Narodila se nám dvojčata v roce 2012

zvalentova
7. kvě 2012

Odnož pro všechny z diskuse Čekáme dvojčata a nejen pro ně 🙂

maruja
10. únor 2013

@zvalentova přesně, mám dva synovce a oproti Sofi jsou, nebo byli pozadu. Ten co je stejně starý se Sofi, tak byl taky pohodlnej.Asi si říkal, že ho stejně donesou, kde ho budou chtět mít 😉

maruja
10. únor 2013

@joyce2 jo, to bylo štěstí, jsou úplně nový 😀

sariky
10. únor 2013

@joyce2
@zvalentova
@kinguse
@maruja diky holky. jeste vyckam, taky mi prijde nesmyslny resit tabulky a zbytecne cpat dite lekama, pokud fakt drasticky nezaostava.
btw Gabi, muzes prosim dat odkaz na ubytko, kde jste byli v jesenikach? pro nas jsou jeseniky (a pak jeste beskydy) relativne "blizko", takze je to moznost, kde stravit dovolenou se susinama. diky

zvalentova
autor
10. únor 2013

Holky, teď z jiného soudku. Která z vás používá věci z Dedry? Jakou máte aviváž (parfemaci)? Nebo ještě něco jiného co se vám osvědčilo? Díky 🙂

lenny2
10. únor 2013

@zvalentova
Zuzi, Dedru používám, aviváže teda ne, ty jsou hrozně agresivní (teda aspoň pro nás), ale skvělej je ten přípravek na čištění trouby, pak ten do mikrovlnky a pak twn limetkovej čistič na koupelny. Pak můžu doporučit ten tekutej písek, jar na nádobí banán, ty jejich hadry na uklízení a čistič na lednice 😉 Tak, prolezla jsem celou skříň s přípravkama na uklízení 😉

lenny2
10. únor 2013

@zvalentova
Zuzi, co balkón? 😉

zvalentova
autor
10. únor 2013

@lenny2 ještě tam nebyly

lenny2
10. únor 2013

@zvalentova
Tak šup 😉

kaluc2
10. únor 2013

Holky,potřebovala bych radu.Když se vám prořezávaly zoubky a neměli jste teploty,dávali jste na noc čípky od bolesti? Nebo jste to nechali,že se s tím musí vypořádat a naučit se snášet i bolest.Právě jsem se s tímto názorem setkala,tak mám strach,že to dělám špatně,když ty čípky dávám,když vím,že ho to bolí.

kaluc2
10. únor 2013

@maruja jsou nové golfky PP celopolohovatelné a je to vůbec potřeba u golfek?

jarkalada
10. únor 2013

@kaluc2 pokud neměly horečky a nebylo na nich jinak znát, že by jim to vadilo, tak jsem nedávala nic, i když jsem jasně viděla, že se něco klube. Třeba u Anetky si zuby lezou ráz na ráz a ani o tom nevíme. U Lukáška jsem asi 2x poznala, že je celkově protivnej a podrážděnej, teploty u toho byly jednou.
Když kvůli tomu nemůžou spát, cpou si ruce do pusinky a brečí - tak já dala Panadal sirup.Jako že se maj poprat kvůli tomu s bolestí,a že vlastně růst zubů nebolí, to jsem taky někde četla, nějakej chlap to psal 😠

joyce2
10. únor 2013

Tak přesvědčování manžela o tom, že potřebujeme golfky, bude těžší, než jsem čekala. - Ale já jsem vytrvalá... 🙂
Jinak na mmb jsou tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=52626738&tab=0 - Uvažovala bych o nich, ale v naší rodině je tento návrh zatím neprůchodnej... 😒

jarkalada
10. únor 2013

@joyce2 nech ho párkrát samotnýho nandat a vyndat kočár z auta, nejlépe aby to vyšlo několikrát za den, třeba změní názor 😀

zvalentova
autor
10. únor 2013

@jarkalada
@joyce2 taky pořád koukám na golfky. Sice budu celý ufuněná, ale dávat Easy do auta je hard core ☹
Chceme se vypravit do Kolína na čumendu, mají je tam skoro všechny. Zatím koukam na Peg Perego, Inglesinu a Patron, ty jsou nejlevnější a ještě s nánožniky.

