Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

jarkalada
22. led 2013

@zvalentova nám řekli, jak známo asi už 😀 , že jen naboso. Až si budou jistější v krocích, tak něco pevného kotníčkového.
Taky jsem se bála, že nebudou pak chtít mít nic na nohách- jednou v obchodě při zkoušení, co vůbec existuje, si tu botičku skopávali a škubali nohou. Ale když už jsme pak byli opravdu koupit botičky, tak se pak o ně doma skoro prali. Anetka mu sahala na nohy, na boty a chtěla je taky. Říkali jsme, jak umí hezky dělat ťapy ťapy -a Lukáškovi se to tak líbilo a doteď si vždycky botičky přinese a snaží se je dávat na nohy, že je chce 😎
Jináč jsem dneska s dětma jela s nima na sáňkách z takovýho dlouuhýho kopečku - ale pak táhnout přes těch dvacet kilo nahoru bylo teda žůžo. Taky jsme takhle jeli prvně a asi naposled, dokud tu nevybudujouj vlek 😝 😀

ostrava8
22. led 2013

holky co to čtu mrchy bacily utočí ? no já byla dneska taky na vyvrácení, kámoška co jsme si domluvili procházku tak mi oznámila že malý měl před týdnem spálu ,tak se modlím aby to nechytli dneska ti naši ... ale věřím tomu ,že když jsme byli na vzduchu tak néééééé :( bojím bojím ..

joyce2
22. led 2013

Holky držím palce s těma nemocema, ať se z toho všechny děti vyhrabou, než skončíte u toho Chocholouška. Jinak k té prasečí chřipce, nechci strašit, ale dcera mojí sestřenice ji fakt dostala, takže to nebude jenom mediální masáž...

maruja
23. led 2013

Ahojte,
Zuzko jak píše Jarka, tak začátek jen naboso aby měli cit v nožičkách a až začne opravdu chodit tak kotníčkové bačkůrky

@ostrava8 když už byli venku tak určo už není infekční, tak bych se nebála 😉

ostrava8
23. led 2013

@maruja no oni byli právě ráno u lékaře a prý už jí nemá ... tak snad snad to nechytneme ale grrrr to mě vždy vytočí ..

holky všem hezký den ...

maruja
23. led 2013

@ostrava8 neboj, náš bratranec jí měl taky a byli jsme všichni u babičky a v pohodě nikdo jí nedostal. A bylo to taky po týdnu co byl nemocnej 😉

jarkalada
23. led 2013

právě dorazil balíček s kombinézkama. Vypadaj dost dobře, nic špinavého ani odřeného, zipy fungujou. gumičky v nohách, velikostně odpovídaj.. tak je odpoledne vyzkoušíme 😎

jarkalada
23. led 2013

šmarjá -jak někdo může prodávat slipy - a ještě napíše, že už jsou trochu seprané.. 😕 😝 se mi dělá až blivno

lenny2
23. led 2013

Holky, tak Štofa má šestou nemoc, máte s tím někdo zkušenost?

jarkalada
23. led 2013

@lenny2 to je s těma pupínkama? 🙂) Já si ty nemoce furt pletu, ale Gabča je nějak umí rozeznávat. To někde rozepisovala, co je co.
Jsou to tři dny horečky, pak pupínky, ale už bez teplot... Jestli to je ono? Ničemu to nevadí, jak to přejde, tak odejde 😎

lenny2
23. led 2013

@jarkalada
Přesně, Jaru, 3 dny měl 39 a od včera bez teplot a dneska se mi osypal ☹ Doktorka říkala, že do něj mám cpát hodně mrkve a z ovoce jen banány a samo to za pár dní odejde. Je, ale brutálně nepříjemnej, noc byla peklo ☹ Teď čekám kdy to začne u Lindy ☹

lenny2
23. led 2013

@zvalentova
Jo a díky za radu, Zuzi 😉

jarkalada
23. led 2013

@lenny2 tak s tím ovocem to nevím. Ale že jsou protivky, to jo. Naši to vlastně měl každej, ale né nastejno, od sebe to nechytli.
hele ale zas lepší než odsávání nudlí 😎

lenny2
23. led 2013

@jarkalada
No jo, mám zas výčitky, po hororový noci a asi sotva hodinovym spánku jsem na Štofu už ráno vyčerpáním ječela a dokonce jak byl vzteklej, tak dostal na prdel ☹ Kdo mohl tušit, že má šestou nemoc ☹

jarkalada
23. led 2013

@lenny2 tušit jsi to nemohla, tak si to nevyčítej. Už se stalo. Nikdo nejsme jasnozřivec 😉

