada! ja jsem jim parkrat dala piskoty, ale Sarinka to ozuzlava a Sima to nechce skoro vubec. nevim ,jak jim mam vysvetlit, ze ty zuby maji na kousani 😒
btw Leny, to chces rict, ze me v tom nechas samotnou? ze budu susinum delat sunar do 18. jenom ja? skandal! 😀

ostrava8
18. led 2013

@lenny2 leni gratuluji a jídlo do ruky už dáváš?

jarkalada
18. led 2013

@sariky každej tu něčím vybočujem z řady, tak u vás to holt bude ten pozdější Sunar, no 😀 😀
Nezkoušela jsi jim třeba dát, když jedí-jedí vlastně už v židličkách? - na tác poházené třeba růžičky brokolice? Nebo kousky brambor nebo mrkve? To jim nezklouže, je to měkký. Třeba by si s tím hráli, žmoulali a zkusili jíst?
Já se ti snažím nějak poradit, ale asi si na to holt někdy musí přijít samy, no 😖 😎

sariky
18. led 2013

@jarkalada tak pohazet jim to tam muzu, ale pri jejich apetitu je mi jasny, jak to dopadne 😀 a hadam, ze nejvic "odvazani" budou z te brokolice 😀

jarkalada
18. led 2013

@sariky 😀 aby tě nepřekvapili 😀
Mi právě volal mm z obchodu - psala jsem mu sms, aby mi koupil nějaké dámské hygien. potřeby. Tak potichu do toho tel. mluvil, jaký že to chci, to co jsem psala. Pak mi tam vyjmenoval několik názvů, včetně toho, jaký ten který balíček má barvy. Tak jsme se na jednom domluvili. Pak psal znovu, že mi vzal nějaké ekonomické balení, že vychází levnějc. Tak čekám, s čím přijde 😀 😀

jarkalada
18. led 2013

mám jí vzít? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=62392640&tab=0
vypadá určitě lépe než Luk. současná 😀 nepromokavá, teplá. Velikostně snad ok. Akorát nemá v nohavicích takový ty gumičky proti sněhu, tak furt váhám a váhám 😒

sariky
18. led 2013

@jarkalada me se libi, ale ja ji nosit nebudu, bohuzel 😀 ale ty gumicky by mohly chybet. leda bys mu pres tu kombinezu a boty dala nejaky navleky, jestli se to jeste nekde prodava. to by mohlo fungovat.
btw s tema hygy potrebama jsi me pobavila 😀 setrit se musi kazda koruna prece 😝

maruja
18. led 2013

@jarkalada příště pošly mms 😉 a ekonomicky to bude OK

ta kombi je dobrá, ale ty gumy asi fakt budou chybět, aby ho nezábly nožičky 🙂

kinguse
18. led 2013

@jarkalada Jaru,to je ta,co prodávali v Lidlu,tak nevím,jak moc buden nepromokavá?! Jinak já svýho mm už celkem naučila orientovat se v dámských hygi.potřebách. Ale párkrát přinesl "prkenice" 😀 A taky neuměl kupovat šlehačku. Furt nechápal,že z tý 12% nebo 15% to prostě nevyšlehám 😀
@lenny2 Leni,ty tu nakonec budeš mít nejhodnější děti 😅
@sariky tak my bysme to jídlo měly taky všude jinde,jen ne v puse! Ne že by se neuměly do pusy trefit,ale přesně,chybí ten pořádnej apetit a jídlo v ruce jen žmoulaj a bordel všude! 😝

kinguse
18. led 2013

@jarkalada jo a teplá mi až tak nepřišla. Já jí chtěla tenkrát koupit holkám v růžovým (nová stále 300,-, nedávno jí tam měli za 250,-),ale právě kvůli tý nepromokavosti jsem se na to vyprdla.

jarkalada
18. led 2013

@kinguse ahá, já v Lídlu nebyla ani nepamatuju, ani vlastně v jiným krámě, poslední dobu, tak se neorientuju. Proto se ptám 🙂 Se na to ještě zeptám. Dík za info. Jak bych to pak zpětně prodávala, já poctivec 🙂)
@maruja právě. Teď je sice taky nemáme. Ale ten konec nohavic je do gumy,takže to i obepnu kdyžtak botou.
No nebo na dvojčatovým fejsbůku má paní 2x modrou kombošku.. ale tak to taky neva, když bude i Anet v modrým, ne? Kolem baráku 😎 nutně ňáký potřebujou. Ještě musím pokoukat a do neděle vybrat, aby to příp. v pondělí mohlo jít na poštu.

kinguse
18. led 2013

@jarkalada no ale většinou maj uvnitř tý nohavice takový ty návleky s tou gumou,aby tam právě nepadal sníh? Tak se paní na to zeptej. Já už si to nevybavuju,jestli to měli nebo ne! A jak víš,že to nemá ty nohavice do gumy? Vždyť to tam není vidět?

maruja
18. led 2013

@jarkalada tak mě holky v modrým nevadí, ale nevím jaký máš sousedy 😉 aby nebyli zmatení, že máš najednou dva kluky
naše taky chodila hodně v modrým, já na ty růžový věci moc nejsem

jarkalada
18. led 2013

@kinguse co tahle? Jestli máš větší přehled 😎
na ty gumy jsem se už paní ptala a odepsala, že nemá.
@maruja ještě abych řešila sousedy, už při tak složitém vybírání a mém rozhodování, to né 🙂)))

kinguse
18. led 2013

@jarkalada kdybys chtěla finančně přitlačit 😀 😀 😀 http://www.tchibo.cz/Zimni-kombineza-p400025817...

kinguse
18. led 2013

@jarkalada ty wolfy nejsou špatný! Je to levnější a celkem kvalitní! Jen taky nevím,jestli to má ty gumičky pod tím 😉

maruja
18. led 2013

@jarkalada JJ wolfa ber, to je dobrá značka

malá měla oteplováky a spokojenost 😉