jarkalada
10. únor 2013

@zvalentova já si fakt nestěžuju na ty moje za 1,2tis i s poštou-taky vlastně nejetý 😎 Ale teda jak píšeš, nánožníky mi chybí. Ty mě tehdá nenapadly. Ale zas to taková trága není. V zimě se s nima stejně nějak extra dlouho nejezdí, tak to zvládla deka přes nohy a to bylo jen fakt párkrát

zvalentova
autor
10. únor 2013

@kaluc2 potřeba to není, ale já bych řekla ze skoro nutnost. Sama naložit velký kočár je makačka, a také počítám, ze na krátké procházky, nákupy ho vyuziji mnohem víc.
Sama v sobě si musím srovnat jestli nový nebo bazarový.
A k těm zubům. Nedávám nic, jen při horečkách. Občas v noci na mazu Calgelem, ale to u nás funguje spíš jako placebo.

zvalentova
autor
10. únor 2013

@jarkalada taky nevím jestli je užiju, ale stejně si chci udělat výlet.... A třeba u hádat nějakou slevu

joyce2
10. únor 2013

@zvalentova Tak pak poreferuj, co jsi v tom Kolíně zjistila.
Já vím, že když jsme v korbičkách, je na sporťák času dost, ale ráda bych také sehnala nějaký použitý, ale zachovalý... A to si přece jenom trochu času žádá, proto už po nich začínám šilhat. 🙂
I když je fakt, že po našem malém městě se mi s EW jezdí dobře. Ale časem bych se přece jenom i do čb ráda podívala, případně i do obchoďáku s nima dojela a na to bych ty golfky docela viděla. - Je mi jasný, že se bez nich taky dá žít, ale podle toho, co tu píšete a co slyším okolo, ten golfáč úplně k zahození není... - Manžel má pocit, že chci za každou cenu utratit zas nějaký peníze. 🙄 Ach jo.

jarkalada
10. únor 2013

@zvalentova bazarovýho bych se nebála. Já mám teda zatím vždy štěstí na skoro nový věci za dobrý ceny. Hlavně koukej na kolečka, aby byly pořád super, ty asi nejvíc trpí
Dneska odpoledne doteď bych naše děti nejradši odložila do táámhletoho pole, co na něj koukám!!! 😠 ječíííí celej den, nespí. Nebo malá usnula, ale ten jí pak píchal do očí skrz šprušle, takže jí za chvíli vzbudil. Tak dostala hysterák, jak byla nevyspalá, tak jsem ječela já na něco, co nespí a co jí dělá, tak ječel Lukyn, ječela mi malá, já pak z toho špatná, že kdybych neječelá já, neřvaly by snad tak oni... grrr 🙄 😖 Ale už jsem jim dala piškotky a jdem číst knížku, tak snad už dobrý

sariky
10. únor 2013

@jarkalada Jaru, drz se, zname to vsechny 😉

lenny2
10. únor 2013

Holky, pro ty co uvažujete jestli golfky, dnes jsem byla s dětma na kaufech a opět se opakuju, bez golfek bych se na to s monstrem EW asi vyprdla, mám Roomstera, což je pro mou potřebu docela velký auto, ale s EW v kufru už tam nic nedám....golfky už mám vyzkoušený i opřený u spolujezdce 😉
Zde malá ochutnávka 😉 Jo a rozhodně polohovací opěrky, moje jdou do totálního lehu jako EW, děti si v obchoďáku i zdřímly 😉
Jinak koupila jsem si novou kabelku, tak jsem zas zahřála duši 😀

sariky
10. únor 2013

@lenny2 dusi je potreba pravidelne zahrivat 😉
Linduska je nadherna 😉

lenny2
10. únor 2013

@sariky
Díky Šári 😉

kaluc2
10. únor 2013

děkuji za odpovědi

jarkalada
10. únor 2013

@lenny2 teda teta, ty máš snad puntíkatý i ponožky, ne? 😀 né, je to roztomilý 🙂
A Kryštof má supr frajerskou čepici 🙂
Já u těch našich jsem ráda za polohování nožiček. Jinak mi přijde, že je ta plocha na sezení taková kratší, když se trochu zavrtí.