lenny2
23. led 2013

@jarkalada
Já vím, ale stejnak ☹ Jaru, kdybys viděla tu noc, obě děti řvaly, já doma sama, střídavě u Lindy, střídavě Štofu v náručí, celou noc v kuse, peklo ☹

joyce2
23. led 2013

@lenny2 Leni, to je hrozný. - Nejhorší je právě, když obě v noci brečí, že je člověk nemůže pochovat najednou... Že může mít v náručí jenom jednoho a ten druhej prostě brečí a nikdo ho nepochová... (Já doma teda manžela mívám, ale ten v noci prostě spí a nedá se rušit, na tož, aby je choval, když přece najedený jsou a brečí "jen tak")

sariky
23. led 2013

@lenny2 to je mazec, Leny. tak doufam, ze uz to ma Stofa za sebou a bude v pohode.

btw ja jsem dneska susinum vlastnorucne uvarila obed (kureci s mrkvi a ryzi) a oni to odmitali jist, ve finale tak rvali, ze jsem to vzdala a dala jim mliko. me fakt klepne. to teda nevim ,cim je budu krmit, kdyz sklenicky kvuli ekzemu nesmi a moje vytvory odmitaji (a to jsem jim to rozmixovala, aby s tim nemeli problem). a do toho vseho me tresti hlava.
Jaruuu, nechces nas necim rozveselit? 😉

lenny2
23. led 2013

@joyce2
No právě, bylo to peklo, Kryštofa jsem měla u sebe v posteli a když jsem ho uspala, stoupla si v postýlce Linda a hulákala "mama mama" a chtěla za mnou jak je každou noc zvyklá, tak jsem stála u postýlky, hladila jí a když konečně usnula, začal zas Kryštof a v tomhle duchu probíhala celá noc ☹
@sariky
Šári, buď v klidu, mě takhle s vlastním výtvorem "vyfakovali" včera 😀

sariky
23. led 2013

@lenny2 ja jsem ted posledni dobou psychicky uplne vystavena a podrazdi me kazda blbost. Sima se ted snazi klecet na kolenach a opira se o ohradku, ale asi mu to nejde dle jeho predstav a tak furt rve. do toho rve Sara, ani nevim proc, do toho ten boj s jejich jidlem, rozskrabanej ekzem na obliceji do krve,...... je to fakt na palici.
Leny, tak snad uz budou deti v poho a bude klid.

lenny2
23. led 2013

@sariky
Šári, neboj, bude líp!!!

lenny2
23. led 2013

@jarkalada
Jaru, mám ty capáčky Elodie details, teďka mi to pplka přivezla, jsou fakt super 😉 A vypadaj fakt teplounce 😉 Už to bylo hodně aktuální, hlavně u Štofa, tomu už dole ty ťapky na kombošce fakt pnuly.....

jarkalada
23. led 2013

@lenny2 tak super, a jsou jim teda dobře? 🙂
@sariky no nevím, sama bych potřebovala rozptýlit. Venku to nějak taje nebo co. Procházka stála za prd. Ztratili mi moje rukavice /tak moje blbost, že jsem to tomu zadnímu v ohrádce dala "na hlídání"/.
Tady ječeli, že chtěj jíst. Když jim dám sváču, tak s tím akorát hážou. Rvou si pití z ruky. Teď jsem jim dala celej rohlík a jsou v židličkách, pak půjdou chrnět.
Mm slíboval, jak přijde dřív - ale dřív jak v šest tu stejně nebude, takže jako nějaká pomoc to pak není. Si sedne k tv nebo k pc. Pak mi je akorát pomůže vyndat z vany.
Ještě jsem neobědvala. A ani nemám co. Teď se mi vařit si pro sebe nic už nechce.
Zítra jdem na tu vojtovku na kontrolu - toho se už te´d obávám, co nám řeknou.
Ale se zas těším sem na vás. Je to závislost? 😎 😀