joyce2
10. únor 2013

@lenny2 Leni, tvoje golfky jsou prostě super. 🙂 Kryštofovi a Lindušce to tam moc sluší. 🙂 Jsou kouzelný. Pokud jde o pokrývku hlavy - mně se víc líbí ta, co má Linda. - Hned bych ji brala dvakrát pro holky. 🙂
A asi taky pořídím něco puntíkatého. 🙂 - Ty puntíky nemají chybu. 🙂

jarkalada
10. únor 2013

@joyce2 ta Linduščina je samozřejmě taky moc pěkná, tu už jsem ale někde na fotečce viděla. Tu Kryštofovu ale vidím prvně a je supr. Ale Lenča obecně má krásný hadříky 🙂

kinguse
10. únor 2013

@lenny2 ty to ja tvoje "puntíkatá" beruška je nádherná 😉 a Štofa samozřejmě taky frajer!!!
@zvalentova Zuzi, u těch bazarových je to fakt o štěstí, jestli trefíš na poctivou kupující! Já mám ty golfky taky od paní,co je používala jen občas na nákupy apod.,takže myslím,že stav odpovídal ceně. Je trošku zespodu prodřený košík (ale to je u těch PP fakt problém,protože je hodně nízko a jakmile se něčím zatíží,tak to prý občas šoupe o obrubník).
@kaluc2 nožičky polohovat nejdou a zádová opěrka taky nejde úplně do lehu. Pokud bys chtěla golfky používat častěji a aby v nich i děti spali,tak bych asi volila ty,co má Lenča (Cossatto)

Holky, představte si, že jsem dala na bazar lehátko a ozvala se mi nějaká ženská nebo chlap (to ani nepoznám) z UK,že by ho koupila a že zaplatí samozřejmě náklady na cestu a chce to poslat DO NIGERIE!!!!...chápete to? Jsem jí/mu napsala, že do zahraničí neposílám a jen jsem namátkově koukala,kolik by to cca stálo a náklady by byly asi 3500,- a lehátko prodávám za 2500,-!!!...ta/ten je šílená/ý!!!! Už jsem radši nereagovala.

@joyce2 v Jeseníkách jsme byli ubytovaní ve Velkých Losinách (www.losinka.cz). Nic luxusního,ale ty apartmány jsou super. Jedna menší ložnice dvojlůžková, chodbička, na který je wc a koupelna se sprcháček a pak velký obývák s kuchyň. koutem a velkým jídelních stolem a druhá ložnice se 4-mi lůžky,kam se bez problémů vejdou i dvě cest.postýlky.A vařili tam výborně. Myslím tím teda klasický jídla, ne minutky. Bohatá snídaně, vše na co si vzpomeneš! V leté tam je ještě i dětský hřiště a koupaliště.

Jo holky,tak dneska jsme přestěhovali holky k Lukymu do pokojíčku. Zatím se tam už půl hodiny tlemí,tak jsem na to zvědavá,jaká bude noc 😀 😀 😀 Jestli budu celou noc pochodovat po bytě, jdou zpět! Nebo si lehnu k malýmu,ten má postel 120cm,tak se k němu v pohodě vejdu.

@jarkalada Jaru, musím zaťukat,ale od prosince ty horečky zatím neměl! měl teda chřipku s horečkama,ale to byla fakt klasická chřipajzna a né ta ataka těch periodických horeček.

lenny2
10. únor 2013

@jarkalada
Jo Jaru, my jsme prostě holky puntikatý 😉 To naše sedátko je taky dost krátký....

lenny2
10. únor 2013

@joyce2
Čepka je z HMka 😉 Já bych jí brala i pro sebe 😀