kinguse
23. led 2013

ahoj holky, koukám,,že všude je to podobný!
@lenny2 Leni, buď v klidu, pátou a šestou nemocí si projdem postupně skoro všechny...málokomu se vyhnou 😝 Naštěstí to celkem nic není,jen jsou děti protivný! A je to dost infekční,takže opravdu čekej,že si to projde i Linda..to jsi asi slyšet nechtěla,co?! 😉 A žes na něj řvala???...ježíš,já řvu na holky snad furt! Prostě člověk je z tý únavu a stresu vyšťavenej a když pak jen řvou a řvou,tak ty nervy prostě ujedou! Nic si z toho nedělej, žádnou psychickou újmu z toho mít Štofa fakt nebude!
Já už jsem z těch našich dorotek taky na palici. Ten bordel co tu vládne mě ubíjí! Naučila jsem se sice spoustu věcí přehlížet,ale co je moc,je moc.Já uklidím,za mnou naběhne komando a do 5min je to tu zase stejný 😠 Už si snad říkám,že se na to vy...zaklidím věci do kuch.linky a po chvilce jsou tam znova a rabujou vše ven.Poklidím věci v obýváku,uklidím ohrádku..naběhnou,chvíli jsou hodný,jak je to dělání bordelu zaměstná a jsme tam,kde jsme byli 😠 😠 😠 Obě maj rýmu,tak odsávám, stříkám nasivin a libenar /ten teda před odsáváním/ a musím říct,že to celkem pěkně zabírá a nechá je to spát!

@sariky Šári, Luky na mě s vařeným jídlem taky prděl. Postupně jsem mu šidila skleničky třeba s přivařenou bramborou nebo to dávala půl na půl..vím,žes psala,že skleničky kvůli alergii nemůžou..to ani samotnou mrkev nebo prostě ty jednodruhový? Já bych možná zkusila nedat mlíko a zkusit nabídnout zas po chvíli,třeba se to zlomí...ale těžko radit,nervy máme jen jedny,co?! Jo a tys psala o tom Jenamazolu na ty mykozy,viď? Já mazala ten Clotrimazol a po pár dnech se mi to vrátilo,tak jsem koupila ten Jenamazol a po 3dnech mazání mám klid!..tak aspoň něco.Snad to aspoň vydrží delší dobu!!!
@jarkalada tak pak vyfoť ty tvoje fešáky..teda fešáka a fešandu 😉

lenny2
23. led 2013

@jarkalada
Jaru, asi je, já jak tu denně nejsem, tak je mi smutno 😉 Jste tady všechny moje zpřízněné duše 😉
Botky jim jsou akorát, pak vyfotim 😉

sariky
23. led 2013

@lenny2
@kinguse
@jarkalada zavislost? tak to mam taky 😝
jezisikriste dneska asi dojde k vrazde. susini jsou naprosto nesnesitelni a furt hystericky rvou. ja uz ani nemam silu je udyndavat a zmoulam rohlik a pisu na konika. jsem priserna matka. ach jo ☹

maruja
23. led 2013

holky klíííííííííííd, jsme hrozný matky všechny 😉 já zase ječím na tu starší, ať nechá dvojčata na pokoji, když bych jí nechala, tak by je snad samou láskou snědla 🙂
jinak u nás je to snad trochu lepší, už tolik nekašlou a nudle nejsou tak hustý. Když vařim, tak seděj v křesílkách a já jim furt ukazuju co dělám- "videorecept 😉 " a jsou klidný a smějou se, asi jsem vtipná 😎 a pak to hlavně Adam plive 😉

rychetkami
23. led 2013

@sariky tohle plně chápu...někdy mám pocit, že jsem fakt otupělá..děti řvou a já např. jdu na záchod, dodělám, to co jsem dělala, dopíšu rozepsanou větu sem....
A jestli vás to "potěší", taky jsem si božsky užila noc - Kikinka se dusila, a tak nemohla spát, usnula o půl jedné a o půl třetí se vzbudil Mára s tím, že je čas vstávat...nijak neřval, jen byl furt na břiše a halekal, tak jsem ho sbalila do obýváku, lehli jsme si potmě na velkej gauč a já čekala, až se sám unaví...jo, unavil se - o půl šesté☹ to je tím, jak máme ten klidový režim kvůli úprůduškám, Marík se z toho dostal a nechodíme ven ani necvičíme vojtovku... asi mu zítra naordinuju cvičení, aby se nám unavil🙂
Taky jsem na vás závislá - i když mám o něco mladší děti a trochu jiné problémy, tady je tak fajn parta co mě mezi sebe vzala, že si bez vás ten den neumím představit.

jarkalada
23. led 2013

tak tu máme jednu z dneška - jak Anetka ječíííí, že se Lukášek vůbec přiblížil k té ohrádce.
Ha - koukám, že zde ještě rukavice byly 😀
Už jsem přišla na to, jak zmenšit ty fotky, abych tu s těma velkejma nezacláněla. Aspoň jeden úspěch dneska 🙂)

sariky
23. led 2013

@jarkalada Jaru, to je blby, hlasuji pro velky fotky, takhle nemuzu detailne zkoumat 😀 😀 😀